|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2019
21.2.2019 19:47:56   
Petrca18
No pa je tudi za nami nuhalna 😊 vse je vredu, pridno rastemo. Smo pa kar realne velikosti glede na tedne - 11t in 2d. Tako da PDP ostaja 10.9.

Krvi pa nisem dala, se nisem odločila za to.
Pikapolona vesela tudi za vas 😁 glede nosečniških hlač me zanima kje jih kaj kupite/naročite. Jaz bom šla verjetno počasi v nabavo in ne vem kam 😑😊

(odgovor članu Pikapolona33)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Septembrke 2019
21.2.2019 20:05:44   
Anonimen
Super za nuhalne in skoda za tako dolgo cakanje. Jaz jo imamcez dva tedna in ze komaj cakam. Po drugi strani pa niti ne, ker imam takrat se en izpit in je kar premalo casa, pa me malo panika grabi.


Jaz sem imela prejsnjic h&move hlace in so mi bile super (kavbojke in dvoje kratke), dolgo sem lahko se svoje nosila, ki so mi bile sicer mal siroke v pasu, pa kombinirala sem z oblekcami. Sicer jih ima kar ugodno (ceneje kot h&m) Next, ampak so od st 36 naprej (S), kar zame ne pride v postev, ker rabim manjso stevilko. Mogoce bi mi bile prav na koncu nosecnosti, ko 34 h&ma nisem vec spravila nase :)) imam pa se ene dvoje od sestre, tako da bom mogoce sla se po ene. Vecino hlac navadnih od prej sem namrec ze vrgla stran, ker so se znucale. Sicer ima tudi Zara na spletu nosecniske hlace, pa Asos, od fizicnih trgovin pa c&a, Popek (drago), Bambini... 

(odgovor članu Petrca18)
  Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Septembrke 2019
21.2.2019 20:30:31   
Pikapolona33
O super Petra; sem vesela zate!No morem povedat da c&a nima več nosecniskega programa. Sem bla kar žalostna ker sem v prejšnjih nosečnostih imela kar dosti stvari od njih. Žal so mi hlače od prejšnjih nosecnosti malenkost premajhne in že rabim nove,ker kavbojk ne morem več zapet oz. Me tiscijo. Sem bila v Bambini trgovini- lepe stvari, tudi hlače, a niso imeli moje cifre oziroma imajo male cifre. Ker jaz imam cifro 42-44 pa mi je bla 44 čisto premajhna. Cena pa nekje okoli 50 evrov. Toliko v vednost, če boste kaj tam okoli hodile😊. Nameravam pa jutri iti v popek, samo upam da me ne bojo cene kam vrgle, ker kolikor se spomnim imajo drago. Bom videla😉

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Septembrke 2019
21.2.2019 20:32:31   
Pikapolona33
Aja pa mislim da ima trgovina mana tudi nekaj nosecniskega programa. 

(odgovor članu Pikapolona33)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Septembrke 2019
21.2.2019 21:08:14   
Petrca18
Punci zlati sta, hvala za vse napotke in nasvete 😊 si bom v naslednjem tednu vzela čas in šla pogledat. Me že vse hlače motijo, čeprav se meni zdi da se nič ne pozna 😂 

Pa ne nosim kavbojk, vedno malo širše, ampak v pasu očitno vse preozke 😊

(odgovor članu Pikapolona33)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Septembrke 2019
21.2.2019 21:09:11   
Petrca18
Pikapolona ti pa sporoči, če bo kaj sreče v popku 😊 da vem ali se splača še tja pogledat. 


(odgovor članu Petrca18)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Septembrke 2019
22.2.2019 8:22:38   
naty1989
Čestitam za vesele novice tudi vama Petrca18 in Pikapolona33 in kar tako rastite še naprej. Upajmo pa da se bo pri vseh tako lepo izšlo in da gremo skupaj novim zmagam naproti  🙏👏 👍. 

Imaš še katera nuhalno v kratkem? Drug teden? 

Za nosečniška oblačila še pa ne vem kje bi kaj imeli. Če bo katera kaj našla, da bo ok in veliko izbire pa se priporočam. Bi tudi jaz šla malo pogledat. Če seveda ni predaleč. 

Ne vem če smo se že pogovarjale, iz katerih koncev ste doma? 

Jaz še imam nekaj zaloge hlač doma. Nasplošno nisem nikoli nosila tako oprijetih hlač, kavbojke že dolgo ne nosim več, že odkar sem izvedela veselo novico. Pa še 1x sem za mami kupla malo večje legice, pa so ji bile premale, meni takrat preohlapne, ampak je rekla da naj šparam ko bom nosečka. In čakajo na pravi trenutek, da pridejo na vrsto. 

(odgovor članu Petrca18)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Septembrke 2019
22.2.2019 8:27:11   
naty1989
Pikapolona33

A prav vidi se že da bo punčka? O kako lepo, to si ful ful vesela ne? Tudi jaz si na skrivaj želim pupiko, samo ne vem, mam nek občutek da ne vem če bo ravno tako,haha. Bolj se mi zdi da bo fantek. No načeloma mi je vseeno, ampak če bi že lahko izbirala, bi pa že pupiko izbrala,haha. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Septembrke 2019
22.2.2019 11:26:46   
Pikapolona33
Joj da se jaz skup spravim je ura 11 ali 12. Popolnoma me tale nosečnost utruja. Z tem da energije mam ene 20%, stanovanje v razsulu. Obup!
Ja Naty naj bi bila punčka, samo meni je to se tako zgodaj da nisem 100%. Naj bi se dejansko spol videl šele po 16 tednu. Mamo pa že doma dve punci tako da, če bo se ena, juhuhu bogi ati😁.Vesela sem pa fulll, ker sem res imela slab občutek. Samo upam, da bo naprej slo vse v redu, pa ne samo meni, vsem nam noseckam.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Septembrke 2019
22.2.2019 11:34:32   
Pikapolona33
Joj da se jaz skup spravim je ura 11 ali 12. Popolnoma me tale nosečnost utruja. Z tem da energije mam ene 20%, stanovanje v razsulu. Obup!
Ja Naty naj bi bila punčka, samo meni je to se tako zgodaj da nisem 100%. Naj bi se dejansko spol videl šele po 16 tednu. Mamo pa že doma dve punci tako da, če bo se ena, juhuhu bogi ati😁.Vesela sem pa fulll, ker sem res imela slab občutek. Samo upam, da bo naprej slo vse v redu, pa ne samo meni, vsem nam noseckam.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Septembrke 2019
22.2.2019 13:53:08   
Petrca18
Pikapolona, ne govori user posted image moja energija je tudi na max 20%, sem vesela, da slišim, da nisem edina. Moj me bo počasi izseliu, ker je hiša v takšnem razsulu user posted image
Čez cel dan je isto, zjutri imam plane kaj vse bom naredila pa sm že ob 12ih na kavču in spim user posted image user posted image

(odgovor članu Pikapolona33)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Septembrke 2019
22.2.2019 17:16:55   
naty1989
Haha, vam vrjamem punce, tudi meni se večino dneva ne da nič. Najmanj energije imam zjutraj, samo spala bi, kar celo dopoldne če bi šlo. No popoldan in zvecer sem pa že boljše. Pa ko se nekako lotim vsakodnevnih opravil potem kar gre. Samo imam problem ko se ne morem zraven spravit. 

(odgovor članu Petrca18)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Septembrke 2019
22.2.2019 18:04:42   
bučka5
Punce cesttitke za dobro opravljeno nuhalno. Moja je sele cez skor 3 tedne. Upam le da ne bo prrpozno ker sem ze sedaj v 10 tednu dete pa vecje za par dni.

Tudi sama sem kar lenobna in zaspana ampak mi mali soncek ki ga mam doma to tezko dopusca :). Drugace se slabosti malo umirjajo.. So se ampak ne tako pogosto. Ostalo pa kar gre. Se dobr za angelsound tako sem dosti bolj pomirjena ko zaslim srceka moje bebice :). Ker tako rekoc ni nekaj ocitnega znaka nosecnosti. Aja trebuscek pa res komoj komaj skrivam. Pomojem ze kdo sumi ampak si ne predstavlja tega :) 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Septembrke 2019
22.2.2019 20:39:20   
sashy
Zivjo,

da se še jaz malo javim. Prvi pregled sem imela 11.2., drug teden pa imam nuhalno (28.2.), naslednji pregled pa 18.3.. se mi zdi, da gre res hitro. Vsako jutro se prav tezko sestavim skupaj za v sluzbo, ampak za enkrat gre. Imam sicer malo vec energije kot dva tedna nazaj, ko je bilo obupno.
Slabosti je tudi nekoliko manj, vendar se vedno ni cisto ok.


(odgovor članu bučka5)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Septembrke 2019
22.2.2019 21:36:55   
NajaaM
Vesela sem za vse, ki ste dobro opravile nuhalno in videle svoje male zakladke. Vsem, ki pa se cakate, pa da vam cim hitreje mine. 

Jaz sem v prvo kupila oblacila v popku in skoraj bankrotirala. Rodila sem julija, zato sem proti koncu nosila oblekice in kiklce od prej in se par stvari nabavila v mani in so bile super. Letos ne grem vec v popek. Malo bom po fb pobrskala, ce se kaj prodaja in kaj narocila po spetu (next, asos, boohoo, george,...) ter spet v mani. Trenutno bo se slo s pajkicami in oversized majckami. Zdi se mi, da se mi ze fuuullll vidi. 


(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Septembrke 2019
23.2.2019 8:44:25   
Petrca18
Jaz sem šla včeraj v H&M in si kupila ene lepše hlače, tok da jih imam za službo. So bile pa 30€ 😊 za druge dni bom pa tudi jaz pajkice in majcke. Ampak morem rečt da je užitek imet takšne hlače gor, nikjer te nič ne tišči 😂



Se mi zdi, da gredo pri meni slabosti na slabše ne na boljše 😔 včeraj sem 2x bruhala, zjutraj in zvečer. Danes še nisem in upam da tako ostane! A ste že vse brez slabosti?

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Septembrke 2019
23.2.2019 12:18:45   
Anonimen
Meni je skoraj ves cas spet slabo, pa je danes 10t. Prej je bilo ok, ce sem se najedla, zdaj mi je pa slabo brez hrane in po hrani, pa se pit mi nic ne pase. Voda me ne odzeja, sokovi so mi pa zanic, ker so sladki. Prej sem sla po cedevito in ribezov sok, da bo malo kislo, ce bo kaj bolje. 


(odgovor članu Petrca18)
  Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Septembrke 2019
23.2.2019 12:19:18   
Anonimen
Sem pa ze manj utrujena, kot sem bila, lazje kaj naredim popoldne/zvecer po sluzbi. 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Septembrke 2019
23.2.2019 12:39:44   
Petrca18
Anonimen, no polnoma isto jaz. Prej je bilo po hrani vedno bolje in pila sem ful, sedaj mi pa se to ne pase. 

Voda sploh ne, caji ki sem jih prej skoz tudi ne, pase mi stisnjena pomaranca, sam tega ne morem velik. Tk da zdej poskusam vodo z limono, da je malo kislo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Septembrke 2019
23.2.2019 14:54:31   
Pikapolona33
Kako vas razumem. Jaz sladkega nič ne morem, razen zjutraj košček čokolade, da si popravim okus po bruhanju.Pijem samo vodo, pa se to spravim vase ene pol litra na dan. Drugače pa če jem mi je slabo če ne jem mi je slabo. Slabo mi je pa itak skoraj celi dan.Rahlo sem že naveličana... Tako, da tiste ki vam je slabo- niste same, ja blesava tolažba, če sploh😉😁.
Bila sem v Popku. Imajo noro luštne stvari. Konfekcijske številko do 52. Kupila sem ene hlače in eno tuniko, ki jo bom imela potem tudi za dojenje. Cene pa, ja niso ravno nizke, ampak se vidi, da ni slaba kvaliteta.Hlače okoli 50-60 evrov tunika pa 37 evrov. Je pa fino, ker imajo kar dolge hlače za nas bolj velike sorte nosecke🙂. Za prvo silo bo, grem pa se ta teden v mano pogledat za trenirke.

(odgovor članu Petrca18)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Septembrke 2019
23.2.2019 22:47:13   
Anonimen
Jaz sem prej zivela od cukra in cokolade, to me ne vem kaj kaznuje v obeh nosecnostih, da prve tri mesece ne morem nic. Saj sem in tja vseeno pojem kak puding ali kak piskot, potem mi je pa se bolj slabo. 🙈 Cokolade pa res nisem ze vec kot en mesec. Kar ni fajn, ker zdaj nimam nic takega za vmesno hitro potesitev lakote, prepecenec ne "zagrabi" tako hitro. 😂 Ampak se tolazim, da bo cez dva tedna bolje, samo naj bo vse ok. 


Pikapolona super za nakup, jaz sem ravno kontra in velika vecina nosecniskih stvari se zacne sele pri 36. To lahko pa mogoce samo zadnji mesec oblecem. Zdaj sem v sluzbi ze vsem povedala, ker mi je itak skoz slabo in ker mi je zmanjkalo sirokih zgor jih delov 🙈 sem bolj lena za pranje in likanje v teh dneh. 

(odgovor članu Pikapolona33)
  Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Septembrke 2019
24.2.2019 0:08:27   
Sparkles7
Pozdravljene punce,

vidim da ste se že kar razgovorile, super, sem pa samo na hitro preletela preden se vam še jaz pridružim... :)Po zelo močnih slutnjah je test v januarju pokazal dve črtici :) Doma že imava enega dve leti starega fantka. Pred njim sem enkrat že imela SS, tako da je potem vedno prisoten strah in zato tudi pregledi pri mojem ginekologu bolj "resni". Tako da sem imela prvi pregled že takoj po testu, v 5.tednu, in pregled je pokazal, da sta v meni začeli rasti dve majhni pikici :) Šok je bil ogromen, strah pa tudi hihi. Na naslednjem pregledu čez dva tedna pa sta oba srčka utripala, tako da smo si prvič oddahnili. Naslednji pregled mi je dal v razmahu 4ih tednov... Da če gre kaj narobe, in npr enemu neha biti srček, tako ali tako ne moremo nič, sicer pa se bo že lepo videlo kako se razvijata... Tako da čakamo, da minejo ti kritični tedni :) Na nuhalno pa sem naročena v 13.tednu. Aja, PDP pa imamo 23.9. Še vedno pa niti slučajno ne dojemam tega, da bomo imeli, če bo le vse v redu, kar dva dojenčka naenkrat :O 
Upam da ste v redu, da počasi slabosti minevajo in se energija vrača :) Jaz še čakam na te trenutke :p

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Septembrke 2019
24.2.2019 7:34:34   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Sparkles7

Pozdravljene punce,

vidim da ste se že kar razgovorile, super, sem pa samo na hitro preletela preden se vam še jaz pridružim... :)Po zelo močnih slutnjah je test v januarju pokazal dve črtici :) Doma že imava enega dve leti starega fantka. Pred njim sem enkrat že imela SS, tako da je potem vedno prisoten strah in zato tudi pregledi pri mojem ginekologu bolj "resni". Tako da sem imela prvi pregled že takoj po testu, v 5.tednu, in pregled je pokazal, da sta v meni začeli rasti dve majhni pikici :) Šok je bil ogromen, strah pa tudi hihi. Na naslednjem pregledu čez dva tedna pa sta oba srčka utripala, tako da smo si prvič oddahnili. Naslednji pregled mi je dal v razmahu 4ih tednov... Da če gre kaj narobe, in npr enemu neha biti srček, tako ali tako ne moremo nič, sicer pa se bo že lepo videlo kako se razvijata... Tako da čakamo, da minejo ti kritični tedni :) Na nuhalno pa sem naročena v 13.tednu. Aja, PDP pa imamo 23.9. Še vedno pa niti slučajno ne dojemam tega, da bomo imeli, če bo le vse v redu, kar dva dojenčka naenkrat :O 
Upam da ste v redu, da počasi slabosti minevajo in se energija vrača :) Jaz še čakam na te trenutke :p




Oooo... Čestitke. To pa bo pestro. Dej se kej oglasi tudi pri marčicah😀

(odgovor članu Sparkles7)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Septembrke 2019
25.2.2019 17:53:37   
Petrca18
Sparkles, čestitke za dvojno srečo user posted image


Anonimen, jaz sem v H&M videla hlače številke 34, upam da ti kaj pomaga ta podatek user posted image in ja tudi moj koš za umazanje cunje se vztrajno polni user posted image nikakor se ne spravim zraven.
Sem pa jaz zadnja dva dni bolje s slabostim, so prisotne ampak v milejši obliki in brez bruhanja user posted image upam da tako ostane še naprej. Druge ste že kaj bolje?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Septembrke 2019
25.2.2019 21:55:01   
Anonimen
Petrca, vem, jih imam ze iz prve nosecnosti od tam, pa kratke, pa nekaj majic. Samo tokrat imam en mesec prej rok, za pomlad mi pa menda bodo prav kavbojke. :)


Sparkles, cestitke, to pa je presenecenje! :) 

(odgovor članu Petrca18)
  Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?