|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 16:46:18   
Anonimen
Punce kako veste to? Iz lastnih izkušenj vse ali ste kje tudi prebrale? Mnei ginekologinja na to vprašanje ni vedela odgovora - mati narava dela svoje je rekla.
Lp

(odgovor članu tajaaaaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 16:51:13   
Anonimen
Teorija po enem moškem pravi da so moške semenčice hitrejše in je zato pri spolnih odnosih na dan O večja verjetnost da bo fant. Ženske semenčice pa so vzdržljive in zato lahko počakajo, da ovulacija pride čez 3-4 dni. Midva sva oba fanta spočela na dan ovulacije, kar nekaj žensk poznam, ki potrjujejo to teorijo kako dobiti punčko. Sicer je pa seveda res, da ima mati narava tu poglavitno vlogo.
Pa tudi pretirano razmišljanje o določenem spolu ni zdravo, če se odločiš za otroka se pač odločiš zanj in ne za določen spol.
Želje so pa želje, izgubiti ne morete nič zato lahko poskusite mogoče vam pa uspe user posted image držim pestke za vse ta mesecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 17:05:37   
tixi pixi
Vidim da vas je res ogromno katere čakate na + sem mislila da bom lahko vesela, če dobim 1 ali dve sotrpinki pa vidim, da vas je kar veliko user posted image Super ste. Aha vidim, da ne bi bilo slabo, če bi dodala kakšen omega 3. Kakšna je pa razlika med Femibionom in Tifolom? user posted image kakšna aktivna oblika Sofie?
Vse poskušate v prvo? user posted image Sem še bolj bleda v tem kako to gre

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 18:37:58   
Jetkarmak00
Tixica femibion ima edini aktivno obliko folne kisline zato jo ginekologi priporočajo. V ostalih (tifol..) je nekaj manj tega ali sploh ni aktivne oblike.. Ne vem točno. Samo če boš ginekologa prašala ti bo pomoje svetoval femibion. Vsaj v naših koncih je tako pri ginekologih in ginekologinjah. Če se boš odločila za folno in jo jemala jo lahko začneš jesti že zdaj (ni ti treba čakati na pozitiven test) veliko je takih, ki jo jemljejo že pred zanositvijo user posted image user posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 18:56:59   
erika2
Rdecko ne pricakujem 12.3. Poskusila sva ze veckrat, ampak prvic po histeroskopiji.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pričakujem in upam na +
3.3.2018 20:13:52   
Sofie

Folna se priporoča tri mesece pred zanositvijo. In glede na to, da se nevralna cev pri plodu zapira med 40. in 42. dnem po oploditvi je malo pozno, da jo začneš jemati šele ko je test pozitiven.

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 8:06:10   
tajaaaaaa

IZVIRNO SPOROČILO: tixi pixi

Vidim da vas je res ogromno katere čakate na + sem mislila da bom lahko vesela, če dobim 1 ali dve sotrpinki pa vidim, da vas je kar veliko user posted image Super ste. Aha vidim, da ne bi bilo slabo, če bi dodala kakšen omega 3. Kakšna je pa razlika med Femibionom in Tifolom? user posted image kakšna aktivna oblika Sofie?
Vse poskušate v prvo? user posted image Sem še bolj bleda v tem kako to gre


midva poskušava prvičuser posted image user posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 8:26:09   
tajaaaaaa

IZVIRNO SPOROČILO: erika2

Rdecko ne pricakujem 12.3. Poskusila sva ze veckrat, ampak prvic po histeroskopiji.


vse bo v redu in uspelo bo user posted image zakaj pa si šla na histeroskopijo?

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 8:38:48   
erika2
Nikakor nama ni ratalo. Potem so me poslali na uz in na histeroskopijo. Odstranili so mi pregrado in zarastline v maternici. Zdaj bi moglo biti vse ok.

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 9:25:36   
Jetkarmak00
Erika, so ti rekli da lahko takoj začneš delati nauser posted image ? Prašam zato, ker sem slišala da so eni odstranil pregrado (operacija v maternici) in je bilo zaželjeno da se zanositev preloži za dva meseca.. Upam da vama je uspelo:) zdaj ko si že po ovulaciji mogoče čutiš kakšne spremembe? Tako kot kirstaklavsta opisuje spremembeuser posted image
Kirstaklavsta jutri je torej tvoj dan D? user posted image user posted image

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 10:02:54   
Anonimen
Midva sva imela že dve oploditve za sabo vendar s splavi potem v naslednjem tednu. Obakrat uspelo v prvem krogu. Moja ginekologinja pravi, da gre verjetno za pomanjkanje progesterona in zato mi je zdaj v tem ciklusu predpisala jemanje progesterona. Bomo videli, če se bo zdaj zarodek obdržal. Naj bi se.

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 10:06:05   
Jetkarmak00
Jaaa ful pogosto predpisujejo progesteron G, sej prav glede na to, da lahko reši marsikatero nosečnost:) sama sem tudi dobila Estimo, ampak mislim da je ne bom jemala. Je pa kolegica dobila preventivno Estimo pred dobrim letom, jo je jemala in je bilo vse ok. user posted image škodovat ti ne more:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 10:08:19   
erika2
Tut midva sva morala cakati 2 meseca. Ta ciklus pa sva sla v akcijo. Se 8 dni do moje ne rdecke. Drugace pa me caka umetno oploditev. Ta mesec naj bi dobila pismo za konzilij.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 10:09:18   
Anonimen
Mene je ginekologinja sicer vprašala če želim Estimo, pa nisem niti vedela kaj je to. Ko mi je razložila, da se velikokrat predpiše pri ponavljajočih splavih ali pa tudi kar tako in da poveča možnost zanositve sem se odločila zanjo user posted image vstavljati naj bi začela po ovulaciji pa do pozitivnega testa, no do 12.dan po ovulaciji. Potem pa naj bi se krvavitev pojavila v 2 ali 3 dneh, če je Estima delovala kot bi morala, če se pojavi krvavitev kasneje mislim da je omenila do 7 dni, potem Estima nima učinka..tako nekako.. bomo videli user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 10:12:05   
Jetkarmak00
Ja sej.. Sej ravno zato mislim da jo ne bom jemala ja :) M sm dobila "šele" 6 dan od zadnje vstavljene tabletke.. user posted image drgac ce gre res za pomanjkanje pa tako kot pravis ja, naj bi prisla krvavitev prej.. Do 3 dni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 10:16:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: erika2

Tut midva sva morala cakati 2 meseca. Ta ciklus pa sva sla v akcijo. Se 8 dni do moje ne rdecke. Drugace pa me caka umetno oploditev. Ta mesec naj bi dobila pismo za konzilij.


Zakaj greš tako hitro na umetno oploditev, če si zdaj še čisto na začetku, 1 ciklus po uspešni operaciji? Ali ni doba malo daljša za čakanje na umetno oploditev.. Sem mislila, da je potrebno dalj časa poskušati

(odgovor članu erika2)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 10:26:26   
erika2
4 leta neuspesnega cakanja na + se mi zdi vec kot dovolj cakanja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 12:34:38   
Jetkarmak00
Erika user posted image pomoje ni anonimna mislila tako.. Ampak da zdaj "ko si zdrava" da gres ful hitro na umetno. Ce odstejes 4 leta ker se je vedelo da ne bos mogla zanosit zaradi pregrade in zarastlin. Torej si zdaj ubistvu prvi ciklus oziroma krog poskusanja ko "naj bi bilo vse ok" pomoje. Tko sm js razumela tebe anonimna in tvoj odgovor user posted image

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 13:30:30   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Erika user posted image pomoje ni anonimna mislila tako.. Ampak da zdaj "ko si zdrava" da gres ful hitro na umetno. Ce odstejes 4 leta ker se je vedelo da ne bos mogla zanosit zaradi pregrade in zarastlin. Torej si zdaj ubistvu prvi ciklus oziroma krog poskusanja ko "naj bi bilo vse ok" pomoje. Tko sm js razumela tebe anonimna in tvoj odgovor user posted image



Ja res jeuser posted image nimam pojma kako vse to poteka. Ti pa želim, da uspeš brez umetne oploditve, ker verjamem, da psihično ni čisto nič prijetno. Verjetno si to vsakabželi, ampak žal ima včasih narava svoje načrte. Upam, kot verjetno tudi vse ostale, da vama je uspelo ter da boš naslednji teden sporočila veselo novicouser posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 13:32:06   
Anonimen
Kirstaklavsta ali si že naredila test? Imaš še kakšne znake? V katero ti je pa uspelo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 14:09:51   
kirstaklavstaaa
user posted image user posted image user posted image znaki so bili že od ovulacije naprej..že prve dni sem čutila stalno neko špikanje v jajčnikih, zbadanje .pojavila se je še napihnjenost kot pred user posted image Že tako po enem tednu se je pojavil občutek kot da bo rdečka prišla ravno zdaj zdaj..blagi krči kot pred menstruacijo kaj pa vem. Dojke so ratale večje pa bolj nabite.. ampak to šele zdaj.. Menstruacijo bi morala dobiti 7 ali 8. 3 test pa je bil danes že kar krepko pozitiven, črtica ni bila vidna kot testna črtica, je bila še bolj šibka, ampak videlo se je pa kar močno črtico. Recimo, da sem 4 dni pred user posted image tako da si imela Jetkarmak prav da se s first signam vidi že prej user posted image sem delala zraven danes še z navadnim testom baby check iz DM pa se ni tam še nič poznalo user posted image no tudi brez testa, kot pravim, bi vedela da je uspelo. Nisem mogla počakati do jutriuser posted image

uspelo je v 3 ciklusu. Res pa je,da ima moj malo slabši spermiogram ampak še vedno dovolj dober za oploditev, ni rizično. Kar se mi zdi pa še bolj pomembno je pa to, da sem zdaj prvi ciklus, ko sem si spremljala ovulacijo s testi in ko je bil pozitiven imela spolne odnose tiste 4 dni vsak dan, včasih še celo dvakrat user posted image v prvih dveh ciklusih sva pa bolj tako tako ali bo ali ne, imela tudi nisva redne odnose - nekje na 4 dni in tako.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 14:24:53   
erika2
Anonimna, tut jaz nisem nic takega mislila. Toliko casa si zelim zagledati plusek, da se sama nebom verjela ko bo ratalo. Res ne. Tut jaz se nevem kako tocno to vse poteka.

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 14:27:06   
erika2
Kirstaklavsta, tebi pa cestitkeee!!!!!!

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 15:01:32   
kirstaklavstaaa
Imaš že kakšnega otroka Erika ali delata na prvem user posted image ? Upam, da ti bo uspelo brez umetne oploditve user posted image Koliko si pa stara?
Hvala za čestitke!!!! Imam občutek kot da bo vsak čas prišla menstruacija, tak zelo čuden občutek se mi user posted image

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 15:04:59   
tixi pixi
Juhu Kirstaklavsta ČESTITKE user posted image user posted image
jaz imam še cel mesec do tega dogodka. Komaj čakam, da bo ovulacija mimo, da bom pozorna, če bodo pri meni tudi kakšne spremembe.
user posted image

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?