|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.3.2018 12:28:20   
pika poka 1
Vidim kake injekcije so in meni se ne zdijo male user posted image
Bolj me je strah, da ne bom znala postopka prav speljat. Al pa bom kolegici hodila vsak večer, da mi pomaga, ker ona je že dala to skozi user posted image
V MB sem. Ti tudi, kajne?

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.3.2018 13:32:27   
Planinčica
Pri nas še nič novega, en cikel je šel mimo. In čakamo na nov krog. Planirava par dni dopusta, mogoče nama pa kaj rata.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.3.2018 13:57:05   
Jetkarmak00

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

VSE LEPO OB DNEVU ŽENA, DRAGE PUNCE! user posted image user posted image user posted image

Evo poročam. Sem nazaj iz bolnice. UZ je bil OK. Zjutraj sem tudi dobila M, kar je super. Če bi prišla kasneje, bi se mi vse zamaknilo.
Presenetljivo hitro sem bila na vrsti za UZ. Ne vem, če sem čakala 5 minut. Sem pa malo dlje čakala potem na delitev terapije.
Vam povem, da sem trenutno v oni fazi, da tega ne bom zmogla. To kar mi je ona tam govorila, te injekcije, jaz si to ne bom mogla dat. Čisto sem obupana. Groza me je.user posted image
Jutri začnem in do naslednjega četrtka to traja. Potem pa v petek spet na UZ.

Jetkarmak, že prišla M?

Kako ste kaj ostale?


Oo pika.. Vidiš. M prišla ravno prav! :) kdaj začneš z injekcijam? Kam jih pa moraš to dajat (špikat)? S tem so boš pridelovala jajčne celice ane? Kdaj imaš naslednji datum za pregled? Kaj ti bodo takrat delali?
Nee M še ni. Danes sem dala progesteron ponovno preverit in je v dveh dneh kar padel. Ne pa še dovolj da se pojavi M. Mi je pa rekla splošna zdravnica ob izvidu glede na to da je začel že kar lepo padati da naj bi prišla M kmalu:) kakorkoli.. Sej je še čas :) se mi še ne mudi:) upam pa da bo kmalu.
A bos ti morala jemat Estimo ker si na ivf postopku?? Kako to, da ti jo bodo predpisali, kaj pa če imaš dovolj svojega progesterona? user posted image ne razumem tega..
Držim pesti in te berem! :)))

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.3.2018 14:01:09   
Jetkarmak00

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00


IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

VSE LEPO OB DNEVU ŽENA, DRAGE PUNCE! user posted image user posted image user posted image

Evo poročam. Sem nazaj iz bolnice. UZ je bil OK. Zjutraj sem tudi dobila M, kar je super. Če bi prišla kasneje, bi se mi vse zamaknilo.
Presenetljivo hitro sem bila na vrsti za UZ. Ne vem, če sem čakala 5 minut. Sem pa malo dlje čakala potem na delitev terapije.
Vam povem, da sem trenutno v oni fazi, da tega ne bom zmogla. To kar mi je ona tam govorila, te injekcije, jaz si to ne bom mogla dat. Čisto sem obupana. Groza me je.user posted image
Jutri začnem in do naslednjega četrtka to traja. Potem pa v petek spet na UZ.

Jetkarmak, že prišla M?

Kako ste kaj ostale?


Oo pika.. Vidiš. M prišla ravno prav! :) kdaj začneš z injekcijam? Kam jih pa moraš to dajat (špikat)? S tem so boš pridelovala jajčne celice ane? Kdaj imaš naslednji datum za pregled? Kaj ti bodo takrat delali?
Nee M še ni. Danes sem dala progesteron ponovno preverit in je v dveh dneh kar padel. Ne pa še dovolj da se pojavi M. Mi je pa rekla splošna zdravnica ob izvidu glede na to da je začel že kar lepo padati da naj bi prišla M kmalu:) kakorkoli.. Sej je še čas :) se mi še ne mudi:) upam pa da bo kmalu.
A bos ti morala jemat Estimo ker si na ivf postopku?? Kako to, da ti jo bodo predpisali, kaj pa če imaš dovolj svojega progesterona? user posted image ne razumem tega..
Držim pesti in te berem! :)))


Sem spregledala odgovor kdaj začneš z injekcijam in kdaj imaš UZ. Sorryuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Bodoče nosečnice 2018
8.3.2018 19:27:27   
Blue_M
Živjo punce, tudi jaz vam želim čudovit dan žena (kolikor ga je še ostalo user posted image ). Upam, da ste ga lepo preživele. Jaz sem že po ovulaciji, naslednjo soboto naj bi prišla M in res res reees upam, da je ne bo user posted image . So me pa že danes začele bolet joške, ampak to itak nič ne pomeni. Do zdaj sem še čisto vsak cikel bila prepričana, da so vsi znaki pravi, enkrat se mi je celo zdelo, da sem že videla vgnezditveno krvavitev, za vse krče in špikanja, ki jih prej nikoli ni bilo, sem mislila, da so znak, da je uspelo, tako da se bom potrudila, da do 17.3. sploh ne mislim več na to user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.3.2018 8:53:28   
erika2
Vidim da vse uzivate v soncku.😊 jaz sem pa zadnje case tako napihnjena, da me ze vsi cudno gledajo. Vceraj me je ena po ovinkih vprasala ce sem noseca😊. Kar koli pojem me napihne. Mam tak trebuscek kot da bi bila v 5.mesecu. Tri dni mam se do M.

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.3.2018 15:28:54   
erika2
Pogruntala sem da je mozno da mam zaradi elevita tak trebuh. V prvi nosecnosti sem jemala tifol in je bilo vse uredu. Tako da bom kar tifol naprej jemala.

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.3.2018 17:24:06   
Jetkarmak00
A ni elevit v drugem trimesečju priporočljivo jemati?
Ob zanositvi pa do nekje nuhalne = folna
Potem do konca 1tbl elevita? user posted image

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.3.2018 17:56:18   
erika2
Tisto je elevit baby

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.3.2018 19:40:09   
Sofie

erika2 Femibion je tudi fajn. Jaz nisem imela nobenih težav. Pa še edini je, ki ima aktivno obliko folne kisline. Sej važno je, da jo ješ že pred zanositvijo.

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Bodoče nosečnice 2018
10.3.2018 6:13:04   
erika2
M sem dobila👿. In to dva dni prej, grooozno.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Bodoče nosečnice 2018
10.3.2018 10:29:50   
Allstar
erika2 žal mi je user posted image . Kako dolgo že delata na otroku?

Glede folne je res tako kot je Sofie napisala. Femibion je edina firma, ki ima aktivno obliko folne. Jaz jem Femibion, ker jih s tem razlogom tudi Pušenjak najbolj priporoča.

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Bodoče nosečnice 2018
10.3.2018 11:29:56   
Apik
Erika 2 tudi meni je žal, bo pa sedaj uspelo na postopku boš videla user posted image

Moje M pa še kar ni....si ne upam verjeti, da bi to lahko bilo to, tako da čakam do ponedeljka s testom, bi šla pa kar na krvnega, da sem lahko popolnoma prepričana v rezultat...kaj mislite?

Lep vikend vsem, upam da imate kje kaj sončka user posted image




(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Bodoče nosečnice 2018
10.3.2018 11:50:44   
Jetkarmak00
Erika tudi meni je žal za neuspeh =(
Bi pa sama imela eno vprašanje, za tiste ki bi mogoče vedele.. Glede na to sem imela prej cikluse kot švicarska urca in vse vredu razen dvodnevnih rjavkastih izcedkov pred M.. Ta mesec je pač cela zmeda.. In vem zakaj.... Kakorkoli to mora it nekako mim da se ciklus spet vzpostavi..včeraj sem imela zvečer krče (kot vedno pred M) zdaj pa se je pojavil (že 2.dan) zeloo temen rjav izcedek. Opazni so tudi "koščki". Z UZ je bla vidna ovulacija torej ovulaciji sledi M.. Ampak a lahko začnem šteti ciklus zdaj kot 'nov ciklus'? Zdaj bova začela delati na user posted image ker se mi zdi brezveze čakat na "pravo" M ali karkoli.. Ker zdaj niti ne vem v katerem delu ciklusa sem. Vem da sem bila po ovulaciji v torek, ampak a lahko ta ciklus namesto rdeče M pričakujem "temno rjavo" M?? user posted image user posted image

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Bodoče nosečnice 2018
10.3.2018 11:53:51   
Anonimen
Moje mnenje je, da ti je kri oksidirala, ker je bil ta ciklus daljši zaradi estime. Jaz mislim da lahko to šteješ kot nov ciklus in da je ta ciklus pač rjava user posted image zaradi oksidacije. Začni na novo šteti in srečno ti želim. Upam, da ti uspe in da si zdrava kot praviš glede na preglede.

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Bodoče nosečnice 2018
10.3.2018 17:04:53   
Apik
Jetkarmak00 Pojma nimam kaj mas to...sm pa brala da je vgnezditvena krvavitev svetlo roza ali temno rjava...tko da mogoce vama je ratal se preden sta zacela :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Bodoče nosečnice 2018
10.3.2018 18:26:34   
Jetkarmak00
Apik ni vgnezditvena. Ta ciklus sem nekaj dodajala hormone in se mi je vse sesulo.. Zato je ciklus tudi dolg 36 dni. Ponavadi mam vedno 26 dnevnega :) tako da mislim da ima anonimna prav, da je bil ta ciklus predolg in je kri oksidirala. Sem prebrala potem to tudi na internetu in je res možnost oksidacije. Ker je čisto temna temna rjava M. In tudi hakost me soominja, kot na običajne M, ki jih imam. Isto krči itd. Vse je isto, le da je rjava M. Sem sicer vesela, da se je tako končalo. G mi je rekel, da bi se lahko huje.. Tako da bom zdaj začela to štwti kot nov ciklus in šla v akcijom v jajčnikih me že špika user posted image
Apik želim ti en velik in močno viden plus v ponedeljek. Srečno :)

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Bodoče nosečnice 2018
10.3.2018 18:49:34   
Apik
Aha ja potem bo pa verjetno res to..pa hvala samo zdaj me že boli tako kot ponavadi pred M tako da očitno ni uspelo user posted image

No gremo pogumno naprej v nov krog...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Bodoče nosečnice 2018
10.3.2018 18:56:08   
Anonimen
Govorim ti iz svojih izkušenj, ki mi jih je povedala tudi ginekologinja. To je 'postana' kri zastarela... Cikluse imaš običajno kot praviš na 26 dni. In v teh 10 dneh, ti je kri, ker ni prišlo do krvavitve oksidirala. Če dobro pogledaš imaš vmes verjetno kakšne majhne nitke in tudi kakšen rdeč odtenek v temno rjavi user posted image začni šteti kot novi ciklus ker drugače lahko zamudiš ciklus in tvoj decembrček bonšel adijouser posted image sama imam tudi cikluse na 27 dni in se mi je enkrat zamaknilo za 10 dni zaradi hudega stresa (smrt v družini) in sem imela tisti ciklus tudi temno rjavo user posted image z vsemi znaki kot bi bila rdečka. Spreglej barvo in veselo user posted image želim ti uspeh priuser posted image in da se ti sicer uresniči želja. Vesela pa sem tvojega optimizma in da si res neverjetno optimistična oseba. S tem ne mislim nič žalega, saj vem da se mnogim naredi pri prvem špricu. Srečnouser posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Bodoče nosečnice 2018
13.3.2018 11:14:22   
Jetkarmak00

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Vidim kake injekcije so in meni se ne zdijo male user posted image
Bolj me je strah, da ne bom znala postopka prav speljat. Al pa bom kolegici hodila vsak večer, da mi pomaga, ker ona je že dala to skozi user posted image
V MB sem. Ti tudi, kajne?



Pika.. Kako si? Si se "privadila" injekcij? :)

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Bodoče nosečnice 2018
14.3.2018 8:51:02   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00


IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Vidim kake injekcije so in meni se ne zdijo male user posted image
Bolj me je strah, da ne bom znala postopka prav speljat. Al pa bom kolegici hodila vsak večer, da mi pomaga, ker ona je že dala to skozi user posted image
V MB sem. Ti tudi, kajne?



Pika.. Kako si? Si se "privadila" injekcij? :)


Hej!
Joj jaz sem taka koza. Delala sem paniko čisto za brezveze. Sploh ni tako hudo. Prvo injekcijo mi je sicer dala kolegica in še enkrat ponovila postopek, v soboto pa sem že sama začela.
Nobenih stranskih učinkov. To je tak hrana za moja jajčeca user posted image Danes štartam še z eno injekcijo, ki preprečuje, da bi folikli počili. V petek zjutraj pa tak že UZ.
Sem pa mela zdaj samo 3 dni M.

Kako si ti? Kako je zdaj s tvojo M, je bila al ne?

Kako ste ostale punce? Neko zatišje je tu gori...


(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Bodoče nosečnice 2018
14.3.2018 9:00:53   
Jetkarmak00
Hej! :) no vidis.. Vse lepo in prav.. Super da ni tak baubau kot si sprva mislila :) v petek imas punkcijo al samo UZ? Jaz nic novega.. Ne vem al je bla to M al ne.. Bla je fuul temno rjavkasta.. Zacela pa sva delati na +, sam je pa problem ker ne vem v katerem delu ciklusa zdej sploh sem. Lahko da sem po ovulaciji kokr je vidu G prejsnji teden in itka potem brez veze da delava na +. Sva se pa odlocila da bova zacela kar.. Neglede na to a sem pred ovulacijo al po.. Ce se ne bo prijelo bom pocalala zdej na svojo pravo M, brez estime seveda user posted image potem bom pa v naslednjem ciklusu tocno lahko vedela kdaj bo ovulacija.. Skratka kr neki :D ej a ti bos morala jemat estimo? Ti jo dajo v postopku??

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Bodoče nosečnice 2018
14.3.2018 10:23:00   
erika2
Super pikapoka, spet mau spodbude zame. Upam da bo hmal april.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Bodoče nosečnice 2018
14.3.2018 17:53:25   
Eurora
Evo punce.. pri meni je očitno spet psiha delala svoje..čeprav ne vem zakaj ti čudni rjavi izcedki toliko časa.. sem pa bila na podrobnejšem UZ, bhcg seveda negativen. Dobila sem pa zdaj Dabroston za nekaj časa. Je imela katera terapijo z Dabrostonom že oz. pozna kak primer kjer je pomagal pridelat user posted image ??
lp

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Bodoče nosečnice 2018
14.3.2018 18:34:32   
Jetkarmak00
Eurora.. Jaz sem isto imela (imam) te rjavkaste izcedke.. In zaradi teh izcedkov sem dobila dodatne tabletke progesterona. Ti imas dabroston, jaz sem imela Estimo... Isti učinek samo drugo pakovanje.. Oba, Estima in dabroston sta progesterona. Meni je G tako razlozil da ni razlike med njima.. Pa sem si naredila celo sranje zaradi tega.. Cist se mi je podrl ciklus in vse.. Samo povem ti iz lastnih izkušenj,to se je dogajalo prejšnji mesec..
Aja, mi je pa ena tukaj al je madjanca mislim da.. Napisala da te izcedki nimajo veze z zanositvijo. Da jih ima njena sestra ali ona čez cel ciklus pa da ima dva otroka vse normalbo.. Tko da očitno, izcedki ne vplivajo na zanositev... Koliko dni pred M pa imaš izcedke? Držim pesti, da ti bo uspelo. Srečno!

(odgovor članu Eurora)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?