|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   December 2019
27.3.2019 16:04:25   
ROXY_
Pozdravljene 🙂.Odpiram novo temo in vabim vse, ki ste zagledale v kratkem plusek, da se pridruzite.Vem, da vas je dosti na FBju, ampak jaz ostajam rajsi na RR (staromodna :))Moj PDP je 7.12. 2019  - 3. otrocek/ 6.nosecnost, prvi pregled pri G 25.4.. od znakov zaenkrat utrujenost, bolece prsi in vrocinski valovi 🙂. 

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: December 2019
29.3.2019 17:18:58   
Popotnica4715
Zdravo. Evo še ena... Če bo vse prav pride novi član 6.12. To je moja 2.nosecnost, doma imam 3letnico. Prva nosecnost je bila izjemno stresna, sem do 11.tedna stalno malo krvavela. K sreci je bilo na koncu vse vredu. No nazalost mi tudi tokrat ni namenjeno, da bi imela mirno nosecnost. Dan po plusku se zgodba ponavlja in spet vsak dan po malo krvavim. Mocno upam, da bo tudi tokrat na koncu vse vredu.

_____________________________

Life begins AT THE END of your comfort zone.

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: December 2019
4.4.2019 8:58:43   
Travniskisosopek
Zdravo,

moj test je tudi prvič pokazal plus.  Tako, da če bo vse po sreči in namenjeno bom decembra prvič mamica. Ginekologijo se iščem, ker sem se preselila k fantu na drug konec Slovenije, tako da nimam se datuma prvega pregleda. Nosecniski znake mam vse, sam se slabo mi ni...Me pa tudi precej skrbi, kr me vsake tolko spika po trebuhu in nekaj malo tišči v vađajni. Upam d je posledica zaprtosti. Ne vem. Upam d bo vse okej in ne bo kakega krvavenja.

(odgovor članu Popotnica4715)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: December 2019
4.4.2019 17:38:04   
*princess*
Pozdravljene punce, tudi jaz sem ta mesec zagledala plus.
Glede na datum ovulacije sem si izračunala rok 8. decembra. user posted image
Na prvi pregled sem naročena 8. maja in sem že sedaj nestrpna. user posted image Doma imam že hčerkico staro 2 leti.

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: December 2019
5.4.2019 13:24:34   
ROXY_
Pozdravcke in cestitke vsem novim noseckam 🤰🏼🤰🏼🙂🤗.Lepo, da se pocasi nabiramo. Se veselim klepetanja z vami.Tudi moj pregled je se dalec, cez 3tedne.. dolga bo.Drugace se pocutim ok, razen obcasnih slabosti in napihnjenosti pa sevede groznoo bolecih prsi. Komaj sem docakala vikend, z malo srece bo celo dez ponehal. Tudi mene caka se iskanje nove ginekologinje, ker se selimo na severno Primorsko. Ce je katera od tam, prosim za priporocilo 🙂.Aja pa sivilji porocne obleke, sem namignila, da upam, da je cipka raztegljiva 😀😀. Se dober mesec in whcet 🥰.Lep vikeeeend ☀️🌈

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: December 2019
5.4.2019 23:31:39   
aleps 5
Helou... Evo tudi jaz sem pred kratkim zagledala +. To je moja prva nosecnost. Prvi pregled imam. 24.4 in upam da bo vse ok.

Lep vikend punce 😁

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: December 2019
6.4.2019 8:59:10   
*princess*
A jemljete kakšne dodatke? Jaz trenutno Jamison Prenatal, ker v prejšnji nosečnosti mi Elevit niso pasali in sem potem menjala na Novalac. Jaz se za enkrat počutim super, ne čutim nekih groznih sprememb. Sicer imam rahle krče in pa malenkost sem napihnjena (kar se pa skoraj ne pozna pri mojih nekaj +kg user posted image ).

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: December 2019
6.4.2019 11:39:17   
aleps 5
Ojla. Jem samo folno kislino zaenkrat. Cakam na pregled in da mi bo ginekologinja povedala kaj se rabim. Sem cist nova v tem💪💪💪 se zdej ne morem verjet da nama je ratal glede na to da sva zacela delat na tem sredi februarja. Me pa mal skrbi, da ni kaksen lazen alarm glede na to da sem imela 25.3 se menstruacijo. Nc se mi ni zdela drugacna k ponavad. V ponedeljek se pravi 3 dni po menstruaciji me je spodaj nekaj scipalo pa tak rjav izdcedek sem mela... Sla po test in evo... Se sestra v ginekoloski ambulanti je bla mal zacudena ko sem ji povedala. No jaz upam da je to to ker si tega bejbija res zeliva 😁 drugace pa nic ne cutim, nobene slabosti nc me prsi ne bolijo... Mal sm napihnjena mal zaprta... Glede na to da sem bolnica s Crohnovo v remisiji ze 17 let upam da je to od nosecnosti 😁. 2 clerbluja sta pokazala + in 2-3 tko da mislm da se ni test dvakrat uštel. 

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: December 2019
6.4.2019 14:10:05   
ROXY_
Ojla, dons sem pa cist prec 😣, energije nula. In slabost me daje 🤢🤢.  Turobno vreme.. Jem Elevit pronatal, jih dobro prenasam.Napihnjena kot sod, trebuh za 4mesce nosecnosti 🙈

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: December 2019
6.4.2019 14:42:09   
aleps 5
Tudi jaz imam poleg mojih kilogramov kr napihnjen trebuh... Vcasih sem ga se lahko not drzala 🙈 zdej pa ne gre vec. Upam, da se ti pocutje cimprej izboljsa in se ti povrne energija. 


(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: December 2019
6.4.2019 15:21:13   
Travniskisosopek
Počasi vidim, da se nabiramo😊 čestitke vsem novim in starim😁 drugače pa smo si bolj kot ne vse na istem, tudi jaz sem precej utrujena! Pa ful mam belega toka, in skos mislim da je kri mogoče. Drugače pa tudi jemljem elevit! In datum mam prvega pregleda, 26.4.!🙂 samo ugotavljam d je to se grozno daleč!🤔Slabo vam je že kaj?Drugače pa Vam želim prijeten vikend in da se vam čim prej vrne energija in imate čim manj nosecniskega stresa!🤗

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: December 2019
6.4.2019 17:09:56   
Popotnica4715
O koliko nas je že... No jaz sem danes 5t1d in me je iz nič slabost na polno napadla. Celo noč na robu bruhanja. Po zajtrku do kosila konec, potem pa kar naenkrat zdaj komaj zivim. Grozna slabost ze celo popoldne. Plus hcerko imam bolno in zgleda da se tudi mene loteca nekaj. Kako je z vrocino in tableti v zg. Nosecnosti? Drugace imam pa jaz pregled ze ta petek, zaradi tezav v prejsnji nosecnosti. Komaj cakam in mocno upam, da ze vidim srcek, da se malo pomirimuser posted image

_____________________________

Life begins AT THE END of your comfort zone.

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: December 2019
6.4.2019 22:44:24   
Anonimen
Ojla! Tudi jaz spadam v december ☺️ datum 7.12. Nimam pa se datuma prvega pregleda. Takoj v ponedeljek poklicem. Novico tezko tezko drzim zase, zato bom pa tukaj klepetala 😁

Apetita mam ful, napihnjena sem, drugih znakov pa se nisem opazila. 

(odgovor članu Popotnica4715)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: December 2019
7.4.2019 8:09:01   
Lusy1990
Caooo bejbe, sploh ne morem verjet, da nas je toliko. Smo 5+6, predviden datum 6.12. 😍🙏😇 Ker so mi napovedali prvi uvz sele v 12.tednu, sem se privat narocila ze v osmem pred veliko nocjo. Vcasih imam malo krcev (kot pred menstruacijo), pa jih lajsam z magnezijevimi sumecimi tabletami. Vsak dan pa redno pijem folno kislino. Starsem bova povedala za velikonocne praznike, po prvem uvz. Pa ve? 


(odgovor članu Popotnica4715)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: December 2019
7.4.2019 11:29:27   
Travniskisosopek
Popotnica, jaz ti žal ne vem povedati kako je z vročino in tableti, ker je to moja prva nosecnost. Tako da upam da ti katera druga zna odgovorit😊

Drugače pa mene zanima koliko so normalni ti krči? Kje je meja d je vse okej in d ni? Do kdaj ponavadi trajajo? 🤔Lep in miren dan Vam želim!🤗

(odgovor članu Lusy1990)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: December 2019
7.4.2019 12:24:30   
aleps 5
Ojla Travniskisopek... Nimam nobenga pojma o nicemer ker sm tudi jaz prvic noseca. Bove pa ocitno skup trpele in raziskovale svet sreck noseck 😁 jest sm mela od 25.3 do 30.3 se menstruacijo 😱 tri dni po njej sem delala test ker sem mela mal rozastga izcedka pa full me je dol vse bolel. In evo +. 2 clerbluja k kr nism mogla vrjet... Pa se 2 first sign. Jest mislm da se 4je testi ne morjo zmotit al kaj? Nimam pojma. Krcev vec nimam... Obcasno se ksn pojav. Nc me prsi ne bolijo nc mi ni slabo. Od vseh tegob sem samo napihnjena... Vcasih se sprasujem ce sploh sm... Bomo videli. Pregled imam sele 24.4... Do tja je pa se sto let🙈 krasno nedeljo punce... Soncek mamoooooo 😁

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: December 2019
7.4.2019 19:28:38   
ROXY_
Wiii se nabiramo :) cestitke vsem novim 🤗🙂🎈.
Popotnica kadr je vrocina visja od 38,5 lahko komot vzames lekadol, drugega pa ne. Tako je meni nazadnje svetovala ginek.
Lep vecer vsem , danes sem malo bolj pri moceh 🙏🏻👍🏻🙂

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: December 2019
7.4.2019 21:55:48   
Lusy1990
Meni je rekla ginekologinja za krce, samo magnezij, in kadar cutim krce, da sem brez spolnih odnosov. Drugače sem pa brala malo po drugih forumih, da so nekatere imele krce vse tam do 12.ga - 13ga tedna. Jaz sem, razen krcev, skoraj brez simptomov. Imam nespecnost, zjutraj sem kot sova ze ob 5h zjutraj, popoldne pa po kosilu komaj gledam. Aja, pa drugace sem strastna kadilka, pa mi po vsakem cigaretu postane slabo, tko da mi bo se lazje nehat 😁👍


(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: December 2019
7.4.2019 22:24:44   
aleps 5
Joj Lusy blagor se teb... Jest bi jih z zlico jedla... 🤦‍♀️ 


(odgovor članu Lusy1990)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: December 2019
8.4.2019 7:09:05   
Travniskisosopek
Aleps, ti pa imaš malo nenavadno zgodbo😊 sm če si jih tolko nardila potem je že menda nekaj na tem čeprav jaz bi se kakšnega vrjetn al bi pa kri dala🙂


Lusy, hvala za informacije!🙂
Srečno vsem!🤗

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: December 2019
8.4.2019 7:30:03   
aleps 5
Dons grem se po en clerblue da se enkrat potrdi

Al pa zanika... 😔 Bomo videli... Poznam pa primer ko je znanka zvecer s fantom tv gledala in jo je zacel full v trebuhu bolet... Jo je pelju na urgenco pa pravjo tam ja gospa vi ste za rodit... Uno je skor kap ampak evo ga zdrav fantek 😁

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: December 2019
8.4.2019 9:13:10   
*princess*
Sicer je res neobičajno, da si že imela krvavitev prej, vendar se zgodi. Nekatere mislijo, da so imele menstruacijo (kar pa to ni) in potem ugotovijo, da so noseče. Jaz bi na tvojem mestu rajsi sla dati kri in bi bila prepričana. Ker cenovno je isto kot cb se mi zdi. 

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: December 2019
8.4.2019 9:13:24   
*princess*
Sicer je res neobičajno, da si že imela krvavitev prej, vendar se zgodi. Nekatere mislijo, da so imele menstruacijo (kar pa to ni) in potem ugotovijo, da so noseče. Jaz bi na tvojem mestu rajsi sla dati kri in bi bila prepričana. Ker cenovno je isto kot cb se mi zdi. 

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: December 2019
8.4.2019 10:50:29   
aleps 5
A ce na krvi pokaze je pa zihr? Super... Grem dons po sihtu. Al morem bit tesca? Hvala punce. Zlate ste

❤️❤️❤️

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: December 2019
8.4.2019 11:09:12   
Travniskisosopek
Če bo rezultat testa večji 40 gre za nosečnost user posted image Pa za krvne raziskave naj bi bil tešči, vsaj kokr jst vem. user posted image Srečno!

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako pravzaprav izgleda porod
Trenutek, ko se ustvari življenje je neverjeten, otrokov prihod na svet pa je še bolj čudežen.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!