|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 20:29:54   
Cvetnilist
Kiara, jaz imam danes 10 3/7, tako da sma res blizu. user posted image To je najihuje, da te zgrabi v križu in da ti z ničemer ne morejo pomagat. user posted image Upam, da ti bolečina čimprej popusti in da boš bolje. Kaj pa delaš, če lahko vprašam? Da te je zgrabilo v križu.
Tudi meni se zdi, da se mi trebušček že kar vidi. user posted image Samo ne vem, če je že to to ali je samo še napihnjenost.
Jaz se že tudi mažem proti strijam. Na splošno imam takšno kožo, da kar hitro dobim strije in se mi zdi, da bolje da začnem mazati že zdaj kot pa prepozno.
Jaz upam, da boš imela na nuhalni vse ok in da boš pomirjena! Sama jo imam 27.9. in jo tudi že kar nestrpno čakam.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 21:12:03   
Nosecka30
Kako vas je lepo brati, super ste se razpisale in kar veliko nas je ze. Da se se jaz malo javim. Mene obupno muci utrujenost, ubistvo nespecnost in posledicno sem cez dan katastrofalna. Zadnjih nekaj dni poleg se vrtoglavica. Se vedno se trudim delat imam pisarnisko delo. Danes sem bila recimo cisto ok. Jaz sem iz celjskega konca, na nuhalno grem pa v Velenje k Levakovi, ker sem slisala same pohvale zanjo. V prvo sem bila pri dr Strah pa mi je bila pretirano prijazna, ona umetna prijaznost pa me je malo odbila. In kar nekako me je prisilila v dht, da to pa res moram, ker je bil rezultat kao slab se niti ne spomnim koliko slab. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 21:23:35   
KIARA2009
Cvetnilist ja res sva zelo blizu😀kdaj paimas PDP?Jaz delam za racunalnikom in to pravijo,da ponavdi vecina takih zagrabi v krizu.Zgodilo se je,ko smo bli na dopustu,na morju,mogoce kaksen nepravilen gib,nima pojma😞me je ze zagrabilo v krizu,ampak tako hudo nikoli  ni bilo,da sem prav oblezala.Mogoce je tudi z nosecnostjo kaj povezano🤔jaz v sluzbi se nisem povedala,bom po NS.Ali ste vi tudi hitro zadihane?Jaz ce grem po stopnicah komaj diham in kaj sele bo😂🙈

(odgovor članu Nosecka30)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 21:24:11   
Cvetnilist
Nosecka30 v katerem tednu pa si? user posted image Jaz moram priznati, da nekih pretiranih slabosti in vrtoglavic nisem imela, morda samo tam v 6, 7 tednu. Sem pa tudi v službi že čisto adijo, delam z otroki s posebnimi potrebami in občasno je potrebno kakšnega tudi dvignit. Iz službe pridem čisto izmozgana in že resnično razmišljam o bolniški. Imela sem tudi konizacijo tako da se tudi zaradi tega malo bojim, da bi prišlo do česa. user posted image
Drugače pa tudi jaz ne maram narejene prijaznosti, bi se verjetno tudi odločila, da grem kam drugam. Za te teste pa sem že na marsikaterem forumu prebrala, da ženske prisilijo, da se odločijo za njih, ne glede na to, da je bila nuhalna v mejah normalne. In potem pride rezultat testa zelo slab in potem se seveda nosečnice sekirajo... Dejansko pa bi se že na nuhalni moralo videti, če se nosna kos razvija ali ne. Ne vem kaj si naj mislim glede teh testov ali je dejansko ok, da se ga naredi ali jim gre samo za zaslužek...

(odgovor članu Nosecka30)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 21:27:36   
Cvetnilist
PDP imam 7.4. user posted image Kdaj imaš ti?
Verjetno je res bil kakšen gib, nekaj pa je dodala še nosečnost. Upam, da boš čimprej bolje in da bo bolečnina popustila.
Jaz sem v službi povedala, ker sem s 1.9. začela delati na drugi šoli in se mi je zdelo pomembno, da jih seznanim. Ampak moram priznati, da sem zelo razočarana, ker so mi obljubili, da mi bodo vse prilagodili, a dejansko niso nič in se kar namučim z dvigovanjem in vsem. user posted image Resnično razmišljam, da bom šla v bolniško, ker enostavno je moja pikica več vredna kot pa služba!
Glede zadihanosti sem na enakem. Stopnice me ubijajo haha. user posted image

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 22:01:45   
KIARA2009
Hvala lepa Cvetnilist.Jaz imam PDP 6.4.😀res sva cisto blizu.Kje bos pa rodila?Vsi doma si zelimo fantka,ampak naceloma samo da bo zdrav otrocek.Jaz sem bila pri dr.Strahovi ze v prvi nosecnosti in sem bila zadovoljna.Kri in urin sem tudi ze oddala na polikliniki😃naslednji pregled pri ginekologinji pa imam po NS,2.10.😀Kupili smo tudi ze Angel sound,samo se nic ne zazna,je najbrz se prezgodaj.Slism samo nek zvok podoben vetru😂

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 22:23:01   
Cvetnilist
Predvidevam, da v Mariborski porodnišnici. Ti?
Tudi jaz si želim fantka oziroma občutek mi skoz govori, da bo fantek in sem nekako čisto padla v to, da govorim, da bo on.user posted image Ampak tudi če bo punčka, bom seveda zelo vesela!! user posted image Saj pravim, to je samo občutek, ki me je prepričal, da bo fantek haha. user posted image
Jaz sem tudi že oddala kri in vodo, nisem prejela nobenega klica tako da predvidevam, da je vse ok.
Nuhalno imam komaj 27.9. in ne vem kako se je bom učakala haha. Upam, da se bo takrat že videl spol. user posted image Naročena pa sem pri dr. Žeblejanu, ki bi naj bil v Mb med najboljšimi.
Naslednji pregled pri ginekologinji imam nato 16.10. Mi je že povedala, da bova izmerili maternični vrat, da vidiva kako in kaj naprej. Imela sem konizacijo tako, da se zna zgoditi, da bom po tem padla v rizično skupino.
Kje si kupila Angel sound? user posted image

(odgovor članu KIARA2009)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: APRILČICE 2019
12.9.2018 6:10:47   
Nosecka30
Cvetnilist, ta teden dopolnim 10t oziroma sem jih ze. Pdp bo okoli 10.4, sva dosti skupaj. :) Pri meni je isto, v sluzbi se nekak se drzim potem ni pa nic kaj vec od mene. V prvo sem delala do zadnjega dne, zdaj se bom probala bolj poslusat in it v bolnisko, ce bo hudo. Vsaj upam, da ne bom zopet za vsako ceno v sluzbi. Zdaj imam le se dvoletnico doma, ki me popoldan potrebuje, v prvo sem pac popoldan pocivala. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: APRILČICE 2019
12.9.2018 7:56:57   
Mišmašek
Tiste ki se čutite, da vam manjka malo počitka kar lepo povejte svojim ginekologom. Morda pa vam da par dni bolovanja, da si napolnite baterije. Iz lastnih izkušenj vam povem, da v službi ne briga nobenega za vaše detece in vas. Vidijo vas samo in zgolj kot delavca, ki mora toliko narediti. In ne, nobeden vam ne bo hvaležen če boste iz svoje dobre volje delale do konca in posledično bile prav fertik. V bistvu bodo še rekli da ste same tako želele. Ko pa bo kriza v podjetju bodo pa brez problema dajali delavce stran, ne glede ali ste se trudile in jim delale usluge, ali ne. Zato mislim, da mora ženska in mati najprej nase mislit in svoje detece. Če imate razlog za bolniško ve samo pejte! In uživajte! 😁 Brez slabe vesti. 🤗😘

(odgovor članu Nosecka30)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: APRILČICE 2019
12.9.2018 8:28:19   
Jjmomy
Živjo punce!
Mene pa zanima kako je potekal vaš prvi ultrazvok? Vaginalno ali površinsko po trebuhu?Jutri imam namrec končno prvi pregled pri ginekologu (sem že preko 9. tedna)  in ne vem, saj sem prebrala da je zelo pomembno, da imas pri enem ultrazvoku poln mehur, pri drugem pa prazen. 
Hvala za vaš odgovor,Lp

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: APRILČICE 2019
12.9.2018 9:38:41   
Jetkarmak00
Js sm mela preko trebuha.. Baje vzema brise na prvem pregledu in so zato vaginalni.. Ampk men ga ni vzev in sva zato delala preko trebuha.. Glede mehurja mi ni nic rekel nihce. :-) srečno!! :-) 

(odgovor članu Jjmomy)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: APRILČICE 2019
12.9.2018 9:49:54   
Jjmomy
Hvala za odgovor, potem se pa ne bom obremenjevala s tem :) kar bo pa bo ;)Lp

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: APRILČICE 2019
12.9.2018 10:02:29   
jabuk


IZVIRNO SPOROČILO: Jjmomy

Živjo punce!
Mene pa zanima kako je potekal vaš prvi ultrazvok? Vaginalno ali površinsko po trebuhu?Jutri imam namrec končno prvi pregled pri ginekologu (sem že preko 9. tedna)  in ne vem, saj sem prebrala da je zelo pomembno, da imas pri enem ultrazvoku poln mehur, pri drugem pa prazen. 
Hvala za vaš odgovor,Lp



Vaginalno, NS je pa že površinsko. Jaz sem imela pri obeh prazen mehur in se je lepo videlo. Pri vaginalnem naj bi imel praznega, pri drugem pa polnega. Jaz sem imela polnega pri površinske, pa sem morala it na sv, pol se je pa lepše videlo.

(odgovor članu Jjmomy)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: APRILČICE 2019
12.9.2018 13:43:56   
Cvetnilist
Nosecka30, res sma precej skupaj. user posted image
Očitno bom res morala počasi v bolniško, ker se mi zdi, da se vsak dan slabše počutim in da vsak dan pridem iz službe bolj utrujena. user posted image
Tudi jaz sem imela na prvem pregledu vaginalni ultrazvok.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: APRILČICE 2019
12.9.2018 17:52:36   
LoniRR
Tudi jaz sem imela prvic vaginalni pregled pa sem bila  9 3/7.

(odgovor članu Jjmomy)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: APRILČICE 2019
12.9.2018 20:47:41   
Cvetnilist
Jaz sem bila 8 6/7, ko sem imela prvi pregled. Ampak se mi zdi po eni strani super, da naročajo malo kasneje, ker se že lepo vidi kako se otročiček premika in kako mu bije srček. user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: APRILČICE 2019
13.9.2018 11:03:47   
Mišmašek
Ojla, jaz sem pa danes imela za dat kri in vodo, ker sem imela potrditveni pregled popoldan. Imam pa še en pregled drug teden ko bom 10 tednov pa pol. Nuhalno mam potem v 12 tednu. Mi je gospa sestra tako lepo vzela kri, da imam celo roko plavo, hahaha 😁 da ja vsak vidi....

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: APRILČICE 2019
13.9.2018 13:55:35   
Cvetnilist
Saj vsak ginekolog ima drugačen sistem. Kako pa to, da imaš že naslednji teden znova pregled?
Tudi meni so precej grdo vzeli kri. Vzeli so mi jo že več kot teden dni nazaj, a pozna se mi še danes.

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: APRILČICE 2019
13.9.2018 14:42:00   
Mišmašek
Ma sem imela že v prvi nosečnosti dosti pregledov. Imam 2 maternici in potem to malo bolj pokontrolirajo. 😊

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: APRILČICE 2019
13.9.2018 15:13:47   
Cvetnilist
Aja, to pa je drugo. Sem mislila, da je samo mene znova naročila tako pozno.

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: APRILČICE 2019
13.9.2018 15:24:24   
Kmalu4
Evo, ravno s pregleda.vse super, pdp 15.4 😊izvide krvi in urina se cakam oz me dr. Poklice...nuhalno imam 4.10 v postojni.
Žabica, ti si sprasevala kako poteka pregled pri dr. Bavcarjevi. Najprej gres notr do dr., naredi ti vaginalni ultarzvok, izmeri plod, poslusata srcek...potem se pa se usedes z njo in gresta skozi vso tvojo zgodovino...potem ti da se napotnico za urin in kri (ni treba bit tesc)...izvide dobis na naslednjem obisku oz te poklice ce je kej nrobe...
Lp 😊

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: APRILČICE 2019
13.9.2018 16:44:47   
zabica3
Super! Samo, da je vse v redu :) hvala za info glede pregleda. Kje pa imajo nuhalno v Postojni? 

(odgovor članu Kmalu4)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: APRILČICE 2019
13.9.2018 16:54:16   
jabuk
Sem dala še dht in je ful izboljšal rezultat :).

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: APRILČICE 2019
13.9.2018 17:23:54   
Cvetnilist
No super Jabuk, me veseli! user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: APRILČICE 2019
13.9.2018 17:39:31   
Kmalu4
Zabica3 Pusenjak hodi v Postojno, nisem vedla...v prvi nosecnosti sm sla v Dravlje h nemu, zdej sm rekla da grem pa tle in evo, spetbom pri njemu😁
Jabuk sori nisem sledila - si mela slabe rezultate? Kolk si pa stara? Js se tud kar malo bojim, ker v prvo sem bila 26 in je blo itak ful nizko tveganje...sm hotla ze dans opraut dht, ker je baje bols dat ze v 10 tednu, pa mi je sestra rekla nej dam raj po nuhalni...

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?