|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2017
24.1.2017 18:57:49   
evakovaceva
Dobro...si me pomirila. Ocitno se bo treba navaditi, telo se spreminja.

Vgnezditvene pa jaz tudi nisem opazila, nekatere krvavijo kot prvi dan M baje, no pri meni ni bilo nicesar ne zdaj ne prejsnje nosecnosti.

(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Septemberke 2017
24.1.2017 20:35:58   
annnaa
Jaz sem imela vgnezditveno krvavitev. V prvi nosecnosti prav tako. Je pa res podobna kot prvi dan menze. Tako da najprej mislis, spet ta menza, naslednji dan premisljujes, kaj bi lahko bilo, tretji dan sumis na vgnezditveno krvavitev, cetrti dan naredis test, ki je pozitiven.

(odgovor članu evakovaceva)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Septemberke 2017
24.1.2017 22:17:08   
Tropis
Js se vgnezditvene ne spomnim :-D v prvo tudi ne :-D

No mi imamo doma sončico, ki nam lepša dneve in bo imela v soboto 1 leto :-D dolgčas nam ne bo :-D imamo pa tudi user posted image , ki pazi na nas - dvojček/dvojčica od naše punči :-D

Glede spola pa nimam filinga :-D važno da bo vse ok :-)

Jemljem folno Folica, ki vsebuje enako vrednost folne kot Tifol, ampak je pol cenejša

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Septemberke 2017
24.1.2017 22:20:02   
Tropis
Katera je že za FB skupino? Če še ni skupine jo lahko jaz naredim

(odgovor članu Tropis)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 8:06:28   
SanBr
Sonce2017 - super user posted image ! Joj jaz bi tudi že imela pregled... še 3 tedne do pregleda...

Kar se tiče špikanja in zategovanja - to je čisto običajno in normalno, ker se maternica širi (tako so meni razložili). Sem čutila v 1. N in tudi zdaj. Je tak občutek, kot bi vsak čas dobil M.
Vgnezditvene pa nisem niti 1x imela...

Včeraj sem prvič imela slabosti, pa brez prave energije sem.. bi lahko rekla, da sem v službi za okras user posted image . Prav vidim, kako mi produktivnost upada...

(odgovor članu Tropis)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 8:26:35   
evakovaceva
Tropis vse najboljse vasi pupi za 1.rd. user posted image

Drugace sem pa tudi jaz kot bi vsak dan 10km pretekla. Kaj sele bo.user posted image

Glede FB skupine sem jaz za, ampak po pregledu. Do takrat mi je tkole nekak boljse. Nikoli ne ves, mogoce je pa kaksna soseda tule gor. Hehe

Lep dan vsem skupaj. Pa se kak plusek vec danes ;)

(odgovor članu SanBr)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 9:03:40   
Cveti marjeti
Tudi jaz se z veseljem pridružim skupini po pregledu, ko bom videla če je vse ok...in šele resnično dojela da sem noseča :) Se še kateri to dogaja, da še kar ne verjame, da pod srčkom nosi user posted image ... vsakič ko grem na wc me skrbi, da bom opazila kakšno kri, ker me skoz malo špika spodaj. Pa še moj mož je tak smešen...ful je vesel, da bova dobila otročka, ker si ga je res želel...ampak se mi zdi da kar ne zna/ ali pa noče tega pokazati...mogoče bo po pregledu drugače ko bo videl slikico. Prvič se spopadam s tem...sem si vso to evforijo predstavljala nekako tako kot jo vidimo v filmih pa nekak ni tako :)

(odgovor članu evakovaceva)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 10:24:42   
annnaa
FB skupina že obstaja! Ne vem pa katera jo je naredila.

Jaz se tudi nekako še ne zavedam, da sem noseča. Nimam niti nobenih problemov, le buši je napihnjen, hihi.

A so vaši partnerji/možeki tudi tako potrebni od kar vejo, da ste noseče. Moj dragi bi zdaj več seksal, kot takrat ko sva otročka delala, hihi. Meni se pa res ne da vsak dan, sem zvečer tak utrujena in zaspanauser posted image .

(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 10:37:40   
Cveti marjeti
annnaa tudi jaz nimam nobenih težav razen napihnjenosti in malce špikanja.
Moj dragi se mi zdi da se kar boji da bi blo kaj narobe in še ni izrazil volje po seksu...no v tem tednu (saj sem izvedela šele prejšnji teden za plusek)...priznam da je tud mene kar strah ker ne vem kako in kaj. Kako ste kaj ostale...imate redno spolne odnose al je tud vas zdaj na začetku tolk strah? Mogoče se moram res sprostit in se pač prepustit...kar nam je namenjeno tako tudi bo...kako ve razmišljate?

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 10:38:36   
Tara9
Jaz se tudi ne zavedam, da sem noseča, sploh nimam občutka res, prav hecno. Tudi jaz sem napihnjena. A v drugo se toliko prej pozna al kaj user posted image .

annaa sem se namejala tvojemu možeku user posted image . Jaz nimam teh težav za zdaj, ampak ima izmensko delo in ta teden pozno prihaja user posted image .

Bravo za super prvi pregled, da bo čim več takih novičk user posted image user posted image . Katera ima naslednja?

A ve pijete kavo? Oz ste jo kaj zmanjšale? Jaz že pred nosečnostjo nisem bila nek kavoholik, rabim pa eno jutranjo, da malo k sebi pridem in se mi pritisk dvigne. Zdaj sem pa tako nenormalno zaspana, da sem si 2x tudi popoldan eno privoščila. Res komaj gledam in tudi jaz sem v službi bolj za okras te dni user posted image .

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 10:42:13   
Tara9
Spolnih odnosov sem se v prvo ful bala. No, kot sem že včeraj pisala, sem se bala itak vsega, pretirano. Jaz pravim, da vse v okviru zmožnosti. Če je vse ok in ni drugih navodil G, počet vse normalno. Tako da v drugo se trudim bit drugačna, za zdaj mi uspeva. Ampak hjaaaa, kje smo še user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 11:05:14   
Cveti marjeti
Tara 9 jaz spijem zjutraj kavo z mlekom po zajtrku pa včesih še popoldne kakšno...ampak čist malo...upam da to ni preveč. ja saj jaz bom mogoče po pregledu tudi drugače razmišljala o spolnosti ampak pred pregledom si pa kar nič ne upam :(

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 11:29:15   
Tropis
Hvala za voščilo evakovačeva

Kave ne pijem oz jo spijem ko si jo zaželim :-)

Slabo mi je že cel teden po malem...upam, da ne bo kot prvič ko je slabost nehala ko sm rodila...še na porodni mizi mi je bilo slabo...

Moj bo na suhem do prvega pregleda...prvič sva imela prepoved do 5 mesca nosečnosti

(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 11:34:50   
annnaa
Baje je proti koncu nosečnosti priporočljivo veliko seksat, saj sperma mehča maternični vrat in je posledično porod lažji. Sam moj dragi pa glih proti koncu prve nosečnosti ni upal seksati, ker sem imela ogromen trebuh in je mislil, da lahko ogroža otroka. V nosečnosti res ni panike seksati, razen če je rizična nosečnost.

Glede kave, jaz jo tudi pijem, sam ni nujno da vsak dan. Sem si kupila tudi ječmenovo kavo. Sem pa nekje brala, da je bolje piti pravo kavo, kot pa brezkofeinsko. Saj gre taka kava čez ne vem koliko kemičnih postopkov, da se znebijo kofeina, kar je pa manj zdravo kot nekaj kofeina!

< Sporočilo je popravil annnaa -- 25.1.2017 11:35:44 >

(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 12:24:07   
SanBr
Zgleda, da se v drugo res prej pozna. Se mi zdi, da v 1. N nisem bila tak balonček user posted image

Kar se tiče spolnih odnosov bom počakala na prvi pregled in če ni rizika... user posted image . V 1.N sva praktično celo nosečnost. Sam trenutno mi ni - sem preveč zamtrana, moj pa je itak bolan in na pol umira na kavču user posted image

Kave pa ne pijem veliko oz pogosto - sem se odvadla, ko sva delala na user posted image . Kolikor vem, pa 1 - 2 skodelici nista škodljivi.

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 13:30:53   
bincii
OJ PUNCE....

Tudi meni je vsak dan bolj slabo in danes sem se zmenila da ko mi 14.2 potece porodniška da koristim se stari dopust in tako se rešim prva dva meseca slabosti in v sluzbo bi sla 15/16 teden nosecosti in delala dokler bi slo odvisno od dela ki mi bo dodeljen in mislim da jih bo kap ko bom prišla s trebuhom v sluzbouser posted image

Ali mogoče katera ve kako se steje pol porodniška ,ker sem bla neki casa v porodniski in nekaj bom delala oz.bolniška?

(odgovor članu SanBr)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Septemberke 2017
25.1.2017 15:04:35   
Član123
Pozdravljene, še ena se vam pridružujem, sem prvič v tej situaciji in tako kot ve držim pesti in upam, da bo vse OK. Kako lepo je videti, da nas je tako veliko v pričakovanju user posted image
Kot vas je že veliko pred mano napisalo, tudi jaz še nimam občutka, da se karkoli dogaja. Bom pa z veseljem prebirala ta forum in delila z vami svoje izkušnje user posted image

(odgovor članu bincii)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Septemberke 2017
26.1.2017 9:08:03   
annnaa
Čestitkeeee Član123!! user posted image

Uf, bincii, to pa ne bi vedla! V službi jih bo pa res najbrž kap, hihi

Jao, a je še katera ful lačna? Jaz sem zjutraj in dopoldne nenormalno lačna!

(odgovor članu Član123)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Septemberke 2017
26.1.2017 9:37:18   
nimanorwen
Bincii ful dobr, da se tko zmeniš. Misliš, da jih bo kap? Se mi zdi, da če imaš 3+ otroke, da potem še en ali dva otroka več nista tok presenečenje user posted image Porodniška pa pol pomoje zadnjih 12 mesecev prihodkov? Mogoče kar na csd pokliči?
Lakota - na srečo mi nič ne paše kej dost. Še dobro, imam kar precej zaloge. Slabo mi je pa bolj zvečer.
Kavica - nisem neki kofetar, recimo 3 na teden. Ampak ena na dan pomoje ni panike.
Spolnost - vse normalno. Pol na koncu bo malo težje s tistim trebuhom user posted image
Tropis - čestitke tvoji hčerkici za prvo svečko user posted image Veselo bo pri vas ja, ampak luštno user posted image Se mi zdi, da nas je kar nekaj z bolj majhno razliko.
Vgnezditvena - to je moja 4. user posted image in nikoli nisem imela vgnezditvene.

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Septemberke 2017
26.1.2017 10:02:01   
Tara9
Ojla,

tudi jaz mislim, da se glede porodniške štejejo prihodki zadnjih 12 mesecev. Jaz bom pa to rundo nekoliko nižjo imela, ker imam skrajšan delovnik po prvi porodniški. Ampak dobro, čas z mojo pikico, je tako dragocen, da si raje kake škornje manj privoščim in sem 1 uro dlje z njo user posted image .

Z lakoto za enkrat nimam težav. Priznam pa, da kar malo pazim na prehrano. V prvo sem se zredila za 18 kil user posted image . Sej vem, da gre vse dol, sem zdaj spet na svoji prvotni kilaži, ampak vseeno upam, da bo v drugo malo manjša številka. Mene so tako medenične kosti bolele, da je bilo groza. Si mislim, da bi me z manj kilami mogoče manj. Vedno sem bila normalne postave in je bilo mogoče plus 18 šok za moje telo user posted image .

Tudi sama nisem hud kofetar, ampak že zaradi pritiska mi ena na dan noro paše, ker se bolje počutim.

Do kdaj traja ta huda utrujenost? Sem malo pozabila od prvič. Se mi zdi, da se že zbudim zmatrana, pa 9 ur spim. Prav težko delam, ker kar skup lezem. Si bom en ležalnik prinesla v pisarno user posted image .

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Septemberke 2017
26.1.2017 10:02:53   
Cveti marjeti
anna jaz kakšne ful povečane lakote ne čutim zaenkrat, se pa skoz tko čudno počutim...no zvečer mi je pa ponavadi malo bolj slabo...včeraj sem si merila vročino in sm mela 37,3 ampak danes sm ok...vejetno je tudi to normalno v nosečnosti?

Se nas je pa že kar nekaj nabralo :)...je še katera opravila pregled ta teden?...jaz odštevam...uf še 3 tedne do prvega pregleda :/

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Septemberke 2017
26.1.2017 10:12:32   
Pupica*
Čestitke vsem novim nosečkam! Jaz sem imela že dva pregleda in imam zelo rizično nosečnost in me je tudi pisat strah :( pa nenormalno mi je slabo non stop.. pdp imam sicer 12.09., doma pa že eno pikico

(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Septemberke 2017
26.1.2017 10:46:30   
annnaa
Tara9, jaz sem se v prvi nosečnosti zredila za 17 kg, kam ne vem. Sem visoka in suha, taka sem tudi bila v nosečnosti, le bušija sem imela in kile, ki so kmalu po porodu izpuhteleuser posted image .
Jaz sem bila utrujena prve tri mesece, se mi zdi.

Pupica*, oh, revca z rizično nosečnostjo user posted image držim pesti, da se hitro vse normalizira!



< Sporočilo je popravil annnaa -- 26.1.2017 10:47:16 >

(odgovor članu Pupica*)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Septemberke 2017
26.1.2017 11:00:38   
Tropis
bincii za novo porodniško se ti bojo šteli prihodki zadnjih 12 mesecev, tudi stara porodniška...meni se bo isto štelo

na sex bomo počakali do pregleda oz na zeleno luč...v prvi nosečnosti sva imela prepoved do 5 mesca...

vsak dan mi je bolj slabo in upam, da ne bo kot prvič ko so se slabsti nehale s porodom...še na porodni mizi mi je blo slabo

js sm še na dopustu po porodniški in ko pridem nazaj delat, jih bom razveselila z novico o novi nosečnosti :D bo še zanimivo :D povedala jim bom po pregledu :D

Pupica* zakaj zelo rizična nosečnost?


joooj komej čakam ta pregled že....odštevam dneve do 10.2. :D

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Septemberke 2017
26.1.2017 12:35:17   
maja2014
SEPTEMBER 2017

Biba91 1. user posted image
Tamyca 2. user posted image user posted image
bincii 5. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tara9 3. user posted image user posted image
BarbaPA 3. user posted image user posted image user posted image
Jtjj 2. user posted image user posted image
Anchee 1. user posted image

(odgovor članu Tropis)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?