|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki 2018
2.6.2017 14:48:09   
Katte
Dobrodošle nove!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu nixn)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Januarčki 2018
2.6.2017 19:04:44   
ani87
@nixn, dobrodošla med nami! user posted image Super, da je vse ok po prvem pregledu. user posted image Jaz sem se na nuhalno naročila prejšnji teden, na vrsti bom 20. 6.
Samo mislim, da te naročijo enkrat v obdobju med 11. in 14. tednom, ker moraš ob naročanju povedati tudi datum zadnje menstruacije.

@motha, meni je na prvem pregledu naredila UZ in s sestro sem uredila vse potrebno (teža, tlak, materinska knjižica itd.)
Ker ta dan nisem bila tešča, sem morala priti naslednji dan oddat kri in vodo. Me pa zanima, kdaj ste ostale dobile izvide glede toksoplazmoze? Ko sem klicala isti dan glede izvidov mi ni nič komentirala tega.

< Sporočilo je popravil ani87 -- 2.6.2017 19:05:22 >

(odgovor članu nixn)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Januarčki 2018
3.6.2017 13:17:56   
AnjaKK
Meni tud ni nič komentirala tega dokler me ni kolegica vprašala sploh nisem vedela za touser posted image
Aja ani87 nisem iz Krškega KK je sam podvojena prva čkrka priimka ker imam ogrooomno soimenjakinj in je ponavadi use zasedeno.. :P
Nuhalno imam pa tudi jaz 20.6 komaj čakam, prijavila sem se pa k dr.Strah Domžale ker v moji okolici noben ni poznal mnenja in izkušenj.. pa ve?
Aja datum pa oni izberejo sam poveš kdaj imaš pdp in ti oni določjo (vsaj pri meni)

(odgovor članu ani87)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Januarčki 2018
5.6.2017 13:46:00   
brezbencina
Dobrodošle nove in pozdravljene vse ostale!
Jaz sem imela danes samoplačniški pregled pri dr. Reševi in vse izgleda ok. Plodek je še malo večji kot po zadnji menstruaciji, bomo kasneje videli, če mi spremenijo datum. Prvi pregled imam šele 20.6, na nuhalno se bom naročila po prvem pregledu.
Me je pa starejši sin včeraj presenetil, ker me je kar na lepem vprašal kdaj bom rodila sestrico. user posted image Nismo še nič preveč govorili o novem dojenčku doma, pa je očitno vseeno nekaj slišal. Upam, da si ne bosta želela določenega spola, ne bi rada, da bi bil na koncu kdo razočaran. user posted image
Še vedno me mučijo popoldnaske slabosti, tudi ponoči mi je včasih slabo. Drugače pa nas čaka dopust čez točno 1 mesec, tako da odštevamo in se veselimo!

Lep dan vsem!

(odgovor članu AnjaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Januarčki 2018
5.6.2017 17:18:29   
nixn
Pozdravček vsemuser posted image

Moja slabost tudi še kar traja..Drugače sva pa končno povedala staršem, ki so seveda navdušeniuser posted image

@ani87 meni je rekla sestra, da lahko za izvid za toksoplazmo pokličem v 10 dneh.

@AnjaKK tudi jaz sem se naročila kar k dr.Strah, sicer imam datum 3.7. Me prav zanima kako bo. Komaj čakamuser posted image

@brezbencina čestitke da mala pikica še lepo ustraja.

Lep dan vsemuser posted image

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Januarčki 2018
6.6.2017 15:30:47   
PupaOdA
Ojla punce, tudi jaz odstevam do ponedeljka, komaj cakam 😀 konec koncev da tudi povem ker trebuh imam kar napihnjen, je prav grozno. Pa čisto na nuli z energijo in slabosti non stop. Če ne jem mi je slabo, če jem mi je še bolj, če pijem mi je slabo....ufffff....to he čisto nekaj novega zame 😥
Tiste ki imate že otroke, kako 13 mesecniku "predstaviti" da bo bratec? Kako ste jih navajale na to...

(odgovor članu nixn)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Januarčki 2018
6.6.2017 16:02:24   
Katte
Midva mu nisva posebej razlagala, dokler ni bil že resno viden trebuh. Potem sva mu pač rekla, da je notri dojenček, pa da je nova posteljica od dojenčka. Ne vem, koliko je razumel.
Ko sva ga prinesla iz porodnišnice, ga je čisto lepo sprejel. Kmalu ni več vedel, da je bil kdaj sam.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Januarčki 2018
7.6.2017 8:16:36   
PupaOdA
No saj potem sem si prav mislila, ker itak tako majhen še ne čisto razume, kar ne vidi....čeprav kdaj me prav preseneča ta mala ritka 😉

Pa ve katera, a delajo kje na nuhalni tudi 3d posnetek? Za to varianto da greš potem nekje od 25tedna + vem, samo se mi zdi da sem nekje zasledila, da dajo 3d slikico, je možno?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Januarčki 2018
7.6.2017 10:33:43   
slovenka
Jaz sem bila že za sina pred 7 leti na 3D, tako da sigurno delajo... drugače pa sta naša dva 23 mesecev narazen in tudi ni hčerka prav razumela, kaj pomeni, da bo dobila bratca, vsi so spraševali, če se veseli, ampak ona ni vedela, tudi trebuh se malim ne zdi čuden, ker pač ne nastane v enem dnevu, ampak postopoma in se vmes navadijo. Je pa naša bolj težko sprejela bratca, šok ji je bil, da nima več mamice samo za sebe in je trajala kriza kakšne 3 mesece, potem je bilo postopoma bolje... pač dojenček ni zabaven, ne more se z njim igrati, po drugi strani pa samo na mamici visi... sedaj je pa fajn, ko sta podobnih let in se skupaj igrata in vse. Seveda pa tudi tepeta. user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Januarčki 2018
8.6.2017 7:29:24   
LoveMyKids
Pozdravljene po dolgem casu, nekako mi ne uspe priti do RR. Vceraj sem bila na prvem pregledu pri G. Vse OK, srcek bije, pikica raste, edino tako kot vsi moji otroci prehiteva za cca 1 teden. Sva se z G nasmejali, da bo ocitno spet velika beba (kot po obicaju).

Dala sem se kri in vodo, tudi ni posebnosti, edino pritisk imam tako nizek, da ze mejim na zombija (vsaj vem zakaj vrtoglavice non stop). Teza mi pa zaenkrat ni sla nic gor, kar je super. V prvi nosecnosti sem pridobila do konca 7 kg, v drugi pa 30 (predvsem zato, ker sem morala mirovati), tako da zdaj posvecam vec pozornosti zdravi prehrani in gibanju.

Cez slabe 3 tedne pa se NS.

Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Januarčki 2018
9.6.2017 6:01:07   
sarica3
Dobro jutro punce, najprej dobrodošle vse nove, vidim, da ste v večini pobegnile na fb. Upam, da kakšna ostane na RR za klepetanje.
Mi rastemo, počutim se dobro. Me pa zelo moti ker imam tak apetit, sem se zredila že 3 kg. Sedaj sem se zavestno odločila, da se manj bašem. Ima še katera tak problem?
Krvne izvide imam ok, tudi KS je 4.9. Sem vesela, da ne bom rabila hodit h diabetologu.
Lep sončen dan nosecke.

(odgovor članu LoveMyKids)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Januarčki 2018
9.6.2017 7:37:10   
Katte
sarica3, tudi FB skupina še ni najbolj aktivna, verjetno vse bolj vegetiramo in čakamo, da slabosti minejo user posted image .
Jaz imam naslednji teden prvi pregled. Upam, da me dajo na OGTT, ker se strogo držim diete in zato hujšam. To pa ni dobro, sploh, ker sem že tako bolj drobna. Rabim inzulin, da lahko kaj normalnega pojem.
Drugače mi je še vedno slabo, najbolj okrog devetih zjutraj in zvečer pred spanjem. Pa že zbudim se utrujena. Ampak se ne pritožujem, saj vem, zakaj je tako user posted image .
Kako ste ostale?

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Januarčki 2018
9.6.2017 10:25:24   
PupaOdA
Jaz lahko potrdim, da precej vegetiram 😂 tako kot praviš ti Katte, se že zbudim utrujena, pa še naš mali ima kakšno noč res težavno. Potem pa se še z novo službo lovim (pridobivam kondicijo 😀) in zvečer ko pridem domov sem čisto na nuli. Sem vesela da malega moj spravi spat, ker komaj čakam da dvignem noge v luft.
Sem pa ugotovila, da mi za slabosti zelo pomaga limonov čaj (olupim, zrežem in prevrem eno limono na liter vode, malo sladkam), je znatno boljše v popoldanskem času.
Drugače se mi pa zdi da sem obupno napihnjena. Me pa v službi ko se sklanjam že moti trebuh. Sem sicer močnejše postave, vendar čutim že pritisk 😐 tak občutek sem v prvi nosečnosti imela šele v 7/8 mesecu...očitno sem res iz kondicije 😞

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Januarčki 2018
9.6.2017 14:14:32   
brezbencina
Oj,
pri meni nič novega. Imam povečan apetit, ampak se probam nazaj držat kakor se da in jesti čim bolj zdravo. Če sem zelo lačna mi je rahlo slabo in če se preveč najem tudi. Drugače pa je popoldne huje, kar ulegla bi se in spala. Ful sem srečna ko Donat prime.
Imam pa zelo žive sanje. Včasih moram zjutraj pomislit ali sem samo sanjala ali jo bilo to zares... user posted image A ve tudi?

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Januarčki 2018
12.6.2017 7:56:11   
AnjaKK
Jaz pa spim ko ubita, zbudim se ko rožica, pol pa ko treba ustat me pa sam začne peč v želodcu in kr nočem pa nočem ustat kr vem kaj sledi..moram pa obvezno spit vodo da imam kaj za zbruhat pa sm mau bols, se mi pa celo dopoudne vleče slabost brez apetita ampak lačna ko vouk..komaj kaj stlačim vase da sem vsaj malo bolje. Zvečer pa normalno spet pri močeh.ugl. Katasrofa upam da kmalu mine slabost saj danes je pa začeu se 11tedn user posted image
Naslednji tedn nuhalna, upam da bo use okuser posted image

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Januarčki 2018
12.6.2017 22:51:35   
PupaOdA
No punce pa sem dočakala prvi UZ 😊 mala pikica se je veselo premikala, pdp pa tam nekje 11.1.. Jaz pa sem bila na trnih bolj kot za prvega 😁

(odgovor članu AnjaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Januarčki 2018
13.6.2017 14:33:22   
brezbencina
Jeeeej, PupaOdA! Čestitaaaaam! Jaz moram počakat še en teden... user posted image

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Januarčki 2018
13.6.2017 15:27:02   
žabica90
Pozdravljene,
tudi jaz se vam pridružujem, danes imela prvi pregled, srček bije, ju3 grem v 8 teden, mi je pa ginekologinja rekla da je majhen plod za to starost... ima katera izkušnje s tem?

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Januarčki 2018
13.6.2017 17:57:08   
Nelly 80
Pozdravljene nove in "stare" ;) srečke user posted image

Sem v 11. tednu in v petek imam ponovno pregled oziroma UZ. V ponedeljek sem dala kri in vodo tko, da upam, da bo vse ok z izvidi. Glede na to, da imam za seboj že 3 SS močno upam, da tokrat ne bo tako in da se bo vse dobro izteklo. Znaki pa: še vedno NON-STOP obiski WC-a, popoldan in proti večeru slabosti, kile kar skačejo (navzgor seveda)...hm..kaj šele bo...

Kako kaj pri vas?

ŽABICA 90, koliko pa je velik plod, da se ji zdi majhen?

Lp

(odgovor članu žabica90)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Januarčki 2018
13.6.2017 18:28:31   
Katte
Pupa, čestitam za srčka! Kar tako naprej.
Dobrodošla žabica. Čestitam za pikico. Če je malo manjša, pomeni samo, da je bila kak dan kasneje ovulacija. Važno je, da je srček.
Jaz imam prvi pregled čez dva dni. Komaj čakam, hkrati me je pa strah.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Januarčki 2018
13.6.2017 20:17:08   
ani87
Dobrodošle vse nove. user posted image in čestitke za user posted image

@Žabica, kako velik pa je plod? Mogoče je res bila poznejša ovulacija...
Jaz sem imela v 8. tednu UZ in je bil en plod velik okoli 16 mm, ta drugi pa okoli 18 mm.

Drugače sem pa trenutno v 12 tednu user posted image Prihodnji teden, v torek imam naslednji pregled pri svoji zdravnici in tudi nuhalno...sem kar malo na trnih, ker mi zadnjič ginekologinja ni znala povedati, kakšen tip dvojčkov sta...naj bi bilo več jasno po nuhalni...user posted image

Slabosti so še vedno rahlo prisotne, predvsem odpor do določene hrane...hkrati se mi pa zdi da sem iz dneva v dan širša...user posted image

< Sporočilo je popravil ani87 -- 13.6.2017 20:19:20 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Januarčki 2018
13.6.2017 20:20:24   
Pika109
Pozdrav vsem, tudi pri nas pricakujemo user posted image . Sicer imam rok 31.12, ampak sem se vseeno prijavila med januarke. Sem v 12 tednu.
Samo oz firbca, koliko ste se zredile do sedaj? Namrec imam grozen apetit :( ce ne jem, mi je slabo in sem cist brez energije. Na momente se sploh ne vidi trebuscka, na momente pa kot bi bila ze v 5 m. Pa pri vas?

Lp

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Januarčki 2018
13.6.2017 20:28:47   
Pika109
Pa se nekaj bi vprasala, ali ste ze vse imele pregled krvi? Mene je namrec narocila za pregled sele v 15 tednu. Se mi zdi malo pozno.

Lp

(odgovor članu Pika109)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Januarčki 2018
14.6.2017 7:03:00   
Katte
Hej, Pika109, čestitke!
Pa imaš to šele prvi pregled? Zelo pozno. Mene so najprej naročili v 11. tednu, pa sem prosila, da me dajo vsaj v 10. tednu.
Jaz sem zaenkrat shujšala kilogram do dva, ker sem šla že sama na strogo dieto zaradi povišanega sladkorja. Pa tudi posebnega apetita nimam še.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Pika109)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Januarčki 2018
15.6.2017 10:57:41   
žabica90
plod je bil v 7 tednu velik 58 mm. potem se kasneje videla da zaostaja samo za 3 dni. ponovni pregled imam 26.6. bomo videli kako bo potem. upam da bo vse v redu. mislim pa da ne bom padla med januarčke, bo kar februarček. rok imam predviden 3.2.2018 in glede na prvega bo še kasneje

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?