|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marcevke 2018
20.11.2017 16:01:59   
sončkimoji
No vidis, superr user posted image user posted image

Jaz imam pregled sele 5.12 douga bo se....

Pa ves da nisem sem pa slisala da imajo. Samo jaz sem si ze v sparu kupila majice pa pajkice na kos sem dala 6€ so imeli vikend akcijo oblacil.
Plasc pa sem dobila na mamin malcek za 40€ ubistvu 60% ceneje kakor pa v kateri koli trgovini v btcju user posted image

Ja drugace sem tudi jaz zadnje dni grozno pocutim imam obilico stresa zaradi vsega, trenutno nama gre vse narobe user posted image po vrhu vsega se sin zadnji teden noce in noce spat ponoci zaspi komaj okoli 11zvecer zbuja se joka... res nwm kaj mu je user posted image kokr da bi ga blo nekaj strah user posted image
Upam da to minee ...

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Marcevke 2018
23.11.2017 9:43:43   
neznanka89
Da se se jaz potozim glede spanja. Moj pa zaspi ob 8 ampak se zbuja na 2 uri, hodi k meni, me klice, ce se vlezem zraven njega se samo premetava... Ce sem danes ponoci spravila skupaj 4 ure spanja, je cudez. Ne vem kaj se lahko naredim. Cez dan ne kaze, da bi bil pod stresom ali kaj cez noc je pa obup. Zgleda potrebuje mojo blizino. Vse skupaj se poslabsa dejstvo, da cez dan noce zaspati in je potem zvecer ze cisto bogi. Vstane pa pred 7 zjutraj kot noviuser posted image . Ce imas kaki predlog, kako si pomagati, kar z besedo na danuser posted image

Sem videti kot strasilo, ne kot sijoca nosecnicauser posted image

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Marcevke 2018
23.11.2017 14:21:19   
sončkimoji
Ne tudi jaz se nisem ugotovila kaj bi sploh lahko naredila. Ja pri nama je sin zaspal 2x do zdaj kar prej nikoli ni zelel! Pa me brca ponoci v trebuh se premetava ind. ziva groza user posted image mi imamo tudi cez dan hude hude izpade se mece po tleh ce mu ne posvetis v min takoj je tok jezen pa joka, nwm kaj mu je ker pozornosti ima dovol. Je pa res da je huje od kar mala brca in ker sem mejhna z trebuhom velikim se mi kr cel trebuh zatrese user posted image joj upam da bom najdla resitev ker trenutno to ni za nikamor.

Si vidla lidl katalog? V pon bojo imeli bodije na priklop razmisljam da vzamem 2 ali 3pakete 56 pa 62 stevilko. Pri sinu so mi na priklop bili zakon! Se nisem nic matrala z oblacenjem posledicno je bil tudi on bolj sproscen user posted image

Govoris o sijaju? Ker jaz ga nimam ze lep cas! Puncke res ocitno jemlejo lepoto materam user posted image zraven dodas se premalo prespano noc pa si kot zombi user posted image

< Sporočilo je popravil sončkimoji -- 23.11.2017 14:22:28 >

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Marcevke 2018
24.11.2017 15:37:15   
neznanka89
No pa sem uspela ugotoviti, kaj je narobe. Vceraj sva se igrala in sem nekaj kot ze toliko krat pohvalila in mu rekla, da je moj zlati fantek, pa je kot strela z jasnega odgovoril, da on ni vec moj, da je zdaj samo se dojencek moj. Mislim, da me se v zi ljenju ni tako stisnilo pri srcu. Od kot mu to, nimam pojma. Vedno pazim kaj in kako govorim, ogromno krat mu povem in pokazem, da ga imam rada.... Sva se potem pogovorila in danes ponoci se je zbudil samo enkrat, pa se to takoj nazaj zaspal.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Marcevke 2018
24.11.2017 19:44:01   
sončkimoji
Resno? Joj od kje tako razmislanje, mogoce jih pa res to matra, jaz svojega zdaj malo vec(se vec) lupckam stiskam crklam pa je malo bolje sam nwm razen velikega trebuha ni sprememb ok razen vozicek sva nabavla ampak je on tudi dobil koncno skiro user posted image ostalo se sploh nimam, prav partner da bova ocitno pojstlco fliknla kr v kuhinjo user posted image

No danes smo bili cel dan skupaj se je lepo vedel razen 2 izjem ko je zjutraj skril tv delinc pa smo ga zdej najdl v predalu user posted image pa letvico mi je snel kotno pa jo se neuspesno iscem. user posted image
Nagajivcek mali user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Marcevke 2018
25.11.2017 8:05:53   
neznanka89
No to je zraslo na zelniku prijateljckom iz vrtcauser posted image . Ne mores verjeti, kaj vse se ze 3letniki pogovarjajo.

No tokrat sem pa jaz ze zacela z nakupi. Me je prvic prehitelo in nisem mogla uzivati v nakupih, tokrat pa vem, da je zadnjic, tak da si bom dala duskauser posted image

Joj meni so pa ravno ti bodiji na preklop sli blazno na zivce. Mi je bilo lazje oblecti cez glavo. Jaz mam teh zacetnih stvari vec kot dovolj. Sma bila z dragim v Grazu v Primarku. Ogromna izbira, dokaj kvalitetno in pa seveda poceni. Za 7 bodijev sem placala 10e.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Marcevke 2018
25.11.2017 20:41:49   
sončkimoji
Res al kaj? Ti mas sreco tvoj saj ze govori, jaz svojega se nerazumem ma cisto svoj jezik :/ kr precej pove sam umes je zaznati kitajski/nemski/ruski jezik user posted image strah ga je to opazam posebi zvecer bi rad ob luci zaspal pa nwm a je povezano z otrokom ali ima svoje muhe user posted image

Uf to pa je poceni user posted image jaz komaj cakam naslednji teden greva z dragim koncno po prvih nakupih user posted image se ze cisto veselim user posted image vem sam to da bom odbila zelje in bo rozaa user posted image in pa seveda oblekicee user posted image
Glede na to koliko jih imam ogledanih pravi dragi da bo ocitno vsak dan v drugi user posted image ah pa kaj saj bo punckaa user posted image user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Marcevke 2018
27.11.2017 8:44:04   
neznanka89
Joj ja, res je fajn, da ze govori. Se da vse zmeniti brez problema. Si niti nisem nikoli predstavljala, da bi imela tako razliko, da prvi se ne bi govoril oz, da bi bil se v plenickah. Se nekako ne cutim sposobna za touser posted image .

Midva sva cez viken prezivela neko enodnevno virozo z visoko vrocino, danea je na sreco ze kot novi. Bom pa spet vidla tamalo lumpo danes. Upam, da nebom prevec kregana zaradi kg. Prvic sem se do 23 tedna zredila samo 1kg, zdaj pa ze 7user posted image .

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Marcevke 2018
27.11.2017 19:37:08   
sončkimoji
Kako je bilo na pregledu?
Ahh jaz sem se 17kg pr sinu.

Ni to drugace da nezna ampak noce, hud karakter je to se pa ze opaza :)

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Marcevke 2018
27.11.2017 20:26:22   
neznanka89
Hei. Super je bilo. Vidla spet pupo (spet nic kj sramezljivo pokazala, kaj je med nogamiuser posted image ). Pridno raste, vse ok. Me je pa skoraj na rit vrglo. Razdaljo med sramno kostjo in vrhom maternice imam sedaj taki, kot sem ga imela prvic v 29 tednu. Zgleda bo to ena konkretna puncarauser posted image .



No torej upam, da ima to po tebi, drugace imas dva trmasta dedca pri hisi. Hehe.

Moj pac more govoriti, kor drugace ga v vrtcu nebi upostevali.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Marcevke 2018
27.11.2017 21:34:39   
sončkimoji
Resno? Super ej user posted image
Mene prou zanima a je vse ok, res upam da bo na pregledu reku da ni odstopanja vec ! Hja velika zelja...

Ubistvu sva oba, tko da ni cudno da je on dvojni tezak user posted image
Drugace je super otrok samo kadar nekaj hoce bo splezal na najvisjo omaro da bo dobil to.

Sej to je edini razlog da jaz komaj cakam vrtec, k bo sele tm vidu da pac mora govort. Sm pa zadnjic ponoci jokala... ker sm razmislala kaj ce slucajno nebo hotu kosila pojest potem bo pa lacen? user posted image ... mislim hormooooni totalka user posted image

Aja ti kej zatekas? Meni so zacele pete !! Boli mocno, na oko rdece na dotik se cuti zatekanje vode... sem pa celi dan hodila in bila na nogah.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Marcevke 2018
29.11.2017 9:21:54   
neznanka89
haha ti hormoni ja. Mi je znano. Vsako jutro se mi srce trga, ko ga odložim v vrtec pa čeprav je tam samo od 8.00 do 11.30. Potem pa ga seveda zaradi slabe vesti še bolj razvajam in mali še bolj izkorišča mamino slabo vestuser posted image . V vrtcu potem je čisto drugače. Naš tam poje vse, tudi tisto, česar se doma ne dotakne, ker vidi, da drugi tudi jedo. Tudi obleče, obuje, umije roke, pospravi za sabo... Ne bi verjela če nebi videla na lastne oči. No saj ne da doma nebi, ampak z velikooo več pregovarjanja. Kdaj pa ga imaš namen dati v vrtec?

Ne zaenkrat še nisem opazila, da bi zatekala. V prvo nisem čisto nič, tak da upam, da sedaj tudi nebom. Sem pa dobila na zadnjem pregledu napotnico za laboratorij. Test za sladkorno. Bljak.

Mene pa še vedno muči utrujenost. Nevem ali je to posledica neprespanih noči ali nosečnosti, ampak je grozno no. Popoldne žekomaj funkcioniram. Dopoldne da pospravim, skuham in mi zmanjka časa za počitek, popoldne pa me tamali izkoristi 100% in enostavno nimam srca, da bi mu rekla, da se nebom igrala z njim, ker sem utrujenauser posted image .

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Marcevke 2018
30.11.2017 19:24:40   
sončkimoji
Ha moj je danes pojedel lazanjooo sem bla cisto navdusena user posted image user posted image
Drugace mi strajka, on nebi nic jedu potem pa zmeraj prosnje in pogajanja user posted image user posted image

Sep. gre, lahko bi sel marca ampak se ne upam da nebi potem biba kej fasala. Ko sva ze pri tem imas mogoce namen cepit svojo proti rotavirusu ? Glede na to da tvoj obiskuje vrtec. Ker jaz jo bom ceprav sem slisala da v dosti primerih ni bilo ucinka.user posted image

Drugace sem bila v lidlu... dobila nic user posted image babe so vse pobrale. Sem dobila samo nogavicke pa jopco in pa 4 pajacke. Bodyjou pa nic vse poslo. Tako da sem skocila v druge trgovine in kupila 7x 56 in pa 4x 62 body na priklop bo dovolj sem zdaj bolj mirnla user posted image Pa v baby centru sem nakupila se tetra planice 12x jih bo pomoje dovolj? Kozmetiko in pa flasko,dude bom pa se v decembru. Ostalo pa feb. Ker nimam pojma kater jogi bi jih je toliko user posted image


(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Marcevke 2018
1.12.2017 9:52:50   
neznanka89
Heii. spet snegeccc. Jeiiuser posted image . Sem ga vesela bolj kot tamali.

Jaz prvega nisem cepila nič drugo kot samo redno po programu in tudi tadruge nimam namena. Nisem sicer proti cepljenju, ampak glede na to, da rota virus non stop mutira in s tem cepljenje ne nudi zaščite pred vsemi oblikami. se mi ne zdi smiselno. ker lahko dobi kateri drugi sev in vseeno zboli. Je pa v vrtcu od 13 meseca in hvala bogu (trkam) se ni zbolel za nobeno obliko.

No jaz sem pa pozabila na lidluser posted image . Pa saj za začetek imam dovolj stvari. Tetra plenice bom jaz uporabila kar od malega (jih ni nekaj ekstra rabil, ker ni polival, za umivanje sem pa uporabljala tetra krpice), razen en paket diznijevih (potiskane) sem kupila zraven. Pa jogi za posteljico bom tudi uporabila kar tega, kaj ga že imam (dormeo). Fant tak že spi v veliki postelji. Sem se pozanimala v prodajalni, če lahko ima kaki vpliv na bebico, glede na to, da je bil že enkrat uporabljen, pa je rekla tam da ne, ker je bil uporabljen le kratek čas, pa še to je ležala na njem zelo majhna teža.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Marcevke 2018
1.12.2017 12:47:58   
sončkimoji
In kako se obnese dormeo? Ker sem imela ga v mislih samo bi ga tudi za sina potem kupila ker tale njegov kaj pa vem ni neki naj :S.

Ojaaa sneg midva sva zdaj 2dni skos na snegu user posted image samo opazam da sem kiksnila s skornji... prepuscajo user posted image

To si mela sreco! Od mojih 2 sestricen sta sla fantka eden z 2leti drugi z 1letom v vrtec sep. Oba iz prve fasala hudo obliko sta bla potem 3 dni v bolnici. Jaz tega nebi rada dozivela user posted image user posted image
To more bit hudo.

Drugace ima kik zelo lepe poletne oblekice sam kaj ko so v vecini 80,86 takrat bo pa zima :S pa imajo copatke take male roza prikupne user posted image user posted image od sina tetra planice so pa out bi te kap kasne so bile user posted image vecinoma od sladkega krompirja in pa cokolinota user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Marcevke 2018
12.12.2017 9:54:25   
neznanka89
Jooj se celo vecnost nisem javilauser posted image . Da malo pokomentiram prejsnji post. Dormeo je kar ok no. Sicer tamali ni nic komentiral ko je bil v posteljici pa dobro nouser posted image . Jaz sem kupila taksnega, ki ima eno stran trdo (za novorojenčka in majhnega dojencka), ko pa malo zraste se pa obrne na drugo stran, ki je mehkejsa.

Ja glede rota je res tak. Kaksno sreco imas. Od sestre otroci niso v vrtcu in pazi, da se pozimi izogibajo nakupovalnim centrom in tem stvarem, pa so ga lani vseeno dobili. 2 otroka in pa sestra ter njen. Najmlajsa puncka (takrat se ne 1leto stara), pa se ni nalezla pa ravno tako ni bila cepljenja.

Jaz sem vceraj imela spet pregled. Pupa pridno raste. Zdaj ima ze 750g. Pa test za sladkorno sem z odliko opravila tako da se lahko se naprej sladkamuser posted image .

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Marcevke 2018
15.12.2017 16:31:03   
sončkimoji
Hejj hejj, ja lepo da rastee sej to je pol tocna k urca?, moja tudi. Odstopanje je se za 5dni , sva se z G pohecale da do poroda se bo ocitno glih poglihtal user posted image
Mi je pa edino cudno da moja G pravi da sigurno sem kasnej zanosila ceprav sem cutila ovulacijo, v P so mi pa rekli da ker sem majhna 165cm(nisem spet toliko majhna anuser posted image ) je gensko kao mozno da je zato odstopanje ker bo tud otrok. Mal sem zmedena pa nwm cisto kaj nej si mislm sam upam lahko da bo vse ok!

Sem se pa zredila za 400g user posted image
Uff dobr da ti pasejo sladkarije meni ne, samo mandarine cist sem pocena na njih user posted image


Kako pocutje?
Pri meni je norisnica user posted image zgaga na povno isto kot pri sinu, na koncu sem dobila fantka z lasmi 1letnika user posted image
Mala pa norooo brca, ponoci je najhuj tesko zaspim oz. se zbujam pogosto.
Ampak vazno da se ve da je vse ok user posted image user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Marcevke 2018
18.12.2017 10:02:28   
neznanka89
Eh to je brezveze. Jaz sem 1 cm vecja od tebe, pa je puncka cisto v normativih oz celo malenkost vecja. Priznani gin. Pusenjak je na enem forumu tako lepo napisal, da dojencki niso makaroncki, ki bi jih stancali in so vsi enakiuser posted image . Pa se tako prav ima.

Uff 400g. Jaz pa 10kg user posted image . Se poskusam ful nazaj drzati pri hrani, pa mi ne uspeva najbolje.

Drugace sem kar ok. Obcasno sicer zgaga ponagaja ampak ni krize. Bolj me motijo boleca rebrauser posted image . Zgleda je ze tako visoko, da pritiska nanje. Se spomnim, da je bilo prvic isto. Cakam se bolecine v medeniciuser posted image .

Bifetk jes? Oziroma ga bos jedla? Meni se je zadnjic takooo zalustal, ko so ga jedli ampak sem se zadrzala. Me vseeno skrbi malo.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Marcevke 2018
18.12.2017 12:49:13   
sončkimoji
Potem ocitno je bla res spoceta kasneje ... cudno mi je to ker so 15t ni bilo odstopanja. Ti si ga mela ze prej ce so ti pdp spremenil? Potem lahko resno racunam porod na svoj rd user posted image ko pomislim da bo oven me kar malo stisne, posebaj ce bo podznak lev kot jaz user posted image hudo bo! Z glavo skozi zid user posted image

A ni tko da nosecnica nebi smela pastete suhe salame pa majoneze? Jaz jem vse kar mi pase. Majoneza je zmeraj pri vsaki hrani kjer je mozno. Biftek sem jedla prejsni mesec pa nisem ljubitelj. Je pa res da sem kupila takega ki je bil narejen isti dan in sem ga jedla samo ta dan. Pa solato tudi jem zunaj ind. Tudi pri sinu je bilo tako.

Jaz sem koncno pomirjenaaa, je vse prestimano, kupljeno razen jogi bova pocakala tako da zdej enkrat v januarju bom se opravila generalko stanovanja potem pa sem pripravljena user posted image

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Marcevke 2018
10.1.2018 23:10:26   
neznanka89
Zivjooo. Je se katera sploh tukaj? Se nobena ni ze dolgo javila.

Da malo posodobimo stanje. Praznike smo preziveli, trebuscek pridno raste...

V ponedeljek sem imela pregled. Mala je malo prenizko zato mi je bil svetovan pociitek, drugo pa zaenkrat brez problemov. Je se vedno malo vecja glede na zm ampak ni panike.

Pocasi me ze zacenja skrbeti vse akupaj. Upam, da zdrzi v trebuscku do marca.

Pocasi bo treba zaceti s pranjem cotik in pripravo posteljnine, da me nebo spet prehitelo.

Mi pa probleme povzroca ta starejsi sin. Je ze tako lepo spal ponoci, zdaj pa je zadnjih 14 dni spet katastrofa. Bujenje skoraj vsako uro. Nimam pojma, kaj je narobe oz. Kaj naj naredim, da se stanje izboljsa.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Marcevke 2018
13.1.2018 20:29:58   
ambigua
neznanka89,

kar se tiče spanja starejšega otroka počakaj malo, stvari se ponavadi uredijo same od sebe, ali pa vsaj postane jasno, kaj ga muči, vse od risank do izraščanja zob.

Lep pozdrav!


(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Marcevke 2018
13.1.2018 22:06:50   
neznanka89
Hvala za nasvet. Drugo kot pocakati da mine mi tako ne preostane user posted image . Sem pa res upala, da bo pri 3,5 letih vsaj 10 dni v mesecu prespal z najvec 2x bujenjem. Po moje ima zelo zive sanje (tudi jaz sem jih imela kot otrok in tudi se sedaj obcasno), ker ponavadi veliko slabse spi, ce se mu cez dan dogaja kaj zanimivega, stresnega, zabavnega...

(odgovor članu ambigua)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Marcevke 2018
14.1.2018 17:36:19   
ambigua
Ja, spanje je res ena stvar, kjer težko otroka "vzgajaš". Lahko malo preveriš "pomirjurjoče" rituale proti večeru, cca 3 h pred spanjem, če je kaj, kar otroka slučajno ekscitira.

Pri nas je kopanje in tuširanje zvečer pred spanjem otroke vedno naspidiralo, tako da sem ju kopala ali tuširala okoli 17. - 18. ure, če sem hotela, da sta ob 21. uri spala...
Še zdaj, ko se sama zrihtata, se rihtata proti koncu popoldneva in ne direkt pred spanjem. Tako so kakšno uro pred spanjem na sporedu v glavnem knjige in TV.
Pa nista smela biti ne preveč sita, ne lačna :)
Pa mlajšo hči je bilo v malčkastih letih strah teme, tako, da ni spala dobro, če je bila čista tema, še vedno imamo prižgano luč na hodniku!

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Marcevke 2018
23.1.2018 11:09:42   
sončkimoji
Zdravo nosecke user posted image

Da se malo javim, komaj najdem cas od vsega kar se dogaja. Smo zboleli malo jaz, malo otrok, malo partner tako da se vlece norisnica od bozica user posted image

Drugace trebuscek raste imamo ze okoli 1500kg user posted image moji kg so pa spet +0 user posted image

Kako kaj priprave na porod? Nemorem vrjeti da je ze 32teden, hitro je slo.

Se tipkamo user posted image

(odgovor članu ambigua)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Marcevke 2018
5.2.2018 16:27:00   
ambigua
Evo,

že v primežu gnezdenja:

danes sem končno začela pripravljati oblekice in stvari za dojenčka, razstavila in očistila voziček, lupinico, banjico, itd. :D
Pralni stroj že veselo dela.
Bo pa treba še v kakšen manjši nakup user posted image za kakšno cortkano reč, da ne bo čisto vse second hand (bolj third ali fifth). Mimogrede, gledam lupinico, jo obračam, pa še enkrat. Potem ugotovim, da sem jo kupila za prvorojenca, uporabljala kasneje še za drugorojenko, pa je po 7 letih in parih otrocih našla pot nazaj. :D

Na veliko gnezdim, še omare in igrače pregledam in presortiram ter napolnim zmrzovalno omaro z obroki za kakšen mesec.

Potem grem pa lahko v miru rodit.


Aja, pa še en nasvet novopečenim mamicam, mogoče sem ga že kje omenila, ampak meni in možu je res olajšalo življenje (sicer pri skrbi za dementno taščo, ampak princip je enak kot pri otrocih, samo v drugo smer): MENAŽKA.
V glavnem, če ne gre drugače (obveznosti, služba, nujnost ležanja na kavču zaradi "crknjenosti" itd) se gre po hrano v bližnjo šolo, ki ima lastno kuhinjo in vseeno pripravljajo malce bolj uravnotežene in manj slane obroke kot gostilne. Malce se pozanimajte v bližnji okolici, hrana je pri nas dobra tudi v domovih za starejše občane in se tudi lahko vzame "za izven". Kadar je na sporedu pasulj, ga jaz vzamem še za v skrinjo (ker je boljši kot moj :( ) Verjetno se lahko zmenite tudi v kakšni gostilni in podobno. Na začetku mi je bilo zelo čudno hodit s "kanglico" v šolo, ni jih veliko v naši vasi, ki bi se posluževali tega, ampak zdaj pa menažke ne dam, pa naj me sosedi dajo v zobe ali cajtng! In jo veselo priporočam po vasi obremenjenim mamicam in očkom, ostalim skrbnikom in vsem osebam "do sedaj sem leta vse zmogla sama, zdaj pa res ne zmorem več".

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?