|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2018
23.1.2018 12:41:02   
Tijana2013
Sem pisala buskolinki pa se nic ne javi, me lahko katera druga doda v fb skupino

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septembrke 2018
23.1.2018 12:50:42   
Kaličopka6
Jaz sem povedla ze celem svetu, ker uzivam dokler traja, nikol ne ves. Po eni strani je lepo, da te ze takoj ljudje podpirajo in se veselijo s tabo, te vprasajo kako pikica. Sem pa tudi na porodniski. Drugic sem ze cetrti mesec po porodu zanosila, tokrat osmi. Tretjic je bilo deset mesecev od poroda in sem prekinila v petem mescu, sindrom patau. Potem cetrtic sem zanosila tretji mesec po nesrecnem porodu.

Je pa res ja, vsakic prej napihnjen trebuh.

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septembrke 2018
23.1.2018 13:35:52   
hroscek
Živjo! Tudi naju sta za vikend presenetili user posted image
Če bo šlo vse kot po maslu, bo to moj, no najin, prvi otrok, stara pa sem 28. Termina za pregled še nimam, me je včeraj očitno zelo zasedena sestra po telefonu kar malo na grobo odslovila, češ da nima časa in naj pokličem drugi teden. Ampak no, saj meni se ne mudi user posted image Bo pa po mojih (oz. Googlovih) izračunih PDP 27.9.
Povedala pa nisva še nikomur (razen farmacevtki, ki mi je prodala folno kislino user posted image )

Mislim da bom do marca klepetala tukaj z vami, potem pa se pridružim tudi FB skupini, ko bo bolj za ziher. user posted image

< Sporočilo je popravil hroscek -- 23.1.2018 13:36:26 >

(odgovor članu Tijana2013)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septembrke 2018
23.1.2018 14:50:42   
Kaličopka6
Jaz upam, da z buskolinko vse ok. Sicer pa tudi mene zanima ali me lkatera poleg nje lahko doda na FB.

(odgovor članu hroscek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septembrke 2018
23.1.2018 15:10:53   
lezkine
Najverjetneje je vse ok. Včasi se punce na FB tako zaklepetajo, da pozabijo na forum. Mogoče, če katera s FB spremlja tudi tu pa naj omeni punci, ki dodaja ostale, da ima že vrsto user posted image .

Jaz sem v dvomih - bi se rada pridružila Fb skupini, pa bi še malo počakala. Kaj če je notri nekdo, ki ga poznam user posted image . Midva namreč nisva povedala še nikomur.

Jao, te sestre. Kot da se ne morejo vživeti v veselje, ki ga občutijo nosečnice, potem pa takole nadirajo. Naša je hb zelo v redu.

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Septembrke 2018
23.1.2018 15:17:22   
hroscek
Jaz enako razmišljam, kaj če je v FB skupini kdo ki ga poznam user posted image Pa trenutno res nihče še ne ve (in bo tako nekaj časa še ostalo), tako da res ne bi rada da je neka naključna znanka prva, ki izve user posted image

(odgovor članu lezkine)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Septembrke 2018
23.1.2018 16:04:19   
Iskra84
Pozdravljene. Se ena nosečka tu. Dva tedna nazaj sva naredila test in po googlovih izračunih naj bi bil pdp 21.9. :). Pregled imam pa 14.2. FB skupini bi se pa pridružila po pregledu ali pa po bivalni. Počutje zaenkrat je ok,edino da sem skoz tako zaspana. Aja, bo pa to drugi otrok. Prva je punčka, ki ima skoraj 15m. Povedala pa zaenkrat se nisva nobenemu. Bova se malo počakala, čeprav bi jaz kar vsakemu povedala :)

(odgovor članu hroscek)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septembrke 2018
23.1.2018 18:31:09   
Zv3zdica
Tud jaz cakam na povabilo v skupino, po drugi strani pa: kaj ce me kdo pozna 😉🤣.. pol je ze tako usojeno 😉

(odgovor članu Iskra84)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septembrke 2018
23.1.2018 22:11:46   
MayaK84
Pozdravljene. Evo se ena user posted image se vam pridruzuje. Predviden pdp 30.9user posted image je pa to prvi otrok in je veselje nepopisno. Kako se pocutite? Jaz sem ok razen obcasnega spikanja v jajcnikih in cudni napetosti v trebuhu.

(odgovor članu Zv3zdica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septembrke 2018
23.1.2018 22:18:02   
Poli_H
Pozdravljene sonosečke,
ja, na FB je že kreirana skupina. Ampak je adminka samo 1 oseba, ki pa je v teh dneh izredno zasedena. Takoj ko bo dosegljiva, bomo uredile, da bo več admink ter vas o tem obvestile.

Držite se, uživajte v čarih nosečnosti, pa se beremo.

Poz,
Polona

(odgovor članu MayaK84)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 3:45:01   
Kaličopka6
Jaz sem dala prošnjo na FB v dve skupini septembrčki in septembrčice 2018 in sedaj sem v obeh skupinah. Mogoče je katera od obeh skupin RR skupina :).

(odgovor članu Poli_H)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 8:07:22   
lezkine
Hmm, v to, o kateri je govora tukaj, nisi mogla dati prošnje, ker je skrita in je ne moreš najti. Torej so najbrž še dve dodatni skupini narejeni.

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 8:24:58   
Kaličopka6
Je tako. Sedaj sem v treh skupinah.

(odgovor članu lezkine)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 8:26:31   
lezkine
user posted image


(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 9:06:31   
Majuška88
ČE ŠE KATERA ŽELI V FB SKUPINO ME LAHKO KONTAKTIRA TUKAJ POD ZS 😀

(odgovor članu lezkine)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 14:21:39   
Poli_H
Pozdravljene,
na FB je prvotna skupina SEPTEMBRKE 2018, ki pa je skrita, kar pomeni, da je ne morete najti, če niste članice.
Vse, ki bi si želele pridružiti čvekanju, pošljite na zasebno sporočilo tukaj na RR adminkam skupine svoj mail. Adminke smo sedaj
bušolinka, Majuška88 in jaz.

Vabljene ;-)

(odgovor članu Majuška88)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 14:32:09   
lezkine
Poli_H, vas je že veliko user posted image ?

Super, da vas je več admink, se malo razbremenite s tem dodajanjem. Jaz sem še nekako zadržana user posted image . Z veseljem bi se vam pridružila, a me je strah, če ni prezgodaj. Vem, neumno.

Še vedno nimam nobenega simptoma in me to kar malo čudi.

(odgovor članu Poli_H)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 14:34:07   
Majuška88
Tudi jas nimam simptomov razen bolečih prsi :)

(odgovor članu lezkine)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 14:38:09   
lezkine
Hehe, Majuška, mene niti zize ne bolijo user posted image . Kateri teden pa si?

(odgovor članu Majuška88)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 14:44:44   
hroscek
Mene prsi ful bolijo. Že 2 tedna nosim samo športni modrc user posted image

Jaz bom definitivno počakala s FBjem, vsaj do prvega pregleda...

(odgovor članu lezkine)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 14:58:48   
sončnica24
Meni pa je danes full slabo pa nič mi ne paše. Imate kakšno idejo kaj dati v usta da se vsaj tega grdega okusa v ustih znebim?

(odgovor članu hroscek)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 15:03:17   
lezkine
Hjo, sončnica24, nimam pojma. Mogoče malo kruha (prepečenec). Meni je bilo celi prejšnji teden na trenutke rahlo slabo. Zdaj sem odkrila, da mi ful paše takšna rahla limonada. Četrt limone in 2 dcl vode. Kar naprej bi to pila in tudi slabo mi ni več. Mogoče pa je to simptom user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 15:07:36   
hroscek
Al pa mogoče kakšne bonbončke, ala Ricola ali kaj takega...

(odgovor članu lezkine)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septembrke 2018
24.1.2018 22:31:15   
Poli_H

IZVIRNO SPOROČILO: lezkine

Poli_H, vas je že veliko user posted image ?



Trenutno nas je 20. Pa vsak dan več ;-) se marsikatera obotavlja in se odloča, da bo počakala ali na prvi pregled ali na to, da novico povedo družini. Skratka, me smo tu in tam, pridružite se pa lahko kadarkoli ;-)

Uživajte nosečke srečke :-D

(odgovor članu lezkine)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septembrke 2018
25.1.2018 12:51:36   
Ariannaa
Hojla,

jaz se vam pridružim na FB po prvem pregledu. Takrat bova povedala tudi ostalim.

Mene tudi skrbi, ker nimam nobenega znaka. Sem pa v 6. tednu. V prvi nosečnosti sem takoj bruhala, da ni bilo dvoma, zdaj pa res ne vem...

Datum za pregled že imate? Jaz čakam, da mi ga sporočijo. Upam, da ne bo čez 1 mesec.user posted image

Lep dan.

(odgovor članu Poli_H)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?