|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko ni sexa
7.11.2016 21:46:19   
Anonimen
Vase mneje,,ko partnerju ni do sexa,,ko ne sexava po 1 leto,ko se zgodi,sem cisto zgbljena.
ko ga vprasam zakaj noce,mi odg,da sem ga preveckrat besedno uzalila in odvrnila od sebe.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko ni sexa
8.11.2016 18:20:52   
Cuker*
Ne seksata po 1 leto? Mislim da veš kakšen je odgovor. Verjetno ima drugo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko ni sexa
9.11.2016 20:57:34   
Stanislava_
Vsaj tebe nima več. Ali ima drugo ali probleme, za katere ti ne veš, ali mu ni več do tebe.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Cuker*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko ni sexa
10.11.2016 21:19:45   
patrino
S človekom, ki živi v partnerskem odnosu in eno leto ne čuti potrebe po seksu, je zagotovo nekaj narobe. Tu ni dileme. Njegovi odgovori so kar nekaj...bedni, nerealni.Spolna privlačnost ne izgine v zrak za eno leto le zaradi neke besedne užaljenosti. Človek ima probleme, ki pa jih očitno ne želi rešiti in deliti s tabo. V bistvu to niti ni važno. Če on ne želi tega razčistiti, kljub temu, da se mu ti ponujaš, in želi še naprej životariti v platonski vezi, je to njegova stvar. Sama si takega odnosa ne morem predstavljati. V bistvu ne moreš partnerja prisiliti, da ti pove resničen razlog, zakaj se mu ne da seksat s teboj. Če se želi raje skrivati za svojo slabo voljo in užaljenostjo, kot odkrito povedati, kaj je vzrok za njegovo dolgotrajno zadržanost,se pač naj. Lahko pa se zazreš vase in razčistiš sama pri sebi. Ali želiš še naprej voziti partnerstvo v takem stilu ali si želiš eno zdravo vezo, v kateri je poleg vsega potrebnega tudi reden seks. Obojestranska želja po njem. Tudi takrat, ko se nimata najbolj rada oz. ko pade tudi kakšna pikra. Verjamem, da človeka ne razganja najbolj od spolne privlačnosti, če te partner obklada s kakšnimi nespoštljivimi pripombami..vendar, gre pri nekem kolikor toliko zdravem partnerstvu, v takem primeru le za kratkotrajno jezo, užaljenost, prizadetost, ki mogoče na spolno slo vpliva trenutno in minimalno, ne pa tako zelo, da te mine za celo leto...

< Sporočilo je popravil patrino -- 10.11.2016 21:24:12 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko ni sexa
25.1.2018 11:55:28   
OrionBABY
Rad bi popestril zvezo. ima kdo izkušnje z kakšnimi igricami kot je https://studentska-trgovina.si/collections/darila-za-valentinovo/products/igra-za-zaljubljene. Sej je druga, da ne bi naredil še slabš ko je...Sploh ne vem kak bi se tega lotil

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?