|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarčki 2018
26.4.2017 14:03:56   
ani87
Odpiram novo temo v kateri se lahko družimo bodoče mamice januarčkov 2018.
Je še katera tu?

Jaz sem v soboto naredila test in je bila rahla user posted image , nato sem čez dva dni ponovila in je bila že konkretna user posted image user posted image
Upam na zdravo user posted image .
Danes bom poklicala G da se naročim za prvi pregled. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januarčki 2018
5.5.2017 10:12:41   
Nelly 80
Zdravo Ani user posted image Se pridružujem temi user posted image

Upam, da si še aktivna na portalu...

Lpuser posted image

(odgovor članu ani87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januarčki 2018
6.5.2017 17:37:44   
ani87
Dobrodošla Nelly user posted image in seveda čestitke user posted image

Jaz imam sicer po spletnih izračunih PDP nekje med 30. 12. in 2. 1., kaj pa ti?
Si že naročena na prvi pregled? Jaz ga imam 23. 5., ampak se dnevi takoooo vlečejo.
Drugače se počutim v redu...le ob jutrih čutim rahle slabosti in občasno špikanje v trebuhu. user posted image


< Sporočilo je popravil ani87 -- 6.5.2017 17:38:47 >

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januarčki 2018
6.5.2017 18:22:18   
Nelly 80
Heheh potem sva pa res blizu z izračunom pdp. Meni pride pa med 2.in 4.1.user posted image 5.1. imam pa rojstni dan user posted image

Glede nosečniških znakov pa: NON STOP wc, večje in na dotik občutljive prsi, včasih me malo v križu boli, sem pa tja zašpika v spodnjem delu trebuha...hehe kaj šele bo user posted image Prvi pregled naj bi imela 19.5. ampak mi je zdravnica v Mariboru rekla, da naj grem k svojemu ginekologu po recept za aspirin protect ( imam trombofilijo-nagnjenost k krvnim strdkom)...In sem šla...dobila recept in čisto nepričakovano še pregled z UZ....Videla se je gestracijska vrečka, ki je baje zelo lepe oblike in velikosti. Naslednji pregled pa 19.5. Joooj že vem kolk me bo skrbelo kako in kaj se bo videlo na UZ. Aha pa dobila sem še recept za Estimo ( progesteron).

Naj ti povem, da so za menoj že 3 sp. splavi ( enkrat abrazija) vendar me takrat še z ničemer niso zdravili tako, da upam, da bo tokrat vse ok.

Sem bila že 2x na umetno prijavljena pa se je obakrat + pokazal tko, da mi očitno ni namenjena... Danes naj bi bila noseča 5/4 tedne....

user posted image -evo tkole šibam do wc-a hahah

Če te karkoli zanima..le vprašaj...me veseli, da sva se našli user posted image

Aja...sem delala kao tist test kaj bo...ali punčka ali fantek...daš verižico s prstanom na trebuh in če se suče bo kao punčka, če gre pa samo sem in tja pa fantek....pa bo baje punčka....če je za verjet...no ja...user posted image

(odgovor članu ani87)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januarčki 2018
8.5.2017 14:57:09   
Tjasa90
Zdravo punce, tudi jaz se pridružujem saj imam PDP 6.1 :)

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januarčki 2018
8.5.2017 21:22:35   
Nelly 80
Ooo čau Tjaša in dobrodošla med nama user posted image user posted image

Čestitke za user posted image in vse dobro naprej....

Si pišemo...user posted image

Lp

(odgovor članu Tjasa90)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Januarčki 2018
9.5.2017 11:33:26   
sarica3
Pozdravljene,

še ena presrečna januarka, PDP tam nekje okrog 7.1.2018, prvi pregled imam 23.5.2017,

komaj čakava user posted image


(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januarčki 2018
9.5.2017 11:44:05   
Nelly 80
Dobrodošla user posted image Sarica in vse lepo tudi tebi .

Jaz imam pregled 19.5. Joooj mi že zdaj srce 100 na uro razbija kaj šele bo na dan pregleda..user posted image

Lp

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januarčki 2018
9.5.2017 12:03:06   
sarica3
Nelly hvala za dobrodošlico,

naj čimprej mine teh 14 dni do UZ, se dobro počutim, razen letanja na WC - non stop in rahle vrtoglavice. Zaradi službe mi čas kar hitro beži tako, da bo vsak čas 23.5. user posted image

Lep dan

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januarčki 2018
9.5.2017 12:09:40   
Nelly 80
Tudi ti non stop na wc-u?

Jao jaooo jst bolš, da se kar preselim tja...spim skoraj nič...user posted image


(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januarčki 2018
10.5.2017 9:56:56   
Tjasa90
Ooo kako super, da nas je že nekaj :) jaz pa imam noroooo občutljive prsi in grozno sem utrujena :) sicer pa drugih večjih težav nimam :) tudi jaz se veselim pregleda, da vidim in se prepričam, da je vse ok :) imam pa tudi precej izcedka, ki nima nobenega vonja, je take mlečno bele barve. Me pa nožnica od zunaj rahlo srbi, a po ginekologovem bi to naj bilo normalno. No bomo vidli kmalu :)

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Januarčki 2018
11.5.2017 12:40:46   
Ana6118
Zivjo vsem.
Najprej bi rada delila z vami malo moje zgodbe.. otrocka si zelim ze od svojega 18 leta naprej pa vendar je takrat ostalo le pri zelji, najprej je bilo treba faks narest in si postavit neke temelje. S fantom sva skupaj ze 9 let in sva se lani preselila skupaj.
Moje tezave na tem podrocju so se zacele ze 3 leta nazaj ko sem nehal s kontracepcijskimi in ugotovila da nimam svoje M. Diagnoza je bila policisticni jajcniki. Dve leti sem bila na hormonih ki so mi pomagali pri M. Ker pa so bili moji jajcniki se vedno speci je morala it zadeva naprej. Skratka skrajsana zgodba, moja diagnoza je bila tumor hipofize ki izlpca hormon prolaktin ki preprecuje zanositev. Drugi hormoni so bili prakticno na nuli. Zacela sem se zdravit z bromergonom, obiskovat endokrinologa in leonisce. Vec kot pol leta ni bilo nic. Zdravnica je rekla da bo treba s klomifenom ali pa ivf. Minevali so 3 meseci brez svoje M, potem pa nekega dne zagledam teto tecko. To je bil res srecen dan. Dobila M brez hormonske spodbude. Ocitno so se hormoni toliko popravili da se je moj cikel vzpostavljal. To je bila moja moznost da zanosim naravno. Delala sm ovulacijske teste in dveh mocnih crtic ni bilo. Tekel je ze 31 dan cikla, z ovulacijskimi testi sem ze obupala. Cakala sem prihod nasledje M. En dan sem se pocutila malo cudno, izcedek povecan in glej, ovulacijski test pozitiven (na dan cikla 31). Smo bli pridni in 11 dni kasneje zagledali 2 crtici.
Ne morem verjet da nama je ratalo v prvem naravnem ciklu!

NOSECA SEM! Izpolnila se mi je zelja, koncno.

Aplikacija mi je glede na ovulacijo izracunala rok 6.1.2018. Jutri imam prvi pregled saj ginekologi upostevajo 1 dan izostanka pri izracunu in za njih sem ze v 8 tednu (zares sem sele v 6)

Oprostite za dolg post in srecno vsem!

Ps: drzite pesti da prvi pregled.

(odgovor članu Tjasa90)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januarčki 2018
13.5.2017 11:13:07   
Nelly 80
Draga Ana, žal mi je za tvoje pretekle izkušnje in upam, da bo tokrat vse ok ( itak, da bo). user posted image

Jaz imam pregled 19.5. in močno upam, da bo vse tako kot mora biti...

Pa iskrene čestitke za user posted image

Lp

(odgovor članu Ana6118)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januarčki 2018
13.5.2017 21:49:44   
PupaOdA
Ojla punce, še ena ki je zagledala včeraj user posted image in to čisto nenačrtovano user posted image
Ker mi partner kar ni mogel verjeti, pa sva danes skupaj ponovila test in ni dvoma, črtica se je v isti sekundi obarvala user posted image . Če bo vse po sreči bo to najin 2.otrok, sin je ravno 9.5.dopolnil eno leto user posted image
Pdp naj bi bil tam sredi januarja 14.1., tako da za prvi pregled nisem še klicala.

Ana 6118 držim pesti za pregled, ma boš vidla da bo vse tako kot mora bitiuser posted image in po vsem tem kar si prestala...kapo dol user posted image
Tudi ostalim sonosečkam (jooj še kar ne morem verjet da bom spet user posted image ) želim da gre vse kot mora in da boste še naprej vesele, kljub nosečniškim "radostim" .
Jaz sem že sedaj lačna kot volk za ene 4, ne samo za dva user posted image kaj še bo!

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Januarčki 2018
14.5.2017 6:52:46   
Katte
Čestitam za pluske!
Tudi jaz se vam pridružujem. Izvedela sem včeraj. To bo moj tretji, če se obdrži, seveda. Močno upam, da se bo. Za sabo imam že 2 SS, ampak zaenkrat sem optimistična, da bo tokrat v redu.
Malo mi je slabo, občasno imam krče in boleče prsi.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januarčki 2018
14.5.2017 7:37:26   
Nelly 80
Dobrodošla med nami Katte user posted image in seveda čestitke za user posted image

Močno upam in ti želim, da bo zdaj vse ok. Tudi za mano so že 3 SS in ravno tako kot se veselimuser posted image , me je tudi strah, da se ne bi spet kaj takšnega ponovilo.

Močno upam, da nikoli več.

Želim ti lep dan in vse lepo.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januarčki 2018
15.5.2017 7:13:59   
brezbencina
Pozdravljene punce! Danes zjutraj sem zagledala pozitiven test. Se mi je kar zdelo, da bo user posted image ker sem pred štirimi dnevi imela malo rjavega izcedka, menstruacije pa nikjer. To bo upam tretji otroček, rok pa imam 22.1. Počutim se v redu, tko in tko lulam na polno pa vroče mi je. Čestitke vsem za pluske in srečno na prvih pregledih!

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Januarčki 2018
15.5.2017 9:03:49   
bejbibu
Živjo ... pridružila bi se vam tudi jaz user posted image . Že prejšnji teden so mi 4 bc pokazali pozitivno, ampak ker je bilo 1 teden pred user posted image ,nisem glih verjela in sem danes zjutraj naredila zopet bc in cb, oba sta pozitivna user posted image user posted image . Test sem šla delat toliko prej, ker sem enostavno vedela, da je uspelo, saj me že nekaj dni muči zgaga, imam bolečine v ledvenem delu križa, občasne rahle vrtoglavice in špikanje v "jajčnikih".
Močno, močno upam, da bo tokat vse ok, saj sem imela februarja ss (na 1. pregledu sem izvedela, da se ne razvija ok, niti ni srčka in sem morala na abrazijo). Zdaj bo vse ok, sem optimistična in vem, da bomo januarja dobili naš tretji zakladek.

Lep dan vsem souser posted image ... joooj, kako se to lep čuje, kr noseča sem user posted image

user posted image

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januarčki 2018
15.5.2017 9:18:25   
Katte
Čestitam brezbencina in bejbibu!

Meni je čez cel dan rahlo slabo in veliko hodim lulat. Danes sem po dveh dneh ponovila test in testna črtica je skoraj že tako močna kot kontrolna user posted image .
Tako da zaenkrat dobro kaže. V prejšnji nosečnosti so bile rahle črtice in nič niso postajale močnejše, potem se je pa M ulila.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januarčki 2018
15.5.2017 14:15:58   
PupaOdA
Kako lepo, ko nas je vedno več user posted image
vidim da vas je že kar nekaj v tretjem pričakovanju, tudi mi bi si želeli v prihodnje še enega, ampak najbrž zaradi prostorske stiske ne bo... Sem pa mislila, da za drugega nisi več tako na trnih in vzhičen user posted image

No, danes sem se tudi jaz opogumila in poklicala za prvi pregled, ki ga imam 12.6. (ufff daleč, čeprav vem da bo tiki tak tu).
Glede znakov pa sem neverjetno utrujena in vrooče mi je že od 4.tedna, so me vsi čudno gledali na sinovi zabavi, ker ni bilo še tako zelo vroče user posted image

< Sporočilo je popravil PupaOdA -- 15.5.2017 14:16:54 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januarčki 2018
15.5.2017 14:19:00   
PupaOdA
Katte saj bo, boš videla da bo vse vredu user posted image
Držim močno pesti 😊

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januarčki 2018
16.5.2017 10:24:07   
Nelly 80
Jooooj punce, še malo pa pregled.....Če me je strah? Zelooooooooo

Lp vsem user posted image


(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januarčki 2018
16.5.2017 10:34:12   
PupaOdA
Saj bo Nely80 😊 še malo pa boš videla tist majhen srček.
Jooj, jaz sem pa čisto neučakana, res sem si mislila da v drugo ko je že vse bolj znano nisi tako na trnih, pa vseeno jaz sem 😁

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Januarčki 2018
16.5.2017 11:59:56   
Nelly 80
Pupa hvala za spodbudne besede...Veš me niti ne bi bilo toliko strah ampak glede na pretekle izkušnje ( 3 SS) me pa je...

Lp in še 1x hvala...

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Januarčki 2018
16.5.2017 12:29:51   
Tjasa90
Vem kako vam je, jaz imam jutri pregled in sem fuuuul nervozna. Ker je to moja 1. nosečnost, sploh ne vem prav laj me čaka tako da sem zaradi tega še malo bolj napeta. Po vrhu vsega pa si res želim, da bo vse ok :) tako da držim pesti zase in vse vas punce - vse bo dobro, čutim tako! :)

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?