|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2017
13.1.2017 12:27:02   
maja2014
Cestitke vsem novim pluskom! user posted image Mene dojke nic ne bolijo, sem pa napihnjena in blage do zmerne krce imam, kot pred M. Bruham ne, nisem v nobeni nosecnosti do sedaj, imam pa obcasne slabosti.

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septemberke 2017
13.1.2017 13:41:29   
Pupica*
Evo, tudi moj PDP je 12.09.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septemberke 2017
13.1.2017 20:11:35   
bincii
ja res je malo dolgo cakat 10t ampak bom videla v ponedeljek se naročim in bomo videli kdaj pridemo na vrsto... Iz kot pa ste punce bolj lj konec? naj povem meni potece porodniška februarja in pod user posted image nosim se enouser posted image iuser posted image drugace pa gledamo kako nas je zasnežilo otroc so zeloo veseli.

(odgovor članu Pupica*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septemberke 2017
15.1.2017 11:32:07   
Anonimen
Tudi jaz zagledala danes +. Kako sem srečna, no sva! user posted image Najprej samo v jok user posted image Bo pa to najin 4., težko pričakovani user posted image Bom pa še nekaj časa anonimna, v 2.nosečnosti me je en firbec zelo hitro razkrinkal, tako da bom malo bolj previdna. :)

(odgovor članu bincii)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septemberke 2017
15.1.2017 22:14:36   
*Junona*
Pozdravljene. Čestitke vsem.
FB skupina že obstaja, in sicer Septembrčki 2017. Dobrodošle!

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 15.1.2017 22:17:35 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septemberke 2017
16.1.2017 8:44:13   
annnaa
Čestitke Anonimen!!

Jaz imam prvi pregled šele 7.2!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septemberke 2017
16.1.2017 16:19:41   
andi0711
Pozdravljene septemberke ..

Vidim, da vas je kar nekaj katere pričakujete drugega ali tretjega otroka. Tudi jaz se vam tukaj pridružujem, namreč tudi mi pričakujemo tretjega otroka. Imava dva sina 10 let in 7 let .. tokrat bomo pa videli kaj bomo dobili, važno da bo zdravo. Želja je bila po otroku, vendar sva se odločila da počakava do poletja, potem pa poskusiva na polno, vendar naju je že ta plusek presenetil in sva zelo vesela. Trenutno še nihče ne ve, razen mojih dveh prijateljic, bomo povedali, ko bo prvi pregled za nami, do takrat pa se lahko še marsikaj zgodi.

Iskrene čestitke vsem, ki ste zagledale magične pluske user posted image



< Sporočilo je popravil andi0711 -- 16.1.2017 16:22:21 >

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septemberke 2017
17.1.2017 8:31:22   
annnaa
Čestitkeeee andi0711!!

Vesno več nas je user posted image

(odgovor članu andi0711)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septemberke 2017
17.1.2017 9:46:59   
bincii
hoj punce! kako je kaj počutje user posted image evo moj prvi pregled 1.2 po njenih izracunih v 10tednu vendar po mojem izracuno bi blo 8tednov sicer mi ne gre skupaj ampak mogoce bo teden vec ali manj super bomo pa prej videli in slišali srcek, povedali nismo se nobenemu in tako bo ostalo do pregleda seveda do nuhalne upam da me slabosti ne izdajo zaenkrat obcutim rahlo slabost obcasno, zdaj sem tako zaposlena ker imama z sinekom kmalu rojstni dan seveda op. na isti danuser posted image da je pestro prijateljica cez par dni pricakuje 3 otroka tako da smo v pricakovanjuuser posted image


PS. je katera že poslušala srcek na angelsound?

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septemberke 2017
17.1.2017 10:21:48   
SanBr
Zdravo punce!
Tudi midva sva pričakala dolgo želeni user posted image . To je moja 2. nosečnost, prva se je žal končala tragično. Po izračunih bi moral biti PDP okoli 18.9. user posted image Držim pesti, da bi bilo na prvem pregledu vse ok - me je naročila 15.2. (okoli 10 tednov). Trenutno še nimam slabosti, sem pa napihnjena kot žoga, prsi me bolijo pa popoldne po službi sem čisto izmozgana. Bom pa počakala po pregledu, preden se včlanim v Fb skupino.. tako da bi kak klepet tukaj prav pasal :).

(odgovor članu bincii)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septemberke 2017
17.1.2017 10:54:32   
annnaa
Čestitkeeee SanBr! Držimo pesti, da bo vse OK!

Super, binci, da imaš tako hitro prvi pregleduser posted image .
Se mi zdi, da ginekologi kar smatrajo, da imaš menstrualni ciklus dolg 28-30 dni. Če ga imaš manj, potem imaš v resnici prej PDP. Meni je na ringaraja strani dalo ven predviden datum 12.9, bomo videli, kaj poreče ginekologinja.

Jaz se za enkrat počutim OK, malo občutljive imam le bradavice. Pa malo boljšo prebavo imam, hihi.

Midva še tudi nisva nikomur povedala. Družini bova po prvem pregledu, vsem ostalim pa po nuhalni.

(odgovor članu SanBr)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septemberke 2017
17.1.2017 14:08:03   
bincii
čestitke vsem puncam ki ste zagledaleuser posted image annna ja sej sm ji govorila da imam daljsi ciklus imela sm na 35dni ampak glede tega sem uporabila uvolacijski test ki mi je zelo lepo pokazal 15 nic 16 rahlo videni črtici in 17 zelo rdeči črtici tako da glede tega je nastopila ovolacija 12-36ur odnos sva imela 17 in potem 25 decembra kaj pomeni da sem zanosila pred uvolacijo?pozitiven test je bil 4 z trakci in clerblu digital je na dan 6.1. pokazal 2-3?
če mi zna katera pomagat? hvalaaa....

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 8:18:09   
annnaa
Binci bolj je važno kdaj si imela nazadnje menstruacijo in koliko je dolg tvoj ciklus. Pojdi na koledar ovulacije (pod zanositev na ringaraja) in odtipkaj kdaj si imela nazadnje menstruacijo in kako dolg je tvoj ciklus, pa ti bo dalo ven kdaj si imela ovulacijo in kdaj je tvoj PDP user posted image

(odgovor članu bincii)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 10:42:27   
bincii
Annnaa user posted image hvala za tvojo pomoč na koledarju ovulaije kaze plodni dnevi ZM 4.12.2016 PD od 22.12-27.12 in PD.17.9.2017
obistvo mene zanima ce sem zanosila pred ovolacijo ali po njej user posted image sam to kr pri nas zelo komplicirajo da zenske ne hodijo prej napregled pred 10t nosecnosti ker dosti krat se srcek ne vidi se ker je prehitro.upam da nisem teckauser posted image

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 10:49:50   
kolumna
Halo punce :D :D

Mislim da se vam lahko pridružim user posted image

Sicer testa še nisem naredila (mož pravi da bova še do petka počakala), ampak glede na to da mi M zamuja, kar mi nikoli nikoli ne,
in da se trudiva že 6 mesecev da bi bilo naročilo sprejeto ;) zdaj verjamem in močno močno upam da je končno uspelo.

Že zdaj sem čist vesela, ko se bo pa še uradno potrdilo user posted image user posted image

Bo pa to drugi otrok, imamo že enega fantka 14 mesecev.

Punce prosim držte pesti, da je res user posted image

user posted image

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 10:51:11   
annnaa
Hihi, nisi tecka! Po moje si zanosla 17, par ur pred ovulacijo!

(odgovor članu bincii)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 11:12:55   
bincii
Hvala Annnaa.... čestitke Kolumna drzimo pesti zauser posted image .

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 11:25:55   
annnaa
Čestitkeeee kolumna! Držimo pesti!! Kar pogumno test naredit!

Jaz sem test naredila, ko mi je menza dva dni zamujala.

(odgovor članu bincii)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 11:31:05   
annnaa
Aja, bincii po moje je še prehitro za slišat srček z angelsoundsom. Tam po 8 tednu se mogoče kaj sliši, po 10 tednu pa 100%!

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 12:49:15   
sonce2017
Tudi jaz sem vam pridružujem. PDP imam 9.9. Sem pa bila zelo vesela user posted image , ker smo se ze res nekaj casa trudili. Gre za mojo prvo nosečnost. Prvi pregled pa imam že naslednji teden, tako da komaj čakam user posted image

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 13:04:53   
Pupica*
bincii spermiji preživijo do 5 dni, tako da pomoje sta 17. naredila pogoje, ko si dobila ovulacijo, si pa zanosila :) ti bo pa na UZ lahko precej natančno izračunala kdaj točno si zanosila :)

Je pa npr. pri meni tako, da bi morala že 20.12. dobit M, sem pa po vseh možnih izračunih (zlasti beta hcg) točno takrat zanosila :)

(odgovor članu sonce2017)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 13:33:26   
Tara9
Še jaz se pofočkam, če lahko user posted image . Testki pozitivni, predviden pdp 23. 9.2017, nisem zihr kr imam zmešane cikle. Na pregled se še nisem naročila, bom naslednji teden ker itak pred 9.tednom ne naroča. Doma imamo 21mesecev staro princesko, tale nosečnost pa je malo presenetila. Za punčko sva se kar namatrala, jemala sem Klomifen pa Femaro itd. Tokrat pa en nezaščiten odnos in evo nas. Upajmo na najboljše. Čestitke vsem

(odgovor članu Pupica*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 16:24:26   
katja_blaz
Ojla :) da se se jaz pofockam...menstruacija mi zamuja ze en teden in sem v ponedeljek naredila test ki je bil rahlo pozitiven...danes zjutraj sem naredila se enega digitalni cb in je pokazal lep plusek in spodaj 1-2 tedna :) doma imam ze enega 20 mesecnika tako da je to moja druga nosecnost :) po zm naj bi bil pdp 19.9.2017

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 17:33:56   
Anonimen
Oooo, se nabiramo, se nabiramo :) To bo čvekanje :) Meni je cel dan po malem slabo. Ste že kej delile novičko? Jaz sem povedala mami in sestri, sta bli obe kar solzni, sta vedeli, da si želiva še enga otročka ... Pa trem prijateljicam user posted image Zdaj pa dost do prvega pregleda, ki bo pomoje šele marca, moja gin ful pozno daje user posted image
Tara9, kok dobr user posted image Ampak ja, samo enkrat je dovolj user posted image
Kolumna, držim pesti! user posted image
bincii ful dobr za hiter pregled! Jest bi najraj kr vsake 2 dni nov test delala, ker kar ne morem verjet, da sem spet user posted image user posted image

(odgovor članu katja_blaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septemberke 2017
18.1.2017 17:41:54   
Tara9
Ja sej vem, en odnos je dovolj, ampak pri mojih ciklih je tole res loterija, tko da očitno nam je bilo namenjeno, zdaj pa samo upam, da bo vse ok s telim malim čudežkom in da se bo moja pikica navadila na dejstvo, da dobimo še enega člana. Je kr zahteven otrok, tko da me kr malo skrbi ufff. Tiste, ki že imate otročke, kakšne so kaj razlike? Saj vem da 2,5 let ni tako malo, samo v planu ke bilo malo več user posted image .

Jaz sem povedala staršem in dvema prijateljicama, ostalim pa malo kasneje. Vsaj do pregleda bi zdržala. Upam, da se bo dalo skriti, ful sem napihnjena namreč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?