|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 12:58:21   
maja2014
Pozdravljena, tanika* user posted image Tu smo ostale večinoma take, ki se skupini na fb-ju nismo pridružile; mislim pa, da je ena od nas, ki klepeta na fb-ju in tu z nami, tako da te lahko ona doda, ko vidi objavo user posted image

(odgovor članu tanika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 13:04:03   
maja2014
Pozdravljene.

Iiiiiiiiiiin konec poletjaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KOnčno se diha...prav paše user posted image

Moja G se ne javi, med. sestra na drugi strani telefona pa mi je svetovala, če bi se bolečina stopnjevala, da se pridem pokazat. Bolečina pa ni v istih intervalih; pa zjutraj sem spet imela kupček sluzi obarvano z roza barvo...Pa imam 3, 4 ure krče, pa potem za nekaj ur neha...user posted image Bom videla, kako bo čez dan...ne bi rada hodila za brez veze "teži", po drugi strani pa me skrbi, sploh sedaj, ko sem sama doma s tamalim, mojega pa ni, ker je končal z dopustom in je šel delat, mene pa nima kdo drug peljat rodit kot on...Saj bo...user posted image

Ima katera doma prvošolčka? Naš velik fantina je danes odkorakal v 6. razred; ves vesel, da se je šola začela user posted image

Grem kuhat kosilo in šivat cotike za moje tri fante user posted image

Želim vam lep dan, upam da vse boljše dihate sedaj user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 13:39:46   
annnaa
tanika* dobrodošla med nami, pa držim pesti, da boš čim prej rodila! Kot je že maja2014 napisala, smo tukaj bolj kot ne tiste, ki raje čvekamo tukaj, kot v FB skupiniuser posted image . Ena se bo sigurno našla, ki te bo dodala.

Waaaa pa je september tu, naš mesec in konec vročine, juhuhu! Zdaj bomo pa imele problem se obuvat, ko ne bo več za japonke oz čevlje za nataknit, hihi. Jaz sem pa bila res sigurna, da bom avgustovka, no pa bom le septembrkauser posted image !

Kako ste ostale? Se kaj pripravlja!

Maja2014 ti kar sledi svojim občutkom. Bo pa zdaj tako vikend in boš imela partnerja doma, če se bo začelo kaj bolj dogajati.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 13:55:03   
Tara9
Ojla, dobrodošla tanika, srečno pri porodu, najbrž boš med prvimi naslednjimi. Za fb pa tko kot sta že predhodnici rekli, tudi jaz ne vem točno katera tukaj je tudi tam.

annnaa babe itak vse po svoje nardimo, tko da evo tudi tvoja pikica ti že nasprotuje in je raje september izbrala user posted image .

Maja2014 kdaj imaš pa drugače naslednji redni pregled? Naslednji teden al?

Jaz sem prav vesela, da je september pa še konec vročine uffff. Danes imam dan za poležavanje. Zdaj sem celo zaspala malo z miškico.

Želim vam lep vikend, čakamo naslednjo. Jaz imam v sredo spet ctg in pregled.

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 15:26:44   
me83
nam kar vsem pase ta rahla ohladitev ne user posted image

evo danes sem tudi jaz imela ze tri cisto rahle "popadke",... zjutraj 2 zapored, pa potem enega opoldne,... ampak itak nic takega, telo se pocasi pripravljauser posted image

jaz pa imam v torek spet pregled in ctg v rizicni ambulanti, ker je dete pac malo manjse,... me vec ne vodi moj ginekolog, ampak le v bolnici,... tukaj me je sedaj samo strah, ker pravijo, da ce otrok ni tako velik, pa kljub temu, da se mu se dobro godi, da je torej dovolj plodovnice, da je posteljica ok,... da ne pustijo preko roka, da ti pac sprozijo porod,... to pa res ne bi rada,... upam, da rodimo do roka no user posted image umetnih popadkov me je res groza,... moji so do sedaj v teh dveh porodih bili res ok in sem obakrat lepo rodila brez kaksnih protibolecinskih, umetnih pa me je strah, sploh glede na to, da je pri nas moznost da prides do ea skoraj enaka kot, da zadenes na lotu user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 16:19:18   
Linch
Živjo,
no pa sem tudi jaz s pregleda. So mi ctg merli, pa ni nič kaj komentirala, torej je blo vse ok :) .. noro kako se otroku pospeši utrip, ko se premakne, nisem si predstavljala kaj takega :)
Drugače pa naj bi bil otroček v dobri kondiciji, plodovnice že malo manj, posteljica pa še ni zrela, tudi z vaginalnim pregledom je ugotovila, da se še nič ne pripravlja. Urin ni bil čist ok, mi je že skoraj dala antibiotike, potem pa je rekla da naj res veliko pijem, pa naj bi bilo boljše, če se mi poslabša, bolečine ipd. pa grem nazaj ... V sredo grem pa kar v porodnišnico na pregled, pol bomo pa vidli, kaj bo :) Glede velikosti mi pa tokrat ni nič rekla, prašat sem pa tak pozabila ... do zdaj je parkat rekla, da prav velik ne bo, ampk sej mogoče boljše tako :)
no pa mogoče še za seznam, PDP imam 10,9., prva nosečnost :)
Samo iz "firbca", sem edina, ki se pusti presenetiti glede spola?

Uživajte v ohladitvah in srečno :)

(odgovor članu me83)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 17:41:31   
maja2014
Ja; PDP imam 22.9. Je tudi G rekla, da bi bilo fino, da dete zdrži še nekaj časa na toplem, da ne bi bilo nepotrebnih težav od dihalne stiske pa do zlatenice...upam, da zdržimo še malo. Je res, da je to moja 3. nosečnost in da zna biti kaj prej, ni pa to pravilo. Me pa fajn dol pritiska in krči, kot me v prvih dveh nosečnostih ni; sploh pa ne toliko prej...

No; naš mesec je tu user posted image Katera bo naredila otvoritev? user posted image

(odgovor članu Linch)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 18:03:58   
Tara9
Maja2014 imava skuoaj pdp, no jaz 1 dan prej, tako da te razumem, tudi sama bi rada, da zdrživa vsaj še dober teden, čeprav meni je G včraj rekla, da smo že tko veliki, da se ne rabim sekirat, čeprav je itak fajn, da so čim dlje na toplem. Saj bo, zdaj se tudi zunaj lažje diha in bomo pregurale še malo.

Linch dobra sta, da vaju firbec ne premaga. Občudujem vse, ki ne želijo vedet spola, sigurno je poseben čar, ko šele v porodni izveš kaj imaš, samo jaz sem preveč firbec in sem v obeh nosečnostih želela vedet takoj, ko je bilo vidno user posted image .

Jaz imam tudi izvid vode malo na meji, ampak ker me nič ne matra, mi ni dala ničesar, je rekla, da najbrž ni nič takega, v sredo pa spet vodo dajem.

Božajte buškote.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 20:55:11   
maja2014
Tara9, ja, medve sva pa blizu, ja user posted image

Vaše punce v trebuščkih imajo pa konkretno kilažo, če primerjam z našim user posted image

Oh, ja; res paše tale ohladitev...

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 20:59:41   
maja2014
SEPTEMBER 2017SEPTEMBER 2017

Tara9 PDP: 21.9., user posted image user posted image , user posted image

annnaa PDP: 15.9., user posted image user posted image , user posted image

Dorotheia PDP: 25.8., user posted image user posted image , user posted image

srecnosrce PDP: 4.9., user posted image

souldancer PDP 1.9., user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

maja2014 PDP 22.9., user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kinder123 PDP 15.9., user posted image

andi0711 PDP 20.9., user posted image user posted image user posted image user posted image

me83 PDP 19.9., user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Linch PDP 10.9., user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 21:00:09   
maja2014
Linch, si dodana na seznamček user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Septemberke 2017
1.9.2017 21:02:37   
maja2014
Glede spola-ja; se strinjam s Tara9; dobra sta, da se pustita presenetit user posted image Tudi meni se to zdi ful fino, sam kaj, ko ne zdržim user posted image

Sedaj pa grem šivat; čez dan mi ni ratalo, ker je bil tamali tako naspidiran, da je bil cel dan kot vrtavka user posted image Zdaj ga pa oči rihta za spanje, jaz grem pa šivat. user posted image

Lepo bodite, božajte bušije in naužijte se ohlajenega zraka user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 8:56:41   
souldancer
Hej hej. Evo, pa je se en swptembercek obogatil ta svet;) vceraj, tocno na rok, se je rodil Lenart ♡. 3640 g/52 cm.
Oba sva super ;)

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 9:35:20   
annnaa
Čestitkeee souldancer user posted image ! A veš, da bi mi tudi dali ime Lenart, če bi bil fantek! Obilo lepih trenutkiv in lepo se cartajte!!

1.9 je rodila tudi Serena Willams, hihi

Maja2014 kako si ti? Pa ostale? Pri meni nič ne dogaja, pa bi lahko user posted image

(odgovor članu souldancer)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 9:42:55   
maja2014
souldancer, oooooo, iskrene čestitke!!! user posted image user posted image user posted image Upam, da je porod ostal v lepem spominu. user posted image Lepo se cartajte user posted image

(odgovor članu souldancer)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 9:44:02   
srecnosrce
Čestitke souldancer in uživajte v nepozabnih trenutkih z novim družinskim članom!

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 9:46:01   
maja2014
Mamice user posted image

Nix_81: 23.08.2017 Aleks in Lukas

Dorotheia: 26.08.2017 Ana

srecnosrce: 26.08.2017 Katjuša

souldancer: 1.9.2017 Lenart

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 9:49:10   
maja2014
annnaa, jaz komaj funkcioniram čez dan user posted image Pa res ne stokam nikoli, tudi če me kaj boli, sem tiho, nerada jamram...ampak sedaj me pa že tako boli vse spodaj in krči in hrbet me boli...pa saj bo tudi to mimo user posted image Je pa res, da, odkar se je ohladilo, je veliko, veliko lažje...Ti, kako si? In ostale?


(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 10:03:38   
Tara9
Iiiiiii iskrene čestitke souldancer, še ena se je rešila. Sem vesela za vaju, posebaj lepo je prebrati, da sta ok.

Maja2014 pri tebi pa res dogaja na polno, se mi zdi, da boš kmalu na vrsti. Bo pa en ekspresen porod boš videla, ko se toliko časa pripravlja, kakorkoli še čisto malo pa smo vse na ciljni črti.

Pri meni ne dogaja nič, trebuh visoko, otrdevanja ni, tamala miga, sicer malo manj zadnje čase, ampak vseeno toliko, da ne rabim štet gibov, ker jih je takoj zjutraj 10. Danes sem lena kot tole vreme zunaj, sem se oblekla pa kar nazaj v posteljo šla, dragi mi je kavo kar v spalnico prinesel.

Uživajte v osvežitvi, čakamo naslednjega oz naslednjo štruco

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 13:22:48   
annnaa
maja2014 pri tebi pa res dogaja na polno. Se telo pripravlja na porod!

Pri meni nič ne dogaja, tako kot ne pri tebi Tara9! Ni otrdevanja, spusta trebuščka, o kakih "menstrualnih" bolečinsh tudi ni ne duha, ne sluha. Tamala je še ful živahna, na momente me ful joli in moram zamenjat položaj. Bomo videli, kdaj bomo pripravljeni za pot v Rim. Moram pa zdaj malo spremenit cotice za iz porodnišnice, dvomim, da bomo rabli kratke rokaveuser posted image .

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 16:39:54   
andi0711
souldencer čestitke ... user posted image user posted image upam, da si še prvošolko pospremila v šolo potem pa šla po korenjaka .. user posted image

maja2014 kaj če bi se pa šla vseeno pokazat.. no ne vem, jaz sem sicer trenutno brez kakšnih bolečin, otrdeva mi, mala je aktivna sicer malo manj kot je bila, ampak še vedno preveč, trebušček je nekoliko nižje, sedaj brcamo okrog poka, prej smo višje. Imam pa občasno špikajoče bolečine v nožici, zgleda kot da bo šla ven .. ampak po moje me to tako boksa z rokicami ali pa pritiska dol.
otroka sem pospremila v šolo prvi dan, uredila še zadnje stvari v službi .. tako da sem svoje predporodne plane uredila. sicer za naslednjo soboto imam še planirano večerjo za 5 obletnico poroke .. tako, da če še to uredimo pa res lahko počasi gremo. Sicer sem se celo nosečnost hecala, da bo rodila 8.9. - datum najine poroke, mogoče pa se uresniči ..

Je pa boljše ko se je res shladilo .. tudi na fb rojevajo kot po tekočem traku.. tanika* dobrodošla, nevo link do fb strani septemberk https://www.facebook.com/groups/1510844458935071/ tako, da se lahko pridružiš ..

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 18:43:59   
Tara9
Jaz sem pa danes nekje brala, da prihaja še en vročinski val, upam, da so se malo zmotili, baje bo druga polovica septembra spet okrog 30 stopinj. Mi kratkih rokavov skoraj da nimamo, za domov sem kar dolge pripravila, bomo videli.

Kok smo zabavne s temi svojimi datumi, me zamima, če se bo kateri uresničilo, jaz sem si naslednjo soboto, 9.9. izbrala user posted image . Čeprav še vedno dobro ne dojemam, da bomo v kratkem 4je.

Moja miška gre danes spet spat k babici, je že cel dan tam, treniramo ločitev od mamice, komaj čakam da bo mimo, meni je tako težko, se moram prepričevat kako ji ne bo hudega, ko me ne bo doma par dni, ampak mi res težko pada, presneti hormoni.

(odgovor članu andi0711)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 20:14:02   
souldancer
Najprej hvala za cwstitke ♡ ja,Lenart se je drzal dogovora in pocakal prvi solski dan...ampak ure nisva dorekla in j3 bil prehiter, tako da zal nisem sla z mojo prvosolko v solo...je sla babi z njo, je sama rekla, da bi tako...pa se bratca je dobila za darilo ;)
Se na hitro porod....ob 2h se mi je odluscil cep, okoli 5h so se zaceli blagi popadki...tako sem tamala pripravila za solo in se okoli 8.30 spravila v P. Ob 9h porodna soba, ctg (ni kazal popadkov, ceprav so bili ze konkretni), ob 9.30 mi je pocil mehur...potem pa akcija...zelo mocni popadki, mali je na polno pritiskal, ampak je bilo ustje se cvrsto in posledicno nisem smela sedeti na zogi, tako da sem prakticno vecino poroda prelezala...kar pa fuuul bolj boli. Proti koncu sem sla na vse 4, tisto je bilo lazje...Kakorkoli, ob 12.22 je mali princ (mimogrede, RES sem bila ziher, da bo puncka user posted image ) prijokal na svet ;) po porodu se je 2 uri dojil in raziskovql svet user posted image , potem pa zaspal...doji se res lepo, podira kupcka, spi....kaj naj recem, krasen je user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Septemberke 2017
2.9.2017 21:32:14   
annnaa
Bravo mami souldancer za super porod! Točno, vidva tudi nista vedela spola, dobra sta! Pa ful fajn, da je dojenje steklouser posted image !

Ko smo že pri datumih, jaz sem imela v mislih 26.8 in 28.8, zdaj sta mi kul datuma 5.9 in 9.9 user posted image ! Bomo videli, kdaj se naši sončki odločijo priti med nas❤️.

Če bo po 15.9 res okoli 30 stopinj čez dan, bojo vsaj noči in jutra frišna, ker so že krajši dnevi. Če smo preživele poletno vročino, bomo še jesensko!

Tara9 tvoja hčerkica sigurno uživa pri babici! Nič skrbeti!

(odgovor članu souldancer)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Septemberke 2017
3.9.2017 12:38:15   
maja2014
Dan user posted image

Ah; dvomim, da je možen še en vročinski val...morda temperature tam do 25, kot pravijo, da bi pa še en vročinski val bil, pa močno dvomim. Zdaj je prav super; noči so hladne, jutra tudi; mi smo šli zjutraj lepo na igrišče peš po dolgem času; poleti nismo mogli hodit zaradi vročine; zdaj se je pa tamali spet naužil kolesa, igral,...user posted image Zdaj pa že spančka svoj dnevni spanec user posted image

Mene tako hrbet boli; pa ne vem, al mi tamali pritiska na živec al kaj; ponoči se ne morem premikat, s postelje lezem dol dobesedno, ma ko neka nonica sem user posted image

Hmmm; jaz pa datuma nimam, kdaj naj bi se rodil user posted image Upam bolj na popoldanski čas, da lahko kdo tanalega prevzame user posted image

Sedaj pa grem kuhat; danes bo rižota z morskimi sadeži user posted image Kaj pa ve kuhate danes?

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?