|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 6:39:54   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

Punce k razlagate kter dan mate O, a ima ktera tocno na 28. Dni M?

Pa lola upam da bo pozitiven test jutri!


Ječi, jaz jo imam ponavadi na 28 dni. Točna kot urca. Razen zadnja 2 cikla sta se skrajšala na 26 dni (se spomnim, da je bilo že pred prvo nosečnostjo isto).

Allstar in Lola tudi jaz držim pesti, da se prikažeta user posted image namesto user posted image .

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 6:42:56   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Damuš, kako si želim biti v tvoji koži. Naj vse poteka brez težav do konca. Mogoče je res tokrat bil pri nama razlog stres, preveč razmišljanja, planiranja...in čeprav sva bila pridna, so bili vsi ti minusi premočni za plusek user posted image




Sej boš ... zelo kmalu. user posted image Boš videla!



(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 6:46:42   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: lola85

Vgnezditvena je tak roza rjav izcedek pa vec kot 2 dni naj ne bi trajal...sem imela to pri moji 2.nosecnosti..
Sem pa danes testkala z Baby Check in je pokazaluser posted image user posted image user posted image sicer je taka rahla, ampak jeuser posted image
Pocakam se na torek in cetrtek pa bom se ta dva dni testkala, da se res prepricam. Ker malo prej sem iz firbca sla polulat First Sign pa je bla samo ena crtica...zdaj pa bodi pameten..


Kdaj pa naj bi dobila user posted image ? Ja, to je to ko smo čist preveč neučakane, pa tako rade prezgodaj delamo teste. Držim pesti da bosta jutri (ali pa že danes, če te bodo zasrbeli prsti) user posted image .user posted image

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 6:51:59   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: izida

Grozno težko....še posebej, ko ti gin. reče, da pri 26-ih letih in rednih in normalnih mora uspeti v par mesecih.....


Joj no ... nekateri GIN. so pa res adijo pamet. Itak velja, da do 12 mesecev poskušanja je še čist v mejah normale (ok, odvisno tud od starosti - tam po 30 prej ukrepajo).

Držim pesti tudi zate.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 6:56:45   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: izida

Grozno težko....še posebej, ko ti gin. reče, da pri 26-ih letih in rednih in normalnih mora uspeti v par mesecih.....


Joj no ... nekateri GIN. so pa res adijo pamet. Itak velja, da do 12 mesecev poskušanja je še čist v mejah normale (ok, odvisno tud od starosti - tam po 30 prej ukrepajo).

Držim pesti tudi zate.



Se strinjam. Zato te tudi moj G nikamor ne pošlje dokler ni eno leto mimo. Poznam kar nekaj punc, ki jim je uspelo v enem letu, ampak tam bolj proti koncu.

Izida ti imaš še čas. A ni pri tebi šele nekje pol leta odkar delata na otrocku? Zdaj imaš še O teste pa bo šlo.

Ubistvu me je malo presenetilo, da so te že spremljali z UZ in vse ostale zadeve. Pomoje malo prehitevajo in pol se sploh ne moreš sprostit.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 8:06:57   
katjesss
Jutro punce...

Kako kaze danes, ze imamo kake nove pluske? user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 9:48:25   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: izida

Grozno težko....še posebej, ko ti gin. reče, da pri 26-ih letih in rednih in normalnih mora uspeti v par mesecih.....


Joj no ... nekateri GIN. so pa res adijo pamet. Itak velja, da do 12 mesecev poskušanja je še čist v mejah normale (ok, odvisno tud od starosti - tam po 30 prej ukrepajo).

Držim pesti tudi zate.



Se strinjam. Zato te tudi moj G nikamor ne pošlje dokler ni eno leto mimo. Poznam kar nekaj punc, ki jim je uspelo v enem letu, ampak tam bolj proti koncu.

Izida ti imaš še čas. A ni pri tebi šele nekje pol leta odkar delata na otrocku? Zdaj imaš še O teste pa bo šlo.

Ubistvu me je malo presenetilo, da so te že spremljali z UZ in vse ostale zadeve. Pomoje malo prehitevajo in pol se sploh ne moreš sprostit.


Od januarja imava SO brez zaščite, drugač pa tako, da štejeva, grem zdaj v 8. Krog. Meni se zdi fajn, da me je vzel tako resno in sam dejal, da nekateri predolgo čakajo.

Ne ne, spremljanje z UZ pa je čisto upravičeno, jaz morem zanositi kar se da hitro, če želim normalen potek, posledično tudi samo enkrat donositi in roditi... Subjektiven pogled je tukaj čisto odveč in sprostim se tudi lahko brez problema.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 10:27:10   
Sofie
IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: izida

Grozno težko....še posebej, ko ti gin. reče, da pri 26-ih letih in rednih in normalnih mora uspeti v par mesecih.....


Joj no ... nekateri GIN. so pa res adijo pamet. Itak velja, da do 12 mesecev poskušanja je še čist v mejah normale (ok, odvisno tud od starosti - tam po 30 prej ukrepajo).

Držim pesti tudi zate.



Se strinjam. Zato te tudi moj G nikamor ne pošlje dokler ni eno leto mimo. Poznam kar nekaj punc, ki jim je uspelo v enem letu, ampak tam bolj proti koncu.

Izida ti imaš še čas. A ni pri tebi šele nekje pol leta odkar delata na otrocku? Zdaj imaš še O teste pa bo šlo.

Ubistvu me je malo presenetilo, da so te že spremljali z UZ in vse ostale zadeve. Pomoje malo prehitevajo in pol se sploh ne moreš sprostit.


Od januarja imava SO brez zaščite, drugač pa tako, da štejeva, grem zdaj v 8. Krog. Meni se zdi fajn, da me je vzel tako resno in sam dejal, da nekateri predolgo čakajo.

Ne ne, spremljanje z UZ pa je čisto upravičeno, jaz morem zanositi kar se da hitro, če želim normalen potek, posledično tudi samo enkrat donositi in roditi... Subjektiven pogled je tukaj čisto odveč in sprostim se tudi lahko brez problema.


Če imaš neke druge težave potem itak. Če pa je ostalo ok je pa neko forsiranje v hitro zanositev brez veze. Mene so poslali precej hitro v neplodnostno, ker se je že leta vedelo, da imam pregrado in da jo je treba odstranit. Pa tudi pred jemanjem KT sem imela cikluse dolge tudi 60 dni.

Če se prav spomnim imaš sedaj v avgustu še pregled prehodnosti jajcevodov?

< Sporočilo je popravil Sofie -- 8.8.2016 10:29:01 >

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 11:50:35   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: Damuš


IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Damuš, kako si želim biti v tvoji koži. Naj vse poteka brez težav do konca. Mogoče je res tokrat bil pri nama razlog stres, preveč razmišljanja, planiranja...in čeprav sva bila pridna, so bili vsi ti minusi premočni za plusek user posted image




Sej boš ... zelo kmalu. user posted image Boš videla!






Joj naj se ti besede pozlatijo user posted image

Kako hitro po koncu M začnete z novim krogom?

Pri meni je tak:
prvi dan M: 04.08. zvečer
zadnji dan M: predvidevam nekje v sredo
V nov krog bi šla že s petkom, a je prehitro? Pa na dva dni lepo user posted image

Kak pa sem zmedena! Kot da prvič delam na tem user posted image

user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 11:51:44   
izida
Danes je prišla...v vsej svoji lepotiuser posted image user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 12:04:46   
ječi12
Ojla

Pikapoka drzim pesti nasledn mesc! Men je prehitro kar govoris, sicer ce bosta cel krog na 2 dni sta v ibr carja ;) valda škodt ne more! Tko da drzim pesti!

Izida tudi zate!

Js je pa še nimam, sj ma se cas ker dneva ni konc, ampak hvalila sm se kako je tocna k urca nje nikjer, na papirju pa beli tok, pa nc barvastega še....upam da ce je do jutr ne bo je sploh ne bo, opcije so minimalne, ampak ce pride bom pa vsa zmesana ker mam ze vec mesecev tocno na 4 tedne pa pika...nc jasn!

No smo pa srecno prispeli na otocek v dalmacijo, testov seveda nimam....

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 12:40:28   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

Js je pa še nimam, sj ma se cas ker dneva ni konc, ampak hvalila sm se kako je tocna k urca nje nikjer, na papirju pa beli tok, pa nc barvastega še....upam da ce je do jutr ne bo je sploh ne bo, opcije so minimalne, ampak ce pride bom pa vsa zmesana ker mam ze vec mesecev tocno na 4 tedne pa pika...nc jasn!



Držim pesti, da je ne bo. V tem primeru testa sploh ne rabiš user posted image

Punce, ena je napisala zadnjič, da bi imela teste, pa ne najdem katera je že bila to. Tista, ki si to napisala, javi se na ZS.



(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 12:44:51   
Damuš
IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Kako hitro po koncu M začnete z novim krogom?



Jaz sem (večinoma) točno vedela, kdaj imam O (sluz in en dan kasneje boleči jajčniki), pa redne cilkuse imam že od nekdaj (tudi po porodu). Tako da sploh ni bil problem. Sva točno vedela kdaj morava biti pridna. Seveda sva tudi kdaj prej in kasnej. user posted image

Sem se pa že zasekirala, da bi morala večkrat, ko so punce tu pisale, da one pa vsak dan user posted image No, ampak očitno najina metoda delujeuser posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 12:50:55   
lola85 RR

[/quote]

Držim pesti, da je ne bo. V tem primeru testa sploh ne rabiš user posted image

Punce, ena je napisala zadnjič, da bi imela teste, pa ne najdem katera je že bila to. Tista, ki si to napisala, javi se na ZS.



[/quote]

To sem bila jaz, ampak zdaj jih, kot kaže, ne bom več potrebovala, hvalauser posted image

Sem danes testkala še 2x in je tudi na FS bila vidna druga črticauser posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 13:08:01   
ječi12
Lola cestitke!! Toppppp!!!

No vsekakor bom dons veckrat na wcju, jutr pa tudi 😳

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 13:12:32   
katjesss
Lola jeeeeeej user posted image user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 13:18:39   
lola85 RR
Hvala punceuser posted image user posted image
Se pa kar ne upam še prehitro veselit...me tako šraufa po trebuhu kot da se mi bo vsak čas ulilo..
Do konec tedna imam še 3 teste za porabit, hahaha, no, takrat pa bom počasi začela verjetuser posted image
Iskreno upam, da boste tudi ve čimprej zagledaleuser posted image user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 13:22:30   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: lola85


To sem bila jaz, ampak zdaj jih, kot kaže, ne bom več potrebovala, hvalauser posted image

Sem danes testkala še 2x in je tudi na FS bila vidna druga črticauser posted image


user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa hitro k aprilčicam!

Punce ... testi so spet na voljo. kdor prvi pride, prvi melje (če jih katera želi, naj mi javi na ZS naslov).


(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 18:07:05   
Veronique
Jaz mislim, da imam O danes (lahko tudi jutri samo mocno dvomim) - test se mi je zdel pozitiven vceraj popoldne in danes zjutraj, imam sluz in bolecine v desnem jajcniku. Torej na 14 dan, M ne pricakujem 22 (torej mislim, da bo spet normalen 28 dnevni cikel ali pa en dan zamika, ce bo morda jutri O)

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 18:10:55   
katjesss
No pri meni tudi ni vec dvoma, M je tu..ni mi jasno, ker je danes 24.dan komaj...no ja...zdaj pa zacnem s clomidom...

Veronique zdaj pa le pridna bit user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 18:35:38   
ječi12
Punce mene pa špika v jajčnikih kot drugi dan M recimo, al pa prvi, joške me bolijo ob strani, ponavad me nehajo pri M. No zdj pa čakaaaammmm....dobr da kle lahko povem, ker drugmu zdj ne morm...sam čakam da se ulije ura pa źe toook....mogoče misl da je časovn razlika k smo drugje user posted image

No skratka v kolikor je jutri nebi bilo, ceprou dvomim, potem grem v sredo po test...ampak se vedno sm mnenja da je moznosti res miniiimini...

Ima pa moj rojstni dan ta teden-darilo k smo ga kupil se skrije proti taki noviciuser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
8.8.2016 19:32:56   
lola85 RR
Ma, dobra si, da se nisi letela po testeuser posted image
Jaz sem jih danes dala kar ven iz torbice, da ne bi slucajno spet jutri v sluzbi testkalauser posted image user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
9.8.2016 10:13:14   
Veronique
ječi12 kako kaze?user posted image
izida zal mi je za user posted image , res sem mislila, da bo to tvoj mesec!

Jaz sem danes spet naredila o test in je ze veliiiko svetlejsa crtica tako da je bila o vceraj ali pa danes. Pridna sva res bila, tako da cas sva ujela, ni pa vedno to dovolj. Upam na najboljse sicer, bom videla 22. ali bo veselje ali pa gremo v novi krog.

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
9.8.2016 14:04:55   
Yogi
Čestitam obema!

Če želite teste dobiti hitreje, si jih naročite iz angleškega ebay-a (co.uk - ampak pazite, da je prodajalec res iz Anglije). Tudi ugodni. Jaz sem si ravno za 10€ naročila 50 ovulacijskih in 10 nosečniških.

Za razliko od vas ta mesec čakam menstruacijo z največjim veseljem ever, ker po njej lahko spet poskusiva.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
9.8.2016 21:38:44   
ječi12
Ojla!

Moja M ocitno res misli da je casovna razlika pa je v dalmacijo prisla en dan kasneje kot zdej ze ful mesecev...nc jasno! Kar pomeni da sva mela SO tocno na O...najhuj od vsega je pa to, da me se zmer bolijo joske za znort, pa dons se mi je ze dvakrat tko dvignl da sm misnla da bom sla za vogal...ocitno sm zravn fasala se virozo al neki...no kakorkoli, nove ne pricakujem 6.9, tko da cakam na septembrsko temo 😜 Do takrat pa navijam za vas....

Sicer pa uzivajte!

Js sploh nimam testov, bom kupla k bo dva dni zamujala M prej jih ne rabim 😳

Zdj pa na cvek z mojim k sta otroka lih odpeketala v posteljo....

(odgovor članu Yogi)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?