|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
15.8.2016 8:12:13   
Veronique
Pridna Allstar! Ma bojo se primlo jaaauser posted image

Je pa ta mesec bolj rdec seznamcek, nic kaj dobro ne kazeuser posted image
Jaz bom ta krog takooo razocarana, ce ne uspe. Vcasih ze itak pricakujem, da ne bo. Tokrat pa imam dober obcutek. Bomo videli...

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
15.8.2016 11:17:41   
katjesss
Veronique le tako naprej, pozitivno do konca, drzim pesti da je tokrat ratalo, da nekdo malo izboljsa avgustovski seznam user posted image

Jaz pa ze z mislimi na petkovem UZ, kaj bo le kaj pokazal, vceraj sem koncala 5dnevno kuro s clomidom user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
15.8.2016 18:34:22   
Veronique
Boljse da sem pozitivna pa potem 2 dni razocarana, kot pa da sem slabe volje ze dva tedna prejuser posted image ampak me ubija to cakanje, ne bom lagala. Pa zdaj sem ugotovila, da nisem niti enega testa vzela na morje, pa sem bila prepricana, da sem 2 spakiralauser posted image no, bomo pa doma delali, ce me user posted image ne preseneti kaj prej, kot me je prejsnji krog.
katjessa drzim pesti, da se dobro odzivas in da bodo same lepe novicke na UZuser posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
15.8.2016 19:18:43   
Bibabuba12
Pridem z dopusta in ne morem verjet kaj berem, Damus zal mi je. Pa tako sem se veselila zate. Se je meni podobno zgodilo na zacetku marca, ampak smo potem na koncu ugotovili, da je slo za IMN in sem bila 4 dni v bolnici na zdravljenju. Sem vesela, da ti tega ni bilo potrebno dati skozi.

Za druge punce pa mocno stiskam pesti! Naj bo preostanek meseca bolj zelen kot je bil do zdaj. user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
16.8.2016 6:28:57   
Kaličopka6
Pozdravljene punce. Zbrala sem pogum in se vam pridružujem. Imam fantka in dve punčki. Zadnjo punčko sem šla splavit v petem mesecu nosečnosti, ko smo izvedeli, da je njeno stanje nezdružljivo z življenjem. Teče tretji mesec od tega najbolj bolečega dogodka mojega življenja, ko sem bila primorana storiti tisto, kar nikoli nisem želela. Res je grozno, ko otroka začneš oreng čutiti in bi se zadeve morale umiriti pa se tako zakomplicirajo. Moja punčka je bila zelo iznakažena in to je tisto, kar mi je dalo potrditev, da sem se odločila pravilno. A kakorkoli obrnem, ni lahko. Želim si srečnega konca, zdravega otroka v naročju. Otroka, ki joka in živi. Ki mu bom dala ljubezen, katera čaka nanj. Zelo cenim moja živa navihanca. Za prvo punčko sva čakala dve leti. Po operaciji in stimulacijah je uspelo. Ostala dva otročka sta bila spontana, sin v prvo in zadnja hčerkica v drugo. Ta mesec je za naju prvi poizkus. Če ne uspe zagotovo ne bom razočarana, če pa uspe, si upam trditi, da bo po vseh postopkih iz zadnje nosečnosti, ta kar malce bolj nesproščena, saj me ponovno čakajo genetske raziskave in postopki in strah pred rezultati. Ampak bomo preživeli. Moramo, če želimo doseči željenj cilj. Tako da to je prvi krog četrte nosečnosti. Vznemirljivo novico naj bi izvedeli na 31.8.. Pozdravček vsem in vse dobro, brez zapletov želim.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
16.8.2016 10:07:21   
Veronique
Kaličopka dobrodosla!user posted image kaksna zgodba, grozno. Zivljenje zna biti res kruto.user posted image Upam, da cimprej docakas carobni plusek in zdravo dete.

Pri meni ni nic novega, se vedno se jezim, ker sem pozabila teste, drugace pa sem superuser posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
16.8.2016 11:56:40   
Anonimen
Punce, ima mogoče katera kaj viška Primolut nor? Ne rabim cele škatle, le za 2 ali 3 dni. Hvala

(odgovor članu Veronique)
  Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
16.8.2016 12:42:26   
mimi_ka
Hej punce!
Jaz sem se pa zdaj spomnila, da mi je ostala skoraj cela škatla Femibion1. Mislim, da manjka samo ena ali dve tableti. Pa mi je škoda metat stran in bi jih rada prodala. Seveda se zmenimo za nižjo ceno kot je v lekarni user posted image
Če katero zanima, mi lahko kar na zs piše in pošljem po pošti. Pa poštnino častim jaz. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
16.8.2016 13:36:47   
pika poka 1
Ojla!

En lep pozdravček iz službe user posted image Upam, da me ne zalotijo user posted image

Dobrodošla Kaličopka6 user posted image Uf kakšna zgodba. Občudujem tvoj pogum. Verjamem, da ni bila lahka odločitev. Imaš pa 3 zdrave otročke in upam, da hitro spet zagledaš plusek user posted image

Midva sva že ful ful pridna user posted image Včeraj sem prvič naredila ovulacijski test. Iz firbca. Pa ker sem ga dobila zastonj od kolegice. Drugače si ga kupila ne bi. In je pokazal dve taki debeli črtici, torej je bil idealen dan za akcijo user posted image
Upam, da nama je že uspelo. Če pa ne, pa še imava dosti dni na voljo. Nekak čutim, da bo tokrat uspelo. Pa majskega otročka si noro želim. user posted image

Kdaj se bomo spet veselile pluseka? Katera je naslednja za delanje testa??

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
16.8.2016 15:11:20   
Veronique
Jaz se bom se malo nacakala, prisla naj bi 22., test bom delala 21 pa da vidimo.
Ce ne pa pac ne, bomo pa septembra spet v novih bojihuser posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
16.8.2016 19:23:42   
izida
Pozdravljene, punce. Po dolgem času se malo javljam. Žalostna sem ob novicah mimi_ke in Damuš...Tako mi je žal! Želim vama, da se čim prej pobereta in gresta v nove boje! Zlasti ti, mimi_kauser posted image , želim ti, da je tvoj cilj naslednjič dokončen, ker si res zaslužiš.

Drugače pa stiskam pesti za ostale borke; katjess, Allstar, Veroniqe, pika poka 1 in tudi za ostale nove borke. Čim prej čudežni plusek na testerju!!

Ta mesec imam sama malce oddiha; jutri imam HSG preiskavo (ne vprašajte, kako me je strah), potem bova pa videla, kako bo s SO. Nekateri odsvetujejo, nekateri priporočajo, bojda to ni več tako sevanje kot včasih, ne vem. Če nama bo dovoljeno, bova spontano, brez računanja. V vsakem primeru bom malce na off, rabim za mojo dušo ciklus brez testerjev, štetja dni in obremenjevanja. Tolažim se s tem, da je to začetek močnih bojev za najino pikico in ne bom odnehala (čeprav priznam, da sem kolebala, naj grem ali ne) Pridem Vas malce pogledat in javim, kako je bila preiskava.

Še enkrat, močno držim pesti, punce, da je ta mesec Vašuser posted image user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
16.8.2016 19:49:39   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: izida

Pozdravljene, punce. Po dolgem času se malo javljam. Žalostna sem ob novicah mimi_ke in Damuš...Tako mi je žal! Želim vama, da se čim prej pobereta in gresta v nove boje! Zlasti ti, mimi_kauser posted image , želim ti, da je tvoj cilj naslednjič dokončen, ker si res zaslužiš.

Drugače pa stiskam pesti za ostale borke; katjess, Allstar, Veroniqe, pika poka 1 in tudi za ostale nove borke. Čim prej čudežni plusek na testerju!!

Ta mesec imam sama malce oddiha; jutri imam HSG preiskavo (ne vprašajte, kako me je strah), potem bova pa videla, kako bo s SO. Nekateri odsvetujejo, nekateri priporočajo, bojda to ni več tako sevanje kot včasih, ne vem. Če nama bo dovoljeno, bova spontano, brez računanja. V vsakem primeru bom malce na off, rabim za mojo dušo ciklus brez testerjev, štetja dni in obremenjevanja. Tolažim se s tem, da je to začetek močnih bojev za najino pikico in ne bom odnehala (čeprav priznam, da sem kolebala, naj grem ali ne) Pridem Vas malce pogledat in javim, kako je bila preiskava.

Še enkrat, močno držim pesti, punce, da je ta mesec Vašuser posted image user posted image


Držim pesti za jutri. Moja prijateljica se je dve leti trudila zanosit. Potem je šla na HSG in v naslednjem ciklusu zanosila. Vse bo ok. Drži se.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
16.8.2016 20:24:14   
katjesss
izida drzi se, bomo jutri v mislih s tabo...ne pozabi, da pravijo da ni tako hudo to, tako da ti samo imej v mislih user posted image , ki bo potem sledil user posted image


Veronique ti pa uzivaj na morju, probaj cimmanj na teste mislit, ki so doma ostali....kdaj se pa vracata?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
16.8.2016 20:44:29   
Veronique
izida vso sreco jutri, vrjamem, da bo vse super! Mislim nate in drzim pesti, le javi potemuser posted image

katjess uzivam pa res, teh 14 dni do M bo tokrat celo hitro minilo user posted image vracama se predvidoma v soboto, 20.
Sem pa ravno danes razmisljala in se pogovarjala z mojim, da ce ta krog ne uspe bova pa oba spremenila prehrano septembra in vkljucila vec sportanja. Me ze to, da imam nek "nacrt" do te mere pomirja, da bo razocaranje ob morebitnem testu manjse.

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
16.8.2016 22:41:03   
ječi12
Cau punce

Na morju se vedno, ampak prou paše...

Veroniqe upam da uspe in bomo skupaj majcice, pa bomo potem se za nagrado prehrano urihtale ;) js sm sicer pridna, kruha sploh ne jem, pa ksnih mastnih zadev tudi ne, pijem tudi nic ne takega razn vinck kdaj pa vodo...edin sladko me nese-groza...sportanje pa seveda, samo po dopustu...kle plavam pa krizanke resujem, pa za malima letam ;)

Izida tudi js drzim pesti!

Js bom mela septemeber ful pester tko da bo kmalu prisel datum ko je ne pricakujem, tko da se hitro obrne en krog...

Bomo pa veselo delali dojencka pa izbirali ime, se ful zabavamo ko cela druzina predlaga imena in se potem smejimo ksnemu smesnemu...tko da bo se zabavno potem...juhu...

Imejte krasen teden, upam da mate vreme ok, tukaj v dalmaciji je itak soncek...naj bo pousod tako!

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 8:16:26   
Veronique
Jaz sem spet sanjala, da sem noseca in da sem bila na NS pri Pusenjakuuser posted image cez dan mi se ocitno gre nekako odmisliti, ker se z drugimi stvarmi zamotim, ampak mi potem ponoci pride naprej vse. So bile vsaj lepe sanjeuser posted image sem pa bila "junijka 2017", mogoce bom pa resuser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 9:33:41   
Allstar
Pozdravljene punce,
če že aprilčkov ne bo tako veliko, mora biti pa majčkov več user posted image . Dopust, misli na off, čas za user posted image in pa zadni čas za spet lepo zelen mesec user posted image . Moje user posted image je konec in je čas za zadnji boj pred preiskavami. Septembra imam predviden HSG in se ga kar malo bojim.

izida, kako si? Držim pesti, da bo čimmanj boleče in hitro narejeno.

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 11:09:11   
Veronique
Allstar drzim pesti, da bo to tvoj mesecuser posted image
Jaz sem imela do zdaj kar dober obcutek, danes pa se je cisto obrnilo, nisem nic kaj pozitivna vec. Imava potem se 3 kroge do novembra pa upam, da bo user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 11:44:16   
Allstar
Hvala Veronique! Zakaj nisi več pozitivna? Pa saj bo! Dokler ne pride user posted image , se ne sekiraj. Držim pesti, da bo user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 12:30:24   
MartinaTaja
Pozdravljene,

Tudi jaz je ne pričakujem ta mesec ..... po 8 letih sem se odločila za 2 otroka, za 1 user posted image sem se načakala skoraj 2 leti .... zato sedaj dvomim, da bi se kar v prvo prijelo

Ciklus imam različno od 37 - 45 dni .... ta mesec sem ovalucijo imela tam okoli 6.8.2016... od ovulacije naprej napete joške, v trebuhu me non stop črviči, taka pekoča bolečina enkrat več enkrat manj .... danes zjutraj naredila test, ker sem neučakana in je bil -, bom počakala do konec tedna in test ponovila ....

upam, da čim prej zagledam user posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 15:23:01   
izida
Pozdravljene, punce.

Preživela preiskavo. Ni bilo hudo...ob meni so bile sestre, ki so me spodbujale...Najprej ni bilo nič kaj spodbudno, ko je začel. Trajalo je slabe pol ure. Bolečine znosne pa imam zelo nizek prag. Leva tuba jajcevoda je bila nekašno čudno ovinkasta in zaprta, desna pa kar prehodna. Ko je nadaljeval in spuščal sondo, sem čutila manjše bolečine. Vse je sprepihal. Rezultat: oba tubi jajcevoda prehodniuser posted image user posted image tako sem vesela, zdaj naju čaka še spermiogram v MB, G sumi, da je lahko to vzrok, da se ne prime. Dobila sem Summamed antibiotik in slončkama lahko takrat, ko ga pojem. Torej v času O☺ kot sem ze rekla, se ta mesec zavestno malce umikam in bom samo navijačica. Če pa uspe, bova pa noro vesela.

Držim pesti za vse Vas...Allstar, pogumno, prav tako Veronique, katjess in ostaleuser posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 15:46:49   
Allstar
Super izida!! Sem vesela za potek preiskave in za rezultat user posted image !
Kako pa to, da si lahko šla na HSG pred spermiogramom? Meni so rekli, da ne morem, da je spermiogram prva preiskava in pri ženski pregled hormonov. Zdaj sva dala to čez in se moram septembra naročit. Ko dobim user posted image , moram poklicati in bom še v istem ciklu na vrsti za HSG. Pa še ful hitro so te vzeli na te priskave, ponavadi čakajo 1 leto. Super!
Kako pa kaj Katte in ostale, ki pričakujete?

< Sporočilo je popravil Allstar -- 17.8.2016 15:49:18 >

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 16:07:14   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Super izida!! Sem vesela za potek preiskave in za rezultat user posted image !
Kako pa to, da si lahko šla na HSG pred spermiogramom? Meni so rekli, da ne morem, da je spermiogram prva preiskava in pri ženski pregled hormonov. Zdaj sva dala to čez in se moram septembra naročit. Ko dobim user posted image , moram poklicati in bom še v istem ciklu na vrsti za HSG. Pa še ful hitro so te vzeli na te priskave, ponavadi čakajo 1 leto. Super!
Kako pa kaj Katte in ostale, ki pričakujete?



Jaz sem imela predlaani eno tezko operacijo in me je zato dal čim prej na vse, želel je izkljucit možnost zarastlin, ki bi ovirale zanositev. Nič nisem rabila prej narediti, odvisno je po moje, kje delaš. Moj g je super, predan delu z dušo in telesom. Na spermiogram greva sedaj nič ni rekel,da bi mogla že prej.

Tudi tebi držim pesti, da urediš in predvsem pogumno, jaz sem imela v glavi samo eno misel, cilj je tisto, za kar se borimo.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 16:44:25   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: izida

Pozdravljene, punce.

Preživela preiskavo. Ni bilo hudo...ob meni so bile sestre, ki so me spodbujale...Najprej ni bilo nič kaj spodbudno, ko je začel. Trajalo je slabe pol ure. Bolečine znosne pa imam zelo nizek prag. Leva tuba jajcevoda je bila nekašno čudno ovinkasta in zaprta, desna pa kar prehodna. Ko je nadaljeval in spuščal sondo, sem čutila manjše bolečine. Vse je sprepihal. Rezultat: oba tubi jajcevoda prehodniuser posted image user posted image tako sem vesela, zdaj naju čaka še spermiogram v MB, G sumi, da je lahko to vzrok, da se ne prime. Dobila sem Summamed antibiotik in slončkama lahko takrat, ko ga pojem. Torej v času O☺ kot sem ze rekla, se ta mesec zavestno malce umikam in bom samo navijačica. Če pa uspe, bova pa noro vesela.

Držim pesti za vse Vas...Allstar, pogumno, prav tako Veronique, katjess in ostaleuser posted image


Super. Sedaj bo pa šlo.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016
17.8.2016 17:47:24   
Veronique
Super izida! Lepo, da je vse "prepihal", zdaj bodo pa priplavali skoziuser posted image sem vesela, da ni bilo prehudo in da je zdaj vse ok.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?