|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 14:01:06   
jabuk
Bodoča mamica: moja tudi pokašljuje in še nasmehi ko jo pogledam. 😊


Pri 5m sem jo dala v športni del vozička in ful uživa, ker tisto leže prej ji ni bilo več všeč.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 14:38:56   
Kloti
Bodoca mamica, jaz sem od nekdaj sportnica in sem bila tudi med nosecnostjo do konca precej aktivna, se na dan roka (rojen je tri dni cez) sem lazila v hribe, vsak dan pa na manjsi hrib s psom. Imela tudi sladkorno dieto. No, pa so hormoni vseeno naredili svoje in mi ostaja mascobica na stegnih, riti, nad komolci in na trebuhu. Zelooo pocasi se “odtaja”. Navajena sem, da imam minimalno mascobe, tako da je zame to velik sok in se se zdaj nisem cisto sprijaznila. Sem pa zacela s konkretno vadbo, da pridobim nazaj vec misicne mase, bomo vidli, kako bo po kakem mesecu :). Zaenkrat se mi je samo teebuh nazaj stisnil, vendar ostaja koza oz. neka plast mascobe. Da ne govorim o prsih - imam vsaj dve steviliki vecje, sploh se ne prepoznam.
Nas se tudi obraca stalno na trebuh - med previjanjem je sploh stalnica, na tleh je na trebuhu takoj, ko se obrnes stran, v postelji se veckrat med spanjem obrne. Nima pa pojma, da ima noge. Pa 10 min veckrat na dan sploh ni tako zelo malo - ti samo vztrajaj na teh 10 minutah in bo potem ze sama vidla, kdaj bo zacela uzivat v tem. Igracko ji potisni pod brado, da bo lahko takoj primla, ne tako, da se steguje. Daj jo na odejico na hrbet in jo pocasi dviguj pri strani, da jo bo pocasi zvrnilo na trebuh, pa vmea kako pesmico ali pac nekaj, kar ima rada - lahko se gresta tako igrico, pa ji bo morda postalo zabavno.
Jaz sem vam tako fous za te nocne spance, dejte se meni malo :/. No, se je pa popravilo podnevi. Sam se ponoci naj gre spet nazaj na svoje ure, pleeeeease🙏.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 14:39:31   
Mišmašek
Mi smo bili danes v drugo cepljeni, sedaj pa je končno zaspal po večurnem joku. Ne vem ali je to reakcija na cepljenje al kaj??? Se me drži kot klop, pa jest noče... Ne vem. Smo pa drugače pri 5,5 mesecih veliki 65,5cm in težki 7kg. Je kar lepo dobil glede na njegovo odpustno težo 2,1kg. 😁 Smo pa imeli že ob 7:30 posvetovalnico, tako da ima že od zjutraj pester dan. Aja pa urin smo mogli dat danes. Upam da se bo sedaj naspal in bo potem ok 🤞 je pa rekla pediatrinja da to pokašljevanje pogruntajo ravno v tem času. Naš isto dela. Ni pa nič narobe, hočejo samo pozornost 😆 mi smo v športnem delu že od konec junija, ni bilo druge variante kot premenjat, ker smo zelo radovedne sorte. 


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 14:44:10   
Mišmašek
Aja pa glede postave.... Bodoča mamica, jaz sem po porodu dobila še 5kg gor. Po prvem porodu sem jih z dojenjem izgubljala, sedaj pa.... Pa ker se ne doji več kot samo ponoči, pa še to je danes prvič prespal, sem v nizkem štartu za dieto. Če hočem letos oblečt isto zimsko garderobo mi drugo ne ostane 😣😭  lahko začnemo skupaj, si bomo korajžo dajale 👍


(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 15:19:23   
LoniRR
Hm ok se ze bolje pocutim, ker jst ima ze vecino hlac izpred nosecnosti lahko na sebi-seveda brez pasa in ne elegantnih. Tisto cez stegna ne pride 😢 no ja sem skoraj na tezi izpred tocno 1leta nazaj ampak mi ni jasno kako ker moja postava ni niti mal podobna tisti pred nosečnostjo hehe
No mi smo bili danes 2x cepljeni. Nasa nic nejoka Veselo ceblja in se igra. Imamo 6720g in 64,5 cm aja stari smo pa 4,5 mesca. Mi je pediater sam rekel da naj jo prestavim v sportni del ker zelo dobro drzi glavo (tudi nasa ni prevec vesela kosare in je uporabna le ko mora spati). Je pa rekel da ce se v 3 tednih nav zacela obracat da nej pridem nazaj. Da ponavadi otroci najprej osvojijo obrat in potem svoje noge v usta. No ja. Pa glede pokaslevanja je pa rekel da zto k ima prevec sline in se ji zatika in ko jo pogledas in dobi pozornost pozabi nato. 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 17:11:32   
jabuk
Uf so pa vaši kar veliki. Mi imamo v četrtek posvetovalnico in tudi 2.cepljenjr bi moral imeti, ampak ne vem če bo, glede na to, da je čez vikend bruhala, včeraj še imela drisko.


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 17:27:26   
LoniRR
Ooo jabuk potem je ze boljse?super. Hm nasa se je 52cm ze rodila. Nvm jst sm celo mislila da je vecja ker imamo hlace ze 74 in bodiji 68 so ze na knap

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 19:14:43   
Cvetnilist
Punce, ena cisro izven teme. Ali katera zbira Mercatorjeve slicice Disney mali sef? Jaz jih imam ogromno viska in jih nimam komu za dat. 😕Drugace pa Bodoca mamica zakaj bi morali priti cez 3 tedne nazaj, ce se ne bo obracala? Saj pa nekateri se sploh nikoli ne obracajo. Probaj jo te malo vzpodbuditi, tako da ji z nogico nakazes kako se naj obrne.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 19:26:26   
Kloti
Ma te stevilke so cisto odvisne od znamke oblacil. Nas ima ene stvari 62, ene pa 74, ene za 6-9 mesecev itd. Ni pravila. Je pa pac bolj bocko, zato so v pasu marsikjre hlacke tesne. Obaibi ima npr. res male stevilke, kar je dobil za darilo, smo morali vse zamenjat 😅.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 19:32:54   
Kloti
Drugace pa res glede obracanja - ima pac svoj tempo. In kaj bodo cez tri tedne gruntali? Kot da imajo odtisnjen rok, do kdaj morajo kaj delat. No, ampak ok, da imas previdnega pediatra, kak drug ti morda sploh ne bi nc ponudil, da jo spet pogleda.

(odgovor članu Kloti)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 20:01:50   
Mišmašek
Hahaha, ja, mi zbiramo malega šefa 😁 če maš kaj viška lahko pošlješ 😋


(odgovor članu Kloti)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 20:07:06   
Cvetnilist
Mišmašek, ogromno jih mam viška, zato pa tudi sprašujem. 😁Napiši mi pod zasebno naslov in ti jih jutri pošljem. Res jih mam veliko in mi jih je škoda tako da bom vesela, ce bodo komu prisle prav.

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 22:19:38   
LoniRR
Nvm punce. Ze danes mi hotla sestra pokazat kako jo naj obrnem in seveda mala ji prec sledila, ker pri nas na bok tudi plenicko menjamo in se oblacimo. Potem me pa pogleda pa pravi aja vidim da poznate vaje. Jst jo vsakic dam na trebuscek preko boka in mala lepo sledi. Samo spodnja rokca ji nagaja. Problem je le ker se sama od sebe ne spravi na bok, razen ce jo kaj zamoti npr. Igracka in se zvrne. Naslednjo posvetovalnico imamo sele konec oktobra in je rekel da nebo do takrat cakal in da bi jo raje vmes videl. Nvm ampak iskreno raje vidim da je previden kot da zamahne z roko. Po drugi strani imam pa potem obcutek kot da je kaj narobe. Na tleh se igrava, knjige bereva, telovadiva...

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 22:20:15   
Mišmašek
Joj, ne znam pod zasebno. Kako naredim to? 🙈


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 22:27:27   
Cvetnilist
Na telefonu ne gre, bi morala na računalnik it. Al pa mi na mail napisi: amadeabanfic@gmail.com je moj mail. Napisi samo, ko bos prebrala, da zbrisem to sporocilo. 😁

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 22:28:10   
Cvetnilist
Saj ne gre zbrisat. 😁Ti mi samo pisi na mail pa ti jutri posljem.

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: APRILČICE 2019
10.9.2019 22:55:23   
LoniRR
Hehe danes je tocno 1 leto odkar sem imela prvi pregled za mojo princesko. Kako gre hitro cas 😍

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2019 8:21:32   
Mišmašek
Ekola, briši, hvala 👍😁


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2019 14:42:07   
Kloti
Evo jaz bom pa se malo spustila ventil. Bolj ko mali napreduje cez dan, bolj nazaduje ponoci. Vceraj je cebljal na polno in uporabil en kup novih zvokov, drzal v vsaki rokici drugo igracko, sam odprl knjigo medtem, ko je bil na trebuhu... in ze drugo noc se zbuja na pol ure in hoce biti pri meni. Ene parkrat je zaspal pri atiju, ampk se itak spet zbudil. Malcek dlje je pospal le ob meni v postelji. Ne gre drugace, kot da ga dojim leze in skusam vsaj dremati. Sploh ne vem vec, kaj pomeni biti naspan... cez dan sicer nekaj spi, a tezko predvidim, koliko casa bo spal in ne morem zaspat, ker se vedno zgodi, da se ravno namestim, pa se zbudi. Zdaj avtomatsko cakam, da se bo prebudil takoj, ko se bom ulegla. Najbrz poskakuje v rasti. GH ga se ne zanima, malcek smo poskusili s kasico z mojim mlekom, ampak je vse slo mimo. Je pa sele ta teden dopolnil 4 mesece, tako da ne pricakujem, da bo kar jedel... pac ob svojem casu. Nic, sem se morala samo izpovedat... 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2019 14:57:13   
Žabica.m
Kloti sva že dve. Od kar smo prišli z morja je vsaka noč slabša... Sedaj se budi na eno uro oz. na pol ure. Podnevi spi samo v vozičku ali na rokah. Malo prej sem jo odložila, ko je že spala pa se je začela dreti sem jo dala na zizo in se je lepo najedla in potem malo počivala, takoj ko sem ji vzela zizo vstran huronski jok. Sedaj sem jo pomirila in se igra na tleh ter tečka zraven, ker ni naspana. Jaz sem že kot zombi. Pa si stokrat ponovim, da je samo faza pa me glih ne potoloži ta stavek. Berem o spalni regresiji, vsak članek po svoje. Jaz sem v fazi obupa, pač ponoči bom vstajala, podnevi pa bo spala na rokah. Če ne prej se bo naučila spati v vrtcu. Pa da ne razlagam, da podnevi nič kaj dosti ne poje. Tako, da je pot celo noč na zizi... 

(odgovor članu Kloti)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2019 15:14:26   
LoniRR
Oh bogici kok sm jst sebicna ko mislim kako slabo spim ko mi mala eno noc sitnari in me set_a pol ure skp. Mogoce je to kaj z luno povezano ki je na poti... no nasa je vceraj zaspala sele okoli 10ih in bila danes ze ob pol9ih pokonci. Okoli 5ih ponoci sem jo ze dojila. Po vrhu imam macka ki se je odlocil da bi dremal na meni in sem bila ponoci v skrbi za dva. Ampak sm spala vsaj 5ur v kosu... no nasa je danes tudi tecna, ker ji manjkata vsaj 2h spanja. Spala pa nebi. 
Hm punce ali se se kateri otrocek ne kotali na bok?

(odgovor članu Žabica.m)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2019 15:51:51   
Kloti
Ko bi vsaj bila luna, potem bi minilo, kot je prislo :D. Pa neke horror stories slisim od sosedov, da njihov ne spi vec kot 2 uri v kosu, pa ima skoraj 2 leti, a se hecate 😱. Ja nic, to ni sluzba, ki bi jo lahko zamenjal. Saj ne, da bi jo hotela, ampak ko se ti blede od neprespanosti, res razmisljas, ce bos sploh se kdaj spal kolikor toliko normalno. Morda tam cez ene 12 let, a? 😁 Nas tudi podnevi bolj malo je in potem se celo noc doji, takrat je tema, nic ne vidi, nic ne slisi in ima pac cas, logicno, kajne ... 😄. Mulc. Potem se pa tako nasmeji zjutraj, da ne mores biti slabe volje. Utrujenost pa ostaja. Zabica, jaz sem doktorirala iz spalne regresije in podobnega, pa res upam, da se bo popravilo. Je ze tako dobro kazalo, da je to spet sok. Pri nas traja ravno en dober mesec...

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2019 18:29:24   
LoniRR
Joj upam da vama mine cimprej. Ne predstavlam si da nebi spali. Kdaj pa hodite spat? Mi npr. Ful bolje spimo odkar gre mala ob 8ih ze spat. Ma vsaj 8ur v kosu. Prej pa jih je mela cca 5-7 v kosu.

(odgovor članu Kloti)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2019 18:40:21   
Mišmašek
Pri nas je pa drugo. Nam hodi spat že okrog 18:30-19:00. Ga ne morem zategnit da bi šli malo kasneje spat. Spi pa potem z enim bujenjem sredi noči. Vstajamo pa okrog 7:00. Saj je ok, samo si pa ne predstavljam da postane noč za mali žur. Boge ve 😣


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: APRILČICE 2019
11.9.2019 18:45:53   
Cvetnilist
Tudi mi zadnje case ne spimo prevec dobro. V svoji posteljici odspi ravno 2, 3 ure potem pa zeli spati zraven mene. Imam pa obcutek, da jo mantrajo zobki, ker si jih neprestano drgne z grizali. Dames je ze cel dan precej razdrazena tako da jih pricakujem v kratkem. Mislim, da vam dovolj pove, ce povem, da danes od kakih 13. pa do zdaj ni nic spala...Se mi je pa danes zacela cisto samostojno postavljati na vse 4. Poskusala je ze prej ampak danes ji je prvic lepo uspelo. Ocitno bomo res hitro plazili. Se mi zdi, da tudi ze ta polsed iz boka malo nakazuje ampak ji se ne uspe pravilno pokrcit obeh nogic. Smo pa danes stari tocno 5 mesecev.Bodocamamica1, morda pa je res bolje, da je pediater malo bolj skrben, ceprav jaz mislim, da to ni nic taksnega. Vsak se razvija po svojem tempu. Eni se naj nikoli sploh ne bi obracali in direkt preidejo v sedenje. Pac tvoja pikica ne mara prevec biti na trebuscku in zato pomojem niti nima zelje/interesa bit na trebuscku. Moja ga ma na primer (za moje pojme) malo prevec, ona se se v spanju obraca v kravice in jih pase v spanju, da moram imeti celo njeno posteljo do vrha oblazinjeno z debelimi blazinami, ko pa spi zraven mene pa njeno posteljico imeti cisto zraven svoje in oblazinjeno se zunanjo stranico, ker se kotali iz ene strani postelje na drugo. Res, 24 ur na dan moram biti na prezi. Se ko jo odlozim na tla se odkotali dol iz puzzlov.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?