|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 0:10:12   
LoniRR
Kapljice sam res. Cist sm pozabla ze na njih. Pa jih mam se polovico zihr k jih nismo rabli in sm jih bl preventivno dala. Hvalaaaa jabuk k si me spomnla 😍🙃😉

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 13:35:08   
Mišmašek
Oh bodoča mamica, ne govori... Z našim imava tak kažin s kakanjem da glava boli. V glavnem napenja se in pritiska pa joka zraven, vem pa iztisne mali bobek kakice, trde kot kamen 😣 prej sem kar z njim jokala, ker se mi tako smili... Sem mu pa dala kapljice, čaj, tudi donat po žlički. Samo kot zgleda bo treba najprej to trdo klobaso vn zrinit, potem bo ok. Smili se mi pa do konca 😢

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 15:19:16   
LoniRR
Oh mismasek nasa ze tretji dan samo prdi in se napenja pa nic ne spravi ven. Je pa normalno. Sem ji kupila se AM proti zaprtju in ji ga zjutraj malo umesala v moj mlek pa upam da bo pomagalo. Sreci ne joka samo prvic je da ni sla kakat in mi to tako mucno ker vem da jo tisci. Ce nam do ponedeljka ne bo uspelo bom prekinila obrok GH da se ornk spuca. Prej je sla vsaj 2x na dan. Zdj pa kr naenkrat tak presek.

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 15:36:22   
jabuk
Bodoča mamica: koliko časa ne kaka?


Moja se je pa nalezla od mene, je fejst bruhala. Sicer nič ne joka.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 15:40:53   
LoniRR
Danes je tretji dan. Normalno je in ima apetit in noc ne joka. Vse je kot ponavadi. 
Ojoj upam da cimprej mine jabuk k tole zna bit neprijetno samo ce je dobila ze eno dozo ima vsaj nekaj zascite ze

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 16:14:01   
jabuk
Zdajle spi. Danes jo bom malo več dojila. Jo tudi z gosto hrano nisem neki matrala.


Bodoča mamica: baje je ok, tudi če dojeni ne na kakajo  5 dni.
Eto, danes dobila menstruacijo. Pa me je ene 2 tedna nazaj neki spikalo in sem pomislila na ovulacijo in res je bila. 😊 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 16:47:09   
LoniRR
Jabuk vem ampak ni samo dojena. En obrok je GH in to jo je zaprlo. Uf jst sm imela junija eno in od takrat nic vec. Samo izcedki so prisotni. Kot da bi imela redno ovulacijo, samo menstruacije ni nikjer 🤔

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 18:51:50   
Mišmašek
Joooj bogi naši miškolinoti 😔 glede bruhanja... Če tako mali otroci bruhajo v roku 3h 5x, potem je potrebno peljati pokazat se, ker hitro pride lahko do dehidracije. Tako so nam rekli pri ta velikemu, pa je imel leto in pol. Je bil potem na infuziji v bolnici. Pri našemu sem kriva sama za zaprtje. Sem mu dala banano... Pa tako mu je bila dobra... Od zdaj naprej je še en cajt ne bo na jedilniku... Tudi mene je teden nazaj špikalo v jajčnikih, pa sluz je bila tudi prisotna. Sm takoj pomislila na ovulacijo, tako da v drugem tednu bo pomoje tudi gospa menstruacija prišla. Pa bo spet vsak mesec žur 😒


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 18:56:20   
jabuk
Mišmašek hvala. Za dojenčke pravijo, da nimaš nič drugega za narediti kot to, da ga čimveč dojiš. Problem je, če nočejo...Moja zdaj že 3h spi in je ne bom nič zbujala - spanc boljš kot žganc. 


(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 20:16:31   
Mišmašek
Ti boga revica, itak ti jo kar pusti da se naspi. Sigurno jo je zdelalo 😰 lahko da bo prespala in bo boljše. Držimo pesti za najboljši scenarij 🤞


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 21:26:50   
LoniRR
Jst tut upam da odspi in bo jutri boljse. Hm no ravno pri teh izcedkih je meni cudno. Kot da bi imela lepo vsak mesec ovulacijo, menstruacije pa ne...
Nasi je danes uspelo cisto malo kakati. Kot koscek plastelina. Revca pomoje je cist zabita. Bomo jutri videli. Mi je pa rekla da krompir in korencek tudi lahko zapreta take mickene. Nasa je korenje jedla 1x, drugace pa vsak dan krompir. 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 21:36:45   
jabuk
Bodoča mamica, mogoče ji probaj dati več bučke in manj krompirja. 


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: APRILČICE 2019
7.9.2019 23:32:46   
LoniRR
Zdj sm dajala enako sorazmerje buck in krompirja in po malem vecala cvetaco. Bom dala krompir stran pa ce  bo bolje bom počasi dodajala krompir in ce se spet ponovi spet odstranla. V torek imamo itq pregled in bom se tam vprasala kaj je najbolje. Ce bo treba bomo tudi opustili GH, ceprov bi mi bilo tezko ker se mala kr trese ko jo vidi. Pri mizi ko imamo kosilo kr z mano usta odpira in me gleda. Rada je. Tole s prebavo je cisto novo zame, ker je prej v skor vsako plenico nekaj nafilala. Vsaj 2x na dan pa je bilo ornk. Res sem znala tudi po 10 plenic na dan zamenjati, ker tudi lula veliko. 😢🤔

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 14:21:41   
Kloti
Kaj pa ce poskusis dodat v bucke malo mletih lanenih semen ali pa par kapljic lanenega olja? Morda bi pomagalo. Morda tudi masazica med toplo kopeljo, da fajn sprosti misice. Ali pa da zadnjicno odprtino poskusis rahlo in previdno pomasirat s kakim olivnim oljem ali kokosovim, pa rahlo odpres, ce bi morda kaj spodbudilo. Nenazadnje lahko poskusis tudi v svojo hrano dodat probiotike ali se bolje kefir - baje prehaja v mleko in ureja prebavo tudi malim. Nas mali pa kaka tocno na tri dni in takrat ogromno in zelo tekoce, kot tekoc jogurt. Se kar razlije po previjalni, obupno za pucat. Sem pokazala sliko pediatrinji in pravi, da je ok, ampak zgleda pa kot driska. Verjetno bi bila driska se bolj vodena, on se v bistvu enkrat tako pokaka in potem spet tri dni nic. V bistvu smo imeli sreco, da smo bili takrat vedno doma, ker ne vem, kako bi to uredila je zunaj, ker kar odpre ventil :/.Mamice, mi bomo zdaj presli iz nextome na navadno posteljico, ampak jo moramo se nabavit. Bi najraje druge roke, pa me zanima, kaksne kej imate in kako ste zadovoljne. Dimenzije 140_x_70 ali 120_x_60? Baje je fajn dormeo jogi. Kaj pa nastavitve, je dovolj na dve visini ali raje gledam na tri? Pa kolesca so tudi verjetno prakticna... Hvala vam za vse nasvete.


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 14:41:47   
LoniRR
Kloti hvala za nasvete. Sem poskusila ze skoraj vse. Razen kefirja pa res se ne pa ta lanena semena tudi ne in pa odvajal...cudno mi je ker se napenja in prdi ampak ne joka. Normalno vse poje. No ja danes je nedelja tko da ne morem nic glede teh dodatkov. Bom pa jutri sla v nabavo. 
Hm glede posteljice imamo mi mislim da 120×60 in se fino obnese. Dormeo jogi tega k je prav za dojencke k nekaj kao bolje diha in ne premoci. Glede posteljice imam snemljivo ograjco tko da jo imam poleg svoje posteljice in se je ob nocnem dojenju super obneslo to. Pa se noge gor naslonm hehe. Imam moznost 3 nastavljivih visin in je se vedno na prvi. Nvm raje bi na tvojem mestu izbrala 3 ker ko bojo stali bo hitro treba nizati. 

(odgovor članu Kloti)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 14:57:27   
jabuk
Naša spi že od samega začetka v posteljici 140×70 in je fino, brez koles, višina na 3.


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 15:10:59   
LoniRR
Aja mi pa imamo kolesa, ker jo imam ponoci poleg najine postelje, cez dan pa jo premaknem ob steno sobe da je vec placa

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 16:50:38   
Kloti
Bodoca mamica, to zveni ful dobro tudi za nas, a bi mi zaupala, kje ste jo kupili oz. znamko, ime?

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 17:42:43   
LoniRR
Uf znamke nvm. Kupila sva jo v pikapolonci. Bela je in vrezlane ima medvedke na krajsih stranicah

(odgovor članu Kloti)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 19:00:30   
Kloti


IZVIRNO SPOROČILO: Bodoca mamica1

Uf znamke nvm. Kupila sva jo v pikapolonci. Bela je in vrezlane ima medvedke na krajsih stranicah



Hvala, bom pocekirala :). A je kakala?

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 19:12:01   
LoniRR
Upam da se imajo. Zagotovo pa dobis kaj podobnega. Pa niti ni bila draga. No ja takrat sem jo kupila ko smo imele nosecnice popuste pa je bila ce se ne motim pod 300eur.

Neee ni kakala. Malo me ze skrbi. K tole je pa sedaj ze 4 dni. Vceraj en bobek edino. 

(odgovor članu Kloti)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 19:19:57   
Cvetnilist
Bodoca mamica si probala s probioticnimi kapljicami?

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 19:33:23   
LoniRR
Cvetnilist sem. Dajem biogaja 5 kapljic na dan. Se AM sem kupila proti zaprtju in ji ga vmesam ob svoj mlek. Pomoje ma cep na koncu in bom jutri sla k zdravniku pa nej ji dajo svecko. Drugo bi blo da je samo dojena in bi blo ok. Tole pa ni od mojga mleka

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 21:38:22   
Cvetnilist
Probaj se pred svecko fejst sladkane kamilice. Bi naj pomagalo.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: APRILČICE 2019
8.9.2019 22:39:43   
LoniRR
Jutri bom probala se donat in kefir. Samo kaj cuker ne skpdi tako malemu?

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?