|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2018 20:49:46   
KmAlU MaMiCa
Mb nosecka dobrodosla med nami. Karkoli vprasas ti bomo vse z veseljem odgovorile. Pri meni je bil prvi pregled tudi vaginalen + tehtanje, pritisk ter odvzem krvi in vode. Dobis materinsko in prve slikice in ponavadi ginekologi...vsaj moja...predstavijo katere preiskave oziroma testi so ti na voljo...nuhalna, dvojni hormonski test, nifty...vse to je popolnoma tvoja odlocitev in se pac odlocis kaj gres delat ce sploh kaj...jaz sem sla vedno samo nuhalno in so bili ok izvidi...ce bi bili slabi se pa tak lahko potem se naprej odlocas kako in kaj...glede slabosti in fantkov in punck...meni v prvi nosecnosti sploh ni bilo slabo, nikoli bruhala...evo puncko...druga nosecnost...skos bruhala...noro slabo...evo spet puncka...zdaj zmerno slabo...samo 1× bruhala...se ne vemo koga bomo dobili...ni se neki na slabost za zanasat hahaha...ej punce iz kod pa kaj ste? Jaz sem iz Celja...se kera tu kje blizu? 

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2018 20:58:21   
Cvetnilist
Zabica, jaz sem stara 25, aprila, ko imam predviden rok, bom že 26.
Kmalu mamica, torej to za slabosti ne bo držalo. user posted image Sama imam skoz občutek, da bo fantek tako da že prav nestrpno pričakujem nuhalno, ki jo imam 27. Bom pa seveda tudi punčke neizmerno vesela! user posted image Jaz sem drugače iz Maribora.

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2018 21:21:19   
MBnosecka
Ooo hvala za vse odgovore. Sicer živim v mb, ampak sem priseljena, tak da mam ginekologinjo v domačem kraju - okolica Celja. In se to so mi zdaj ko sem se naročila povedali da bom dobila novo. Bomo vidli kako bo. Koga imaš ti v mb? Kolegica je bila z Zebeljanom fum zadovoljna. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2018 21:32:46   
Cvetnilist
Jaz imam Suzano Završnik. Zaenkrat zadovoljna z njo. No super, me veseli, da za dr. Žebeljana slišim same pozitivne stvari. Tudi moja prijateljica je bila pri njem in bila zelo zadovoljna. Sicer pa se mi zdi, da v Mb ni neke ekstra izbire glede nuhalne. Meni je ginekologinja dala prospekt samo za bolnišnico in dr. Žebeljana.

(odgovor članu MBnosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 5:57:20   
Jetkarmak00
Jaz sem iz gorenjske... Zgornjesavska dolina.. :-)... Stara sem 25..ob roku bom pa tut 25 haha =)Ma nč ne drži to glede slabosti... Ni se za zanašat na to ja, kot praviš.. :-) Najprej mora bit fantek.. Potem pa puncka.. Saj veste tisto... Da bratec pazi na mlajšo sestrico haha :-)) Hvalaaa vam za čestitkee...;)) 10.10 imam pregled pri G. A katera ve kaj se takrat dela? Takrat bom nekje 17t.? Morfologije kot vem še ni.. Kaj boua pa potem počela? :-) 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 5:58:25   
Jetkarmak00
No jaz imam dr Pušenjaka za svojega G v leonišču pri porodnošnici. Sem kar vesela da sem lahlo pri njemu tudi skozi nosečnost. 

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 6:11:12   
Mišmašek
Žabica a si iz primorske ker si omenila Postojno in Petro Bavčar? Jaz z njo nimam izkušenj, sem pa slišala samo dobre stvari, baje se ful zavzame in strokovna je tudi.Drugače mi je pa všeč, da je ta forum tako oživel 😊 Hja, april bo še pester hahaha 👶👶👶👶👶...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 6:23:47   
LoniRR
Evo punce, vceraj imela koncno prvi pregled in zaenkrat vse ok. PDP 15.4. Mbnosecka tudi druge marsikaj ne vemo in zato smo tu, da lahko vprasamo in vedno se bo najdla ena,ki bo znala odgovoriti. Ti samo vprasaj 😉. Pri meni se je ze lepo videl srcni utrip in pa dubla sem sliko otrocicka. Moram dati kri in vodo. Aja pa dobila sem nek darilni paket z osnovnimi napotki kaj pa kako. 

(odgovor članu MBnosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 6:26:25   
LoniRR
Kmalu mamica jst sem iz Kamnika 😉Kar se slabosti tice pa se strinjam. Sama sem sicer prvic noseca ampak moja mami je imela pri obeh slabost pa je bil enkrat fant, drugic pa punca...

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 7:35:08   
zabica3
Mismasek sem z Notranjske :) ja saj do zdaj mi je bila res super in upam, da bo se naprej tako, je moja prva ginekologinja tako, da ze od prvega obisk hodim k njej in mi je res vsec :) 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 7:44:33   
Mišmašek
Ma žabica jst mislim da maš res super dohtarco, kar drži se je. 😊 Drugače imam jaz izkušnje z dr Druškovič v ljubljanski porodnišnici, ona je tudi zlata. Sedaj pa mam dr Šoštariča, če slučajno kdo pozna. Sem iz severne primorske drugače 🌹

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 7:45:01   
jabuk
Olja. NS je za mano, bom pa dala še DHT, ker je bila NS 2.1, riziko okoli 1:2000. Prvi otrok je imel riziko 1:6000 in NS 1.4mm. Njegova ocena je, da je riziko nizek. Tudi otrok se lepo razvija (nosna kos, možgani, ....). Res je, da sem zdaj 4 leta starejša in  da mi je v izračunih upošteval preeklampsijo...Strah me je tega Dht, ker sem brala, da so ženske, ki so imele ok rezultat na nuhalni, pri dht imele zelo slabega.Drugače sem pa iz Lj, 29 let. 

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 10:51:09   
Jetkarmak00
Jabuk kko si pa ti loh ze po nuhalni a nimas ti pdp predviden za mano :-) haha :)))Sj 1:2000 to je pa ja nizko tveganje a ni? Kaj ti je pa G rekel na to? Kaj vse so ti pregledal pa pokazal? Srce? Mozgane? Ledvica.... Itd itd? 

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 11:12:41   
LoniRR
Konec meseca imam NS in bi bila zelo vesela, ce bi tiste, ki ste ze bile, opisale kako izgleda in na kaj bi bilo dobro biti pozoren... nimam pojma kaj lahko pricakujem na pregledu. Glede spola se ne obremenjujem in mi je popolnoma vseeno kaj bo. 

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 11:23:48   
jabuk


IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Jabuk kko si pa ti loh ze po nuhalni a nimas ti pdp predviden za mano :-) haha :)))Sj 1:2000 to je pa ja nizko tveganje a ni? Kaj ti je pa G rekel na to? Kaj vse so ti pregledal pa pokazal? Srce? Mozgane? Ledvica.... Itd itd? 



Delala sem pri svojem gin. tako da si je čas vzel in sem bila notri 45min. Vse je pogledal od glave do pete, popkovnico, želodček, okončine, rebra, nosek, ustnice (da ni zajčka ustnica), možgani morajo imeti metulčka...Gin. je rekel, da je nizko tveganje, vsaj statistično.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 11:26:14   
jabuk
Aja pa seveda nuhalno svetlino :) 

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 11:53:15   
Kmalu4
Jaz mam tud dr. Bavčarjevo in kar sem imela do sedaj izkusenj z njo je res super 😊 porocam v cetrtek po pregledu 😊

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 12:13:06   
Jetkarmak00
Jabuk, kateri teden pa si ti? Sem vedno mislila da imaš za mano PDP.:) 

(odgovor članu Kmalu4)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 13:26:24   
jabuk


IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Jabuk, kateri teden pa si ti? Sem vedno mislila da imaš za mano PDP.:) 



Danes  sem 12t/4 , ti?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 14:19:05   
zabica3

Jaa prosim, me ful zanima. Jaz mam se dolgo za cakat :) 
IZVIRNO SPOROČILO: Kmalu4

Jaz mam tud dr. Bavčarjevo in kar sem imela do sedaj izkusenj z njo je res super 😊 porocam v cetrtek po pregledu 😊



(odgovor članu Kmalu4)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 17:22:17   
Cvetnilist
Jabuk, tudi jaz sem že slišala, da imajo ženske dht dostikrat slabši od nuhalne. Samo mislim, da če je nosna kost ok, da je vseeno zelo majhna verjetnost za downov sindrom.

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 17:24:33   
Cvetnilist
Jetka, s tem, da imaš dr. Pušenjaka si pa tako ali tako zmagala. user posted image Tudi sama bi si želela imeti njega. Se mi zdi, da ženskam tudi nasplošno precej realno pove kako je na stvari.

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 18:06:09   
KIARA2009
Hej hej aprilčice😀da se vam se jaz malo javim😊sem na bolniški,ker me je zagrabilo v križu in tega res ne privoščim nobenemu.Problem je pa v tem,da mi niso smeli nič dati,ker sem noseča😞Nobenih protibolečinskih tablet,nobene injekcije,niso me smeli poslati na slikanje,samo 2lekadola in čakati,da mine.No danes je že precej boljše,se vsak stegnem lahko pokonci😊drugače sem bila pa puklasta in s palcami hodila po stanovanju,sploh nisem mogla vedeti,če se mi trebušček že kaj vidi.Da ne govorim o tem,če sem kihnila,grozne bolečine.No samo,da gre na boljše,sem dobila spet upanje😉Sedaj sem 10t 4/7 in imam nuhalno + nifty test 24.9. pri Dr. Strah v Domžalah.PDP kot sem že prvič napisala 6.4.!Drugače sem iz Ljubljane,stara sem 33let,dolga leta sem imela v leonišču dr. Lukanoviča,sedaj sem pa zamenjala,ker on ne dela več veliko in imam sedaj v leonišču dr. Trojner Bregar. Počutim se OK,na trenutke malo slabosti in utrujenosti pa občutljive joške.Trebušček se mi pa že kar vidi🙈,mogoče ker je druga nosečnost.Mažem se tudi že proti strijam,čeprav jih v prvi nosečnosti nisem nič imela,se pa mažem kar s karitejevim maslom iz lekarne.Jemlem Novalac že od začetka.Že komaj čakam nuhalno,se mi že tako vleče,sploh ker sem na bolniški in dnevi tako počasi minevajo.Upam,da bodo rezultati OK,me je malo strah,saj je imela partnerjeva sestra DS😞Lepo vas je brati,uživajte nosečke😊

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 18:11:24   
KIARA2009
Hej hej aprilčice😀da se vam se jaz malo javim😊sem na bolniški,ker me je zagrabilo v križu in tega res ne privoščim nobenemu.Problem je pa v tem,da mi niso smeli nič dati,ker sem noseča😞Nobenih protibolečinskih tablet,nobene injekcije,niso me smeli poslati na slikanje,samo 2lekadola in čakati,da mine.No danes je že precej boljše,se vsak stegnem lahko pokonci😊drugače sem bila pa puklasta in s palcami hodila po stanovanju,sploh nisem mogla vedeti,če se mi trebušček že kaj vidi.Da ne govorim o tem,če sem kihnila,grozne bolečine.No samo,da gre na boljše,sem dobila spet upanje😉Sedaj sem 10t 4/7 in imam nuhalno + nifty test 24.9. pri Dr. Strah v Domžalah.PDP kot sem že prvič napisala 6.4.!Drugače sem iz Ljubljane,stara sem 33let,dolga leta sem imela v leonišču dr. Lukanoviča,sedaj sem pa zamenjala,ker on ne dela več veliko in imam sedaj v leonišču dr. Trojner Bregar. Počutim se OK,na trenutke malo slabosti in utrujenosti pa občutljive joške.Trebušček se mi pa že kar vidi🙈,mogoče ker je druga nosečnost.Mažem se tudi že proti strijam,čeprav jih v prvi nosečnosti nisem nič imela,se pa mažem kar s karitejevim maslom iz lekarne.Jemlem Novalac že od začetka.Že komaj čakam nuhalno,se mi že tako vleče,sploh ker sem na bolniški in dnevi tako počasi minevajo.Upam,da bodo rezultati OK,me je malo strah,saj je imela partnerjeva sestra DS😞Lepo vas je brati,uživajte nosečke😊

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2018 19:43:50   
jabuk
Ja hvala cvetnilist. Nostna kost je bila ok.

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?