|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 9:29:45   
bikica88
evo ce je katera ki bi hotla bit v skupini na fb sm jo jz nardila 😉 Junijčki 2018 😉 vse dobrodosle pa lah tam cvekamo

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 9:33:10   
bikica88
sele zdele vidla da je ze ena skupina z istim imenom ampak tisto je zgleda kr neki 😂tak da bote tak vidle da je slikca pa pise baby 😉tista je nasa 😂

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 9:33:27   
bibaleze5
Ojla. Jaz ne najdem skupina, a je skrita? :)

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 9:58:44   
bikica88
dala sm sicer da je closed ne vem a je to krivo

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 10:02:15   
bikica88
https://m.facebook.com/groups/131044784310568

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 13:09:45   
PridnaBiba
Če je skupina "closed" -torej zaprta, te mora član povabiti v skupino, kar pomeni, da se moramo dodati kot prijatelja na FB in potem lahko dobiš povabilo v skupino.
Jaz sem že v eni taki skupini od prve nosečnosti, pa smo tako naredile, da ne more vsak v skupino in da se tudi ne vidi kdo je v skupini.


Jaz bom počakala vsaj do prvega pregleda, potem pa se vam z veseljem pridružim!

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 13:55:29   
Anonimen
Živjo punce. user posted image

Še ena tukaj, s PDP okrog 3.6.2018.
Pregled imam 23.10.2017, sem pa 2 x UZ že imela zaradi 1. nosečnosti. Tako da sva z G preverili, da je nosečnost v maternici, nekaj dni kasneje pa je bil viden rumenjak. user posted image
Doma imam 20 mesečnika za katerega smo se po vseh posegih trudili 3 leta. In sem rekla, da še enkrat ne grem čez to, bo pač edinček. No, tale plusek je presenetil. Tako da v najinem primeru lahko rečem, če potegnem črto, da je glava pomembna. Ker tole je bil najbolj zaposlen mesec zadnjih let, največ obveznosti, dela in vsega. Pa je zraven še uspelo + zagledat.
Danes mi je prvič slabo. Upam le, da bo lažje kot v 1N. Takrat je bilo poleti 35 stopinj. Sedaj bo vsaj svež mrzel zrak mogoče pomagal? user posted image
Po nuhalni bi se tudi jaz pridružila FB skupini. Upam, da bodo stvari tam urejene: da bodo preverjeno notri le nosečke in ne razni oglasi in podobno. Iz prve nosečnosti imam super izkušnjo, smo še sedaj skupina in se dobivamo, pomagamo z nasveti med seboj. Zdej sicer vem, da ne bom toliko aktivna, ker ne bom imela časa razmišljat in komplicirat kot prvič. user posted image Bom pa z veseljem v vaši družbi. Predlagam, da je skupina skrita in da se ustanoviteljico / adminko kontaktira preko ZS za vstop v skupino. Ne vem pa kako bi preverjale resničnost nosečnosti? Ker se bo hitro nabralo raznih neprimernih članov, to vem.
user posted image

Želim vam veliko optimizma in pozitivnosti, brez slabosti. user posted image

(odgovor članu PridnaBiba)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 14:07:32   
Pelkaa
Pri nas smo v skupini s prejšnje nosečnosti preverjali "resničnost" nosečk s sliko materinske knjižice z osnovnimi podatki.
Potem je bilo sproti nekaj čistk članic, ki niso nikoli sodelovale itd. Tako da smo zdej res ena luštna skupinica...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 14:26:33   
bikica88
glede skupine...zdej je skupina secret se nikjer ne vidi edino po linku prilepljenem zgoraj lah najdete upam vsaj 😂ce bi katera bla se zraven admin ( ce je mozno) sem takoj za ker se nikol nism mela nobene skupine tak da ne vem kak mi bo laufalo...ce bo kak neprimeren vlan skupine bomo pa vn zbrisale...boo ze zrihtale 😂
drgac pa jz mam u cetrtek pregled...zanima me ce se ze kej pri teh tednih?po izracun bi nej bla 5 tednov ..pdp pa 15.6

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 14:49:25   
Pelkaa
Verjetno se vidi predvsem to, da nekaj tam je. Pri nas gin naroča okoli 8.tedna, da se že vidi utrip in kaj več user posted image

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 14:51:48   
Southeast
Bikica, js sem ti poslala zs.
Tud pri nas smo pofotkale materinsko, ceprav so ble ene cist sokirane nad tem. Lej ce komu ne pase, naj pa drugo skupino ustanovi.

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 15:05:56   
bikica88
tu gor zasebno si mi pisala? ne se smejat ampak tu gor se sploh ne znajdem 😂to je drgac ko fb 😂

(odgovor članu Southeast)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 16:31:33   
Southeast
Hehe ja tu gor, sej js se tud ne znajdem.. daj malo poglej, kje imas zasebna sporocila, mogoce klikni na svoje ime, da ti odpre profil. Js grem raje na fb, tu mi je vse tko nepregledno.

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 16:40:39   
bikica88
ne gre sam od admina iz ringaraje obvestilo...ce hoces dodaj na fb...milena grudnik me najdes 😉

(odgovor članu Southeast)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Junijčki 2018
10.10.2017 18:26:10   
bikica88
prosim edino ce bo katera me dodala na fb s tem namenom da jo dodamo v skupino mi naj na mesenger pise da bom vedla zaka se gre 😉

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Junijčki 2018
11.10.2017 8:54:41   
perla*
upsss falila rubriko in temo

< Sporočilo je popravil perla* -- 11.10.2017 8:56:13 >

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Junijčki 2018
11.10.2017 11:27:06   
Anonimen
Ojla punce. Tudi jaz se vam bom pridružila v skupino na fb, ampak šele po pregledu v ponedeljek. Upam, da bo vse ok user posted image user posted image en pregled sem že imela pri 5 tednu (ne vem zakaj so me naročili tako hitro) pa se še ni videlo veliko razen tega, da je nosečnost v maternici in da je samo eden user posted image . Komaj čakam ponedeljek, takrat bom začela z 8. tednom, in da vidimo srček user posted image
Anonimna S

(odgovor članu perla*)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Junijčki 2018
11.10.2017 20:37:33   
Kraken
Se strinjam s predhodnicami, tudi jaz se facebook skupini pridružim po pregledu. user posted image

Me pa glede na to, da ste tukaj večinoma že izkušene nosečke, zanima kdaj boste svojo nosečnost naznanile okolici? Midva razmišljava, da bi ožji družini povedala po pregledu (v primeru, da bo vse okej, seveda), ostalim pa po nuhalni. Pa ve, boste čakale do nuhalne ali boste povedale že prej?
Vas že kaj matra slabost? Sama sem bila pametna, da mogoče se ji pa izognem, pa me je včeraj zadelo kot strela iz jasnega. user posted image Pa moja ni samo jutranja, je kar celodnevna. Da prsi sploh ne omenjam ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Junijčki 2018
11.10.2017 21:18:09   
Pelkaa
Mi smo v prvi nosecnosti bliznjim povedali dokaj hitro (pred prvim pregledom), ostalim pa po nuhalni oz po kriticnih tednih.
Tokrat bomo naredili isto, komaj cakam user posted image .
Joj slabost, ne govori. Mene tokrat daje nocna slabost, ko se tamala ponoci zbudi in js lacna zraven. Drugace pa je tudi pri meni celodnevna. Pomaga, ce po malem kaj grizes cel dan. Da nisi nc lacna...

(odgovor članu Kraken)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Junijčki 2018
12.10.2017 7:19:22   
bauko
Zivjo punce, evo,tudi mene matra slabost. Sicer ni prehudo in v vecini mine tam okrog kosila, vcasih pa traja cel dan! Tudi meni pomaga to grizljanje, samo nocem pretiravat, ker ze zdaj skor neham dihat ko zapnem kavbojkeuser posted image
Midva sva prvic povedala po prvem pregledu, ceprav sva hotela cakat do nuhalne. Ampak potem nisva zdrzala :-) tokrat bi rada enako pocakala do nuhalne, ampak mislim, da me bo prej izdal trebuh. Zdaj sicer zgledam kot da sem se pac zredila, samo mame in tasce imajo za te reci pravo detektivsko zilico!

A se katero muci nespecnost? Jaz kar naprej bedim ponoci...prav zoprno je.
Saj je lusten cel proces, ampak vseeno se veselim drugega trimesecja,ko bo vec energije na zalogi in ko bodo tanajbolj kriticni meseci za nami user posted image

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Junijčki 2018
12.10.2017 11:57:04   
sweety pie
HELLO

DA SE ŠE JAZ POFOČKAM

PDP 19.6. PO ZM

3 DNI NAZAJ NAREDILA TEST JE BIL REZULTAT -
DANES PA NA DAN KO BI MORALA DOBITI POGLEDAM NA PULT V KOPALNICI IN GLEDAM V TEST IN SI MISLIM A NAREDIM ALI NE...NOBENIH ZNAKOV NOSEČNOSTI
LE VRTI SE MI MALO ŽE ENE TRI DNI. NO SEVEDA MI PSIHA DELA 600/h ZARADI PRETEKLIH DOGODKOV V ZADNJIH MESECIH A BOM POZITIVKA.

SEM BIVŠA MARČEVKA 2018 IMELA SS V 9 TEDNU . SMO POČAKALI EN CIKLUS IN SEDAJ SMO SPET V PRIČAKOVANJU...user posted image

BILA SEM MILJAVŽNT PROCENT DA SE NE BO VEČ PRIJELO.
NO BOLJ ZARADI LET KOT PA KARKOLI DRUGEGA.

VSEM user posted image user posted image user posted image user posted image VELIKO LEPIH TRENUTKOV IN USPEŠEN ZAKLJUČEK DRUGO LETO JUNIJA!!

AAAA KOOOK SEM HAPPY ZASE IN VSE VAS..

user posted image user posted image

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Junijčki 2018
12.10.2017 12:05:37   
bauko
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Junijčki 2018
12.10.2017 12:28:24   
Southeast
Midva sva ze celemu svetu povedala, da pricakujem, moj ne more skrivat custev. user posted image

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Junijčki 2018
12.10.2017 14:09:16   
sweety pie
jaz bi tudi v fb skupino.
prosim napotke

(odgovor članu Southeast)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Junijčki 2018
13.10.2017 8:25:55   
Anonimen
Tudi jaz zelo slabo spim ponoči... sem kot mesečnik user posted image za prvo nosečnost sva povedala po prvem pregledu samo staršem, pa so v parih dneh vedeli vsi, saj so se tako veselili prvega vnuka user posted image sedaj drugič bova počakala do nuhalne oz. vsaj do rojstnega dneva prvega sina, ki ga ima v začetku drugega meseca user posted image se pa pridno redim morem priznati user posted image pa ve? ste že kaj opazile pri teži?
Anonimna S

(odgovor članu sweety pie)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?