|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 16:18:00   
Bodocamamicaa
Kar ne morem verjet kako malo casa nas se loci, do tega da spoznamo svoje prince in princeske. Jaz bom jutri zacela s pranjem in likanjem cunjic, pa me zanima, ali ste dajale v oblekice kaksen mehcalec. Vem da obstajajo prav otroski, chicco in podobni...pa nevem, rada imam disece oblekice, nevem pa ce je ravno pametno. Je morda katera dala kis da so malo bolj mehke oblekice? Susilca se nimava, tako da to zal ni opcija. Pa se nekaj me zanima. Danes sem prvic zacutila neke vrste bolecino 🙈 obcutek kot bi nekdo z nozem zarezal od spodaj (od tamale 😊) proti popku. Katera ze dozivela? Dvakrat me je tako in je nehalo. 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2176
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 16:35:31   
jabuk
Bodocamamicaa ta bolečina je čisto normalna. Mislim, da je lih cvetnilist nekaj časa nazaj o tem pisala. Mi imamo sušilec, tak da ti žal ne morem svetovati :).


(odgovor članu Bodocamamicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2177
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 18:18:10   
Cvetnilist
Bodocamamicaa, ta bolečina je čisto normalna, meni se vsake tolko pojavi. Pa tudi krči so zadnje čase bolj prisotni, kar pa je tudi čisto normalno, glede na to, da sem nehala piti magnezij. user posted image Sem pa sama danes ravno začela pripravljati torbe za porodnišnico, me je patronažna sestra včeraj opozorila, da je že čas. user posted image
Drugače pa jaz perem s tem Chicco mehčalcem, zelo lepo diši. Dodam tudi minimalno količino pralnega praška. Sušilca nimam zato pa potem vsa oblačila konkretno prelikam in je to to. Mislim da tako ali tako ni mehčalec toliko problem kot so pač razni praški. Drugače pa tudi če dodaš kis pomojem ni noben problem.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2178
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 18:37:13   
LoniRR
Jaz sem pa par strojev oprala z otroskim chicco tekocim pralnim praskom brez uporabe mehcalca in vse dobro prelikala z obeh strani. Potem pa sem obupala in sla kupit susilca. Pa sedaj ne perem nic drugace, le da mi ni pptrebno vec likati. V stroj dodajam tudi lovilce barv, ker so roza cunjce kr lustne za barvanje...bodocaaamamica vsaka malo drugace pere tako da malo po obcutku. Jst tut locujem in otroske stvari perem posebej. Me pa panika grabi, ker kr ni konca. Perem ze vec kot en teden po vsaj 2stroja na dan pa imam se toliko za urediti da upam da mi rata 🤔
Hehe mismasek torej cakamo nate, da nas razveselis 👏😍Pri meni danes ni bilo se nobenih popadkov ali blizajocega se poroda zaznati. Je rekla, da bo se na varnem nekaj casa tko da bom kr aprilska haha. Joj kaj bos imela lep datum-materinski dan. 




(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2179
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 19:14:53   
Cvetnilist
Mismasek, pa res imaš lep datum. user posted image Saj tako kot smo se že pogovarjale, je bolje tako, da se otročiček rodi, če še vedno zaostaja v rasti. To bo zdaj res hitro minilo in očitno boš prva med nami. user posted image user posted image
Bodoca mamica1, sploh ne govori, jaz sem mislila da imam že vse oprano pa sem še vedno najdla nekaj novega za oprat. user posted image Zdaj sem se lotila pranja posteljnine in brisačk. user posted image Drugače pa sem danes že pripravila torbo za malo za porodnišnico. user posted image Drugače pa ja tudi pri meni še ni zaznalo popadkov, skoz je blo tam nekje med 30 in 40. user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2180
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 19:43:39   
Bodocamamicaa
Aja, jst sm pa glih razumela da so mehcalci problem. Sej tekoci pralni prasek se itak izpere. No ja, bom ze nekaj naumila 😁 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2181
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 20:14:45   
LoniRR
Bodocaaamamicaaa vzami otroski pralni prasek pa nima kaj biti k so kao eko snovi notr. Razn seveda, ce bi mepa otrocka obcutljivega na kaj takega kar pa ne mores vedeti...

Cvetnilist res je. Jst kr ne vidim konca temu pranju. Imam obcutek da se nikamor ne premaknem pa cele dneve sam perem haha. Jst se torbe za otrocka nimam. Zase pa imam samo pripravljeno kar sproti spravljam v omaro od nakupljenega in pase za v porodnisnico. Npr. Vlozki, hlacke, krema za bradavice... no ja sj pol se pa kr konca. Mi ze moj tezi kdaj bom pa se kr ne spravim.Hm glede ctgja pa je meni rekla, da so super rezultati in da ni se panike, ker mam tudi dovolj plodovnice tko da bomo se malo v enem kosu hehe

(odgovor članu Bodocamamicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2182
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 20:30:09   
KmAlU MaMiCa
Joj res so ti dallepi datum...na materinski dan postanes mamica...vec pa ni. Jaz mam tud ze vse spakirano in zrihtano. Sem mislila da bom bolj pocasna glede na to da sem pozno zacela pa mi je uspelo vse uredit. Stvari mam vse, zase torbo in tudi za malega za vse...zdaj pa sam se popadke cakam hehe. Glede pranja jaz ne kompliciram. Mehcalec mam sensitiv od silana ali lenorja pa takoc prasek in to je to. Po pranju v susilec, zlozim in pospravim. 


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2183
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 20:32:04   
TissaBaby
Mišmašek, jabuk, srečno obemaaa user posted image ! Se že veselim poročanja o vajinih otročičkih! :)

Jaz bom itak zadnja z datumom konec aprila, še na porodniški nisem :). Tako da jaz bom verjetno začela prat takoj na začetku aprila, ko začnem porodniško. Bom pa kar normalen prašek uporabla, pa brez mehčalca. Čeprav sem se zdaj spomnila, da sem dobila dva testerčka v unem paketu Baby book, nek otroški mehčalec in tekoči pralni prašek. Mogoče bom pa tisto uporabila. Ne vem še.

Jaz sem drugače ok, me pa zadnji teden že kar žuli ta trebuh. Imam občutek, da je otroček ful zrastel in se daje v neke čudne pozicije, da mi kdaj čisto našpona kožo na trebuhu, pa bule se delajo. Hecno :).

V skupini na Fb jih je že ene 5 rodilo, ene celo konec februarja že, nedonošenćki. So pa vsi ok :).

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2184
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 20:37:04   
KmAlU MaMiCa
Punce glede nohtov...kaj si boste vse dale gel dol ce ga seveda imate? Jaz mam full ostre in tanke nohte brez gela in do zdaj nisem niti razmisljala da bi si ga dala dol...zdaj ste mi pa dale za mislit. Jaz mam gel ze cca 4 leta skos...pa sem si jih zdaj dala skrajsat ker mam drgac dost dolge in sem ze zarad tega full nesrecna...da si dam pa dol pa tak brezveze...ne vem...sranje je to 


(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 2185
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 21:05:45   
Mišmašek
Hahaha, res je, na materinski dan so mi dali datum. 😍 Sem že v nizkem štartu, čeprav tudi sama začnem porodniško 18.3. Joooj, jaz komaj čakam, pa seveda vam bom vse poročala, brez skrbi. 🤗 Jaz sem s tem pranjem in pripravami stvari končala v dveh dneh. Sem se tudi pozno lotila, je pa seveda res, da sem stvari samo zvlekla na kup, je bilo vse doma že od ta prvega. Razen kozmetike. 🙂 Tako da sedaj samo še pucam vse kot nora. Se zavedam da je hiša čista, ampak vseeno, jaz gulim in ribam. Eh ja, kaj čmo, saj veste o čem govorim ne, hahaha 🤣


(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 2186
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 21:22:41   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: KmAlU MaMiCa

Punce glede nohtov...kaj si boste vse dale gel dol ce ga seveda imate? Jaz mam full ostre in tanke nohte brez gela in do zdaj nisem niti razmisljala da bi si ga dala dol...zdaj ste mi pa dale za mislit. Jaz mam gel ze cca 4 leta skos...pa sem si jih zdaj dala skrajsat ker mam drgac dost dolge in sem ze zarad tega full nesrecna...da si dam pa dol pa tak brezveze...ne vem...sranje je to 





Jst si sama delam gelis in sem ze par mesecev nesrecna, ker imam nohte brez gelisa. Pocutim se zanemarjeno in obcutek imam da me vsi vidijo v nohte. Ampak cim rodim si jih prec nazaj naredim. Sedaj pa ne upam. 

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 2187
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 21:27:34   
LoniRR
Mismasek jaaa. Jst mam obcutek da mi me bo uspelo vse narediti ker rihtamo kuhinjo in potem se otrosko in me nervira k svinjsko povsod. Bl k pucas slabji je haha

Jst pa v petek nastopim z materinskim dopustom 👏😍
Oooo kr 5jih je ze rodilo. No ja sj glede na st. Koliko nas je aprilcic se niti ne cudim. Vedno jih rodi par pred rokom in konec koncev smo ze sredi marca. Samo da je vse ok 😀

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2188
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 21:37:02   
Mišmašek
Bodoca mamica1 kateri material uporabljaš za geliš? A je to tvoj poklic?


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2189
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 21:43:15   
TissaBaby
Jaz se ne bi s tem hecala. Se najmanj je en gel dol dat. Kaj je lepota proti zdravju? Si das za en mesec pac dol in nimas nic al pa prozoren lak in je. 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2190
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 21:44:36   
Cvetnilist
Bodocamamicaa, jaz se ravnam po mami, ki ima vse mogoče kožne alergije in ona mi je rekla, da najbolj so agresivni praški (posebej Ariel in Persil), da mehčalec ni takšen problem. Ne vem če to 100% drži ampak jaz se ravnam po tem. Se mi zdi, da vsaj malo mehčalca mora biti, da oblačila dišijo in so mehka. Praška pa dam zelo majhno količino.

Bodoca mamica1, pomojem boma midve prali do roka. user posted image Saj jaz MISLIM (user posted image ), da sem oprala zdaj zadnje. Če se nebom seveda spet vrgla v kakšno nakupovanje in bo treba spet prati. user posted image Drugače pa za malo sem jaz spakirala kar v ono torbo, ki sem jo dobila zraven vozička, sem res super vse spravila not. Za sebe sem pa spakirala v eno takšno manjšo potovalkico. Samo nimam še čisto vsega not, sem si listek gor nastavla kaj še manjka. user posted image Drugače pa jaz sem si tudi dala en paket vložkov in teh mrežastih hlačk v potovalko, pač za vsak slučaj, čeprav mam definitivno namen izkoristit to kaj bo v porodnišnici, ker nam pripada.user posted image Pa en mali paket pleničk za malo sem si še dala not, to mi je ena kolegica svetovala. Katere vložke si si ti kupila? Jaz sem vzela Vir80, bi naj bili baje najboljši. Glede CTG pa sma na istem, tudi meni je rekla, da so rezultati super, da je mala v odlični kondiciji, zato predvidevam, da bo še kar not en čas. user posted image

Tissa, katerega aprila imaš ti rok? user posted image Saj to je najboljše, da začneš prati ko boš v porodniški, ker takrat boš imela največ časa in boš lahko res vse lepo v miru uredila. Jaz sem tudi začela, ko sem nastopila z bolniško. Ja, res je hecno kakšne akrobacije zdaj že delajo naši malčki v trebuhu. user posted image Jaz imam včasih občutek, da bo kar ven skočla. user posted image Resno jih je že toliko rodilo iz fb? user posted image No saj vprašanje koliko jih je tudi že tu iz foruma, ker jih tudi veliko več ni aktivnih.

Kmalu mamica, jaz osebno nimam gela, mi pa je ravno danes razlagala kolegica, ki je rodila pred kratkim in ki uporablja gel, da si je vse dol spilila pred porodom. Baje res nohti ne smejo biti nalakirani, gelirani, ker se na nohtih baje pol prvo vidi, če pride do kakšnih komplikacij. Vem da ni prijetno zdaj to odstranjevat ampak probaj to čimprej uredit, da si jih vsaj malo te ˝pozdraviš˝ preden rodiš. Saj potem si jih lahko takoj nazaj spet narediš.

Mišmašek, kaj nimaš nobene opcije, da greš že kaj prej v porodniško, glede na to da maš praktično 25. že določen datum? No vidiš, to je fajn če imaš že kakšnega otroka, ker imaš večino stvari pri roki. user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2191
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 21:53:11   
Sofie



Jaz vam priporočam mama vložke od Tosame. Enake boste dobile v porodnišnici. Vir80 sem jaz na koncu vrgla stran, ker mi čisto nič niso prav prišli.
https://www.tosama.si/i_1342_to-to-mama-bombazni-vlozki-za-po-porodu-6-kos



(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2192
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 21:57:22   
LoniRR
Hehe nee, pravo je moja smer izobrazbe 😉. Samo ze od nekdaj sem imela rada lepe nohte in se mi je splacalo kupiti lucko in material. Nic posebnega nimam samo tko imam vedno pri roki. Najbolj me je motlo ko sem morala po par dni cakati, da mi je lahko noht popravla k sm ga kej okrusla. Tko pa sama prec zrihtam. Edino moje mnenje, da je treba kupt kvalitetno lucko (od cca 100eur dalje in ne une pocen za 20eur) in lake dobis v dm ze za 10eur. Jst se hitro navelicam barve tko da raje kupujem mini lake in jih skoz menjam. Nisem pa pristas gela, ker mi je zelo unicil moje nohte. S tem ko gelis mi jih je pa ojacal. Hehe glih tko k nosecnost. Imam obcutek, da kr cez noc rastejo...🤗


(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2193
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 22:05:44   
Mišmašek


IZVIRNO SPOROČILO: Cvetnilist

Bodocamamicaa, jaz se ravnam po mami, ki ima vse mogoče kožne alergije in ona mi je rekla, da najbolj so agresivni praški (posebej Ariel in Persil), da mehčalec ni takšen problem. Ne vem če to 100% drži ampak jaz se ravnam po tem. Se mi zdi, da vsaj malo mehčalca mora biti, da oblačila dišijo in so mehka. Praška pa dam zelo majhno količino.

Bodoca mamica1, pomojem boma midve prali do roka. user posted image Saj jaz MISLIM (user posted image ), da sem oprala zdaj zadnje. Če se nebom seveda spet vrgla v kakšno nakupovanje in bo treba spet prati. user posted image Drugače pa za malo sem jaz spakirala kar v ono torbo, ki sem jo dobila zraven vozička, sem res super vse spravila not. Za sebe sem pa spakirala v eno takšno manjšo potovalkico. Samo nimam še čisto vsega not, sem si listek gor nastavla kaj še manjka. user posted image Drugače pa jaz sem si tudi dala en paket vložkov in teh mrežastih hlačk v potovalko, pač za vsak slučaj, čeprav mam definitivno namen izkoristit to kaj bo v porodnišnici, ker nam pripada.user posted image Pa en mali paket pleničk za malo sem si še dala not, to mi je ena kolegica svetovala. Katere vložke si si ti kupila? Jaz sem vzela Vir80, bi naj bili baje najboljši. Glede CTG pa sma na istem, tudi meni je rekla, da so rezultati super, da je mala v odlični kondiciji, zato predvidevam, da bo še kar not en čas. user posted image

Tissa, katerega aprila imaš ti rok? user posted image Saj to je najboljše, da začneš prati ko boš v porodniški, ker takrat boš imela največ časa in boš lahko res vse lepo v miru uredila. Jaz sem tudi začela, ko sem nastopila z bolniško. Ja, res je hecno kakšne akrobacije zdaj že delajo naši malčki v trebuhu. user posted image Jaz imam včasih občutek, da bo kar ven skočla. user posted image Resno jih je že toliko rodilo iz fb? user posted image No saj vprašanje koliko jih je tudi že tu iz foruma, ker jih tudi veliko več ni aktivnih.

Kmalu mamica, jaz osebno nimam gela, mi pa je ravno danes razlagala kolegica, ki je rodila pred kratkim in ki uporablja gel, da si je vse dol spilila pred porodom. Baje res nohti ne smejo biti nalakirani, gelirani, ker se na nohtih baje pol prvo vidi, če pride do kakšnih komplikacij. Vem da ni prijetno zdaj to odstranjevat ampak probaj to čimprej uredit, da si jih vsaj malo te ˝pozdraviš˝ preden rodiš. Saj potem si jih lahko takoj nazaj spet narediš.

Mišmašek, kaj nimaš nobene opcije, da greš že kaj prej v porodniško, glede na to da maš praktično 25. že določen datum? No vidiš, to je fajn če imaš že kakšnega otroka, ker imaš večino stvari pri roki. user posted image


Ma mam že vse papirje in odločbe iz csd tako da itak ostane zdaj tako kot je. Tam ti za določit datum porodniške gledajo pdp. Ma ni panike, tako ali tako sem doma 😊

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2194
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 22:06:50   
LoniRR
Meni so priporocili od toto mama vlozke, te ki jih je sofie tudi svetovala in imam te na zalogi cev kp. Tko da sm si te vzela sabo. Hm cvetnilist, kaj tudi plenicke rabim za malo toliko imeti? Hehe jst mam skoz neki za prat. Ze prej sm vedno mela kej za oprat. Mam macka doma in ko drugega ni pa njegove dekce perem hehe. Vedno se neki najde. Hm glede mehcalca... ta od chicca tekoci prasek tako lepo disi, da niti ne potrebujem mehcalca. Susilec mi pa pusti tako mehko perilo da tudi s tem ni problema. 🤗 vsak po svoje in, ce ima mami alergije pa ji tako odgovarja potem zihr ne bo skodovalo 😁
Jst tudi mislim, da je za nohte vredno pocakati. Kot sem ze rekla sem preventivno ze od 7ega meseca brez laka, gelisa... nikoli ne ves kdaj te zvije in nebi ravno reskirala zarsdi laka...

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2195
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 22:09:57   
Mišmašek


IZVIRNO SPOROČILO: Bodoca mamica1

Hehe nee, pravo je moja smer izobrazbe 😉. Samo ze od nekdaj sem imela rada lepe nohte in se mi je splacalo kupiti lucko in material. Nic posebnega nimam samo tko imam vedno pri roki. Najbolj me je motlo ko sem morala po par dni cakati, da mi je lahko noht popravla k sm ga kej okrusla. Tko pa sama prec zrihtam. Edino moje mnenje, da je treba kupt kvalitetno lucko (od cca 100eur dalje in ne une pocen za 20eur) in lake dobis v dm ze za 10eur. Jst se hitro navelicam barve tko da raje kupujem mini lake in jih skoz menjam. Nisem pa pristas gela, ker mi je zelo unicil moje nohte. S tem ko gelis mi jih je pa ojacal. Hehe glih tko k nosecnost. Imam obcutek, da kr cez noc rastejo...🤗




Super, pridna 💅👍 sem mislila da si v istem poklicu kot jaz. Jaz sem dipl kozmetičarka, zato me je zanimalo 😁 je praktično ne, ko si lahko vse sam porihtaš 😊

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2196
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 22:10:59   
LoniRR
Kmalu mamica bo bolje da pustis datum porodniske na 18.3, ker bos mela tko potem podaljsano in bos dlje doma z otrockom 😋. Mislim zaro, ker si itq ze sedaj doma 😁


(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2197
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 22:23:50   
Mišmašek
Ja itak, saj prvič je bilo isto. Sem isto v 37 tednu bila že mama. Res je, si potem takoj 3 tedne več doma 😋


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2198
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 22:24:58   
LoniRR
Ooo mismasek top izobrazbo mas hehe. Sama sem sicer zaplavala v druge vode ampak glede tega pa prec vse probam tut sama haha. jaa to da mas doma in lahko kamot cez dan cistis in si zvecer popravis je fenomenalno. Tko mi ni problem it drug dan v sluzbo in skrivati okrusen noht. 😉

Ej potem bi te pa vprasala nekaj malo cudnega. Zaradi trebuha se ne morem sama vec obriti dol in mi pomaga moj. Depilacije ne upam sedaj, ker nimam dobre izkusnje iz preteklosti. Ali obstaja se kaka druga opcija za nas nosecke?

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2199
   RE: APRILČICE 2019
13.3.2019 22:29:56   
Cvetnilist
Mišmašek, no pač mislila sem, da bi ti na podlagi vsega skupaj prej pripadala porodniška. user posted image Je pa res da bi imela samo letanje sem in tja, da bi ti spremenili papirje. Samo ma pa Bodoca mamica1 prav, bi se ti pol verjetno tudi skrajšal čas porodniške.

Bodoca mamica1, meni so pa priporočili Vir80 in sem tudi zato vzela te. user posted image Pa dobro, bo že vredu, glavno da pač je neki malo močnejši vložek. Saj tudi Vir izdeluje Tosama, tako kot te To to vložke. Ja meni je danes rekla ta kolegica, da naj imam za vsak slučaj zraven, da načeloma imajo v porodnišnici zaloge ampak da včasih kaj zmanjka. Zato sem dala v potovalko en majhen paketek pampersk. Jaz tudi drugače ogromno perem, ne vem od kje se nabere tolko stvari za pranje. user posted image Drugače pa se strinjam, da ti Chicco izdelki res zelo dišijo, ko perem od male oblačila mi celo stanovanje diši. user posted image Jaz ne uporabljam ne gelisha, ne gela imam res srečo, da imam drugače svoje nohte zelo močne in dolge tak da sem se navadla da si kar svoje polakiram. user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?