|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki 2018
3.7.2017 10:16:03   
Kolesarka83
Jaz sem trenutno v 11. tednu, naslednji ponedeljek imam NS (nestrpno pričakujem:) Slabosti skoraj ni več, utrujenosti je dosti manj, so pa še vedno prisotne posebnosti pri prehranjevanju, meso mi fuul smrdi, tudi ostala hrana mi med pripravo smrdi, najbolj mi tekne kakšno sadje, jogurti, kruh (se ga poskušam izogibat, ker me po njem peče zgaga), riž, testenine, pa večino stvari na žlico. Sem pa že prebolela toksoplazmozo, tako da ena skrb manj :)

@pikapola, zdržim pesti za dobre rezultate.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Januarčki 2018
3.7.2017 11:03:34   
Pikapola
Hvala za pozitivne misli. Sama pri sebi sem že razčistila, tako da je sedaj lažje. Drugače pocutje bolje, manj slabosti, trebuscek se mi je že izbocil, nekaj podobnega kot v prvo v petem mesecu :)

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Januarčki 2018
3.7.2017 11:06:10   
nixn
Da se javim še jazuser posted image
Danes bila na nuhalni, rezultati dobri. Bebica je bila lepo živahnauser posted image Spol se še ni videl, pa tako me zanima. Nevem kako bom zdržala do 20 tedna.

Držim pesti tudi za ostale, ki še čakate rezultate.

P.s: Tudi jaz bi prosila, če me lahko dodate v fb skupino.

(odgovor članu Kolesarka83)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Januarčki 2018
3.7.2017 14:09:24   
brezbencina
nixn, sej lahko vprašaš za spol na naslednjem pregledu, v 16. tednu. Takrat se ponavadi že vidi...

(odgovor članu nixn)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Januarčki 2018
3.7.2017 14:12:37   
Katte
Če delajo UZ. Dejansko ti pripada samo pri prvem pregledu - potrditev nosečnosti in morfologija okrog 20 tednov. Odvisno od ginekologa. Moja naredi še kontrolo rasti okrog 30 tednov, če imaš srečo, naredi kak UZ še vmes.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Januarčki 2018
3.7.2017 15:36:47   
nixn
Ja meni je bilo rečeno da je naslednji ultrazvok šele mofrologija v 20tednu. Morda pa me presenetiuser posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Januarčki 2018
5.7.2017 15:30:45   
Ronja80
Pozdravljene,

se še samo pofočkam med januarčke. Rok imam 27.1.2018. Na prevem prgledu je bila pikicauser posted image manjša za en teden glede na ZM. Po ZM sem danes v 10 6/7. Na prvem pregledu sem bila čist navdušena kako se vidi bitje srca, neverjetno. Drugače pa sem zelo zaspana in zmatrana, slabost je moja stalna spremljevalka in če je ni sem prav vesela, da lahko kaj pojem. Na kilogramih zato nisem nič pridobila in buši je še tak kot prej. Imam pa zelo občutljve prsi.

Kako je pa z vašimi slabostmi, kako jih lajšate?
Mene po ingverju peče zgaga in mi ne pomaga proti slabostiuser posted image

Na NS sem naročena pa 17.7.2017 in jo že nestrpno pričakujemuser posted image

Bom še malo pregledala poste za nazaj, da vidim katere user posted image smo skupaj.

Lepo bodite

(odgovor članu nixn)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Januarčki 2018
5.7.2017 21:49:38   
Pika109
Se zopet malo javim.
Danes sem imel pregled krvi in urina, vse bp.
Ampak vseeno mao razmisljam o menjavi ginekologa. Namrec me je moja ( ki jo imam sedaj cca 4 m) ker je moj prejsnji ginekolog odsel. Najbolj se ne ujameva, pa vseeno. Ampak danes me je prav sokirala. Sem povedala da sem bila na nifty in da je vse ok. Odgovorila mi je pa... te testi so brezveze. Ceprav je po testihvse ok, to se ni sigurno da je z vasim otrokom vse ok. Samo denar stran mecete. Ok sem ppzrla dol in sem nadeljevala pogovor o mojih jajcnikih, da me pac bolijo in ali je to normalno. Odgovori pa mi mah, verjetno zaradi vase prebave. Ne da bi me pogledala al pa krkoli. Skratka odgovori se vidiva cez mesec in pol. To je to.
Sokirana sem odsla domov in ze narocena pri drugem - privat ginekologu. Pac z zenskami nimam srece :)
Lep vecer naprej

(odgovor članu Ronja80)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Januarčki 2018
6.7.2017 7:01:27   
Katte
Hej Ronja80. Čestitam!
Meni ni skoraj nič več slabo, če jem recimo na tri ure. Samo zvečer mi je še vedno. Pa saj bo kmalu bolje. Največkrat mine do 2. trimestra.
Danes me čaka nuhalna in jo že komaj čakam/se je bojim. Dva dni nazaj sem našla srček z angelsounds, zato sem vsaj glede tega malo pomirjena.
Jutri pa gremo na morje, otroka se že zelo veselita.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Pika109)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Januarčki 2018
6.7.2017 9:39:33   
Ronja80
Katte, hvala za spodbudo, se mi res že vleče. Držim pesti, da bo na nuhalni vse vredu in sporoči kako je bilo.
Jaz jo tudi že nestrpno pričakujemuser posted image

A se z Angelsoudom že sliši srček? Potem moram pa v nabavo.

Trenutno je to moja druga nosečnost, venda se je prva končala s splavom in sem rahlo v skrbeh in tudi še rahlo nevedna glede vsega.

Je skrita FB skupina bolj obljudena kot forum? Lahko še mene dodate vanjo? Hvala.

Katte lepo dopustovanje na morju ti želim, ostale user posted image pa tudi bodite lepo

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Januarčki 2018
6.7.2017 16:44:54   
inikairka
Hej po dolgem casu se vam oglasam naj povem da sem med tem časom bila na preizskavi za dvojni hormonski test in za sladkorno ob vsem tem so mi rekli da imam sladkorno (5.1) je bla izmerjena in morem 10.7 k diabetologu😢 drugace mi je ponoci ponavadi malo slabo oz.tak obcutek kot da sem full lacna😉 in nuhalno imam 13.7 upam da bo tam vse vredu....lep pozdrav vsemuser posted image

(odgovor članu Ronja80)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Januarčki 2018
14.7.2017 17:15:13   
Katte
Punce, kot sem že napisala na FB.
Danes je hitri test po BHR potrdil, da ima plodek DS. Ne bova ga obdržala, zato se od vas poslavljam in vam želim vse najlepše še naprej.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu inikairka)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Januarčki 2018
14.7.2017 17:17:39   
inikairka
Ohhhh katte zelo mi je hudo za tebe drzi se .....mislim na tebe...

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Januarčki 2018
16.7.2017 15:58:18   
Tado**
Zivjo punce :) tudi jaz se pridruzujem skupinci januarckov. Rok imam 29.1 in se ze prou veselim da bom prvic postala mamica :) nuhalno imam 25.7.
Drugace sm pa kr boga, bruham nonstop krkoli pojem, shujsala sem ze za 4 kile. In me je kar malo strah glede tega da nebi skodovala otrocku. Ceprou me je ginekologinja pomirila da zaenkrat se ni nic narobe ce shujsam. Ima kera podobne izkusnje? Kaj vam je pomagalu proti slabosti?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Januarčki 2018
16.7.2017 16:21:56   
Tado**

IZVIRNO SPOROČILO: Tado**

Zivjo punce :) tudi jaz se pridruzujem skupinci januarckov. Rok imam 29.1 in se ze prou veselim da bom prvic postala mamica :) nuhalno imam 25.7.
Drugace sm pa kr boga, bruham nonstop krkoli pojem, shujsala sem ze za 4 kile. In me je kar malo strah glede tega da nebi skodovala otrocku. Ceprou me je ginekologinja pomirila da zaenkrat se ni nic narobe ce shujsam. Ima kera podobne izkusnje? Kaj vam je pomagalu proti slabosti?

Po forumu sem prebrala da obstaja neka skrita skupina na fb, a lahko prosim se mene dodate?



(odgovor članu Tado**)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Januarčki 2018
16.7.2017 19:08:05   
Pikapoka1980
Hej punce, tudi jaz bi se vam pridruzila na FB. Pdp imam po NS 4.1.2018. Katera me lahko doda?

(odgovor članu Tado**)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Januarčki 2018
16.7.2017 20:18:36   
Kolesarka83
Ojla, lahko še prosim mene dodate v skupino?

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Januarčki 2018
16.7.2017 21:11:45   
Anonimen
Pozdravljene, še ena nova nosečka med vami:) Rok imam po nuhalni 19.1.2018user posted image
Trenutno sem noseča 13 tednov in 2 dni :) user posted image na nuhalni je bilo vse ok, slabost se je proti prejšnem tednu malo umirila mi je pa pomagalo to da sem jedla po malo, po nasvetu gin sem si kupila tudi tablete Antimetil ki so v nosečnosti dovoljene so pa z ingverjem :)
19.7 imam še pregled pri svoji gin. , nuhalno sem zaradi dopusta moje gin. opravljala pri drugi gin.
user posted image lepo nosečnost vsem !

(odgovor članu Kolesarka83)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Januarčki 2018
16.7.2017 21:19:36   
Prvičmamica jan2018
Na RR me boste nasle pod zgoraj napisanim vzevkom Prvičmamica jan2018 user posted image (prehitro sem kliknila prej in sedaj piše anonimen uporabnik) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Januarčki 2018
16.7.2017 22:41:35   
Anonimen
Zivjo, ne spadam ravno v vas pogovor, pisala sem ze na kar nekaj strani kjer se lahko anonimno pozanimam o takih stvareh a nikjer ne dobim odgovora glede problema ki ga imam pa me zelo skrbi. Ze dlje casa imam fanta, nisva se imela spolnega odnosa, prislo je le do "igranja" ampak nic udarnega. Oba sva bila v spodnjem perilu, fant je svoje spodnjice slekel in nekako lezal na meni. Kasneje mu je prislo po mojem trebuhu ter vrhu mojega spodnjega perila, vse sva takoj obrisala in koncala z "igranjem". Menstruacijo bi morala dobiti 5 dni nazaj pa je se vedno ni. Skrbi me in zanima me ali obstaja moznost da sem noseca pa ceprav sem se devica in ni prislo do zdruzitve. Najlepsa hvala za vase odgovore.

(odgovor članu Prvičmamica jan2018)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Januarčki 2018
18.7.2017 11:45:22   
brezbencina
Tado, Pikapoka1980, Kolesarka83 - pisala sem vam zasebno sporočilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Januarčki 2018
18.7.2017 20:52:02   
Pika109
Brezbencina: nimam sporocila 😞

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Januarčki 2018
19.7.2017 11:28:32   
izolda2013
Pozdravljene punce,

jaz pa imam PDP 25.01.2018. Zaenkrat se uredu počutim, slabosti so mimo.

Nuhalna je bila ok (opravljena prejšnji teden), sem šla pa vseeno še na NIPT test. Tudi jaz prosim, če me lahko dodate v fb skupino.

(odgovor članu Pika109)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Januarčki 2018
19.7.2017 12:13:16   
brezbencina
Oprosti Pika109, že imaš sporočilo.

(odgovor članu Pika109)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Januarčki 2018
24.7.2017 12:17:38   
sarica3
Živjo user posted image
Rada bi se pridružila skupini na fb.

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?