|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marcevke 2018
4.11.2017 20:23:38   
sončkimoji
Ja to tko in tko spim na levem.
Se mi pa use skp ze orng sir beri grozne bolecine, upam da to nakazuje na naraven porod user posted image

Nisi cutila ovulacije? Jaz sem mela 16. Zadnjo M tko da je bla 30 ovulacija sm 1000%. Mogoce je zrd tega odstopanje? Pr sinu so sicer tud spremenil pdp za 2dni rodil se pa je 7dni kasneje. Ja men ni nc rekla glih zato. Mi je rekla da bom na morf. zvedla use. user posted image kaj nej bi to pomenil? Nwm no tok sm ziucna dab kr sla samoplacnisko pismo user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Marcevke 2018
4.11.2017 20:51:54   
neznanka89
Hmm ponavadi jo cutim, ampak smo bili ravno tisti teden na morju in nisem bila ravno najbolj dovzetna za telesne spremembeuser posted image . Imam pa tako cikluse na 32 dni, tako, da ce se je se za kaki dan prestavila, se ne cudim, da je taksna razlika.

Jaz mislim, da ce bi bilo kaj narobe, bi ti ze povedali. Cim manj stresa pa bo.
Meni pa se zaenkrat samo se tazadnja raztezauser posted image .

Upam, da se je punci, ki ke javila, da ima prekratki vrat, stanje izboljsalo.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Marcevke 2018
5.11.2017 12:22:42   
sončkimoji
Jaz imam na 28 tocno zmeraj, zato mi je se bolj cudno vse skupaj.
Bom probala ja samo je tesko user posted image

Si ze kaj kupila? Pripravila?

Ja mene tudi zanima kako je.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Marcevke 2018
5.11.2017 21:11:38   
neznanka89
Ehh se cisto nic. Cakam zaj na morfologijo, da vidim, ce bo res punca, potem bova verjetno sla z mojim konec novembra v Primark malo po nakupih, ce pa se nebo vidlo ali pa bo fant, pa nebo nekih ekstra nakupov. Edino posteljnino treba kupiti novo in pa seveda komplet za iz bolnice.

Mislis, da bo kaksen kombinezoncek se potreben? Ali zimska vreca? Mam doma junijskega junaka in nimam nekih predstav kako bi naj bilo marca.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Marcevke 2018
5.11.2017 21:32:20   
sončkimoji
Jaz imam seznam. Glede na to da imam precej od sina razen vozicka in pojstlice me vseeno okvirno pride okoli 300e.stem da za obleke nerabim skrbet. Nega nap. Je samo 100e... nwm jaz se ne spomnim da bi pri sinu toliko porabila user posted image pretiravam ? user posted image

Ja zimske ne vec bl dekca. Kombinizoncek sem pa jaz imela pliskota kao medvedek. Marec je vseeno se nekako zima. Jaz sem 25ga prisla iz porodnisnice, 2 tedna samo dz padu in mrzlo,oblacno potem pa soncen in topu april. Tko da neki zimskega za razervo more bit. Posebi glede na to da je bila na zacetku maja pozeba ind. Vreme je kr mal zmesano vsako leto drugac user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Marcevke 2018
5.11.2017 22:20:29   
neznanka89
Nevem jaz se drugega kot nosni aspirator, posteljnina in termometer za v vodo sploh ne morem spomniti. Vozicek, posteljica, jogi, oblekice, dude, flaske imam (dude in flase dobila v dar). Pa tudi banjica in ostalo... Nimam pojma. Zgleda se stalno nisem dojela, da bo pocasi treba zaceti s pripravamiuser posted image .

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Marcevke 2018
5.11.2017 23:02:18   
sončkimoji
No jaz za nego rabim flasko malo pa dudi 2x. Nega za popek. Pol komplet za nego(skarje,glavnik ind) ker je bolj ce imata usak svojo. Tetra planice 20x. Od sina jih ni vec user posted image fizioloska,hladilno mazilo, trdo milo, mleko za telo ind. Pa smo pr 100 user posted image user posted image

Kaj pa opora za boke imas? Jaz bi kupila neki razmisljam baje da je supr nerabis zmeraj dekice zavijat.
Jaz sem ze drugace bila tik pred tem da kupim vozicek, pa sem se pol premislila, zdaj sem pa cisto navdusena nad bebe confort vozickom user posted image mislim da bom kar tega kupila.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Marcevke 2018
6.11.2017 16:22:12   
neznanka89
Oh ja. Fiziolosko in te stvari za nego jemljem kar samoumevno, ker jih ze zdaj imam vedno na razpolagouser posted image .

Oporo mam se od sina ja. Pa prvic sem tudi imela vse za nego popka ampak nisem uporabila cisto nic. Je patronazna vsaki dan scistila, sama pa nisem smela nica tam okrog delati.

Jaz imam Maxi cosi mura4 in sem zadovoljna. Nebom menjavala.

Jaz pa zaj dva dni brskam za imeni. Nic. Popolnoma nic. Vse ze mi zdijo ze tako zlajnane. Iscem nekaj bolj redkega ampak vseeno ne prevec.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Marcevke 2018
6.11.2017 17:13:20   
sončkimoji
Ja sej v omari imam povno tega za sina ampak useeno bom se to mela v glavi da sigurno nebo zmankalo user posted image
Opa ta vozicek ma pa moja soseda super je ja, jaz sm se z prvim zelo zaj**** user posted image mam pa zdej sportni del od speedy ampak je tko ze svoh da se mi ne splaca ga obdrzat za drugega pa dokupit kosaro.
No to moram kupit user posted image bom bolj mirno spala user posted image


Jaz sploh ne razmisljam o imenih .. tud za punco k sm misnla da je fix izbrano mi zdej pa ni usec user posted image
Ceprav partner pravi za fantka maks (max) ... nwm je lepo pa ni lepo

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Marcevke 2018
13.11.2017 10:39:34   
neznanka89
Morfoloooooogijaaaauser posted image . Joj tako se je veselim, po drugi strani pa me kar malo stisne pri srčku. Srčno upam, da bo vse ok.

Priprave na novega člana so še vedno na 0%. Se mi zdi, da je še toliiiikooo časa. Potem bo me pa spet prehitelouser posted image .
Drugače sem v redu. Brcike prisotne, ampqak še vedno veliko bolj nežne kot pri prvem razgrajaču. Glavoboli sicer še so ampak ne tako intenzivni...

Se javim potem. Upam, da z dobrimi novicami.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Marcevke 2018
14.11.2017 9:17:58   
sončkimoji
Nisi nc sporocila kako je bilo? Vse ok? user posted image

Evo jaz pa cakam na vrsto, malo ziucna, pa veselaaaa koncno je prsu ta dan user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Marcevke 2018
14.11.2017 9:18:22   
neznanka89
Obljuba dela dolg, tako da.... Včerajšnja morfologija ni šla čisto tako, kot sem pričakovala. Dobila napotnico za bolnico, ker se je gin. zdelo, da nekaj v možgančkih ni vse tako, kot bi moralo biti. Sicer so si meritve bile tako različne, da sem bila še bolj zmedena pa dobro. Recimo od 10 istih meritev jih je bilo 5 ok, 5 pa na mejni vrednosti. Jaz sicer trdno verjamem, da je z našo punčko (nič kaj sramežljiva, je takoj pokazala, kaj ima med nogicamiuser posted image ) vse ok. Je pa boljše kakšni pregled več, kot pa en premalo. Drugače se pa punčka lepo premika, pokazala mi je jezik, zehala, pomahalauser posted image ...

Zaj bo sledil še en teden stresa, do morfologije v porodnišnici, potem pa začnemo s pripravami.

Upam, da se ti javiš z manj stresnimi novicamiuser posted image .

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Marcevke 2018
14.11.2017 10:13:59   
sončkimoji
Evo jaz sem imela v porodnisnici pregled, za zdaj vse ok, imam pa cez 3t 5.12 se enkrat pregled da bo lahko za sigurno rekel da je dete zdravo. Se je pa pokazalo da bomo nosili roza user posted image

Jutri imam pa se kardiologa da malo bolje pogleda srcka user posted image

To misls ciste v mozganih ali ?

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Marcevke 2018
14.11.2017 10:29:13   
neznanka89
user posted image user posted image user posted image Super. Bova obe pletli kitke in delali čopkeuser posted image

Povečaj naj bi bil možganski ventrikl. Kaj je to, nimam pojma ampak koliko sem jo razumela bi naj šlo za en reženj v možganih in ne cista. Imam v ponedeljek v porodnišnici še enkrat morfologijo, do takrat sem pa si obljubila, da se ne bom spuščala v podrobnosti, ker je vse ok (mora biti).

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Marcevke 2018
14.11.2017 17:33:21   
sončkimoji
Ja ocitno user posted image user posted image

Aja sej mogoce ni nic, saj pri nas v primeru povecanih cist ni blo neke panike, malo zamuja v razvoju glede govora ampak pomoje nima veze s tem ampak je sinko bolj nagajiv ker z mano kr govori z ostalimi pa nikakor user posted image mogoc bo pa u vrtcu se malo bolj odpru user posted image

Bos sla na predavanja za starse?

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Marcevke 2018
14.11.2017 19:05:04   
neznanka89
Ja mogoce pa gre za isto stvar. Ja nevem. Brala sem, da pride v najslabsem primeru do vodenoglavosti, ampak mala nima nobenih drugih znakov in tudi ta cista ali karkoli ze je se ni nad kriticno mejo.

Ne. Verjetno nebom sla. Prvic sem bila samo 1x potem naslednjic bi naj imeli predavanje o porodu, pa sem jaz ze imela takrat ze prakticni del, ne samo teorijeuser posted image

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Marcevke 2018
14.11.2017 19:16:50   
sončkimoji
Eh pol se ne sekiri, ziher bo vse ok user posted image

Jaz samo se upam da jutri kardiolog rece vse ok user posted image

Aja uff user posted image user posted image jaz tudi ne, se vsega se spomnim, bom samo pet. sestro poklicala za v decembru ubisk, bom kar njo uprasala vse kar me se zanima user posted image drugace nisem vedla da imam to moznost, sem mislila da pridejo samo po porodu.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Marcevke 2018
14.11.2017 20:15:27   
neznanka89
Pri nas pridejo en mesec pred PDP kar same. Oz jih pošlje zdravstveni dom, da vidijo, če je vse primerno za otročka. Prvič so me sicer ravno odpeljali v porodnišnico, ko je taščo spraševala, če sem doma, da bi prišla na obisk ampak dobro no... Bo mogoče ji tokrat uspelo pritiuser posted image .

Meni je sicer kar dosti ostalo od sinčka. Absolutno sem si obljubila, da bom poslušala samo sebe in svojo intuicijo v zvezi z dojenjem, ker me je prvič samo prestrašila in nič drugega. In pa rokovanje z dojenčkom bom tokrat v vsakem primeru uporabljala tisto, kar so me naučili v razvojni pa če bo pupa to potrebovala ali ne.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Marcevke 2018
15.11.2017 15:04:22   
sončkimoji
Aucc slaba izkusnja, mene je moja naucila dojit ker v porodnisnici je blo katastrofa. Ja jaz ocitno bom to mogla v vsakem primeru ker bo puncka mala, vrjetno morem potem se dokupit 50st.?

Danes imela kardiologa izkljucil vse vecje srcne napake, za zaklopko bomo pa mogli pocakat ko se otrok rodi da preverijo.

Je moznost da napises obseg glavice,trebuscka, teza?
Glede na to da sva skoraj tamtam. Jaz sem danes 21t 5d plod pa 20t6d.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Marcevke 2018
15.11.2017 17:50:43   
neznanka89
Ja, ke bilo kar nekaj solz na ta racun. Ko sem vse poslala nekam in zacela delati, tak kot se je meni zdelo prav, je pa dojenje steklo.

Moj prvi je bil mini, tak da jaz imam kar nekaj 50st. Sicer fantovskih pa okuser posted image .

Kaj je obstajal sum, da kaj s srckom ni ok, ali kako to, da si imela se posebej kardiologa?

Jaz sem po uz bila na morfologiji 16t6/7.
GV 48
HC171
AC150
FL33
TEZA PA 342g

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Marcevke 2018
15.11.2017 20:16:42   
sončkimoji
Ja zrd sina ker ima prirojeno srcno napako.

No vidis. Pri meni pa:
Gv 47mm
Hc 185mm
Ac 157.6mm
F 34.4 mm
380g
In na podlagi tega je uz pokazu da je plod v 20t5d.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Marcevke 2018
16.11.2017 8:55:45   
neznanka89
ehh narobe sem napisala. 19 6/7 in ne 16 6/7. tak da niti ni take razlike.
Upam, da nisi jezna, da sem vprašala za kardiologa.

Jaz pa danes ponoči nisem mogla spati in sem imela kar krizo. sem razmislala, kaj če je res kaj narobe s punčkinimi možgani. Pol paseveda sploh nisem zaspala več. uff saj bo hitro ponedeljek, da mi bodo potrdili, da je vse ok.

user posted image user posted image za zdravega srčka.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Marcevke 2018
16.11.2017 14:02:04   
sončkimoji
Ja pol ni take panike ce je pa puncka user posted image

Sm gledala pri sinu v knjizici je pa za 1t odstopanja blo tud sam da je tok dobr rastu user posted image tko da pomoje nebi smel bit panike :) upam!

Ne sekiri se! Pomoje res ni nic, ker ce bi blo karkoli z mozgani bi se vrjetno upazilo tud kje drugje(nos,obraz ind) saj tko je men zdravnik reku ko smo bli na pregledu.

Joj k pomislm kok oblacil od sina mam morm se use porihtat. Bo pa tok vec placa v stanovanju user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Marcevke 2018
19.11.2017 19:24:38   
neznanka89
Hei. Imam 3 minutke casauser posted image . Jaz sem tudi danes stalanpred sinovo omaro in razmisljala, kaj hudica je vse v njej, da je nabito polna. Si jo bo delil s sestrico, tak da bo nekaj potrebno narediti v tej smeri.

Si videla akcijo nosecniskih oblacil v hoferju? Se kar zmerne cene. Bom sla mogoce kaj pogledat.

Jutri pa me caka eden izmed najbolj peklenskih pregledov. Komaj cakam, da se resim tega in spet zacnem uzivati v nosecnosti.

Mi je zaradi stresa padel imunski sistem (kot vedno ob vecjem stresu), tak da smrkam, kiham, grlo boli ku hudic... Upam, da tamali ne pokasira od mene.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Marcevke 2018
20.11.2017 13:33:35   
neznanka89
Vesela do zvezdic in nazaj. Naša punčkica je čisto po merilih. Možgančki okuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?