|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December 2019
10.9.2019 12:34:37   
erika2
Živjo!!!

Sicer nevem, če še katera pokuka na ta forum. Ampak moj PDP je 13.12.2019. To bo moj drugi otrok. 

(odgovor članu Mo31)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: December 2019
23.10.2019 9:05:57   
ROXY_
Pozdravljene,
Ce katera se slucajno pogleda sem... pocasi grem h koncu, cez par dni nastopim porodnisko in potem se finis line :) 
Naceloma je minilo brez tezav, edino ponoci je pestro, 100_x_ na wc in bolece brcike v mehur ali rebra:) zivahna deklica in ko pravijo, da je treba cutit vsaj 10 gibov na dan, jih je pri njej toliko ze do 6ih zjutraj. Neverjetno res, kako se cutijo in tudi vidijo vsi njeni manevri :p izvidi krvi in urina so lepi, tudi ctg ;) vse bp skratka .
Naslednji teden imam rezerviran za pranje oblacilc, seveda sem tudi tokrat pretiravala :) ostalo opremo imamo tudi pripravljeno. Je bilo vmes precej pestro, ker se je tavecji sin fajn polomil in sem bila z njim v bolnici,(opreriran )  upam, da bo dobro okreval, preden grem rodit. Tako je pri nas, v pricakovanju se zadnjih tednov. Kako ste kaj ostale? Imena izbrana In nasploh vse pripravljeno?Lepo vas pozdravljam in zelim prijetne dni ☀️

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: December 2019
23.10.2019 9:21:41   
erika2
Super. Samo da je vse bp. Jaz nastopim porodniško 15.11.Tako da gre tudi meni zelo hitro. V ponedeljek sem imela pregled in je vse ok. Teža, mere.... Tudi obrnjena je že dol z glavico. Pripravljeno imam že vse. No vsaj upam. V prihodnjem tednu bo sestavljena tudi posteljica. Tako da se vse pripravlja za letošnji najbolj veseli december. 


(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: December 2019
23.10.2019 9:34:18   
ROXY_
Jupi, krasno Erika2, lepe novicke in fajn, ker je brezskrbno pricakovanje :) Tudi mi se sestavimo previjalno in posteljico 🙂

Porodnisko nastopim 1.11., sem bila presenecena kako hitro sem uredila vse papirje in prejela odlocbo, 6let nazaj je blo bolj komplicirano, se mi zdi . V sluzbi sem se ze poslovila v ponedeljek, zdej koristim se dopust, mi pride prav za strezbo in druzenje z najstnikom na berglah 🙂

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: December 2019
23.10.2019 9:58:27   
erika2
Tud jaz sem pričela z dopustom v ponedeljek. Previjalno sva sestavila čez vikend. Sedaj pa je treba prostor pripravit za posteljico. Tako da še čaka razstavljena v dnevni sobi. Ta teden bom še oblačilca zložila v previjalno in to bo to zaenkrat. Zdaj treba samo še uživat in relaxirat, ker potem bomo imele veliko dela. 😁. Imam pa doma 11 letno hčerko, ki komaj čaka na svojo set_rico. Pa tut všeč mi je ker mi pomaga. 


(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: December 2019
23.10.2019 10:21:29   
ROXY_
Lepo, pri nas sta 12 in 6 letnica 🥰. Komaj komaj cakata na sestrico in ja punce so prave pomocnice 👍🏻🤩❤️. Uzivajteee

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: December 2019
16.11.2019 19:13:59   
ROXY_
Čer, evo, da se javim se 2v1, 2 tedna pred PDPjem 🙂. Kdaj je minilo 9mesecev mi ni jasno, kar uslo je mimo.Danes sem sla se na CTG in  kontrolo v porodnisnico, vse BP.Imamo sestavljeno, pripravljeno, vse kar rabimo za prihod principese 👸👸 in jo komaaaaj  cakam 🤩🤩🎀. Pocutje ok, ce bi po pravici povedala kaj vse sem  pocela zadnji mesec, ne bi verjele😳. Super power, verjetno od adrenalina in vseh skrbi.  Moz je hudo zbolel in ga imam v bolnici zadnje 14dni, ampak gre na boljse, hvala bogu. Sin z operirano nogo.. ma smo v bolnici vec kakor doma 🤯. Zdej pa trkam,  da se vsi pozdravijo in okrevajo cimprej, ker mati morjo  pocasi rodit 🙂🙂.Vsem zelim cim lepse in mirne trenutke  ter priprave  na porod.🧸🧸🎈

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 257
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Pojdi na:





Stres v nosečnosti lahko škoduje otroku
Rezultati najnovejših raziskav so pokazali, da lahko čustvena in psihična napetost v času nosečnosti slabo vpliva na ner...
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...