|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrke 2018
23.12.2017 20:17:46   
Anonimen
Joj, kar ne morem verjeti, da lahko napišem naslov te teme...

Včeraj sem zagledala plusek, črtici...vse user posted image , saj sem naredila kar nekaj testov. Po izračunih zadnje M, bi morala imeti rok 4. septembra. Je še kakšna septembrčica tukaj?

Drugače je to moj tretji user posted image ....prvi po zelooo dolgem času. Trenutno še nisem zaprav dojela...

Oglasite seuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrke 2018
27.12.2017 9:04:06   
Anonimen
Evo meee še enaaa. Sej sploh ne verjamem da je res. user posted image user posted image

To bo moj prvi dojenček, če bo vse ok ga pričakujemo 03.09.2018. Je zeeelooo zaželjen baby user posted image user posted image

Upam da se nama pridruži še kakšna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrke 2018
27.12.2017 18:10:04   
innchy
Heej,

Tudi jaz videla plusek 😊 predviden datum naj bi bil 3.9.18 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrke 2018
27.12.2017 19:05:04   
Anonimen
O, lepo, počasi se nabiramo user posted image

Kako ste? Mene noro bolijo dojke, občasno me pošpika tam doli...

Zanimivo je, da sem dan pred pozitivnim testom občutila slabost in se mi je v službi kar zavrtelo, da sem par ur prihajala k sebi. Očitno se je takrat user posted image ugnezdil, ker sem naslednje popoldne zagledala zellooo rahlo črtico na testu.

Ste se že morda naročile na prvi pregled? Jaz se bom naslednji teden.

Pozdravček od prve anonimne user posted image

(odgovor članu innchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrke 2018
27.12.2017 19:15:56   
Annaaa
Ooooo cestitam vam za pluuske...user posted image user posted image user posted image
Mocno upam..da se vam pridruzim.... 😍
Test delam v nedeljo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrke 2018
27.12.2017 19:17:23   
Anonimen
Uuu ke lepooo nas je ze malo vec:)
Ma mene spika spodaj kot da bi morala dobit M. In joske so malo napete. Drugace pa vse bp:)
Na pregled se bom narocila v sredo naseldnjo ko pride G iz dopusta. Kooomaajjj cakam pa upam da bo vse v redu..
Kdaj boste kaj povedale domacim? Jaz bi od srece kar takoj vsem raztrobla :)

Pozdravcek od "druge" anonimne:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrke 2018
27.12.2017 19:19:10   
Annaaa
...v primeru..da v nedeljo zagledam plusek...bom domacim povedala takoj...v sluzbi pa po 3 mesecih....😍

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrke 2018
27.12.2017 19:52:08   
Anonimen
Ja, mi bomo kar malo počakali preden povemo, zaradi moje starosti (38) - prej bom naredila preiskave, ali je z user posted image vse ok.

Prva anonimna user posted image

(odgovor članu Annaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrke 2018
27.12.2017 19:54:30   
Annaaa
Tudi jaz imam 38...😊
Vam je vsem uspelo po naravni poti?
Jaz sem imela ivf postopek...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrke 2018
27.12.2017 20:31:38   
innchy
Jooj, meni je grozno slabo ze od vgnezditve. Slabost, vrtoglavica, samo spala bi, joske me itak nenormalno bolijo. Ampak kar naj, vse to nakazuje da je vse ok 😊. Jaz še ne mislim povedat, sploh po izkušnji, ko smo v 6m izgubili dojenčka 😢 tako da, najmanj 3m sigurno počakam.

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrke 2018
28.12.2017 9:38:28   
Anonimen


Ma jaz sem povedala starsem ker itak tudi ce bi slo kaj narobe bi njim v vsakem primeru povedala. Sem pa itak tako srecna da mislim da bi na uho spregovorila ce ne bi mogla z usti:)

Glede simptomov pa malo bolece joske in bolecine v spodnjem delu trebuha. Kot pred M. Malo me sicer skrbijo te bolecine ampak punce pravijo da naj bi bilo to normalno?

Pozdravcek od anonimne št.2 user posted image

(odgovor članu innchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrke 2018
28.12.2017 16:56:18   
Anonimen
Ojla,
Anonimna 1 tukaj user posted image

Mene danes tudi kr malo bolj šika v trebuhu. Sem spet delala test in črtica je bolj močna, vendar še vedno ni enaka testni. Delala pa sem first sign, nekaj dni nataj pa tudi clear blu digital in je pokazal nosečnost 1-2.

Kako so vaše črtice 2 dni po pričakovani M?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrke 2018
28.12.2017 21:59:34   
Anonimen
Jaz sem delala tri dni po izostanku in je bil plusek in 1-2 tedna. :)

Anonimna "2"

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrke 2018
31.12.2017 9:17:02   
Anonimen
Septembrčice, kako ste kaj?

Mene pesti neizmerna utrujenost....kot bi nekdo iz mene izvlekel vso energijo...danes ne vem, kako bom dočakala polnoč, pa še obiske imamo. Poleg tega si moram najti en izgovor, zakaj ne pijem user posted image Je še prezgodaj, da obelodanim user posted image .

Drugače imate še kaj simptomov? Meni je zjutraj nekoliko slabo, mi malo obrača želodec, ampak bruhala še nisem...pa malenkost glavobola čutim - tak nem, ni hudo, ampak "čutim" glavo ves dan. Ta utrujenost je pa grozna...nisem sposobna ničesar, še dobro, da sem na dopustu.

Oglasite se kaj, pa kako novo user posted image čakamo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrke 2018
1.1.2018 16:16:47   
cvetče83
Živijo punce, še jst se pridružim user posted image
Vidla user posted image črtici, PRP pa naj bi bil 10.09.2018
Zelo smo veseli , kajti že kr precej delava na drugega otročka.
Upajmo da bo vse vredu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrke 2018
2.1.2018 20:31:55   
Anonimen
Cvetče83 dobrodošla:)

Jaz razen izcedka in vsakotoliko bolečin spodaj nimam nobenih znakov. Slabo mi še ni. Edino občutek imam da ogromno spim. Pa ne vem ali dejansko spim več kot običajno ali je to samo psihološko:)

Jutri pride moj ginekolog iz dopusta. Ne vidim ure da ga poklicem in se narocim.

Lepo bodite in oglasite se kaj

Anonimna "2"

(odgovor članu cvetče83)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrke 2018
5.1.2018 13:56:15   
BabyKitty
Se lahko še jaz pridružim ;)

Čestitke vsem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrke 2018
5.1.2018 23:16:19   
Anonimen
En lep pozdrav punce. Tudi pri nas bo v zacetku septembra otroski jok. Bo pa to moj cetrti in 100% zadnji otrok user posted image
Znaki, tako tako. Obcutljive prsi, scipanje v predelu maternice ampak nic hujsega.
Povedala do sedaj nisem se nikomur, tako da ostajam anonimna. user posted image nom se malo pocakala.
Na pregled sem ze narocena, v zacetku februarja (v 10 tednu je prvi pregled), to no pa to zaenkrat user posted image user posted image user posted image
Lep pozdrav vsem skupaj.

(odgovor članu BabyKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrke 2018
6.1.2018 20:17:22   
Anonimen
Se javljam, ampak sem ultra previdna :( Imam leto in pol staro hči, ki je ratala v prvo brez vseh problemov. V drugo sva začela delat maja oz. junija, septembra prvič videla spet plus in po enem tednu začela krvaveti, tako da se ni srečno izšlo :/ Je pa tokrat enako kot pri prešnjih dveh: utrujenost, zvijanje v predelu maternice in nekoliko občutljive prsi. Je bil pa test pozitiven kar tri dni pred izostankom, ker sem takoj prepoznala znake.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrke 2018
6.1.2018 20:20:52   
Anonimen
Tukaj še ena srečna nosečka.
Tudi jaz bolj previdna...do prvega pregleda.

Znaki pa...občutljive prsi, vsake toliko časa zbadanje v predelu maternice in seveda Clearblue je pokazal + in 2-3 tedne.

Lp

Presrečna!!! 💝😍😍

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrke 2018
6.1.2018 21:00:08   
Anonimen
Drage so user posted image user posted image

Me veseli, da se počasi pa le nabiramo. Sem prva Anonimna z rokom 4. 9. , v pričakovanju tretjega user posted image .

Jaz imam 1. pregled že čez dober teden - 15. januarja. Moram reči, da posebnih znakov nimam - prsi so malo bolj polne, občasno zabolijo in to je več ali manj vse.

Sem pa naredila vmes kar nekaj testov in so kar lepo napredovali po intenzivnosti barve, tako, da je sedaj testna črtica močnejša od kontrolne.

Nekako še sploh nisem dojela, da sem user posted image . Ker sem prva dva otroka imela pred 30. letom, se mi zdi sedaj kar neverjetno, da bom ob porodu stara že 39 let user posted image

Tako, počasi počasi, se bomo le namnožile user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septembrke 2018
7.1.2018 12:34:59   
Anonimen
Ufff starost... moj prvi pri devetnajstih in potem naslednja dva dobri dve leti razlike. Zdaj je pa ta najmlajsa stara ze 6 let. In smo dolgo razmisljali ali bi se še enkrat podali ali ne. Zelja je bila velika, pa glede na to da sem letos dopolnila 30 let nekako nisem se prestara za enega. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrke 2018
7.1.2018 13:10:51   
Anonimen
Hej, hej vse so user posted image user posted image user posted image

se pridružujem tudi jaz <3 PDP naj bi imela 4.9.2018
Za silvestra sem naredila prvi test ki je pokazal user posted image v četrtek pa še enega user posted image :) :)

Mogoče me ta teden zamika nakup še kakšnega user posted image

user posted image user posted image user posted image
Utrujenost uff...sam spim, boleče prsi in slabost, na srečo še ne bruham kot sem v prvih dveh nosečnostih.

Bom do pregleda anonimen N

Lep pozdrav vsem :)


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septembrke 2018
7.1.2018 22:39:16   
Anonimen
Eno vprašanje...
Katere vitaminske tabletke jeste? Samo folno, ali katere druge....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septembrke 2018
8.1.2018 10:59:59   
Kaličopka6
http://album.ringaraja.net/index.php?page=sort1&IDAlbum=18060

Evo, še jaz. Petič.

2014 punčka, 2015 fantek, 2016 angelček, 2017 punčka, 2018 dvojčka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?