|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 14:46:29   
Jetkarmak00
Upam da ti je uspelo!! :) kdaj testkaš? :)

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 14:54:22   
Valencia

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Upam da ti je uspelo!! :) kdaj testkaš? :)


Hvala Jetkarmak00 user posted image , ampak po mojem ne bom testkala do srede, če me user posted image ne prehiti.
Konec koncev, če je uspelo, bo že pokazal čas.
Še katera testka v prihodnjih dneh?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 15:05:32   
erika2
Jst upam da naslednji mesec uporabim test. Sem dva kupila decembra in upam da jih hmalu uporabim. In seveda da pokaze +. Sem pa gledala vcerej na internetu kopalke za nosecniceuser posted image

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 16:19:51   
Jetkarmak00
A katera ve kdaj first sign pokaže +? Pa kdaj krvni test? Mam sicer ene podatke "baje" kri ze 3 dan, firat sign 7 dan po O. A latera ve, če to drži?
Erika ne boš potrebovala nosečniških kopalk, ker če boš prihodnji mesec zagledala + (in upam da ti uspe!!!!) bo itak poleti trebušček še ne viden. Vsaj jst tko mislm :) js sm sebe gledela, ce mi uspe, bom v zacetku avgusta v 20t, to se pa komaj začne kaj poznati a ni tako? :)

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 16:21:10   
Jetkarmak00

IZVIRNO SPOROČILO: Valencia


IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Upam da ti je uspelo!! :) kdaj testkaš? :)


Hvala Jetkarmak00 user posted image , ampak po mojem ne bom testkala do srede, če me user posted image ne prehiti.
Konec koncev, če je uspelo, bo že pokazal čas.
Še katera testka v prihodnjih dneh?



Prav imaš ja, včasih bolje da ostaja upanje, pa da ne testkaš :) maš kkšne drugačne spremembe? Kolk časa se pa že trudita na user posted image ? Lepo bodi in srečnouser posted image

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 19:45:12   
Anonimen
Jaz ne spadam ravno v vašo skupino, ker vidim da ste tukaj vse bolj mlade in verjamem, da vam bo uspelo user posted image jaz sem na ivf postopku in je že 5. krog neuspešen. Pridelala sem samo 2 celici, obe sta se oplodili, a se žal nista prijeli. Stara sem pa 34 in tudi jaz, kot predhodna anonimna, vam puncam, lahko vlijem upanje, da tudi v naši skupinici ni mlajših od 28 let. Ena je, stara 28. Ostale smo vse več. Najstarejša je 36 pri nas. Nimam še nobenega user posted image zato vam res polagam roko na srce, da se za user posted image odločite mlade. Pravilno delate punce in vaša skupinica res vliva upanje, da ni vse črno belo in da so tudi uspešni user posted image brez postopkov, predvsem ti Kirstaklavsta, tudi čestitke.

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 21:56:35   
Valencia
Anonimen...i feel you-tudi moja zgodba ni ravno rožnata, ampak o tem več, kdaj drugič.

Važno je, da nismo obupale in verjamem, da ima vsako življenje svojo pot, ki na koncu, ko dobimo, kar si želimo, vedno pokaže, zakaj smo nekateri morali iti ćez trnje user posted image .

Saj veš kaj pravijo....za vsakim načrtom je naključje in za vsakim naključjem je načrt
user posted image

Lep začetek tedna vsemuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: pričakujem in upam na +
12.3.2018 14:36:34   
Anonimen
Kaj pa je bilo Valencia? Kje si imela vzrok težav? Ja tako je, tudi leta delajo svoje. Mislim, da mlajše veliko hitreje in brez težav zanosijo in tudi donosijo zdrave otročke.

(odgovor članu Valencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: pričakujem in upam na +
12.3.2018 18:35:16   
erika2
Jaz imam pa se danes tecko, potem pa v novim zmagam na proti. Upam da rata ta ciklus. Jutr zacnem spet s krvomocnico in jo pijem do ovulacije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: pričakujem in upam na +
12.3.2018 19:24:08   
Jetkarmak00
Srečno Erika in upam da ti bo uspelouser posted image koliko krvonočnice pa popiješ na dan? En kozarec ali več? A si že slišala za fertil up :) kaj prabis na toole? user posted image

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: pričakujem in upam na +
12.3.2018 20:59:32   
erika2
Eno skodelico cez dan spijem. Sm slisala za fertilup.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: pričakujem in upam na +
13.3.2018 11:12:11   
Jetkarmak00
In kaj praviš na fertilup? Ga uporabljaš/boš uporabljala?

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: pričakujem in upam na +
13.3.2018 12:00:15   
erika2
Prej, nazaj sem ga kupila zase in za mojga. Ampak meni ni nč pomagalo. Tako da sem zdaj bom pa kar samo na čajčku

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: pričakujem in upam na +
13.3.2018 20:15:42   
Anonimen
Jaz sem jemala fertil up za povečanje plodnosti. Oba sva jemala in ni bilo učinka user posted image z čajem krvomočnice pa tudi žal nimam dobrih izkušenjuser posted image
Je katera že na novo nosečka? Dajte nam >>mlajše<< malo motivacije user posted image user posted image

(odgovor članu erika2)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: pričakujem in upam na +
14.3.2018 15:01:49   
tajaaaaaa
Ojlaaaaaaa user posted image evo mene že tik pred user posted image kirstaklavstaaaaaa tudi jaz imam občutek, da je uspelo. Že nekaj dni po ovulaciji sem čutila, da me je še kar črvičilo v jajčnikih. Potem se je pa še včeraj zjutraj pojavila čisto sveža kri na wc papirju. Verjetno gre za vgnezditev?user posted image Kri se potem ni pojavila nič več, zdaj ne priteče nič več. Krčev nimam nič, le danes so se mi zelo napihnile dojke in zelo so občutljive na dotik user posted image S testi kar ne morem čakat, sem pa še nekje 3 dni pred predvideno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: pričakujem in upam na +
14.3.2018 15:03:44   
tajaaaaaa
Folno kislino jem pa femibion 1 brez joda. Ali jo še katera je?

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: pričakujem in upam na +
14.3.2018 15:46:44   
Blue_M
Taja, meni se tudi zdi, da nekaj bo. 6 dni pred pričakovano M (3 dni nazaj) sem naletela na čisto svetlo rozast madež na wc papirju, dve uri kasneje je bil ta bolj svetlo rjav, ampak čisto čisto malo, pomešano s sluzjo. Začeli so se krči, točno taki kot tik pred M, ko še samo čakaš, da se bo ulilo. Ampak se do danes še ni. Krči so še vedno, čutim neko špikanje, tudi v križu. Včeraj je še bilo malo izcedka, danes ga ni več. Dojke mam napete in boleče že od prejšnjega četrtka. Za test pa nevem, ali ga naj naredim jutri zjutraj ali počakam do sobote, ko bi itak mogla priti M.

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: pričakujem in upam na +
14.3.2018 19:25:04   
Eurora
Ojla punce :)
Pišem še v tole temo..čeprav sem že v bodoče nosečke 2018.
Tudi midva vsak mesec že leto in pol upava na +. Vem, da leto in pol ni neka hudo dolga doba in da se nekateri trudijo po več več let, ampak ja..saj veste kako je: ali je 1., 5., 10.,15., 18. krog, ni važno, vsak krog enako ali pa še bolj močno upaš na tisti dve črtici..
Zanima me ali ima katera od vsa tukaj + izkušnje z Dabrostonom? Jaz sem ga namreč zdaj dobila kot hormonsko terapijo :/ V temi Bodoče nosečke se mi je Jetkarmak oglasila.. pa našla sem eno temo Dabroston ampak je zeloooo stara.
Tako da bi bila vesela če bi se oglasila katera ki je imela mogoče + izkušnjo s tem..
Lep večer vsem in držim pesti za vse vas! :)

(odgovor članu Blue_M)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: pričakujem in upam na +
14.3.2018 19:28:27   
Eurora
Pa še to sem hotla vprašat: tiste, ki se že dlje časa trudite zanosit ali jeste folno kislino brez premora?

(odgovor članu Eurora)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: pričakujem in upam na +
14.3.2018 19:46:15   
Anonimen
Jaz jo ne jem redno. Se mi jo ne zdi niti praktično več jematiuser posted image Glede dabrostona pa nič ne vem, edino to da naj bi pomagal pri vgnezditvi. Sem pa slišala ja, da naj bi dodajanje hormonov po nepotrebnem zelo zmedlo ciklus in telo.

(odgovor članu Eurora)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: pričakujem in upam na +
15.3.2018 20:50:08   
erika2
Jaz pa kar jemljem folno kislino. Zmeraj mislim kaj pa če bo ratalo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: pričakujem in upam na +
15.3.2018 21:03:28   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Eurora

Pa še to sem hotla vprašat: tiste, ki se že dlje časa trudite zanosit ali jeste folno kislino brez premora?


Jaz sem jo ves čas jedla..torej nekje dve leti oz. še dlje.

(odgovor članu Eurora)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: pričakujem in upam na +
3.4.2018 17:41:34   
abracadabraa
Pozdravljene punce, se ena tukaj ki upa na user posted image :)) je kateri med tem casom ko niste nic pisale na forumu uspelo? user posted image user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: pričakujem in upam na +
3.4.2018 18:17:49   
Jetkarmak00
Zivjo :) kirstaklavstaaa vem da je noseča:) tudi meni je uspelo ampak imam zdaj tezave z izcedki enkrat so bolj mocni, drugic manj. Nisem ravno optimisticna za srecen zakljucek tako bom rekla :) kaj pa ti? Probavas prvic? Drugic? Imas ze kaj otrok?
Poskusas po naravni poti?

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: pričakujem in upam na +
3.4.2018 18:33:39   
abracadabraa
oo lepo <3 zate pa drzim pesti, da se dobro iztece
sama se nimam otrok. zdaj sva 3mesece bila neuspesna, nova ovulacija pa cez nekaj dni..
prejsnji mesec sem bila kar prepricana da bo ratalo..pa ni.. kar nekaj znank je reklo, da jim je v prvo ratalo, zato sem bila prevec optimisticna :)

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?