|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2019
17.1.2019 17:28:44   
Tinckk2
Suzana js sem bla na nuhalni v ponedeljek. Mi je kr mrak padu na oci. A.Risk je 1:109. Drugo je blo vse ok. Tako da mi je dr.Tul Mandic hotla ze danes nardit biopsijo horionskih celic ampak je dr.Bezigarjeva zbolela in ne morem it brez genetskega posveta na poseg. Tako da sem pol vzela amniocentezo. Jo imam v Postojni v zacetku februarja na napotnico. Tako da ja bo treba se kr dosti cakat da lahko zacnem res uzivat. Sem vprasala mojega osebnega ginekologa tudi za nifty pa mi je svetoval rajsi AC, ker je 100%. Sam pozitivno in pozdravcek vsem

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Julijke 2019
17.1.2019 19:26:29   
suzanaL
Tinckk2 drzim pesti da bo vse ok pri obeh! user posted image Jaz sem se zdej 2 dni kar malo pomirila itak drugega kot cakat ne moremo, potem pa pocivat tistih nekaj dni, je pa blo dva dni norisnica v srcu in glavi.. se vceraj nisem bila prepricana ali sem vse zrihtala ali sem kaj pzabila nrediti ali koga pozabila poklicat, en kup zapiskov iz vsake stevilke.. drugace pa so meni rekli, da moram dopolnit 16.teden za poseg tako, da je treba lih februar pocakat...

(odgovor članu Tinckk2)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Julijke 2019
18.1.2019 8:46:17   
Nexica
Pozdravček Julijke! user posted image
Javlja se vam še ena srečka nosečka, PDP 31.7.2019 user posted image S tem da vas morda prehitim.. pričakujemo namreč user posted image user posted image dvojčke user posted image .
Včeraj sva imela NS in je vse zgledalo BP, le sramežljive sorte sta najina srčka, saj se rada skrivata in se je ginekolog moral kar potruditi da je vse preveril. Spola se pa tako ali tako ni videlo..
Je morda še kakšna user posted image ki pričakuje dvojčke? user posted image
Sicer sem pa izredno vesela, da mi ni bilo prav nič slabo v teh 12ih tednih.. samo utrujena sem pa non stop. Tako da sem kar prisiljena bolj počivati in z obveznostmi malo bolj obremenjevati mojega dragega user posted image

Pozdravček, Nexica

(odgovor članu suzanaL)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Julijke 2019
18.1.2019 9:32:40   
jojiko
Tinckk2 in suznaL, upam, da bo vse v redu, držim pesti. Je pa težko čakati še toliko časa na preiskavo. Upam, da vama pripada FISH (hitri test) in da ne bosta rabili čakati en mesec še na izvide. Probajta se čim manj sekirat, 1:100 je še vedno majhna verjetnost....

Nexica, čestitke, vau, dvojčki :)

Utrujena sem pa drugače tudi jaz zelo, ponavadi ob devetih že zaspim na kavču, pa še kar mi je slabo, sicer ne več tako zelo, da bi mi šlo na bruhanje, ampak kar ne mine.

(odgovor članu Nexica)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Julijke 2019
18.1.2019 14:10:40   
sasi13
Javlja se vam še ena julijka. Rok imam 17.7... Ali se prav zasledila da imate na fb tudi skupino, kateri punci se rabim javit da me doda?

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu jojiko)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Julijke 2019
18.1.2019 16:08:55   
Aleksandra91
Evo jaz sem danes imela pregled pri ginekologinji.... je se v redu, sem zelo vesela, tudi izvidi so superuser posted image me je pa malo šokiral obseg pregleda, zelo na hitro, konec v 5 minutah... UZ naredila tako na hitro, da se sploh ni videla nobena oblika dojenčka user posted image ampak baje je pri večini tako.... bo boljše čez par tednov na morfologiji user posted image

Kar se tiče FB skupine julijke... so se administratorke odločile, da v skupino več ne sprejemajo novih članic...user posted image ne vem katera dodaja drugače v skupino - mogoče se javi, pa se poskusite zmenit... user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Julijke 2019
19.1.2019 5:33:42   
črtica1
Jaz sem dodajala v skupino, ampak smo se adminke  odločile da novih ne bomo več sprejemale. In pri tem ne bo izjem, ce popustimo eni, lahko se 50im tako. Sicer smo prej postavile rok do konca januarja, ampak smo predcasno zaprle nove vclanitve, ker so nekatere zacele v skupino dodajat moske. Te pa v skupini, kjer delimo tudi intimne stvari, nimajo kaj počet. Pa res nas je veliko(čez 100) in za zasebnost so boljse manjse skupine. Verjetno jih bo pa treba kar nekaj odstranit, ker so neaktivne, samo bralcev si pa v skupini zal ne zelimo. Facebook lepo prikazuje aktivnost clanov v skupini in se tocno vidi kdo ni napisal niti ene objave. Če nekam prides, se je lepo vsaj predstavit ;) 
Tako, še malo bolj obširna razlaga zakaj in kako smo se odločile za ta korak ;) 
Obstaja pa se ena skupina, kjer so zdruzeni Junijčki in Julijčki 2019, tista ni tako zasebna in se mi zdi da se sprejemajo nove clane. Tako da brez facebook skupine ne boste ostale. 








(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Julijke 2019
19.1.2019 8:15:34   
Aleksandra91
Črtica razumem user posted image je po eni strani to čisto fer, saj pa smo sedaj julijke že kar "krepko nosečke", oz. vemo že nekaj časa za nosečnost in je bil čas se pridružit....
Drugače pa... zakaj so pa moške dodajale? user posted image

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Julijke 2019
19.1.2019 14:26:23   
črtica1
Ne vem zakaj, smo gledale ce je slucajno skupen profil..sicer mi je to kar neki..pa vseeno, ni bil skupen. So bile samo moske slike gor...Ja tiste, ki smo aktivne na fb smo si kar hitro poiskale skupino...res smo si zelele da vse sodelujemo, ne da nas je v skupini 200, aktivnih pa 20. Ostale pa berejo..zgubi se zasebnost...
Ste videle akcijo za peg perego book scout?
https://www.mimovrste.com/vozicki/pegperego-modularni-sistem-book-scout-xl-geo-bez

Komplet 4v1 za 449€. Pa vozicek je noro dober! Smo imeli sportni del pri drugemu otroku, ampak smo ga zaradi prostorske stiske prodali. Mene samo barva moti..sem se zapicila v blue denim 😃 me bo pa drago koštala ta barva 🙄



(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Julijke 2019
21.1.2019 15:31:32   
IceLand
Zivijo ponce. Jaz imam huhalno v cetrtek. Ze komaj cakam, da bom lahko potem mirna vsaj upam. Tinckk2 in suzanaL sporocita kako bo, vama posiljam pozitivne misli, da bo vse ok. A ste drugace v sluzbi in sirsemu krogu ljudi povedale da ste nosece? Ali mogoce katera ve za kaksno dobro knjigo dojencku, recimo kaj vse moras vedeti, ko se rodi, napotki, nasveti?


(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Julijke 2019
21.1.2019 18:41:11   
Aleksandra91
Jaz sem bila danes v knjiznici s tem namenom, da bi si sposodila kaksno dobro knjigo, pa ni bilo nic od nic... prav razocarana sem bila nad izbiro... tako, da bi bila tudi jaz vesela kaksnega predloga za knjigico :)

Jaz imam naslednji pregled 7.2., to bo kmalu, potem pa pocasi ze tako morfologija... kak greee hitrooo...

Sem pa vceraj, zdaj sem 100% zacutila meuurcke v trebuscku<3 sem pa v 16. tednu, ve ze cutite kaj? 

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Julijke 2019
22.1.2019 3:21:28   
črtica1
Meni je zakon knjiga modrost rojevanja. Za tisto obdobje po rojstvu pa od Wilme 10 P-jev za uspesno dojenje. O rokovanju mi je bila pa najbolj všeč Pedosana Andreja Smolič. Ima tudi vadbe v Ljubljani za dojenčke. Pa njenih  posnetkov imate ogromno na netu. 
Zdaj se malo spogledujem še z metodo uvajanja hrane po BLW Po starih kopitih sigurno ne grem.  https://www.babybook.si/hranjenje-na-otrokovo-pobudo-blw/ 

A je mogoce katera ze razmisljala o pralnih plenicah?  Jaz imam zdaj prostor za susenje ker smo v hisi.in me ful mikajo..

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Julijke 2019
22.1.2019 8:15:38   
Aleksandra91
A to si kupila knjige, ali si si jih kje izposodila?

Drugace pa, glede plenick... vem da so pralne bolj ekoloske in se financo je ceneje, ampak midva bova imela navadne plenicke... nekako si ne predstavljam, tega ravnanja s kakci, ker vrjetno je potrebno po tavecjem kakec iz plenicke odstranit (pa se mi ne gnusi, da ne bo katera mislila!), ker v stroj verjetno ni pametno vse vreci, pa se takoj jo moras oprat, ker bo drugace smrdelo.... ne vem pa kako je potem ekolosko 1 plenico samo oprat :/
Drugace pa vem, da ima Viral Racman super, 100% bombaz in 100% bambus, zelooo kvalitetne.

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Julijke 2019
22.1.2019 10:28:00   
črtica1
Prve dve imam svoje, pedosano mi je pa kolegica posodila..
Kolegi imajo pralne plenice in so ful zadovoljni. Zato je mene zamikalo. Perejo na dva dni in za kakanje uporabljajo linerse oz. vlozke ki so kot wc papir( se vrzejo v stranisce). Imajo ene ze za tretjega otroka in nocejo vec navadnih. Mene je samo ponudba zmedla ker je toooook razlicnih, da sem cist zgubljena. Oni imajo racmanke...

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Julijke 2019
23.1.2019 8:25:19   
Aleksandra91
Ja Racmanke naj bi bile super, so pa res malo dražje, ampak baje vrednega tega denarja in hitro imaš povrnjeno, če preračunaš koliko stane paket pleničk in koliko jih porabiš, dobiš hitro ta denar noter user posted image
No jaz se zaenkrat ne bom odločila za pralne pleničke, bom poskusila z običnimi, niti nimam toliko prostora v stanovanju za vse to sušit user posted image tukaj kjer sva imela sedaj sobo "za vse" - od sušila, likalne deske, odlagalnih površin.... bova uredila otroško sobico in gre sušilo avtomatsko v dnevno?, ali nek drug prostor...

Kako ste drugače, kako se počutite? Jaz zdajle že nekaj dni opažam, da me zvečer začne vse tiščat v spodnjem delu trebuha, ne znam točno opredelit, ker ne vem, ali me tišči od znotraj, ali je tak občutek, zaradi trebuščka, je pa zelo neprijetno.... magnezij pijem zjutraj in popoldan ali zvečer, ko pridem iz službe.....

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Julijke 2019
23.1.2019 21:18:06   
Jessii
Hej heej Juliijke ! Kako ste kaj? Se ena tukaaj se vam pridruzuje.. Sem ze noseca 13.tednov.. pdp 22.7.2019 😊😊 Na Nuhalni Svetlini se ni videlo spola oz.popokvnica je bla med nogicami da se ni videlo.. Ali katera pozna mogoce ali enostavno pri sebi ve za kaksne simptome ali kaj podobnega da je puncka ali fantek? Mislim imam ze fantka 6 let ..naj bo zdravo pa zivo ampak bi imela zelo rada ce bi zdaj bila pupiika 💕💕

(odgovor članu Tinckk2)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Julijke 2019
24.1.2019 10:41:57   
Aleksandra91
Glede teh znakov za ugotavljanje spola... hm, kaj pa vem user posted image , tole sem kopirala iz strani nosečka:

1. Spremembe na koži
Veliko nosečk med nosečnostjo opazi spremembe na koži. Pravijo, da boš, če nosiš punčko, imela oljnato kožo, pri fantku pa bo tvoja koža bolj suha. - pri meni: punčka
2. Aknasta koža
Mastna in oljnata koža (ki naj bi jo povzročila pričakovanje punčke) povzroči tudi akne in mozoljavost, če pa nosiš fantka, pa verjetno ne boš opazila sprememb. - pri meni: punčka
3. Nosečniški sij
Nosečke, ki pričakujejo fantka imajo ta ljubek nosečniški sij. - pri meni: punčka
4. Linea Negra
Če črta konča pod tvojim popkom, verjetno nosiš punčko. Če pa se črta nadaljujejo tudi nad popkom, boš dobila fantka. - je še nimam
5. Test s sodo bikarbono
Vse, kar moraš storiti je zmešati svoj urin z dvema žlicama sode. Če se tekočina speni, imaš fantka. Če se ne zgodi nič, imaš punčko. - ga nisem poskusila
6. Tekstura las
Če imaš med nosečnostjo tanke lase brez volumna, boš imela punčko. Če pa so tvoji lasje med nosečnostjo močni in sijoči, boš imela fantka. - ne znam definirat, so precej samosvoji :)
7. Dlačice na telesu
Če bodo tvoje dlačice hitro rasle in postale debelejše, potem imaš fantka. Če pa ne opaziš nobene spremembe, pa nosiš punčko. - pri meni: punčka
8. Dodatna teža
Pravijo, da če se ti vsa dodatna teža nabere na trebuščku, potem nosiš fantka, sicer pa punčko. - pri meni: fantek
9. Temperatura stopal
Če boš opazila, da so tvoja stopala hladnejša kot ponavadi, potem nosiš fantka. Če ne opaziš nobene spremembe, pa nosiš punčko. - pri meni: punčka
10. Rast stopal
Pravijo, da če številka tvoje noge ostane enaka, potem nosiš punčko. Pri fantkih pa naj bi se ti velikost noge lahko povečala za pol številke. - pri meni: punčka
11. Hrepenenja
Če hrepeniš po sladki hrani, potem nosiš punčko. Če pa hrepeniš po slani hrani pa boš dobila fantka. - pri meni: oboje:)
12. Položaj dojenčka
To staro vražo si verjetno že slišala – če tvoj trebušček izstopa nižje na telesu, potem imaš fantka. Če pa imaš trebušček višje, pa pričakuješ punčko. - pri meni: fantek
13. Očkovo pridobivanje teže
Če očka ne pridobiva na teži, potem bosta imela fantka, če pa se nekoliko zredi, pa pričakujeta punčko. - pri meni: fantek
14. Glavoboli
Če imaš med nosečnostjo hude glavobole, potem nosiš fantka. Če pa med nosečnostjo nimaš glavobolov, pa imaš v trebuščku punčko. - pri meni: fantek
15. Spalni položaj
Če spiš na levem boku, potem je fantek, spanje na desnem boku pa pomeni, da pričakuješ punčko. - pri meni: oboje
16. Barva bradavic
Če ti kolobarji okoli bradavičk potemnijo, potem nosiš fantka. Če pa se barva ne spremeni, pa pričakuješ punčko. - pri meni: fantek
17. Velikost prsi
Morda boš opazila, da tvoji dojki rasteta z različno hitrostjo. Če je tvoja desna dojka večja od leve, potem nosiš fantka. Če pa je večja leva dojka, potem pa nosiš punčko. - nisem zaznaa razlike
18. Nerodnost
Če si nerodnejša kot ponavadi, potem imaš fantka. Če pa pri tem ne opaziš sprememb, pa nosiš punčko. - pri meni: punčka

No to sem se zdaj malo poigrala.... user posted image , pri meni je zelooo nedefinirano, tako, da se s teh znakov ne zna določit spola... na nuhalni je namignila na fanta, tudi sama imam občutek, da nosim fantka, kaj pa bo, pa upam, da se čimprej pokaže user posted image , načeloma mi je pa vseeno! user posted image

(odgovor članu Jessii)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Julijke 2019
25.1.2019 10:25:29   
IceLand
Aleksandra91 ful fajn napisano.. pri meni je vsega po malo, samo če povzamem potem je bolj fantek kot punčka. Pa nekako mislim, da bo pounčka, če bo fantek bom res presenečena.
Včaraj sem bila na nuhalni, ker živim v tujini, moram čakati 1 do 2 tedna na rezultate. Če pa bo kaj narobe, me pokličejo v roku 3 dni. Tako, da upam, da mi ne začne zvoniti telefon.
Kaj pa glede vitaminov, nekje sem prebrala, da ko se dopolni konec 12 tedna se naj folna kislina ne bi več jemala. Ali ve še jemljete? Vsake vitamin, ko gledam vsebujejo folno. kaksni vitamini bi se naj jemali v drugem tromesecju?

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Julijke 2019
25.1.2019 15:29:01   
neli01
Mene se vedno muci zgaga in sm pa kje slabost, sem pa trenutno v 16t/2d, tako da komaj cakam 7 februarja, da mi ginekologinja spet sporoci, da je vse uredu❤ si bom sla pa v knjiznico po knjigi, ki ste jih punce priporocale o novorojenckih😍Se vedno pa jemljem folno kislino in omega 3, ko pa pojem do konca folate, si bom pa kupila femibion 2😏 aja tiste, ki ste v skupini na fb ju, saj jaz sem za to sprasevala, ze cisto na zacetku, ampak skos uporabljam na telefonu ringaraja, no uglavnm rada bi povedala, da ce boste kdaj imele kaj prostora v skupini se za kaksno  srecko nosecko, brez nekih izkusenj, bi prosila ce se bi katera spomnila name🙄. Sej drugace ni panike, pa tukaj vprasam ce me kaj zanima😋

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Julijke 2019
25.1.2019 15:32:53   
neli01
Aja glede spola pa sem ne vem zakaj ze skos cutila, da je puncka, ceprav mi je cisto vseeno kaj bo, sam da je zdravo❤ na nuhalni nama je pa rekla, da spominja na puncko, tako da se morfologijo cakava, da potrdijo😍 me pa edino mal muci, to da nazadnje mi je rekla, da zgleda malo vecji/vecja tako da niso cisto sigurni a bo 3.7 ali 9.7, menim pa da bodo do konca povedali na morfologiji in da potlej ne bodo vec spreminjali. Aja a katera je ze imela test za sladkorno oz. ali katera ve kdaj ga naj bi imele?

(odgovor članu neli01)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Julijke 2019
27.1.2019 15:50:11   
LaNeya
Črtica1Zelo se mi zdi nesramno, da se nesprejema novih članic, ker so bile nekatere prej neodgovorne in neaktivne. Se strinjam, da se take odstrani... ampak novim pa se tudi lahko, da priložnost in pridobite nova mnenja in nasvete čimvečih punc. Meni tudi ni všeč združena skupina junijk in julijk saj je 1 mesec prednosti velika razlika v nosečnosti. Žal mi je, da znajo punce v ostalih mesecih držati skupaj mi pa imamo 3 različne skupine... Z veseljem naredim novo skupino in sprejmem vse Julijke, če je interes? ❤️❤️ Lepo bi bilo ostati skupaj, se z čimvečimi spoznati z istih krajev in kasneje z bebicam dobivati na kavici. Dajmo biti strpne, družabne in ne delajmo razlik ❤️Želim vam čim manj prehlajeno zimo 😇

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Julijke 2019
28.1.2019 8:25:58   
Aleksandra91
Jaz tudi komaj čakam morfologijo, kjer upam, da bova končno izvedela spol... saj itak nama je vseeno, je pa fajn vedet, da veš malo stvari pripravit, pa ne vem... pač res bi rada izvedela, kaj bova dobila user posted image Mi je pa popolnoma vseeno, samo zdrav naj bo!!! Par let nazaj recimo, sem si želela izključno punčko...

Neli01, jaz sem bila v knjižnici, sicer celjski, pa nisem našla nobene pametne knjige za nosečnost ali porod... sem bila prav malo razočarana... zdaj da bi si šla vse te knjige kupit, kaj pa vem..... pa tudi na spletu ne najdem veliko nekih strokovnih člankov....

Drugače že čutite svoje otročke, jaz ga čutim user posted image in je takooo lep občutek! user posted image

(odgovor članu LaNeya)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Julijke 2019
28.1.2019 10:10:56   
IceLand
Pozdravljene punce.

Verjetno sem ena izmed ta zadnjih julijk tukaj, trenutno v 14 tednu. Problem imam ker mi je ŠE VEDNO slabo user posted image Par dni nazaj sem bruhala, zvečer ne morem jesti nimam apetita, zjutraj se komaj spravim v službo. Res sem že naveličana vsega tega. ali je se katera taka tukaj?
Kako se ve počutite? Tiste ki imate pdp v začetku ali sredini julija, kdaj slabosti minejo, če sploh? Jaz si želim preiti v nosečniški sij in veliko energije heheuser posted image
Drugače se mi trebušček že kar pozna. tudi jaz komaj čakam, da izvem ali bo punčka ali fantek user posted image

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Julijke 2019
28.1.2019 18:22:31   
črtica1
LaNeya skupina je aktivna že 3 mesece in veckrat sem napisala postopek kako pridet noter. Do zacetka januarja smo vse sprejele, zdaj je pa pac padla odlocitev da jo zapremo. Brez problema si lahko naredite svojo. Nas prav nic ne moti. 

(odgovor članu LaNeya)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Julijke 2019
28.1.2019 19:08:47   
neli01
Aleksandra91 jaz sem sla kar na cobiss in tam pogledala za te tri knjige, ki so opisane zgoraj in jih nasla v katerih knjiznicah so. Pojdi na cobiss pa se prijavi in bos nasla knjige ki te zanimajo, ce ne ti pa jaz z veseljem pogledam za knjigo, eno od teh sm definitivno videla v Celju v knjiznici😁 za otrocka, se mi pa zdi, da neki zacutim, sam ker je to moj prvi otrok v skoraj 17t, res ne vem a si domisljam ali je res😉IceLand tista res ornk slabost se je pri meni pocasi zmanjsevala, ko sm stopila v drugo trimesecje. Zdaj mi je sam se vsake toliko slabo, ko sm res zmatrana. Imam pa se velikokrat tezave z zgago. Me pa zanima, koliko imate kaj velike trebuscke, hihi ce ni prevec osebno vprasanje🤔😊 vcasih se mi zdi, da je velik, vcasih da je majhen, pojma nimam😁

(odgovor članu črtica1)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?