|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARKE 2020
12.6.2019 8:47:12   
Ribica333
Uuu slabosti... nism nic fous. Hb je (se) nimam. Jaz se moram s svojim zment za vecere da grrm v hrib, kdr res ne bi bila cisto ne-fit nosecnica ker to vse samo se otezi s tistim trebuhom. 


Jsz imam prvi pregled drug teden. Mislim da je vse ok, pa da ne bo kskih presenecenj  trojckov ali cetvorckov k si ne predstavljam 🙈😂

(odgovor članu SandaS)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: FEBRUARKE 2020
12.6.2019 13:50:57   
DaKaNi
Jaz sem se tudi danes narocila ,in sicer imam pevi pregled 1.julija. ,se ga ze zelo veselim in seveda se mi zdi da bo trajalo se eno leto so takrat 🤣. Sicer pa samo da je vse ok!! Jaz nimam nobenih znakov razen rahlo bolece prsi, krce in spilanje pod trebuhom na levi strani . 

(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: FEBRUARKE 2020
12.6.2019 14:39:39   
1aneja1
Živjo punce,

tudi jaz se vam pridružujem. Pregled imam 9. julija, zračunala sem si pa PDP tam okoli 12.2....
Slabosti so zaenkrat minimalne, upam da tako tudi ostane user posted image

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: FEBRUARKE 2020
12.6.2019 18:55:06   
Anonimen
Ojla, punce. user posted image

Pri meni se še nič ne ve. V službi me je črvičilo v trebuhu, kot da se bo vsak čas ulilo. Zopet se je pokazalo nekaj sledi krvi na WC papirju. In potem se je vse umirilo. user posted image Je pa danes 27. dan. Še dobro, da nimam testa doma, ker drugače bi me že zdavnaj premamil napad lulanja. user posted image Tako pa bom raje počakala. In če moje prijateljice user posted image tudi jutri ne bo, kupim Clear blue v petek in ga polulam v soboto zjutraj. user posted image
Moji povprečni ciklusi so na 26-28 dni, ampak včasih mi prav zagodejo, kot npr. lansko leto pred morjem. Po mojem izračunu bi jo morala dobiti 4 dni pred morjem, ampak ne. Se je odločila, da se prikaže na 1. dan dopusta user posted image . Da ne rečem, da je vztrajala celih 5 dni. V normalnih okoliščinah se poslovi v pičlih 3 dneh. Grrrrrr... Zato si bom pustila še kakšen dan pribitka. user posted image

Dobrodošle vse nove. Naj vam tečejo dnevi nosečnosti lepo, mirno in brez težav. user posted image


Anonimna user posted image

(odgovor članu 1aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: FEBRUARKE 2020
12.6.2019 19:21:31   
DaKaNi
Anonimna upam da se cimprej pridruzis in da te tokrat Ga.Rdecka ne obisce! 

Se ze dolgo trudita na narascaju? 👍

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: FEBRUARKE 2020
12.6.2019 19:41:11   
Ribica333
Eh to cakanje na zamujanje m da lahko naredis test... 🙄 jaz sem jo 1x dobila medtem ko sem lulala na test 🙈🙈🙈


(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: FEBRUARKE 2020
13.6.2019 5:28:14   
DaKaNi
Dobro jutro mamice,kako smo danes?  Kaksna so vaša pocutja?

(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: FEBRUARKE 2020
13.6.2019 7:38:36   
Allstar
Dobro jutro user posted image
Moje počutje je čisto običajno, kot pred nosečnostjo, edino utrujena sem malo bolj. Večkrat zaspim popoldan, pa še utrujena se zbudim zjutraj user posted image . Drugače pa nič. Komaj čakam pregled naslednji teden, da dobim pravi občutek, da sem sploh noseča user posted image

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: FEBRUARKE 2020
13.6.2019 7:52:40   
Anonimen
Dobro jutro user posted image

Pri meni še vedno nič. user posted image Pojavila pa se je utrujenost in zaspanost. Ob pol enajstih sem bila koma. user posted image Drugače sem bolj nočni ptiček. Grda navada, saj vem. Sploh če se zavedaš, da se moraš zgodaj vstati.

IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Anonimna upam da se cimprej pridruzis in da te tokrat Ga.Rdecka ne obisce! 

Se ze dolgo trudita na narascaju? 👍

Ne, to je prvi poizkus. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica333

Eh to cakanje na zamujanje m da lahko naredis test... 🙄 jaz sem jo 1x dobila medtem ko sem lulala na test 🙈🙈🙈



user posted image user posted image user posted image To je sicer prav smešno za prebrati, ampak verjamem da ti takrat ni bilo do smeha. user posted image Iz istega razloga bom še malo počakala user posted image

(odgovor članu Allstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: FEBRUARKE 2020
13.6.2019 9:02:37   
Limona12
zdravo punce!!

Sem na začetku bila v skupini pod Januar2020...pa sm mela včeraj prvi UZ in je zdravnica postavila rok 1.2 user posted image

je bil pa tudi pri nama težko pričakovani user posted image ....tko da super veslauser posted image

kako ste?

jz mam zaenkrat znake, kot so manjša utrujenost in boleče prsi....aja pa včasih krče....upam da bo tako tudi ostaloooo,sam bomo vidl. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: FEBRUARKE 2020
13.6.2019 9:36:51   
Ubee
Haha ribica, sem imela podobno izkusnjo ampak jaz testa se odprla nisem pa se je prikazala, takrat se na sreco ;) 
Pozdravljene se vse februarke :) se nas je kar nabralo v zadnjem casu :) 
Jaz pa se pocutim super, rahla urrujenost, dojke so me malo nehale boleti in obcasni krci, me pa malo skrbi prvi pregled, da ne bo kaj narobe ( saj se skusam ne obremenjevati pa vcasih vseeno pridejo kaksne temne misli), ker so zadnje case same slabe novice na sporedu...
Koliko pa ste kaj stare, ce seveda ni skrivnost :) jaz bom kmalu 27 :) 

(odgovor članu Limona12)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: FEBRUARKE 2020
13.6.2019 13:10:18   
DaKaNi
Anonimna mogoce te pa testek presenetiii 👍👍🥰🥰 . 

No ce je prvo poskus bi bilo res super da bi uspelo. Midva sva se trudila leto in pol.vem da ni ful dost ampak jaz sem bla ze cisto na tleh.. 
Noo jaz pa kar naprej na straniscu!! Haha. Pa joske so me zacele fejst bolet.. pa tko.  🥰. Ampak so super obcutki! ❤. Kako ste pa z seksom? A  ste zmanjsale? 😁 . Meni je namrec pri prvi nosecnosti rekla naj se izohibama temu pa se nisva najbolj in pol je prislo do splava. Verjetno res ni blo to krivo ampal udaj nocem vec tvegat! Lep daaan mamice ❤

(odgovor članu Ubee)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: FEBRUARKE 2020
13.6.2019 14:18:27   
Ribica333
Prvic slisim da bi se moral zaradi nosecnosti izogibati seksu, razen ce je take vrste rizicna nosecnost. A to so ti kar tako svetovali? 


(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: FEBRUARKE 2020
13.6.2019 14:28:09   
SandaS
Midva sva spolno aktivna enako, kot pred zanositvijo in je vse ok, mogoče le čutim rahle krče po koncu. 😁😁 

(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: FEBRUARKE 2020
13.6.2019 15:20:25   
DaKaNi
Ja meni je svetovala gineokoliginja po telefonu,ko sem se narocila na potrditveni ultrazvok.  😊

(odgovor članu SandaS)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: FEBRUARKE 2020
13.6.2019 21:12:43   
SandaS
Ja sej najbrz bo drzal, previdnost ni odvec :) 

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: FEBRUARKE 2020
14.6.2019 7:45:34   
Allstar
Jaz sem po postopku IVF in so nam seks odsvetovali vsaj do prvega pregleda. Ker krčenje maternice lahko povzroči splav. Tako da midva ne seksava, se pa na drugačen način crkljava user posted image

(odgovor članu SandaS)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: FEBRUARKE 2020
14.6.2019 8:05:13   
Anonimen
Dobro jutro user posted image

Nosečnost res ni bolezen. Če se zadeva odvija tako kot bi se morala, lahko počneš praktično vse. Seveda pa velikokrat ni tako in se pač moraš prilagoditi temu. Vse za male zakladke... user posted image


Pri meni nič novega. Še vedno živim v negotovosti... user posted image Ampak včeraj sem kupila CB in ga polulam jutri!!! user posted image user posted image user posted image

Uživajte v tem lepem petkovem dopoldnevu...

Anonimna user posted image

(odgovor članu Allstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: FEBRUARKE 2020
14.6.2019 12:50:00   
DaKaNi
All star res je! Tudi midva se izogibava temu zaenkrat
Anoniimna kaz bi sigirno ze naredla 2 testa heheh. Drzim pestke da bo vse ok!!! 👍❤. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: FEBRUARKE 2020
14.6.2019 13:11:01   
Anonimen
Zivjo! Se ena nova med vamiDoma imam ze 1,5let staro navihano punco tako da je to moja druga nosecnost Menstruacija mi zamuja 3dan ze en dan pred zamujeno mi je testek pokazal rahlo crtico ampak me je ta rahla puščala v negotovosti in sem ponavljala teste na 2dni haha no in seveda vidno kako je crtica vsak dan bolj intenzivna, danes celo tako da sem naredila se CB digital da sem res potrdila da je to to.. pokazal se je na ekrancku plusek in 1-2t. Juhuu res sm veselaNarocena sem ze h gin. ampak zaradi dopustov vmes sele 22.7prvi pregled (uh je dolga do tja...) upam da bo tudi ta nosecnost potekala brez težav kot prva , sem pa brez znakov nosecnosti razen izostanek menstruacije mogoce bo pa fantek haha pri puncki mi je bilo takoj grozno slabo in sem ves cas bruhalaNo karkoli je naj bo zdravo 💕Za vse ki ste ze ugledale svoj plusek vam cestitam ostalim pa drzim pesti da ga tudi vi kmalu Pa se tipkamo... 😊😊😊😊

(odgovor članu DaKaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: FEBRUARKE 2020
14.6.2019 21:42:59   
DaKaNi
Anonimna cestitam!! Zelim ti vse dobro,da prikorakamo skupaj do konca ! ❤


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: FEBRUARKE 2020
14.6.2019 22:10:27   
Anonimen

HvalaaaJa zaenkrat tudi jaz ostajam anonimna se bom pa takole podpisovala ANONIMNA 🤰🍼
IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Anonimna cestitam!! Zelim ti vse dobro,da prikorakamo skupaj do konca ! ❤





(odgovor članu DaKaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: FEBRUARKE 2020
15.6.2019 0:22:34   
DaKaNi
Mamice mene pa malo skrbi . 

Na trenutke me res fejst zaboli na spodnjem levem delu trebuha, kot da bi jajcnik bolel. Predvsem me boli ko kaj dvignem ali naredim kaksen zasuk v bokih. Takrat prav speče. Kaj bi to bilo? Prej tega ni bilo nikoli. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: FEBRUARKE 2020
15.6.2019 10:44:59   
Ribica333
Dobrodosle nove februarke :) 


DaKaNi mene je v prvem tromesečju v vsaki nosečnosti malo špikalo v jajčnikih... ne vem zakaj ker baje ne bi smelo ker niso aktivni. Če je prehudo se kar pojdi pokazat.

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: FEBRUARKE 2020
15.6.2019 14:55:19   
Val95
Pozdravljene!Tudi jaz se vam pridružujem. Po mojih izračunih bi naj imela rok 17. 2., prvi pregled pri ginekologu pa imam naslednji petek (sem že zelo neučakana). Gre za mojo prvo nosečnost in ko sem vidla plusek, sem bila presrečna :DZa enkrat imam občutljive prsi in vrtoglavico, občasno pa tudi krče, podobne menstrualnim, zaradi česar me skrbi da je kaj narobe, čeprav bi naj bilo to normalno (širjenje maternice).
Želim vam vse dobro 🤗

(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?