|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2019
22.7.2018 9:12:01   
Dotty

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A katera ve, kaj bi lahko pomenile blage krvavitve? user posted image user posted image je še vedno močan.



Pomenijo lahko marsikaj, zato res kar do zdravnika. Jaz sem tudi dvakrat imela tak krvav izcedek, sicer minimalen, in sem šla kar direkt v porodnišnico k dežurnemu. Je hvala bogu zgledalo vse normalno, tako da sem zdaj vsaj kolikor toliko mirna. Skratka, kakršna koli že je krvavitev, pojdi se raje pokazat ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2019
22.7.2018 12:09:04   
Anonimen
Ok, jaz bom Anonimna 1, hahaha, ker sem bila prva anonimna v tej temi ;) sem tista, ki jo je G poslal po tabletko za splav, a so mi na sreco naredili uz preden bi jo vzela in nasli plodek z utripajocim srckom💓 ostajam na forumu, ker nimam fb :)

(odgovor članu Dotty)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2019
22.7.2018 18:37:43   
Jetkarmak00
No faajn anonimna, tud js nimam FB user posted image je zdaj vse vredu stabo? Sem prebrala da si imela neke tezave z zaznavo srčka? Kdaj pa začne srce bit? Oziroma kdaj so vam zaznal utripe? Js sm komeeej ob predvideni M hehe. user posted image ampak sta se črtici v dveh dneh močno povečali, mislim ojačali. Sem testkala 3x ker sem bila čisto presenečena da je uspelo in vsa iz sebe hehe. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2019
22.7.2018 19:45:42   
Anonimen
Zaenkrat trkam, sem ok :) ker sta bila v startu 2 ploda in je kasneje eden odmrl pa je mozno, da bom se imela kaj izcedka, ker se vidi, da se se ni scistilo.
Drugace pa sem srcek prvic slisala, ko sem bila noseca 5t5d, torej res zelo hitro :)
Kdaj imas pa pdp? :) verjetno bolj proti koncu meseca marca? :)

Anonimna 1

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2019
22.7.2018 21:39:08   
Jetkarmak00
Mislm da mi pride prwszadnji dan v marcu:) nisem še točno računala. Samo piše da sem začela 5t na aplikaciji user posted image
A si v postopku ali si imela "naravno" dvojčka? Važno, da je vsaj eden in da ta pride zdrav do konca! user posted image kolk si pa stara?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2019
23.7.2018 0:18:20   
Anonimen
Naravno je uspelo, sta bila pa enojajcna :) imamo dvojcke v moji in partnerjevi druzini, tako da ni bilo neko grozno presenecenje.
Uh, stara sem 32🙊😁 Pocutim se precej manj, haha😁 Ti?

Anonimna 1

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2019
23.7.2018 7:19:30   
Jetkarmak00
Uuu enojajčni, to pa je še večje naključje kot dvojajčni. Js sm si tut želela enojajčna, sam sm potem razmišljala da je ubistvu bolje imeti dva zapored ali pa podobnih let. Če se pa zgodi pa itak... Sprejmeš!! :)
Js sm 25 :) je to zate prva nosečnost al maš že kakšnega user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2019
23.7.2018 7:51:40   
Anonimen
Doma imam ze 5 in 1 letnika, fantka, za sabo pa ze 4 spontane splave, tako da je tokrat vsak dan zivcna vojna in obisk wc-ja vsakih 15min, da se prepricam, da ni nobene krvi na gatkah😩 grozno obremenjujoce, ampak ko sem zdaj ze drugic slisala srcka kako bije, sem tudi lazje zadihala. Ceprav dvom vedno ostaja, ne vem, ce je lahko kako drugace, ko imas vsaj enkrat za sabo izkusnjo spontanega splava.
Tokrat imam res dober obcutek ze od zacetka in verjamem, da mi je tale dojencek res namenjen💓
Iz katerega konca Slovenije prihajas? :)

Anonimna 1

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2019
23.7.2018 19:53:02   
Anonimen
A se še kateri vleče do prvega pregleda? Joooj js tok komaj čakam a tako daleč je še 🙈

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2019
24.7.2018 7:52:54   
Jetkarmak00

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Doma imam ze 5 in 1 letnika, fantka, za sabo pa ze 4 spontane splave, tako da je tokrat vsak dan zivcna vojna in obisk wc-ja vsakih 15min, da se prepricam, da ni nobene krvi na gatkah😩 grozno obremenjujoce, ampak ko sem zdaj ze drugic slisala srcka kako bije, sem tudi lazje zadihala. Ceprav dvom vedno ostaja, ne vem, ce je lahko kako drugace, ko imas vsaj enkrat za sabo izkusnjo spontanega splava.
Tokrat imam res dober obcutek ze od zacetka in verjamem, da mi je tale dojencek res namenjen💓
Iz katerega konca Slovenije prihajas? :)

Anonimna 1


Iz gorenjske. Pa ti? :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2019
24.7.2018 7:56:34   
Jetkarmak00
Js mam v torek že prvi pregled. Pa ne zdej da bi se mi mudil ampak moram dobiti recept za dabroston :) bom pa v torek šele 6t1d hehe
Včerej sm bla ravno 28 dan ko bi morala dobiti M in sem šla preveriti iz krvi beto hcg bla je 1000. A je to vredu? :D

Drgac pa znakov nimam nobenih cist nobenih. Me kar malo skrbi ko vse pišete o utrujenosti, bolečih dojkah itd.. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2019
24.7.2018 11:19:02   
Ka Ren
Še ena tukaj. :) Sicer datuma še ne vem, ampak bo najbrž enkrat proti koncu marca. :)

Da se na kratko predstavim, ker sem čisto nova na forumu. Z dragim sva se decembra odločila, da je že čas, da preuredimo matematiko v 1+1=3 in tako sva pred nekaj dnevi prvič ugledala plusek. :) Upava, da bo vse ok in ostajava optimistična, da bova "kmalu" uporabljala množino.
Sva iz severne Gorenjske, zato se priporočam za kakšen sprehod, če bo katera prišla v naše lepe kraje.

Lep pozdrav vsem

(odgovor članu Dotty)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2019
24.7.2018 12:21:40   
Jetkarmak00
A je katera delala test digital? Kolk tednov kaže ob izostanku M en dan? Meni kaže 2-3, a ni to mal preveč?
S kerga konca gorenjske pa si? Js sm okolica Jesenic. Rok pa mam tudi nekje konec marca po ZM. Dons nej bi bla en dan po predvideni M torej 29 dan. 
A je katera k nima mobenih znakov??? To je nemogoče no.. Vse kar je imam napihnjene dojke in težje in povečane.. Nič drugega. Bi prav rada da bi občutila kakšne znake. Groza! Hehe :) 

(odgovor članu Ka Ren)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2019
24.7.2018 12:47:45   
janjusa
Pozdravljene,

še ene srečka nosečka med vami, srečno nosečnost Vam vsem želim :-). Doma imam že enega navihančka, tako da mi nosečnost ni neka neznanka. Prosila bi katero, če me lahko doda v fb skupino. Prvi pregled imam 2.8.2018, katerega že nestrpno pričakujem. PDP pa imam po mojih izračunih 18.3.2018.




(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2019
24.7.2018 13:21:15   
Tamy 3xT
Ni nujno, da imate vse simptome kot je slabost, utrujenost, bolece prsi, itd.
To je moja tretja nosecnost in pri nobeni mi ni bilo slabo, utrujenost, to pa ja, ker ze tek in 100% ukvarjanje z dvema lumpoma me utrudi.
Drugih simptomov pa ni. Dojim ze 3l z 3m pavze med prvim in drugim :) 
Ce bo na fb kaka skrita skupina, mi javite, v ono splosno, ko vsi vidijo, me ne mika.
Srecno vsem do konca. Aja, jaz imam 16.8. ze drug pregled, rok 1.3.

(odgovor članu janjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2019
24.7.2018 13:23:19   
Ka Ren
Jesenice :) Jaz tudi nimam kakšnih posebnih znakov, le utrujenost in večje oprsje - zadnje dni lahko kar konkretno spim preko 10 ur. Drugo pa še čakam. :) Je pa res, da niti ne vem točno kako pa kaj. Pozimi sem prebirala čemu se moram izogibat in kaj je priporočljivo, sedaj pa sem nehala prebirat zadeve, ker ne želim komplicirat - na sploh precej zravo živim.
Tudi sama sem naredila digitalen test od ClearBlue in je po enem tednu izostanka M pokazal 2-3 tedne; v navodilih pa piše, da bi določeni zdraviniki lahko ocenili tudi 4-5 tednov. Po moje pri meni kar drži in sem sedaj nekje med četrtim in šestim tednom. Bomo vidli kako bo šlo - upava pa na najbolje. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2019
24.7.2018 13:38:13   
Jetkarmak00
Po enem tednu izostanka ti je pokazal 2-3 tedne? Ja potem pa ti nimaš konev marca PDP ker ga imam kaz zadnji dan ali pa predzadnji pa sem komaj 29 dan torej en dan od zamujanja M. Hehe. =) tebi pa če je pokazal 2-3 tedne po enem tednu zamujanja moraš biti zdaj že vsaj 6 t?
Eh js to nč kej dost ne berem. Tut nič dodatkov ne jem. Sm pa tok neučakana da grem kar na pregled že v torek naslednji. Čeprav me je sestra, ki naroča opozorila, da se srček po vsej verjetnosti še ne bo videl :) 
Aha z Jesenic.. Kolk si pa stara? 

(odgovor članu Ka Ren)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2019
24.7.2018 13:56:06   
Ka Ren
Hehe, to je bilo nekaj dni nazaj. :) Imam dve aplikaciji, ena pravi 26.3., ena pa 30.3. - bomo vidli. Enkrat konec tedna se bom naročila na pregled. Stara sem pa 32 let.

Ali ima kdo izkušnje s porodom v Avstriji? Oz če koga pozna.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2019
24.7.2018 18:12:59   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Doma imam ze 5 in 1 letnika, fantka, za sabo pa ze 4 spontane splave, tako da je tokrat vsak dan zivcna vojna in obisk wc-ja vsakih 15min, da se prepricam, da ni nobene krvi na gatkah😩 grozno obremenjujoce, ampak ko sem zdaj ze drugic slisala srcka kako bije, sem tudi lazje zadihala. Ceprav dvom vedno ostaja, ne vem, ce je lahko kako drugace, ko imas vsaj enkrat za sabo izkusnjo spontanega splava.
Tokrat imam res dober obcutek ze od zacetka in verjamem, da mi je tale dojencek res namenjen💓
Iz katerega konca Slovenije prihajas? :)

Anonimna 1


Iz gorenjske. Pa ti? :)



Jaz pa iz stajerske :)

Anonimna 1

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2019
24.7.2018 18:40:40   
Jetkarmak00
Vsi se iz štajerske :))
Jooj, js sm narobe računal PDP in tedne. Ena aplikacija mi je kazala 5t, potem si naložim aplikacijo pregnancy day by day mi pa kaže 4t1d in potem ugotovim šele da se seveda to šteje ubistvu kot peti teden ker so 4 ubistvu že za tabo? Jaz sem pa mislila da sem danes že 5t1d in da bom drugi teden že 6t1d ko grem po dabroston. Pa še ko se naročam na pregled me sestra vpraša za datum ZM pa rečem "5t sm" pa me ona popravi ne... 4t1d če vam komaj en dan zamuja.. Potem mi pa reče naj ne pričakujem da bom slišala že srce ali kaj podobnega.. Pa dobro sej, sm res očitno čist na začetku... A katera ve kdaj prvič lahko zaznajo srce? Moram baje dokler se ne zazna pit dabroston, ker mam premalo progesterona. 
Mi reče ginekolog kaj čmo, eni malo premalo železa, drugi ščitniškega hormona, tretji pa progesterona hehe ;)) 
Končno sm dobila znakcee mejhn bolečih dojk. Jupiii :D pa malo tiščanja spodaj.. 
Preveč govorim :):P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2019
25.7.2018 7:20:41   
Nosečka19
Pozdravljene punce!! Tukaj še ena nosečka, ki pričakuje marca 2019 user posted image PDP naj bi po mojih izračunih imela okoli 21.3., bo pa to moj prvi otrok, ki je zelo dobrodošel, saj sem bila v postopku IVF (ICSI). Potrditveni ultrazvok imam v kliniki čez 14 dni, pri svoji ginekologinji pa imam prvi pregled šele konec avgusta.

Ali ste že povedale svoj družini prijateljem zauser posted image ) :)

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2019
25.7.2018 7:22:11   
Nosečka19
Aja, pa še nekaj: Jetkarmak00, 1000 bthcg pomeni nosečnost, tako da je čisto OK rezultat (v bistvu je nosečnost vse kar je nad 40). user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nosečka19)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2019
25.7.2018 7:34:21   
Anonimen
Heila. Midva planirava ožji družini povedat po prvem pregledu nekje. Sva že nestrpna kr komaj čakava da poveva...komaj se zadrživa kdaj pa kdaj😊

(odgovor članu Nosečka19)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2019
25.7.2018 10:36:56   
Anonimen
Midva se nisva povedala nikomur. Ce bo slo skrivat, bi rada pocakala na nuhalno in potem povedala domacim in prijateljem. Ostalim pa ne bova posebej razglasala, bojo itak ugotovili :)
Ne bom pa mogla vec prav dolgo skrivat, sploh ob vecerih se mi ze lepo pozna, hahaha :)
Prvi pregled sem imela ze na dan izostanka menstruacije, ker sem sla po Dabroston in je na hitro naredil uz. Se pa itak ni se nic videlo. Srcek sem pa prvic slisala in videla, ko sem bila noseca 5t4d in ze komaj cakam naslednji pregled, ki je v torek :)

Anonimna 1

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2019
25.7.2018 11:24:15   
janjusa
Pozdravljene,

a je še kateri zelo slabo. Komaj se držim v službi, slabo mi je, glava me boli, še malo se mi vrti. Groza user posted image .
Kako si kaj pomagate?

Jaz bom zdaj po prvem pregledu staršem povedala, ali pa še prej bom vidla, ostalim pa po nuhalni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?