|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 10:16:19   
Allstar
user posted image user posted image user posted image AVGUST user posted image user posted image user posted image

8.8.
user posted image pika poka 1, 1. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image user posted image Damuš, 6. krog, 1 otrokuser posted image user posted image
user posted image Ječi12, 1. krog, 2 otrokauser posted image

9.8.
user posted image izida, 7. krog, 0 otrokuser posted image

11.8.
Allstar, 13. krog, 0 otrok

18.8.
Katte, 2. krog, 2 otroka

20.8.
Katriss, 14. krog, 0 otrok
Rožica15, 1. krog, 1 otrok

22.8.
Veronique, 3. krog po SS, 0 otrok

avgust
user posted image user posted image Lola85, 1 otrokuser posted image user posted image

navijačice
katjesss



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 10:28:32   
katjesss
Drzim pesti in navijam, za vse ostale...

Jeci12 bomo pa septembra skupaj cakale in docakale user posted image

Allstar kako kaze pri tebi???

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 10:31:58   
izida
Allstar, kako kaže? Držim pesti za vseuser posted image

Jaz pa imam drug teden hsg pregled...tako me je strah, da joj. Najraje bi kar prestavilauser posted image poleg tega po tem pregledu ne smeš zanositi v istem ciklu, tako da bom septembra najbrž samo navijačica....

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 10:39:30   
katjesss
Izida, ze imas termin torej? To ti bo tvoj G nardil?

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 10:43:45   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Izida, ze imas termin torej? To ti bo tvoj G nardil?


Imam, 17.8. Tako je, pri mojem G. Je pa sestra rekla, da naj ne bom prestrašena, ker ni tako hudo. Najbolj me je strah, da mi kaj ciklus spremeša, ker imam zdaj kar urejenega in vidim, da so ene punce pisale, da jim je potem kar večkrat zamujala. Po eni strani si mislim, da bi še počakala s tem, po drugi pa želim vedeti, v katerem grmi tiči zajec in tudi G bi rad izključil zarastline in pregrade.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 10:58:50   
katjesss
Izida jaz sem tudi slisala, da ni tako hudo - upam da bo tako tudi pri tebi in da potem cimprej uspe. Kaksne preiskave pa sta ze kaj dala skozi?

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 11:02:34   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Izida jaz sem tudi slisala, da ni tako hudo - upam da bo tako tudi pri tebi in da potem cimprej uspe. Kaksne preiskave pa sta ze kaj dala skozi?


Hvala za spodbudne besede...Jaz samo spremljanje O z UZ. Drugo še nič. Ne vem sploh kaj sledi....najbrž morebitna laparo, če kaj ne bi bilo ok in spermiogram...

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 11:13:16   
sončektvoj
Čestitke LOLA85


Jaz pa sem končno dočakala user posted image 70.dan cikla. Pomoje mi je tako zmešalo ciklus ko sem nehala kadit, ker sem bila kaka 2 tedna res pod stresom. Navijam za vse še dalje. Pridružim se spet potem oktoberskem čakanju ko grem po klomifen. Zdaj septembra imama daljši dopust in boma čist na izi še naravno poskušala, brez pritiskov.

Navijam pa še dalje za vse :) user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 11:21:33   
katjesss
Jaz pa danes zacnem s clomidom...me tudi malce strah, kako bo kaj vplivalo na mene in potem se vse vrste pomislekov, kako bom reagirala, ce sploh bom, bom dovolj, ali se po moznosti prevec...ahja vedno se najde kaj ja...

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 11:44:14   
Allstar
Pri meni se pripravlja. Boleči joški že par dni, od včeraj špikanje v jajčnikih, danes pa že pritisk v maternici. Ajej. Čakam da se ulije. Te sem pa najbolj žalostna. Ker tudi pri meni to pomeni preiskavo prehodnosti jajcevodov, katere se pa kar bojim. Pa še povedati bom morala domačim in v službi. Ali je res, da bi naj bil 2 dni v bolniški po tem pregledu? izida ti sigurno veš user posted image ?

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 12:01:27   
izida
Jaz trenutno delam doma, mi je pa kolegica rekla, da čisto odvisno od G. Dva dni bojda je, tisti dan, ko imaš termin in še drugi dan.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 12:03:56   
sončektvoj

IZVIRNO SPOROČILO: katjesss

Jaz pa danes zacnem s clomidom...me tudi malce strah, kako bo kaj vplivalo na mene in potem se vse vrste pomislekov, kako bom reagirala, ce sploh bom, bom dovolj, ali se po moznosti prevec...ahja vedno se najde kaj ja...



Uuu držim pesti da v prvo uspe :)user posted image user posted image user posted image

Poročaj prosim kaj kako je počutje pa to. Jaz sem dabroston recimo slabo prenašala, me zanima kako bo s klomidom.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
10.8.2016 12:50:26   
katjesss
Hvala ti...jaz tudi upam ja, bi ze pocasi lahko prislo kaj pozitivnega user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 11:30:32   
Allstar
Pozdravljene punce!
Sem že pisala, da začuda moje user posted image še vedno ni, šla vmes na wc in evo, začetek user posted image . Brezveze. Mi da vmes neko upanje, potem pa pride. Prav zatišje pred nevihto in potem udari na polno user posted image . Bo že uspelo 1x user posted image .

Kako ste kaj ostale? Ste vse po dopustih, da je tako tiho tukaj gor user posted image ?

< Sporočilo je popravil Allstar -- 11.8.2016 11:35:44 >

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 11:36:20   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene punce!
Sem že pisala, da začuda moje user posted image še vedno ni, šla vmes na wc in evo, začetek user posted image . Brezveze. Mi da vmes neko upanje, potem pa pride. Prav zatišje pred nevihto in potem udari na polno user posted image . Bo že uspelo 1x user posted image .

Kako ste kaj ostale? Ste vse po dopustih, da je tako tiho tukaj gor user posted image ?


Reeees ti želim, da je ne bo!!!!!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 12:04:17   
katjesss
Allstar zal mi je...

Ene zgleda na dopustih, ene pridno delajo na user posted image , druge ze cakamo na september....

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 13:01:38   
pika poka 1
Joj Allstar, žal mi je za Muser posted image

Slabo kaže z nosečkami ta mesec user posted image

Jaz pa sem končno konec z M in zdaj nestrpno čakam na nedeljo, ko greva v novi krog, polna optimizma in želje po majskem otročku user posted image user posted image



(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 14:03:11   
Veronique
Jaz uzivam na dopustu in ne mislim prevec na to... o je mimo, kar sva naredila sva, zdaj pa ta cas ko se najbolj vleceuser posted image teh 14 dni pri meni traja 100 let, hvala bogu, da sem na dopustu, ker doma je se hujeuser posted image
Alllstar zal mi jeuser posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 18:02:53   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene punce!
Sem že pisala, da začuda moje user posted image še vedno ni, šla vmes na wc in evo, začetek user posted image . Brezveze. Mi da vmes neko upanje, potem pa pride. Prav zatišje pred nevihto in potem udari na polno user posted image . Bo že uspelo 1x user posted image .

Kako ste kaj ostale? Ste vse po dopustih, da je tako tiho tukaj gor user posted image ?



Allstar, žal mi je, da je prišla user posted image . res sem navijala, da bi zagledala user posted image .



Jaz čakam na dopust, upam na lepo vreme. Malo paničarim zarad roza izcedka danes ... in globoko upam, da bo vse ok z user posted image .
Sem se pa spomnila na Mimiko včeraj. Ali katera ve kako je z njo?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 19:14:11   
Allstar
Hvala vsem. Tudi meni je žal, zelo user posted image .

Damuš kaj se dogaja s tvojim izcedkom? Ga je čisto malo? Roza in rjavi izcedki naj bi bili normalni med nosečnostjo. Problem naj bi bile bolj sveže krvavitve. Jaz bi šla vseeno na pregled, za vsak slučaj.
Pri mimi_ki se žal ni uspešno končalo user posted image .

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 21:24:02   
Veronique
Allstar tudi jaz bi se morda sla pokazati ampak bodi pripravljena, da se morda ne bo nic videlo, ker je se zgodaj. Ce ni sveze krvi in krcev upam na najboljse!
Na mimiko pa se tudi jaz veckrat spomnem, ne vem pa kako je kaj z njo...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 21:35:58   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Allstar tudi jaz bi se morda sla pokazati ampak bodi pripravljena, da se morda ne bo nic videlo, ker je se zgodaj. Ce ni sveze krvi in krcev upam na najboljse!
Na mimiko pa se tudi jaz veckrat spomnem, ne vem pa kako je kaj z njo...


Veronique prej sem Damuš napisala, da bi se šla jaz namesto nje pokazat. Jaz se nimam kaj hodit. Imam user posted image v celi njeni podobi. Na žalost.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 21:37:33   
Allstar
user posted image user posted image user posted image AVGUST user posted image user posted image user posted image

8.8.
user posted image pika poka 1, 1. krog, 1 otrokuser posted image
user posted image user posted image Damuš, 6. krog, 1 otrokuser posted image user posted image
user posted image Ječi12, 1. krog, 2 otrokauser posted image

9.8.
user posted image izida, 7. krog, 0 otrokuser posted image

11.8.
user posted image Allstar, 13. krog, 0 otrokuser posted image

18.8.
Katte, 2. krog, 2 otroka

20.8.
Katriss, 14. krog, 0 otrok
Rožica15, 1. krog, 1 otrok

22.8.
Veronique, 3. krog po SS, 0 otrok

avgust
user posted image user posted image Lola85, 1 otrokuser posted image user posted image

navijačice
katjesss


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 21:39:26   
Veronique
Joooj, sem zamenjala. Sem zdaj prebrala za Damuš v drugi temi... tako mi je žal, res ni feruser posted image
Tebe pa pocasi caka pregled prehodnosti, a ne? Drzim pestiuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
11.8.2016 22:01:41   
Allstar
Ja, septembra naj bi imela user posted image . Močno sem upala, da bo prej uspelo. Ko zdaj ko sem v tem kolesju pregledov, sploh ni več isti čar "delati otroka". Sam seks je še vedno super, ampak najini pogovori in misli o otroku so se spremenile. Ni več toliko veselja, ker so prišle zraven še skrbi user posted image . Lepo je vsak mesec čakat na user posted image dokler ni predolgo. Čakat in se veselit in od ovulacije do menstruacije imeti upanje in se meniti o spolu, vozičku, otroški sobici, kako bo izgledalo vse skupaj. Potem pa dobiš user posted image , te malo potolče, v naslednjem ciklu pa je spet isto veselje in pričakovanje. Zdaj pa nama je to minlo in tega mi je najbolj žal user posted image .

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?