|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust 2019
22.3.2019 14:50:18   
Maybe
Super, hvala za deljenje svojih izkušenj. Pri nas v materinski sodelujejo tudi babice iz porodnišnice tako da upam da se njihovi "nasveti" ne bodo preveč razlikovali. Glede lajšanja bolečin pa še nisem tako daleč da bi full razmišljala o tem, počasi malo nabiram informacije, izkušnje...itd. 
Je še kakšna tukaj, ki ima izkušnje al pa kakšne nasvete? Al ste že vse ušle na fb? 😊 Kako ste drugače? Vse poteka brez težav? 

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Avgust 2019
9.4.2019 15:08:28   
Mimamami1
Hej hej,
mogoče še kakšna ostaja na forumu?
pri meni vse poteka brez težav, mimo je morfologija, kjer sva izvedela spol user posted image
Kako daleč ste pa s pripravami, že imate vse potrebno? priporočate kakšne knjige za branje med nosečnostjo? Kaj pa dopust? Kam se boste odpravile z user posted image

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Avgust 2019
9.4.2019 20:25:02   
Maybe


IZVIRNO SPOROČILO: Mimamami1

Hej hej,
mogoče še kakšna ostaja na forumu?
pri meni vse poteka brez težav, mimo je morfologija, kjer sva izvedela spol user posted image
Kako daleč ste pa s pripravami, že imate vse potrebno? priporočate kakšne knjige za branje med nosečnostjo? Kaj pa dopust? Kam se boste odpravile z user posted image



Hej hej. Js še vedno tu 😁. Mene čaka morfologija v tem tednu, v čet, 20 5/7 bo. Nimam pa nič nagledano, nič pripravljeno... po morfologiji bom počasi šla v akcijo. Dopust pri meni letos odpade, bo moj službeno odsoten čez poletje, tako da bom sama. No, bom pa vseen koristla dopust, porabla ga bom pa verjetno za nakupe, prijateljice in da bom mal sama s seboj, kmal bo teh trenutkov v pomanjkanju 😁😉. Se pa ok počutim, edino zadnje dni so se začele težave z otrdevanjem trebuha. Pa bolečine v spodnjem delu trebuha, kar je verjetno normalno glede na to da dete raste 😉. 
Kako si ti? Kako daleč si s pripravami? Kolk tednov si? Dopust? .... 😊

(odgovor članu Mimamami1)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Avgust 2019
13.4.2019 10:15:34   
Mimamami1
Maybe, kako je bilo na morfologiji?vse ok?naslednji pregled pa glukoza? 😊S pripravami zaenkrat bolj nic ampak baje da ogromno stvari dobiva, tako da morava najprej preverit kaj je uporabnega in potem dalje... za dopust si zelo zelim na morje...najbrz nekam blizu sla bi sredi junija rok pa imam zacetek avgusta...Kako pa zgleda do otrdevanje trebuha?



(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Avgust 2019
13.4.2019 13:15:14   
Maybe
Nasledn teden mam še 1x, ker bejbi izvjaja takšne poze, da se nekaj stvari ni dalo videt. Kar se pa je, je blo ok. Krči v trebuhu - trebuh občutno otrdi oz kot popadki, kar je sicer normalno v kolikor ni več kot 10_x_ na dan in v intervalih. 

Jp, cuker me pa kr skrbi 🤔. Sploh ker na trenutke mal preveč komplicirajo. Še pred nekaj leti je bla meja tam okol 6. Zdaj ima pa že vsaka druga diabetes. Js sm pa konc avgusta 😊 po uz. Tud js mal zbiram info kaj sploh rabim. Mi je brezveze kupovat neki kar ne bom nikol uporabljala, čeprav se bo zagotovo še vedno našlo kup stvari ki jih bom kupla in dala neuporabljene naprej. Spol veš? Si ga želela vedet? Midva nisva, sm na nifty testu označla ne, ampak očitno to sploh ne gledajo in so izdali spol. S kje pa si?

(odgovor članu Mimamami1)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Avgust 2019
14.4.2019 9:17:01   
Umma3
Punce, delim tole, če bi katera rada prisluhnila brezplačnemu predavanju o Pripravi na porod: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157248410529679&id=270049604678
👍

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Avgust 2019
16.4.2019 11:41:58   
kemo
Evo punce pa sem tudi jaz dočakala morfologijo je vse ok hematoma ni več tezki smo pa že cez 500 g in pricakujemo fantka. Lp

(odgovor članu Umma3)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Avgust 2019
26.4.2019 20:38:40   
Maybe

Super. Čestitke. Tudi pri meni na morfologiji vse ok. A je že katera slišala oz. ima izkušnje s porodom pod hipnozo? 😊



(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Avgust 2019
15.5.2019 16:25:20   
Maybe
Vse ste se nejan izgubile... Še kakšna tukaj? 🤔😊


(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Avgust 2019
18.5.2019 8:21:50   
kemo
Js sm se v torek imam pregled bom pa 27 4/7 zaenkrat se ok pocutim pa ti kako dalec si

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Avgust 2019
18.5.2019 10:10:00   
Leila3
Zdravo punce😊Sama sem sicer bolj na začetku,pa vseeno pišem v to skupino,ker ste že dale veliko skoz😊Zadnjo m sem imela 13.4,ovulacijo 29.4,torej naj bi bila noseča nekje 5 tednov..šla sem na Uz,ker sem pred tem imela sum na naprehodne jajcevode in moram tako zgodaj zaradi suma na imm.Videla se je črnabpikica;gin še ni mogla reči kje se nahaja..Na 17 dan po ovulaciji sem imela hsg 296,v pon miram dati kri še enkrat.Ali je katera od vas tudi dala kri tako zgodaj,skrbi me da je premala vrednost..Zanima me še glede prsi v 5.tednu,jaz ne čutim nobenih sprememb ne v velikosti ne v  občutljivosti.prej sem vedno čutila samo ored M.Povsod berem da imajo vse boleče in polne prsi in me malo skrbi..

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Avgust 2019
18.5.2019 16:50:03   
Maybe


IZVIRNO SPOROČILO: kemo

Js sm se v torek imam pregled bom pa 27 4/7 zaenkrat se ok pocutim pa ti kako dalec si



Js sm se sicer želela pridružit fb skupini, da vidim če tam bolj dogaja, ampak sm 3 tedne čakala na odobritev in nism dočakala 🤔. Sem potem skenslala prošnjo in sam mal čekiram izkušnje in nasvete po drugih forumih.Počutim se super, sem 26 tednov. Še vedno z lahkoto skrijem nosečnost, če nimam ravno full oprijetih cunj gor. Tako da me na trenutke mal panika zgrabi okol mojga mini trebuščka. Ampak ne bom nč rekla, ker zna bit da me bo kmal razgnalo 😂. Drugače pa nič posebnega. Z naslednjim tednom grem v akcijo z nabavo kakšnih stvari, ker  namreč nimam še nič kupljeno/nagledano. Ker je prvič se še kar orng lovim - kaj sploh potrebujem... 🤔

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Avgust 2019
18.5.2019 17:01:40   
Maybe

Heej. Dobrodošla 🤗. Jaz osebno nisem imela podobnih težav, žal ne morem svetovati glede tega. Sem pa zarad nečesa drugega tud sama mela uz nekje v 5 tednu in se je vidla sam senčka, en teden pozneje pa tudi že utripi. Prepusti se - bo kar bo. Itak nimaš vpliva. Pozitivne misli. In upam, da bo vse po planih, držim pest! Mene so prsi bolele - drugače kot pri menstri (čeprav načeloma nisem imela nikoli nekih full bolečin pred/med menstro). Tako da sem že zarad tega vedela, da se nekaj dogaja. Že pred zaostankom menstruacije in nekje v roku 8-12 dni po ovulaciji. Tako da je tud test pokazal že pred predvideno menstruacijo, 12 dan po ovulaciji. Je pa moja zgodba neka posebna... 😉
Počakaj kaj bo, probaj se ne preveč obremenjevat. Vsaka ženska je drugačna in niti ena nima popolnoma enakih simptomov. Ne se po nepotrebnem sekirat zarad takšnih stvari. Tvoja 1 nosečnost? ❤

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Avgust 2019
18.5.2019 18:52:14   
Avgustek19
Živijo punce,

Jaz nisem na fb tako da malo gledam dolocene aplikacije na tel, gledam po forumih itd. Jaz sem tudi 26 teden. In sem že ogromna. Moja mama pravi, da je imela tak trebuh ko je sla rodit.sem prasala tudi ginekologa ce je vse uredu, in je reku da je vsaka različna tako, da ocitno bo moj fantek velik❤️Komaj čakam v cetrtek mam 3d da ga vidim☺️Drugače imam pa tezave ce preveč hodim me zacne bolet v spodnjem delu trebuha. Morem omenit ginekologu ker me malo skrbi. Pp tem takem ne morem niti biti aktivna, kar se pozna na teži... 😒

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Avgust 2019
18.5.2019 19:49:24   
Maybe

Tud js nism nč več aktivna ☹ prva dva mesca sm krvavela, potem sm se pa kr nekak bala kaj bo. To je pa res, vsaka je različna, ne bi blo zanimivo če bi ble vse iste 😊. Js še kr razmišljam glede 3D UZ. Se mi zdi da majo res pretirane cene. Sej ne da mi je težko plačat za slikice otročka, sam vseen mal pretiravajo. Tud tko mal ko gledam cene raznih nosečniških stvari, za otročke...itd nekateri res pretiravajo 😠. Težave z bolečinami sm tud js mela ene 4 tedne nazaj + otrdevanje... v službi pri sedenju bolečine, pri hoji otrdevanje. Zdaj se mi je izboljšalo - pijem magnezij in možno, da to pomaga. 🤔 Že nabavljaš stvari ta malega 💙?


(odgovor članu Avgustek19)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Avgust 2019
18.5.2019 20:04:38   
Avgustek19
Nimamo skoraj nic, razen par bodyjem, ki sem kupila v Lidlu ki so poceni. :)

Vse je drago, jaz sem racunala da bo slo vec kot 1000 evrou. So drage stvari, dražje kot za nas velike😂Ginekolog mi je dal buscopan, ampal ne vem ce bi ga pila... Ker itak tudi meni v sluzbi samo ob sedenju vse tišči in boli, pa ker sem na blagajni se ne morem sprehajati. Pa tudi ljudje, čeprav imam zelo rada delo z ljudmi, mi zadnje tedne tako pijejo zivce, da je joj😆Upam, da bodo tej hormoni kmalu sli papa, ker ce ne bom se zjokala na blagajni en dan😒

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Avgust 2019
18.5.2019 20:21:49   
Maybe
Je to tvoj prvi baby? Ja ne govor, cene take da jooj 😑. Js bom šla naslednji teden malo v nabavo 😊 komaj že čakam ta filing 😊... se mi zdi, da nekak kr ne dojamem še 100% te nosečnosti. Magnezij piješ?? Probaj, morda ti bo pomagalo. Drugače pa bolniška. Če jo seveda lahko dobiš. Eni gin dajo že za malenkosti, drugih ne premakneš pa če tudi je full hudo 🤔☹.


(odgovor članu Avgustek19)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Avgust 2019
18.5.2019 20:44:28   
Avgustek19
Je moj prvi ja, in se ga neizmerno veselim. Kot vse tukaj seveda. 

Samo nimam tistega nosecniskega sija kot pravijo, nasprotno. Ne, bom pa začela ga pit, morem jutri v nabavo. Moj ginekolog mi je sicer dal 4 urno bolnisko, sej meni ni težko delat. Če bi delala le zjutraj, sem bolj jutranji tip človeka. Po 17h bi že spala☺️Kaj vas je dal na pregled za sladkorno? Ali to gredo samo tiste, ki preveč pijejo, itd. Jaz bi tudi sla v nabavo,  vendar bom pocakala na porodniško, tako da zadnji mesec bom nabavla kar rabim, ko bom mela več časa pa mira. Čeprav imam že stvari nagledane, voziček recimo. V pikapolonici majo še najbolj ugodno, se mi zdi. 

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Avgust 2019
18.5.2019 22:02:15   
Maybe

Tud moj prvi 😊. Baje se tud meni ne vidi 😉. Verjetno ta sij še pride 🤷‍♀️. Js bom kr kak mesec prej nabavla, ker nikol ne veš kaj pride in kako bom zadnji mesec še sposobna.. pa da me slučajno ne preseneti kaj prej. Tud vozičke, ki sem jih do zdaj gledla je pri večini treba čakat na njih... pri nas imajo vse pregled za sladkorno med 24 in 26 tednom nosečnosti. Mene je utrujenost dajala bolj na začetku nosečnosti 😊. Zdaj hvala bogu brez večjih posebnosti. Iz kje pa si? Kdaj maš rok?



(odgovor članu Avgustek19)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Avgust 2019
21.5.2019 16:55:20   
kemo
Pozdravljene danes sem imela pregled sladkor na tesce sem zadnjic imela 4.46 tako da mi ni potrebno iti na test sladkorja sem pa imela prenizko vrednost za trombocite tako da sem mogla dati se enkrat kri sem ji pa povedla da me zelo tisci spodaj da pri prvih dveh tega ni bilo in mi je pogledala maternicni vrat je še dovolj dolg nato pa je naredila naredila se uz in ugotovila da mi otrok sedi po tusko in mi pritiska dol upa da se bo obrnil pa ve kako

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Avgust 2019
21.5.2019 21:10:33   
Maybe

Js sm mela v začetku maja test. Na tešče 4,3 potem sem mogla pit tisto sladkano vodo smmela 6,1 in nato pi eni uri spet 4,1. Pri nas piješ tud če maš pod mejo, če je že v prvo več greš pa dalje (diabetoliška).  Verjetno se bo še obrnil. Joj tile naši otročki izvajajo res neverjetne poze.Drugače pa js ok. Nič pretresljivega. Občasno trdenje trebuha in bolečine v spodnjem delu, zaenkrat še ni prehudo. Upam da bom čim dlje brez kakih večjih težav. Naslednjo kontrolo imam v začetku junija. Punce, se bo/je katera odločla ta 3 oz 4D UZ??

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Avgust 2019
21.5.2019 21:32:33   
kemo
Js imam naslednji pregled 18.6 in takrat mi bo naredila zraven kr se 3d pregled rasti 

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Avgust 2019
22.5.2019 12:41:19   
Mimamami1
Hejlaa, za ta 3d/4d test se nisem nic razmisljala...ve boste delale?to se dela pri og ali kje drugje? Kaj pa test za streptokok?

Pa dobila sem informacije da pred porodom je fajn kaksna akupunktura, ste kaj razmisljale o tem?Kako se drugace pocutite? Mene zadnje casa ob najmanjsem naporu ali pa ze govoru daje sapa?!zadnjic se mi je po res res kratki hoji v hrib zacelo bliskati pred ocmi pa sem morala sesti za nekaj minut... na pregledih pa do sedaj vse ok, tudi obremenilni test z glukozo...

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Avgust 2019
22.5.2019 12:41:26   
Mimamami1
Hejlaa, za ta 3d/4d test se nisem nic razmisljala...ve boste delale?to se dela pri og ali kje drugje? Kaj pa test za streptokok?

Pa dobila sem informacije da pred porodom je fajn kaksna akupunktura, ste kaj razmisljale o tem?Kako se drugace pocutite? Mene zadnje casa ob najmanjsem naporu ali pa ze govoru daje sapa?!zadnjic se mi je po res res kratki hoji v hrib zacelo bliskati pred ocmi pa sem morala sesti za nekaj minut... na pregledih pa do sedaj vse ok, tudi obremenilni test z glukozo...

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Avgust 2019
26.5.2019 20:39:20   
Maybe

Tale uz je plačljiv. Js mam neki slikc od morfologije tako da verjetno še 1x ne bom šla. Za streptokok pa nism še slišala... kdaj oz. v katerem tednu se to dela?Za akupunkturo sem tud js slišala, da pomaga oz se priporoča. Se pa trenutno dogovarjam za hipnozo oz sprostitev. Ker dejansko nisi odsoten ampak se baje naučiš sprostit... ali deluje pa nimam pojma 😊 Js se zaenkrat fajn počutim. Edin full sm pod stresom zarad službe, tako da sm tooolk izčrpana in utrujena da se ne bi branla bolniške 😊😂. Hihi. 


(odgovor članu Mimamami1)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?