|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARKE 2020
6.6.2019 20:47:52   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Zdravo!

Ja, pa je še uradno potrjenouser posted image , beta visoka, prvi UZ v 7 tednu, drugi, ki bo že pri osebni ginekologinji, pa v 9 user posted image . Do prvega se bo vleklo še teh 14 dni, do drugega bo pa hitro minilo, ker je še dopust vmes user posted image



Čestitke. Res sem vesela zate😃

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: FEBRUARKE 2020
7.6.2019 21:40:20   
Anonimen
Tudi mi pričakujemo, termin bi naj bil 3.2. UZ imam 13.6., da vidimo, če je vse ok 😊


(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: FEBRUARKE 2020
7.6.2019 22:14:12   
Ribica333
Še ena, dobrodošla :) 

Tudi jaz sem se potem naročila že v juniju, sredi julija mi je bila predolga 😁 sem prevec neucakana bi rada slisala da vse stima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 9:06:53   
Ubee
Se nas je pa kar nekaj nakapalo, cestitke vsem! :)
Ima mogoce katera izkusnje z uporabo CBD kapljic v nosecnosti ali pa tako na splosno? Meni res pomagajo predvsem pri stresu in sem sicer dozo zmanjsala ampak me zanimajo izkusnje oziroma ceje katera kaj povprasala pri zdravniku :) 


(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 12:49:55   
Allstar
Počaaaaasi se pa nabiramo user posted image

Imate že kakšne znake? Jaz nič, še vedno samo rahlo boleče prsi in izostanek M user posted image .
Komaj čakam na prvi pregled user posted image

(odgovor članu Ubee)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 13:15:50   
Anonimen
Tok tok. user posted image Tudi jaz vas na hitro pozdravim in mogoče se vam pridružim v prihodnjih dneh. Test bom naredila v četrtek. Moji trenutni znaki so klasični: napete, boleče prsi in napihnjen trebuh z rahlimi krči tu in tam. Oboje je lahko znak nosečnosti ali pa prihod moje dobre prijateljice user posted image Počutje pa čisto nosečniško user posted image

Vsem skupaj želim lepo, mirno nosečnost user posted image in zdravega dojenčka v naročje. user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Allstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 13:36:26   
Ubee
Hej pozdravljena, drzim pesti, da se nam pridruzis cez nekaj dni :)Drugace pa mene ze skoraj od ovulacije naprej bolijo dojke, vendar se je bolecina malo umirila v zadnjem casu. Drug znak je pa seveda izostanek M. Niti nimam obcutka da bi bilo kaj hudo drugace :/ 
Sem pa ze pred izostankom M vedela da je nekaj drugace saj sem imela rahle krce v krizu (kot vedno med M). Ponavadi jih imam pa samo prvi dan, ko je tok najmocnejsi :) 
Tud js komaj cakam prvi pregled, se dober teden :)) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 13:36:31   
Ubee
Hej pozdravljena, drzim pesti, da se nam pridruzis cez nekaj dni :)Drugace pa mene ze skoraj od ovulacije naprej bolijo dojke, vendar se je bolecina malo umirila v zadnjem casu. Drug znak je pa seveda izostanek M. Niti nimam obcutka da bi bilo kaj hudo drugace :/ 
Sem pa ze pred izostankom M vedela da je nekaj drugace saj sem imela rahle krce v krizu (kot vedno med M). Ponavadi jih imam pa samo prvi dan, ko je tok najmocnejsi :) 
Tud js komaj cakam prvi pregled, se dober teden :)) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 14:05:39   
žmaja
Pozdravljene, nočem se prehitro veseliti, ampak ja se vam bom zgleda pridružila, sicer po računanju naj bi bil dan D 2.2.2020 :)

Glede CBD, sem pri prvem otroku jemala smolo. Začela sem nekje slaba 2 meseca pred zanositvijo, jemala celo nosečnost in še naprej, potem pa malo pozabila ker je dojenček tako zaposlil.
Sedaj pa ponovno začela jemati CBD smolo nekaj mesecev pred zanositvijo in jo imam namen jemati še naprej. Sem pa pregledovala kri skoraj vsak mesec/dva, zaradi ščitnice, in tudi ginekologinja je bila vsakič zelo presenečena kako dobre izvide krvi sem imela.

e nas je pa kar nekaj nakapalo, cestitke vsem! :)
Ima mogoce katera izkusnje z uporabo CBD kapljic v nosecnosti ali pa tako na splosno? Meni res pomagajo predvsem pri stresu in sem sicer dozo zmanjsala ampak me zanimajo izkusnje oziroma ceje katera kaj povprasala pri zdravniku :) 

(odgovor članu Ubee)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 14:13:49   
Ubee

Čestitke! Drzim pesti :) 
Hvala za odgovor, iscem po internetu raziskave za CBD in nosecnost pa ni nikjer nicesar oprijemljivega in samo pise da se je treba z zdravnikom posvetovati. Res ne bi rada prenehala z uporabo saj mi res pomaga pri premagovanju stresa sploh zdaj ko prihajajo najbolj stresna obdobja :) dobro je slisat take novice :) 
IZVIRNO SPOROČILO: žmaja

Pozdravljene, nočem se prehitro veseliti, ampak ja se vam bom zgleda pridružila, sicer po računanju naj bi bil dan D 2.2.2020 :)

Glede CBD, sem pri prvem otroku jemala smolo. Začela sem nekje slaba 2 meseca pred zanositvijo, jemala celo nosečnost in še naprej, potem pa malo pozabila ker je dojenček tako zaposlil.
Sedaj pa ponovno začela jemati CBD smolo nekaj mesecev pred zanositvijo in jo imam namen jemati še naprej. Sem pa pregledovala kri skoraj vsak mesec/dva, zaradi ščitnice, in tudi ginekologinja je bila vsakič zelo presenečena kako dobre izvide krvi sem imela.

e nas je pa kar nekaj nakapalo, cestitke vsem! :)
Ima mogoce katera izkusnje z uporabo CBD kapljic v nosecnosti ali pa tako na splosno? Meni res pomagajo predvsem pri stresu in sem sicer dozo zmanjsala ampak me zanimajo izkusnje oziroma ceje katera kaj povprasala pri zdravniku :) 




(odgovor članu žmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 14:18:20   
žmaja
Jaz sem pri prvem otroku no v nosečnosti povedala svoji ginekologinji, njen odgovor je bil če ti koristi da se dobro počutim, izvidi so odlični zakaj bi prenehala. Torej tudi sedaj ne bom.
Čeprav sem tudi takrat iskala karkoli oprijemljivega glede CBD - nisem našla takrat in tudi sedaj ne.
Razen veliko govoric o tem kako jemljejo in so zadovoljni, presenečeni nad učinki.

Sem pa recimo par dni pozabila na smolo, a danes mi je kot zakleto že celi dan slabo in bruham... tako da takoj ko pridem iz službe jo je treba vzet :D

(odgovor članu Ubee)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 14:23:17   
Ubee
No jaz imam kar obcutek da bo ginekolog samo debelo pogledal ko mu bom omenila CBD, da sploh ne bo vedel o cem govoril :D no mogoce se pa motim :) Haha no jaz edino kar sem nasla na internetu, ki povezuje nosecnost in CBD je, da pomaga proti slabosti in ga nosecnice zato jemlejo, tako da kar v napad ko prides domov ;) 

(odgovor članu žmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 19:53:13   
Ribica333
Jaz imam še vedno krče, običajno zabolijo joške.  Čisto isto kot pri prvem, tam mi ni bilo nikol slabo, upam da bo zdaj isto. Predvsem je pa to da sem grozno sitna. Sem se spomnila, da je tudi to enako🙈 takrat me je kolegica obtožila da sem postala pregzilla 😁 no bsje da mine po prvem tromesečju. upam. 😏

(odgovor članu Ubee)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 19:54:44   
Anonimen
Katero smolo pa jemljete? Koliko %? Nimam izkušenj, že dolgo pa razmišljam, da bi preizkusila.

Hvala 😊

(odgovor članu žmaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: FEBRUARKE 2020
10.6.2019 20:23:15   
Ubee
Haha ribica, meni se pa ze par dni zapirajo oci pa so zelo tezke, pa se ta vrocina ne pripomore k temu :D spim pa ne popoldne, se... sem pa tudi jaz ugotovila danes zjutraj da sem kar razdrazljiva, upam da je bilo to dnevno stanje 😂

Jaz jemljem 7% CBD kapljice, cca 3-4 kapljice na dan (kar znasa nekje med 8-12 mg na dan), so mi pa res pomagale z vidika stresa ker sem pred tem bila kar precej zivcna... pa zadnje case se mi dozdeva da se mi je izboljsal tudi refluks (imam hiatalno kilo in refluks), je kar manj tezav glede tega :) sem jih pa ravno danes narocala za mami in kolegico :D aja pa vmes jih par mesecev nisem jemala pa ni bilo tezav :) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: FEBRUARKE 2020
11.6.2019 8:10:28   
Anonimen
Madonca, sem morala prav poguglati o kakšnih smolah se pogovarjate user posted image In prisežem, da nisem blondinka user posted image

Drugače pa pri meni včeraj sled krvi na WC papirju, danes nič. Saj vem, da to še ne pomeni nič. Lahko je najava user posted image ali pa vgnezditvena krvavitev. Bomo videli...user posted image O počutju ne bi mogla reči, da sem karkoli drugačnejša. Se pa noro hitro zadiham, pa nisem v slabi kondiciji. Sem opazila že v soboto pri teku, ampak sem zadevo pripisala tej vročini. A ste ve kaj športno aktivne?

Anonimna user posted image

(odgovor članu Ubee)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: FEBRUARKE 2020
11.6.2019 8:11:11   
Anonimen
Pa dobro jutro vsem skupaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: FEBRUARKE 2020
11.6.2019 9:50:32   
žmaja
Moja športna aktivnost in dobra kondicija je bila pred prvim otrokom, potem pa hmm user posted image nekje sem jo zgubila, tudi energijo za kakršnokoli športno aktivnost. Trenutno pa sem konjiček malemu ko greva na sprehod in ga lovim okoli. :D
Drugače pa moja CBD smola naj bil bila nekje 40%, kar močna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: FEBRUARKE 2020
11.6.2019 10:12:38   
Ubee
Oo mogoce pa je res vgnezditvena, drzim pesti :) jaz tudi nimam sploh obcutka da sem noseca, se prsi si me malo nehale boleti... ne vem a je to dobro ali ne, bomo videli cez en teden na pregledu, upam da ni kaj narobe :( 
Jaz sem so pred enim mesecem pridno sportala parkrat na teden potem pa je zmanjkalo volje in pa casa zaradi raznih obveznosti... zelo pa rada hodim v hribe tako da zdej ko sledi se ena selitev pride to v upostev, imam ogledanih par primorskih hribov za cez poletje ;) ve sportate? :)) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: FEBRUARKE 2020
11.6.2019 11:00:40   
Ribica333
Jaz dem bila v prvi nosečnosti zelo aktivna in sem imela tudi 10kg manj 🙈 potem pa otrok po 1 letu se vedno ne spi cez noc, in sem od utrujenosti posegala po OH, vmes sem si se zlomila nogo in ni bilo niti vozickanja... pa je. Tako da si moram spet vzeti cas in iti zvecer ko mali zaspi v klanc za 1 uro in bolj zdravo jesti.


(odgovor članu Ubee)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: FEBRUARKE 2020
11.6.2019 13:57:28   
Anonimen
Uff, tudi jaz imam 10 kg viška. Vsaj! Sicer športam na polno, ampak imam tudi vnos hrane precejšen. Tako da že telo samo poskrbi, da ne bi ostalo brez kakšnega grama. user posted image Pa tudi jaz spadam med OH odvisneže user posted image Trenutno rada tečem. Imam eno 5 km traso, ki jo pretečem 4-5 krat na teden, včasih tudi vsak dan. Mi predstavlja en tak pravi energy boost. user posted image Bom nadaljevala tudi v nosečnosti, pač dokler bo šlo. Predvsem bom poslušala svoje telo. user posted image

(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: FEBRUARKE 2020
11.6.2019 20:34:58   
DaKaNi
Pozdravljenee Februarke, z veseljem povem da se vam pridruzujem tudi jaz!!! Ravno kar ogkedala tezko pricakovan plusek!! Upam da mi tokrat uspe prikrokat do konca, saj je nazadnje v 10.tednu prislo do splava ker se plod ni razvil! Tako da upam da bo zdaj toliko boljse!!Vesela do zvezdiic!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: FEBRUARKE 2020
12.6.2019 7:47:02   
Allstar
Pozdravljene nove user posted image
Jaz od športanja samo hodim v hribe, vsak dan najmanj 1 urco. Se mi pa zdaj pozna, da sem prej zapihana in imam noge utrujene med hojo, kar drugače nisem občutilauser posted image .
Kako se mi vlečejo te dni do prvega pregleda user posted image

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: FEBRUARKE 2020
12.6.2019 7:53:44   
žmaja
Kako si lajšate slabost? Namreč meni ne pomaga nič kar mi je pri prvem pomagalo. Sicer včeraj sem v lekarni dobila neke ingverjeve tablete, samo se mi ne zdijo dovolj močni, počasi da primejo, hitro popustijo. Slabo pa mi je že 3 dni čisto celi dan in če se ponoči zbudim, ojoj, ja tudi ponoči.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: FEBRUARKE 2020
12.6.2019 7:54:59   
SandaS
Živjo punce.. Še ena se vam pridružuje, najprej smo mislili, da bo konec Januarja, a se je včeraj izkazalo, ko sem se šla pokazat h ginekologu zaradi vnetja, da je malo manjsi, kar pomeni, da sem imela ovulacijo malo kasneje, kot smo pricakovali..Sem v 6/2 tednu, na UZ sem včeraj videla srček, ki zelo močno bije in dobro kaze vitalne funkcije.. narocena sem na kontrolo cez 2 tedna, ker pravijo, da je malce prezgodaj. Moj prvotni datum za prvi pregled so mi prestavili iz 20.6 na 26.6.  Predviden datum poroda naj bi bil 3.2.2020, bo pa to moj prvi otrok in je se en, ki se je zgodil  v prvo 😄😄
Cestitke vsem! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?