|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December 2019
16.5.2019 13:58:45   
Travniskisosopek
Srečna_nosečka Nč te ne bomo ven vrgle, si lohka še brez problema naša :D Drugače pa je čist fajn slišat, d se se z malim čudež podrobno spoznala in ja jaz tudi že komaj čakam :) Zdj na nuhalni boš rekla za slikico, pa mislim da imajo eni celo video, tak da boš tudi to uredila :) Koliko pa ste veliki če ni skrivnost?

Drugače normalno spite? Jaz imam kr malo probleme. Težko zaspim, se ponoči zbujam in tudi zjutraj.

Vse dobro!



(odgovor članu Srečna_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: December 2019
16.5.2019 14:17:22   
Lindenhoney
Jaz normalno spim in tudi vse ostalo je tako kot, da ne bi bila noseča. Razen bolečih in povečanih prsi/bradavičk nič drugega. V bistvu sem do sedaj imela samo ene 10-14 dni slabega počutja, slabosti (nič bruhanja) in zaprtosti to je pa to. Upam, da bo čim dlje tako.

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: December 2019
16.5.2019 17:15:13   
grateful3
Joj jaz tudi imam težave s spanjem 😩 najraje sem spala na trebuhu, zdaj pa zaradi bolečih prsi sploh ne morem. 😩 na boli moram zaspat, pa se takrat moram imet podložene prsi hahah 🤷‍♀️ Se pa ponovit tudi  zgodi, da se zbudim (al kar tako ali pa me lulat) 😊 niste edini ❤️🙈🍀

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: December 2019
16.5.2019 17:16:13   
grateful3
Na boku*Se pa ponoci* (tiskarski škrat) 😊

(odgovor članu grateful3)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: December 2019
16.5.2019 19:02:31   
Popotnica4715
Pozdravljena dekleta ☺️ vam zavidam relativno dobro pocutje. Jaz sem danes zaradi dehidracije pristala na infuziji. Že 3 tedne bruham, nobene tekočine ne zadržim. Danes po infuziji sem precej bolje. Upam, da se umiri tale slabost, sem ze 11tednov
Sicer imam pa en kup težav, upam samo, da se na koncu dobro izteče. Rjave in roza izcedke imam ze od samega zacetka, v petek sem pa zelo močno zakrvavela. Mocneje kot pri menstruaciji. Sem sla na urgenco in bila prepricana, da je konec. No pa je k sreci z otrockom vse ok, vira krvavitve pa niso nasli. Mozno je, da mi je ob bruhanju popokalo žilice. Tako da sem bila zdaj en teden na strogem lezanju. Upam, da se tole kmalu umiri in da bo cimprej 28.5.,da bo nuhalna mimo. Upam, da bo vsaj tam vse ok. Mal sem ze fizicno in tudi psihicno utrujena. Ampak, ce bo na koncu z otrockom vse ok, bom ze...

_____________________________

Life begins AT THE END of your comfort zone.

(odgovor članu grateful3)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: December 2019
16.5.2019 19:59:36   
grateful3
Mislim na vas in vam pošiljam obilo dobrega počutja- vam in vašemu sončku! 🍀❤️

(odgovor članu Popotnica4715)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: December 2019
16.5.2019 21:32:33   
vpričakovanju
Ojoj, uboga, si sploh ne predstavljam 😢😢


No jaz sem relativno dobro. 🙂 Konkretnejše  slabosti po cel dan sem imela samo dva tedna, pa še to nisem bruhala. Sem pa že dvakrat v enem mesecu imela migreno, to pa je grozno. 😖Zadnji teden super spim 😁 se nič ne zbujam te dni.  Prej sem se pa zbujala, pa hodila lulat, pa se premetavala, da o vseh čudaških sanjah ne govorim. 😁 Pred nosečnostjo sem najraje spala na trebuhu, zdaj pa mi kar nekako ne ustreza, čeprav bi še lahko izkoristla, dokler ne začnemo konkretno rast. 🙂 Pozna se mi edino utrujenost, pa občutljivost, da kar naenkrat iz nič ratam sitna.. Malo se mi menja razpoloženje 😁😁 Pa noge me včasih ful bolijo, ampak mogoče je to zaradi preveč sedenja. Upam da ste druge super oz. vsaj bolje. 😉
Še eno vprašanje imam: a katera jemlje od Novalaca folno kislino? Koliko časa jo je treba jemati.. Ker sem zasledila različna mnenja.. Eni pravijo prve tri mesece, druge so jo kar celo nosečnost, ampak to baje spet ni ok. Ginekoginjo sem pa zadnjič čisto pozabila prašat. 😐
Hvala 🙂 in držte se, mamo to! 💪😁😁

(odgovor članu Popotnica4715)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: December 2019
17.5.2019 9:54:22   
Lindenhoney
Jaz tudi Novalac folno jemljem. Ker se nisem imela pregleda, tudi nisem vprašala, do kdaj naj bi se to jemalo.


(odgovor članu vpričakovanju)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: December 2019
17.5.2019 10:24:59   
Leila3
Hej!Jaz bom verjetno imela rok januarja 2020,pa se vam vseeno pridružim:)V marcu sem imela laparo in histeroskopijo zaradi težav z zanositvijo. Odstranili so mi endometriozo in pregrado,dilatirali nekaj,sicer mi plavilo ni šlo skozi jajcevode.Po prvi M sem zacela s spolnimi odnosi,in v sredo je bil test pozitiven.Vceraj sem bila pri ginekologinji,ker jo skrbi zaradi možnosti imn(zaradi te neprehodnosti) in naredila je uz,kjer se vidi pikica.Ampak še ne more nič reči,od ovulacije je 17.dan,beta hcg je bil 293 in ne vem če je dovolj za tolikšen čas od O.Moram ponoviti spet v ponedeljek.S
Kakšne vrednosti ste imele ve?Hvala❤️

(odgovor članu Lindenhoney)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: December 2019
17.5.2019 11:22:27   
Popotnica4715
Leila te vrednosti se fuuuul razlikujejo. Jaz sem pri hcerki imela 16.dan po ovulaciji vrednost hcg 212. Zdaj pa 17. dan kar 1100. Se pravi kar 5x vecjo kot v prvi nosecnosti in na isti dan. Tako da mislim, da je tvoja vrednost čisto super ☺️ srecno, vse bo ok!

_____________________________

Life begins AT THE END of your comfort zone.

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: December 2019
17.5.2019 12:34:15   
vpričakovanju
No danes sem vprašala v lekarni ker sem šla po novo škatlico, pa mi je rekla da lahko celo nosečnost jemlješ, pa še potem ko dojiš. :) 


(odgovor članu Lindenhoney)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: December 2019
17.5.2019 13:44:13   
Travniskisosopek
Popotnica4715 Tvoj začetek nosečnosti pa glede na prebrano je res naporenuser posted image Držim pesti in v vesolje pošiljam same pozitivne misli, d se stanje čim prej normalizira in boš lohka tudi uživala v nosečnosti! Res ti želim vse najboljse!

Leila3 Glede višine HCG hormona pa nimam izkušenj. Držim pesti tudi zate!

vpričakovanju hvala za informacije glede dodatkov!

Vsem želim en lep dan!

(odgovor članu vpričakovanju)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: December 2019
20.5.2019 12:32:14   
Travniskisosopek
Pozdravljene nosečkeuser posted image !

Kako ste kaj?

Mene v četrtek čaka nuhalna in me je že kr strah, kako in kaj bouser posted image Sej sm mnenja, kakor je namenjeno je namenjeno. Vendar sem nervozna, upam d bo v četrtek čim prej tu in d bo vse okejuser posted image

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: December 2019
20.5.2019 18:22:57   
Katja1988
Zdravo punce,

joj sej me je kar malo sram, ker sem čisto pozabila na forum odkar je fb skupina :). Včeraj sem nekako vstopila v 11. teden nosečnosti, stanje se počasi umirja..imam pa še dneve, ki jih spremlja slabost in glavoboli. Nizek pritisk imam že od samega začetka nosečnosti, tako da imam kdaj občutek kot, da sem na ringlšpilu :D. Spim že nekaj časa na boku, saj mi pri ležanju na trebuhu vse nekako tišči. Jutri odhajam na odvzem krvi za DHT, potem pa me v naslednjem tednu čaka nuhalna svetlina (28.5.). Dnevi do nuhalne se mi tako vlečejo, da je že groza :/. Samo, da bo vse v najlepšem redu ;)

Vidim, da se nam je pridružilo kar nekaj novih članic..vsem želim mirno in lepo nosečnost.

Lep dan vsem,

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: December 2019
20.5.2019 22:07:26   
grateful3
Joj, a je res fb skupinica? Jaz pa tako čakam, da se ustvari 😍 a mi lahko prosim poveste, kako se imenuje, da se priključim? Danes sem imela potrditveni pregled (10.teden), in me je že poslala v laboratorij za preverjanje sladkorne. A je že katera bila? Grozno mi me je strah, ker se danes nisem kaj ekstra pazila glede hrane. 🤔

(odgovor članu Katja1988)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: December 2019
20.5.2019 23:26:21   
Katja1988
Na fb-ju boš našla več skupinic. Naša skupinica se imenuje DECEMBRČKI 2019. Mene je tudi poslala na odvzem krvi in urina ob prvem pregledu in nisem imela urina uredu,tako da sem morala ponoviti odvzem. Kakšno je na splošno tvoje počutje?

(odgovor članu grateful3)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: December 2019
21.5.2019 8:41:35   
vpričakovanju
Uuf pa je res veliko skupin 😁. Tale? 

user posted image

(odgovor članu Katja1988)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: December 2019
21.5.2019 11:36:04   
Katja1988
Bodi pozorna,da je vse z velikimi črkami. Tale ni prava 😉

(odgovor članu vpričakovanju)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: December 2019
21.5.2019 12:26:26   
Travniskisosopek
Če se prov spomnim je skupina skrita in moraš princess na ZS pisat, da te doda. Lahko se motim.

S

(odgovor članu Katja1988)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: December 2019
21.5.2019 12:35:23   
grateful3
O hvala lepa, se bom včlanila danes 😊 drugače se kar vredu počutim, občasne vrtoglavice ampak to je to. Danes sem sla na odvzem krvi in urina, upam da bo vse PL. Ker te sladkorne res ne bi želela imet (sestrična jo je imela in to pikanje pa tehtanje hrane ji je res ogromno casa in energije vzelo).  😞

(odgovor članu Katja1988)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: December 2019
21.5.2019 12:48:01   
vpričakovanju
Sem ugotovila da je skrita ja, ker z velikimi črkami mi jo ne najde 😁


(odgovor članu Katja1988)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: December 2019
21.5.2019 19:16:21   
Leila3
princess pošlješ še meni privat za fb skuppino?

(odgovor članu *princess*)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: December 2019
21.5.2019 19:41:33   
vpričakovanju
pa še meni prosim prosim.

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: December 2019
22.5.2019 10:54:18   
Srečna_nosečka

Meni je rekla, da jo lahko nosečnice jemljejo celo nosečnost in da v bistvu sploh ni slabo. Jemljem pa od Viridian - kompleks za nosečnice.  [/quote]IZVIRNO SPOROČILO: Lindenhoney

Jaz tudi Novalac folno jemljem. Ker se nisem imela pregleda, tudi nisem vprašala, do kdaj naj bi se to jemalo.


[/quote]


(odgovor članu Lindenhoney)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: December 2019
22.5.2019 11:01:38   
Srečna_nosečka

Tudi midva imava jutri nuhalno 😍 Komaj čakava, da vidiva skupaj najinega pikeca/najino pikico - no, za spol sva rekla, da naj bo presenečenje.
Kako ste drugače punce? Midva sva končno povedala domačim, ko sem dopolnila 12. teden in je seveda veliko veselje. So pa naju že vsi imeli na sumu 🤭 Je pa vsakega "zmotilo" kaj drugega 😊
Včeraj sem bila tudi pri diabetologinji in vse skupaj sploh ni strašno. Zaenkrat mi je samo glede hrane svetovala in si hrane tudi tehtat ne rabim. Pazim pač na čas med obroki in da vmes ne "grickam". Pa seveda sladkor si moram meriti (prve štiri dni 6x na dan) in nisem še niti enkrat imela povišanega. Če bo tako naprej, se tudi "dieta" ne zaostri in si ni treba tehtati hrani ali dajati inzulina. Mogoče pa sem res tisti dan/večer pred krvno preiskavo samo kaj napačnega pojedla. 
IZVIRNO SPOROČILO: Travniskisosopek

Pozdravljene nosečkeuser posted image !

Kako ste kaj?

Mene v četrtek čaka nuhalna in me je že kr strah, kako in kaj bouser posted image Sej sm mnenja, kakor je namenjeno je namenjeno. Vendar sem nervozna, upam d bo v četrtek čim prej tu in d bo vse okejuser posted image



(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!