|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 9:24:35   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce a ma katera boleče prsi? Mene so nekaj časa malo bolele danes pa ne in me je čist panika zagrabila. V prvi nosečnosti se ne spomnim če me je kaj bolelo in koliko časa. Kaj dela ta psiha uničuje me....


Mene iz dneva v dan bolj bolijo. Se pa ne spomnim iz prve nosečnosti, a se to kdaj neha al boli skozi vso nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 9:32:07   
Enciii74
Mene prsi nic ne bolijo.. tud nc se niso spremenile 😐

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 9:37:03   
Jasmina011
Mene prsi tudi nič ne bolijo. V prvi nosečnosti nisem imela niti enega znaka nosečnosti, samo trebuh mi je rasel.... Ampak meni tudi živčki delajo, in kje je šele prvi pregled.

(odgovor članu Enciii74)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 10:28:11   
Anonimen
Dobro malo sem pomirjena, sicer pa imam občasne slabosti ampak res blage.

(odgovor članu Jasmina011)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 10:31:13   
Anonimen
Zdravo punce :) no tudi mi smo spet dočakali plusek in po mojih izračunih je PDP 3.7.2017 :) Je pa to moja 3 nosečnost od tega 1 uspešna zaenkrat. Druga se je nažalost končala z SS v 7 tednu user posted image tako da psiha dela svoje in je strah sedaj zelo prisoten...ampak imam vsaj občutek da bo sedaj vse uredu :) Znaki so pa zelo očitni..utrujenost, prsi vedno bolj občutljive, razpoloženje je itak iz minute v minuto drugačno ( bogi moj z mano ) :D in pa slaboost...v želodcu imam grozen občutek. Tega vsega namreč iz prve nosečnosti ne poznam :) no bom pa do nuhalne ostala anonimna in se tudi takrat pridružim na FB če bo ve ok :) Pa srečno in čestitke vsem sonosečkam :)

(odgovor članu Jasmina011)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 10:33:52   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Jasmina011

Mene prsi tudi nič ne bolijo. V prvi nosečnosti nisem imela niti enega znaka nosečnosti, samo trebuh mi je rasel.... Ampak meni tudi živčki delajo, in kje je šele prvi pregled.



Jaz v prvi nosečnosti ne bi mogla spregledati znakov - boleče prsi in huuuda slabost. Zato me sedaj malo tolaži, da mi je vsak dan bolj slabo (bom vidla, kako dolgo bom še vesela tegauser posted image ). Ampak ene pa pridejo skozi nosečnost čisto brez vsakega znaka. Imamo v družini takšne.

(odgovor članu Jasmina011)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 10:34:21   
Nericaa

.

< Sporočilo je popravil Nericaa -- 8.11.2016 10:38:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 13:59:08   
moorje
Damuš nehal me boleti v tej meri kot včeraj, vendar sem delala in danes v nočni izmeni imela parkrat bolečine vendar ne tako hude bile so za zdržat, počasi pa mi ratuje slabo na trenutke in zgaga me je te dni matrala je rekel osebni zdravnik da vzamem zjutraj tableto neoplaze 20mg in naj si kupim renital za bolečine, ni hudo je pa opazit da se z mojim telesom nekaj dogaja. Danes me tudi rahlo glava boli, nevem pa ali je od dela in ropotanja strojev ali pa je pikica v trebuščku vzrokuser posted image upam da bi vse okej ker res upam da zdrzimo julijcki user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 14:05:46   
moorje
Med prvimi znaki so bile boleče prsi in bradavice samo kak teden je trajalo, sedaj je spet okejuser posted image drzim pesti za use da se bo izteklo vse tako kot se mora in si želite!user posted image

(odgovor članu moorje)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 18:43:52   
ječi12
damušuser posted image user posted image cestitke, lepo te je brat na tej strani foruma! srecno do konca, pa ostalim seveda tudi....

(odgovor članu moorje)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 19:10:41   
vesna91
Danes sem se naročila na pregled in ga imam 6.12. Sem imela pa prej rjav izcedk in sem klicala g. pravi da to ni nic hudega če ni krvi. Ima katera izkušnje ? Me je pa zelo strah...

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julijke 2017
8.11.2016 21:15:57   
Anonimen
Izcedek ni nič hudega lahko, čeprav v določenih primerih se tako začne ss, dokler ni krvi ni panike po mojem. Samo mirno dalje in počakat kaj bo saj drugega nimamo kaj na začetku. Upam da nam vsem uspe 😀

(odgovor članu vesna91)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julijke 2017
9.11.2016 6:52:58   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

damušuser posted image user posted image cestitke, lepo te je brat na tej strani foruma! srecno do konca, pa ostalim seveda tudi....


Hvala Ječi12. Upam, da tokrat res pridem do konca nosečnosti. Ravno danes je D-day, ko se je avgusta začel SS, tako da sem rahla živčna razvalina. Mi je bilo pa včeraj konkretno slabo, tako da UPAM da to pomeni, da bo vse ok.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julijke 2017
9.11.2016 6:54:46   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: vesna91

Danes sem se naročila na pregled in ga imam 6.12. Sem imela pa prej rjav izcedk in sem klicala g. pravi da to ni nic hudega če ni krvi. Ima katera izkušnje ? Me je pa zelo strah...


Ko sem jaz SS se je začelo z roza sluzjo, čez par ur pa se je že vlila sveža kri. Po mojem da če je rjav izcedek brez sveže krvi, da ni panike.

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julijke 2017
9.11.2016 13:10:03   
moorje
Drage dame ne sekirajte se preveč samo huje bo. Js sm se odločla da narediti ne morem nič le da se ne obremenjujem in mislim pozitivno pa bo kar bo user posted image nimamo kaj za narediti če nam je usojeno bo ratalo :D sm pa brala da če je rjavkast izcedek da lahko pomeni ugnezditev tako da se ne sikiraj preveč. Drzimooo pesti da prebrodejo naše pikice v trebiščku user posted image

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julijke 2017
9.11.2016 13:15:40   
moorje
Aja in punce na fbju je že skupina vendar je zaprta, če želite povejte vas dodam, če pa katera želi počakati na ziher do pregleda pa naj se javi ko ga opraviuser posted image

(odgovor članu moorje)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijke 2017
9.11.2016 13:32:47   
Jasmina011
Moorje..
Ali si ti tudi naredila skupino, ali si v tisti že vključena, ki sem jo jaz naredila? ;)

(odgovor članu moorje)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijke 2017
9.11.2016 13:36:45   
vesna91
Punce najlepša hvala :-)
Sm pa bl opazila tak zelen izcedek in pa srbi me...pomoje je kako vnetje, se moram odpravit do lekarne.

(odgovor članu moorje)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijke 2017
9.11.2016 13:44:48   
vesna91
Damuš meni se je lansko leto začelo takoj s krvjo ampak po malo, skoraj v 10 tednu ko sem sla se enkrat na pregled na urgenco pa ni bilo utripa
Zato me je tudi strah. Amapk samo pozitivno in bo ;-)

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julijke 2017
9.11.2016 13:57:51   
moorje
Jasmina verjetno da ja hehe ker smo trenutno 4? :D

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julijke 2017
10.11.2016 9:41:15   
Damuš
Kakšno zatišje je tu! A ste vse na Fb zbežale?

A ste vse že naročene na prvi pregled? Jaz se še nisem naročila. Si vsak dan rečem, da se bom jutri naročila ... pa ta jutri še ni prišel. user posted image

A še katero zebe? Mene že par dni strašno zebe, kljub temu, da kurimo in da je v bajti toplo.

Vesna91, kako si? Kako je z izcedki? Se je ustavilo?

< Sporočilo je popravil Damuš -- 10.11.2016 9:45:22 >

(odgovor članu moorje)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julijke 2017
10.11.2016 10:11:53   
moorje
Hehe res je zatišje. Jaa tudi mene zebe nisi edina :D me je pa ob polnoči zbudil trebuh me je tko bolel in se opravičujem izrazu nisem vedela al me je scat, srat, bruhat.. tko da je po 20 min blo boljše je še vedno bolel ampak malo tko da sem lahko nazaj zaspala user posted image 1. pregled mam pa šele 12.12 v 10tem tednu (:

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julijke 2017
10.11.2016 10:55:22   
Anonimen
Mene tudi full zebe 😣 pa trebuh me vsakelle toliko mal poščipa tko da vem da se nekaj notri dogaja ampak ni bolečin. Izcedek bel imam pa občasno.

(odgovor članu moorje)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julijke 2017
10.11.2016 11:14:04   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene tudi full zebe 😣 pa trebuh me vsakelle toliko mal poščipa tko da vem da se nekaj notri dogaja ampak ni bolečin. Izcedek bel imam pa občasno.



mene je pa zdaj 2x tako čudno uščipnilo ... in me že spet skrbi, da se ne dogaja kaj, kar se ne bi smelo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijke 2017
10.11.2016 11:58:43   
Jasmina011
Aaaaa tudi mene fuul skoz zebe, čeprav kot se pa spomnim pri prvi nosečnosti, mi je pa bilo skoz vroče, tako da sem si zdaj kar odahnila, ko tudi ve pravite da vas zebe.
Špikne pa tudi mene včasih v tebuhu in me potem vedno zaskrbi. A tako daleč je še do prvega pregleda...

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?