|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 11:00:30   
sarcika81
Tudi možno,da je bil prehitro pregled. Pa da se vidi samo gestacijska vrečka. Jaz sem imela zadnjo M 5.12 in je test pokazal pozitivno 4.1. Prvi pregled sem imela 9.1 in se je videla vrečka velika 3 mm. Na naslednjem pregledu 23.1 se je pa videl plod z utripi. 

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 11:31:24   
DaKaNi


user posted image
Suoer 😍😍 mene to da se ni videl plod sploh ne skrbi! Najbolj me skrbi ta oblika gest.vrecice. ki je bila pa podobna tej ko je na slikci. Seveda to ni moja ,ampak oblika je pa bila skoraj enaka.

(odgovor članu sarcika81)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 11:42:24   
sarcika81
DaKaNi koliko je pa velika gestacijska vrečka?

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 12:00:17   
DaKaNi
To pa zal ne vem. Sama ni povedala jaz sem pa od tistega soka popolnoma pozabla vprasat.

(odgovor članu sarcika81)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 12:56:16   
bučka5
Dakani glej ta je moja iz prejsne nosecnosti in je cist podobna tej pa je bilo vse okuser posted image
Ta je pa sedanja
user posted image

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 13:03:19   
DaKaNi
Pa res bucka 😍 mogoce bo se pa na koncu vse okej! Hjoj ko bi bilo! Hvala vam punce moje!

(odgovor članu bučka5)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 13:31:49   
naty1989
DaKaNi

Samo pozitivno razmišljaj, pa boš lažje dočakala ponedeljek. No jaz pa torek. Vem da je to lažje rečt kot naredit ( take smo punce, polne skrbi), ampak vseeno probaj čim bolj razmišljat da bo vse ok, da bo vse zraslo, vrečka in vse ostalo. Dokler ti na uz.ne potrdi da ni nič in ne bo nič zrastlo, je še vedno upanje. Do zadnje sekunde. Tudi jaz sem imela pregled v 5t in 5 ali 6 dni, pa se ni videlo ploda, samo vrečka, bila je okrogla, velika za eno zrno graha. Tako da sem potem morala čakat 12 dni da sem videla plod. Ampak je šlo. Nekako se nisem pretirano obremenjevala kako bo, me je bilo strah ja, ampak sem probala odmisliti. Veš kako je, včasih je treba malo počakat na tisti pravi trenutek. Ampak če nam je usojeno potem se bo zgodilo in razvilo seveda. Ni pa lahko, sama vem. Lahko se izteče v dobro ali slabo. Tudi mene je strah, da ne bi srček več bil, ampak drugega kot počakat ne morem in upam da bo seveda vse ok. 

Dokler pa ne dobiš M je pa to zelo dober znak. In sploh je super če je ne dobiš. 

Ja tudi jaz poznam punco, ki ji je test kazal negativno, ne vem eni 3, 4 so kazali negativno. M pa ni in ni dobila. Na koncu je že šla v bolnico, kjer so potrdili nosečnost, ampak je bila neznanega izvora, enostavno niso vedeli kje je. Po tednu dni ali celo več se je začelo nekaj kazat, najprej vrečka potem še plod in sreča je bila neizmerna. Problem je bil samo ker je pozneje zanosila in se še ni takp hitro videlo. Zdaj je vse ok. 

Tako da samo upat na najboljše.

Emina

Vso srečo danes na pregledu.

Najaam

Koliko pa je velik plod? Se ne spomnim da bi napisala? 

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 13:56:59   
eminna
Evo me, sem nazaj :)
Zdravnica je ok, pregled tudi ok.
Smo videli srček :) Plod je velik 2,4cm (9t1d). drugo pa nisva kaj dosti debatirali, naročila me je na nuhalno konec februarja.
Naslednji teden grem na odvzem krvi za vse teste in to je to.
Aja pa glede folne kisline mi je razložila naj jo jemljem vsaj do konec 13t.

Dakani

glede oblike vrečke.. tudi moja je bila bolj ovalna ampak mi je zdravnica naročila naj "privzdignem rit" ker se je slabše videlo in je postala bolj okrogla.
V prvi nosečnosti pa nisem sumila da sploh sem noseča ker sem imela krvavitve do cca 3 meseca pa kljub temu imam doma zdravo punco.
Umiri se, vse bo ok :)

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 14:29:08   
BabyKitty
Pozdravljene,

danes sem imela prvi pregled, tako da se vam upam pridružit. Za sabo imam kar pestro zgodovino neuspelih nosečnosti zato sem še malo previdna z veseljem, ampak ja... srček bije in zaenkrat je vse ok 6t1d. Naslednji pregled je že nuhalna user posted image

DaKaNi moja GV je še mnogo bolj ovalna... pa ni nič omenil, da bi bilo kaj narobe in glede na to, da ve vse o mojih dosedanjih težavah, ni bil čisto nič zaskrbljen. Mi je pa delal UZ preko trebuha, tako da mogoče ima tudi to kaj vpliva na obliko...


(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 14:53:43   
eminna
BabyKitty

dobrodošla :) tudi jaz še s previdnostjo čeprav smo ga danes videli (nekako imam občutek da bo fantek )

Nekaj mi pa ni jasno.. kaj ginekolog te kar naroči na nuhalno svetlino - imam jo 25.2?
V prvi nosečnosti namreč nisem bila in niti ginekologinja mi ni nič rekla naj grem, sedaj me je pa kar naročila.
Malo me je začela panika zaradi downovega sindroma, če mogoče kaj sumi..

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 15:10:53   
BabyKitty
Neee nič ne skrbi glede nuhalne.

To je kar standardni postopek. Meni (in verjetno tudi ginekologu) je to čisto samoumevno, da greš.

(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 15:31:01   
naty1989
Eminna

Čestitke za že kar velik plodek 👏👍. Vidiš pa se je vse lepo izteklo. Medve sva tam blizu nekje glede tednov, zelo skupaj. Jaz sem tudi v 9t in 1 ali 2 dni. Tam nekje. Kdaj si ti imela zadnjo M? Jaz sem imela 28.11.

Za nuhalno pa nič skrbet, to je danes že nuja. Tudi meni so omenili nuhalno na zadnjem pregledu, da se vidi hrbtenjača, rokice, nogice in še drugi organi. Seveda se tudi vidi, če bi lahko prišlo do dawnovega sindroma, ampak to so male verjetnosti. Ampak ja, to vse grejo. Vem pa ne, če G to naroči. Sem mislila, da se bom mogla sama. No meni je še boljše, če me G. 

Babykitty

Dobrodošla med nami in čestitke za uspešen pregled. Ja vse smo zdaj v teh kritičnih tednih, ko je vse bolj tako tako, "v zraku" še. Vedno je nek če. Kaj če se kaj zgodi...ampak moramo nekako pregurat. Sej bo, vsem nam bo uspelo. To je naše leto.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 16:09:45   
eminna
Naty1989

meni je dala zdravnica napotnico in sm se prijavila pri okencu kjer se naročiš na naslednji pregled (pri nas to ne dela sestra očitno)
zadnjo M sem imela enako kot ti 28.11.18, ciklus 28dni.
Res je da prejšnja zdravnica ni bila ok in ji je bilo vse odveč, niti spola otroka mi ni povedala. Na moje uprašanje če se vidi kaj je je odgovorila če je samo to pomembno.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 16:23:11   
BabyKitty

IZVIRNO SPOROČILO: eminna

Naty1989

meni je dala zdravnica napotnico in sm se prijavila pri okencu kjer se naročiš na naslednji pregled (pri nas to ne dela sestra očitno)
zadnjo M sem imela enako kot ti 28.11.18, ciklus 28dni.
Res je da prejšnja zdravnica ni bila ok in ji je bilo vse odveč, niti spola otroka mi ni povedala. Na moje uprašanje če se vidi kaj je je odgovorila če je samo to pomembno.



Če si dobila napotnico potem si verjetno starejša od 35 let? Po 35. letu je nuhalna na napotnico... prej je pa plačljiva, ampak zelo priporočljiva.

(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 16:30:50   
eminna
Ne letos bom imela 29.Sej zato sprašujem ker sem bila malo presenečena da mi je dala napotnico.. Je pa samoplačniško so mi povedali ko sem se naročila. 

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 17:52:50   
BabyKitty
eminna potem sva istih let ;) ne skrbi zaradi tega... ne more nikakor sumiti ali pomisliti na karkoli...


(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 19:27:31   
Anonimen
Emina, mogoce je samo tak postopek pri vas, da morajo dat napotnico, potem je pa tako placljiva. Nuhalna je super, ker je temeljit UZ otrocka, kar se pa napak tice je pa to se vedno samo verjetnostni oz presajalni test. Jaz sem imela zelo slabo nuhalno v prejsnji nosecnosti, pa je s puncko vse ok. Pri nas se mora vsak sam narocit, tudi cene so razlicne, od 60 do 70 €. 
DakaNI, midve sva imeli pa O na isti dan :) 
Jaz sem zdaj cisto odmislila, da je lahko kaj narobe ali pa ne, spremenit ne morem nic, najprej moram sebe v red spravit in pozdravit, potem bo pa tako ze kmalu prvi pregled in kar bo, bo. Mi je pa proti veceru ocitno najhuje slabo, danes mi je bilo se ponoci, to mi je pa muka. Sicer je 6-7 teden obdobje najhujsih slabosti sem brala danes na aplikaciji, ampak polagam upe na to, da mi je slabo tudi zaradi bolezni. 

(odgovor članu BabyKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 20:06:18   
DaKaNi
Anonimen hvala!! Ampak saj ves kako smo! Upam da bom izvedela veselo novico ,videla mojega zakladeka. Malo mr skrbi tudi zato ker nimam nobenih znakov! Razrn ful vlkih ,bolecih in zaotecenih josk. Slabosti samo 1x rahlo prejsnji teden . Apetit isti, kg isti.. mozolji se mi nalo spuscajo in krci. Pa naj se povem da imam obcutek da mi nonstop spodaj nekaj tece.. ampak ni rjav izcedek ampak kot beli tok. Ne vem. 


Anonimen kdaj pa imas pregled? Verjetno si ze povedala ,ampak pozabim oprosti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Septembrke 2019
30.1.2019 20:49:14   
eminna
DaKaNiTudi moj glavni znak so bolece, vecje joske. V prvi nosecnosti mi ni bilo nič, nobenega znaka NIČ, zdaj se smilim sama sebi ker mi je ful ''hudo'' in sem boga 😂 Slabost je pa posledica jemanja folne tako da traja cca 2h po zaužiti tableti. 
Vsaka nosečnost je drugačna tako da ne se sikirat ☺️ 

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Septembrke 2019
31.1.2019 10:13:16   
DaKaNi
To je res, vse se razlikujemo.  Joj bomo videli kaj bo druga nam ne preostane. 

Kako pa ste v sluzbi?  Delate ,je katera na bolniski? Dela katera v proizvodnji.?

(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Septembrke 2019
31.1.2019 10:29:40   
Petrca18
Jaz delam, sicer imam pisarniško delo oz. sem v prodajnem salonu, tako da ni problema user posted image pa še sama sem, tako da če mi je preveč slabo, se samo odmaknem v pisarno zadaj

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Septembrke 2019
31.1.2019 11:09:43   
eminna
Jaz sem sama svoj šef.
V prvi nosečnosti pa sem delala kot natakarica včasih tudi po 15h na dan ker med poletno sezono je divje.

Znanka, ki pa opravlja pisarniško delo je bila na bolniški od prvega dneva, 2 meseca v bolnišnici zaradi krvavitev - hematom..
hvala bogu se je tokrat dobro izteklo ker sta otročka čakala 2 leti pa še večkrat je spontano splavila.

(odgovor članu Petrca18)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Septembrke 2019
31.1.2019 14:58:55   
DaKaNi
Da se vam javim, dobila sem krvni izcedek. Sicer ne fejat mocan in tiste prave rdece barve ampak taksen rozaat in vlecljiv..  Tako da grem zdaj k dezurnemu in verjetno zakljucim z mojim upanjem ter vas zapustim.


(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Septembrke 2019
31.1.2019 15:04:11   
Petrca18
Dakani, močno, močno držim pesti. Srečno! Verjamem v to, da bo vse ok.

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Septembrke 2019
31.1.2019 15:39:30   
naty1989
DaKaNi

Upajmo, da ne bo nič hudega. Sporoči kako boš zrihtala. 

(odgovor članu Petrca18)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?