|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 9:28:51   
andi0711
Pa je nasa zala prijokala na svet. Tezka 3370 in velika 51cm .. Se ji je zelo mudilo ..

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 9:43:44   
Tara9
Andi0711 bravooooooo user posted image , čestitke tudi tebi. Po merah sodeč, je bila deklica že čisto pripravljena za prihod na ta svet. Je pa vsaj prej za tabo. Lepo se carajta in obilo lepih trenutkov.

Gledam naš seznamček, očitno bom kar jaz tazadnja uffff.

(odgovor članu andi0711)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 10:02:33   
srecnosrce
Iskrene čestitke Annnaa in Andi0711 za novi princeski na tem svetu in lepo se cartajte!user posted image user posted image Čestitke tudi za hitra poroda!user posted image

Tara9 danes je polna luna in stvari se lahko hitro obrnejo in morda tudi tebe čaka porod v teh dneh.user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 10:14:54   
annnaa
Andi, čestitkeeeeuser posted image za malo Zalo❤️! A sva imeli na isti dan PDP (15.9) in sva potem res na isti (drug) datum rodili user posted image ?

Naša je pa imela 50 cm in 3610 g je bolj bucika, glede na dolžino.

Prvi porod žal ni bil tako idealen, kot ta Tara9! Sem bila rezana in šivana (ampak nisem imela ful problemov s tem!), pa malo dlje je trajalo. Pa umetne popadke so mi dali, nekaj proti bolečini,... zdaj pa nič. Ampak za prvi porod je bilo čist OK, ponavadi je v drugo vedno lažje. Srečno tebi😘!

(odgovor članu srecnosrce)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 12:31:23   
me83
Punci cestitke obema za novega druzinskega clana, pa hitro okrevanje in veliko cartanja user posted image

Tara9 ocitno bova smo midve ostali tu med septemberkami user posted image ampak ok glede na to, da je nasa pupa glede na uz, ki jih imam sedaj v rizicni na 1t bolj drobcena, mi je ok, da malo dlje noter ostane user posted image ampak saj vplivat kaj veliko tako ne moremo, ko se bodo nasi otrocki pac odlocili user posted image

edino dolgcas bo, ko nobene vec ne bo,... bomo kar tukaj naprej klepetale tudi po porodu?

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 13:16:46   
Tara9
Me83 zgleda da res, bova sami debato vodili naprej user posted image , kdaj imaš že ti pdp? Jaz imam 21.9.tko da mi je tudi še ok, da je še malo v trebušcku, sicer pa nikoli ne veš kdaj naju preseneti.

Annnaa kako lepo je brati, da je šlo tokrat še bolj gladko, tudi moj prvi porod je bil sicer malo težji, ampak za prvorodko soliden, tako da upam na šolskega zdaj, moč misli spet user posted image . Brina ima pa kar lepe mere, prava deklica. Cartajta se na polno.

Moj ctg je lep, dete živahno, na glavi, posteljica in plodovnica super, tko da čez 7 dni spet.

(odgovor članu me83)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 13:42:30   
me83
Tara9 pdp imam 19.9, tako da sva dejansko na istem user posted image Prvic sem sicer rodila v 36t, drugic v 39,... bomo videli kako se bo dete tokrat odlocilo user posted image

joj tudi jaz upam na en tak fajn porod, sploh glede na to, da se ne morem zanasat na kaksno ea,...user posted image

hm sva glede na seznam dejansko "sami" ostali?

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 13:43:52   
Kinder123
Cestitke Andi in Anna...joj kr ne morem verjet kok že hitite vse!
Jaz imam 15.9.rok. In upam da bo tudi tam okol.
Tko da jaz še ostajam tu, vas berem in spremljam.
Glede na to da bom imela 1.ega, bo mogoče okoli roka?!
Srečno vsem. Ravno čakam za CTG. 😀 Lp,

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 13:50:04   
Tara9
Me83 ti imaš dejansko za moj sanjski datum rok user posted image . Prva hčerkica je rojena 19.4.in se tudi za tole že dolgo hecamo, da bo pa 19.9. Mož je obseden z 9kami tko da nas stalno nekje spremljajo. Ko bo bo a ne. Si pa tudi jaz želim, da bi potem še naprej čvekale. Ravno je ratalo bolj glasno pa vse "odhajajo" user posted image .

Kinder fajn opravi, no pa ostani vsaj š ti malo z nama user posted image .

(odgovor članu Kinder123)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 14:25:43   
me83
no super, da smo vsaj 3 še ostale, sploh glede na to, da si še vse želimo nekaj časa ostati 2v1 user posted image mogoce pa bomo potem me tri tiste, ki bomo padle v tisti del statistike, ki gre preko roka (kar si sicer prevec ne zelim, ampak bo ze ko bo ne) user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 15:17:13   
annnaa
Hvalaa punce 😘

In ne boste same ostale, vas bom spremljala in zraven čvekala. Tak da upam, da bo oktobra še tudi živahno pri septembrkah, ko bomo vse imele svoje zaklade v rokah❤️

(odgovor članu me83)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 15:26:42   
Dorotheia
Anna in Andi, iskrene čestitke!!! user posted image hitro okrevanje in obilo cartanja!!!

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Septemberke 2017
6.9.2017 16:53:35   
Linch
Čestitke vsem mamicam! user posted image user posted image PA srečno in zdravo naprejuser posted image

Jaz sem bla na ctgju danes, baje je vse uredu, mi je uz naredila pravi da se lepo giba, diha.. da je res manj plodovnice ampak ni panike .. u petek spet :)
Punce, kako izgleda to otrdevanje trebuha, jaz imam kdaj napet trebuh, ampak kolikor čutim je to zato, ker se tako premakne, da z nečim ven tišči, je trdno, napeto predvsem na vrhu trebua, nižje dol niti ne ... otrdevanje, ki je znak da se kaj dogaja je čez cel trebuh?
Rok imam v nedeljo, čeprav je danes ugotovila babca, da imam ubistvu tri roke napisane, eden "šele" 14. :) Bomo vidli kako se bo mali/mala odločil/a :) Sem pa počasi tut jaz nestrpna in neučakana, da dobim ta mali čudež v roke user posted image

Čudno mi je, ker me ni tak strah, kot berem ponekod, da je strah poroda bodoče mamice. Mogoče boljše tako, bojim pa se, da sem premalo pripravljena.. če se na to sploh lahko pripraviš... Strah me je samo tega, ker nevem kako poteka zadeva, čisto tko, v praksi, postopki... ampak saj bom prej ko slej izvedela kajne user posted image

Naj luna poskrbi samo za ugodne vplive na naše trebuške in dojenčke :)

(odgovor članu Dorotheia)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Septemberke 2017
7.9.2017 11:17:43   
Biba91
Ojla mamice! user posted image

Da se tudi jaz malo oglasim.. februarja sem na žalost morala zapustiti skupino, zaradi izgube najinih dvojčkov user posted image . Kljub temu pa vas še vsake toliko časa spremljam, sploh zdaj, ko so tukaj pdp-ji. Moj pdp. bi bil 20.9.. bolj kot se ta dan bliža, bolj me stiska pri srcu...Obenem pa mi je tudi toplo pri srcu, ko vidim, koliko vas je uspelo priti do konca. Iskrene čestitke vsem za vaše male štručke! user posted image user posted image . Želim vam obilo cartanja in prespanih noči! :)

Obenem pa sporočam, da sva se maja zopet razveselila user posted image , tako da zdaj pricakujeva februarčka/februarko. user posted image . Še ne veva, ker se nam noče pokazat. Upam, da naslednji teden na pregledu izvem. Mi je pa dosti vseeno, samo da bo živo in zdravo.

Vam in vašim štručkam želim vse dobro! user posted image Pa se tipkamo še kaj. user posted image user posted image

(odgovor članu Linch)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Septemberke 2017
7.9.2017 13:32:48   
maja2014
Anna in andi iskrene cestitke!!!

(odgovor članu Biba91)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Septemberke 2017
7.9.2017 13:34:08   
maja2014
Biba; zal mi je. Sem pa vesela, da pod tvojim srckom raste nova sreca.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Septemberke 2017
7.9.2017 13:35:55   
Tara9
Biba91 lepo, da si se oglasila. Zelo mi je žal za tvojo slabo izkušnjo, hkrati pa sem vesela zate, da v buščku čuvaš novo pikico na katero sigurno zdaj pazita dve zvezdici. Želim ti čim lepšo nosečnost in zdravo štručko. Oglasi se nam še kaj.

Me83 hjoooj upam, da ne bomo šle čez rok, mene bi zihr visok pritisk izdal in bi mi sprožali user posted image . Imam sindrom bele halje in mi pri zdravnikih pritisk poleti v višave, doma pa ga imam v povprečju 95/60. Zdravnica me dobro pozna in ne dela panike, upošteva moje meritve, v porodnišnici bi mi pomoje še bolj skočil uffff.

Linch meni tokrat nič ne otrdeva, ampak ja kolikor se spomnem od prvič pri pravem otrdevanju otrdi cel trebušček, rata trd kot kamen za par sekund in popusti.

Kako ste ostale? Mamice se cartate na polno? Jaz sem spet čistila, ne morem si pomagat, vsaka drobtinca me moti, zdaj malo počivam s hčerkico.

Lepo bodite

(odgovor članu Biba91)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Septemberke 2017
7.9.2017 13:41:01   
maja2014
Pozdravljene mamice in nosecke ☺ Midva sva super. Enej se pridno doji, je ze v porodni lepo zagrabil, sladkor je sedaj v redu in ce bo vse ok, odideva jutri domov. ☺ Sivana nisem bila, sem pa danes ze pocasi bolj pri moceh. Veliko se cartava in spoznavava drug drugega 😉 Takoj prvi dan je ocka pripeljal oba bratca na obisk; reakcija mlajsega je bila tako ganljiva, da smo vsi solzne oci dobili. Tako je bil navdusen nad njim; skozi me je za roko prijemal in me vodil k njemu, ga bozal, s takim pogledom ga je obcudoval...☺ Starejsi sin pa ga je ves cas pestval, se prav stopi, ko vidi dojencka 😉 Sem presrecna, kee jih imam.

Seveda bomo klepetale se naprej tudi, ko se ostale dobite svoje strucke ☺

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Septemberke 2017
7.9.2017 13:44:16   
maja2014
Linch; caka te porod, ki je neverjetno lela in edinstvena izkusnja. Pripravljena bos, ko se bo zacelo. Misli pozitivno in bo vse v redu, nimas se cesa bati. 💖

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Septemberke 2017
7.9.2017 13:46:16   
souldancer
oj oj. Čestitke Annnaa! Ne morem verjet kako se ti je fajn posrečilo z datumom user posted image
Ostale, ki še čakate - naj vam hitro mine.
Jaz moram priznat, da prav nič ne pogrešam trebuščka user posted image Mi je všeč, da leži poleg mene <3
Reakcija naših 2 starejših je tudi krasna - bratca obožujeta, sta čisto zaljubljena :) res je razlika, ker sta že toliko starejša, da vse dojemata...fajn nam je :)

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Septemberke 2017
7.9.2017 16:07:33   
andi0711
Hvala na cestitkah. Smo zelo v redu, ekspres porod in punca s super sesalnim refleksom. Res je za 14 dni prej mersko super, nw kaj bi delala v trebuscku se 2 tedna. Potem bi bila spet okrog 4kg kar si pa nisem zelela. Vsem zelim da cimprej docakate svoje novorojencke, precudovito je. Jaz sem jokala celi cas v porodni sobi po rojstvu od srece seveda. Jutri greva domov ce bo vse v redu.

Annn tudi tebi cestitke .. Moj pdp je bil 20.9.

(odgovor članu souldancer)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Septemberke 2017
8.9.2017 9:54:08   
Tara9
Hojla kako ste?

Sotrpinki me83 in linch se še držita? Kaj dogaja? Jaz sem še kinder jajček, tamala je spet ful živahna in mi na momente prav slabo pride od udarcev v želodec, nimam občutka, da misli kmalu prit. Se mi pa zdi kot da se mi je trebuh malo malo spustil, ampak mogoče si le želim to videti hahah, sicer pa itak nič ne pomeni.

Mamice kako vam gre? Maja lepo je brati, da sta z malim že bolje in da se bliža odhod domov. Držim pesti, da greste vse nove mamice danes domov, doma se šele začne prava uživancija.

Nič lepo bodite.

(odgovor članu andi0711)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Septemberke 2017
8.9.2017 10:56:27   
me83
ja ja Tara9 jaz sem se vedno v enem kosu in se mi nic kaj ne zdi, da bi bilo kmalu drugace user posted image no je pa res, da se itak lahko to hitro spremeni user posted image

joj meni je tudi v porodnisnici bilo vedno ful mucno,... sem vedno komaj cakal, da pridem domov,... doma imas vseeno svoj wc, tus, posteljo,... si itak bolj komot. ce bi se moj mozek strinjal bi itak sla v porodnisnico samo na porod in potem kar domov user posted image

sem pa danes sla se hitro nekaj jesenskih stvari nakupit za starejsa dva, ker potem, ko rodis vseeno tezje gres kam,.. ce ne druga zaradi sivov, cisce,... otrok brez zize ze zdrzi tiste 2 urci user posted image sta ful prerasla stvari, vreme pa je tudi ze skoraj jesensko user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Septemberke 2017
8.9.2017 12:11:46   
Kinder123
Hej punce, da se vam se jaz oglasim kot novopečena mamica. 7.9. mi je ponoči odtekla voda in smo sli v porodnišnico. Čakali tam cel dan do 18 ih na močnejše popadke in bili odprti takrat 6 cm. ob 20.23 pa je prijokal na svet mali Kristijan velik 52 cm in 3,250 kg. Malo sem bila šivana, po porodu pa se na anestezijo za 15 min, ker naj bi nekaj pojsteljice notri ostalo. Sedaj smo fino, mali pridno jé in spi. zaenkrat. Pozdravčke vsem in srečno pri naslednjih porodih. 😀

(odgovor članu me83)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Septemberke 2017
8.9.2017 12:20:42   
annnaa
Čestitkeeee Kinder123user posted image ! Lepo se cartajte!

Tara9 moja se ni nič umirila pred porodom. Ko je babica tipala, koliko sem odprta, se je smejala, kako živahna je še. Vse do iztiska sem čutila njeno brcanje.

Biba91 to pa je vesela novica! Sem zelo vesela zate in ti želim lepo nosečnost!

(odgovor članu Kinder123)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?