|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 8:50:45   
DaKaNi

Waaaw all star cestitke!! Dvojna sreca! To pa je bilo presenecenje a ne?! Zelo vesela zate in za zakladeka! 
IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Punce, hvala vam da ste bile včeraj z mano v misih user posted image .
Pregled je bil super in videli smo 2 migetajoča srčka user posted image user posted image
Vesela do vesolja in nazaj user posted image .
Naslednji pregled je čez slaba 2 tedna in že komaj čakam user posted image .
Na nuhalno se moram pa še naročit. Verjetno se bom kar k Pušenjaku, ki je strokovnjak za večplodnost user posted image



(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 9:40:02   
Melanie1
AllStar - user posted image user posted image user posted image Če se narava tako dolgo poigrava s teboj, je edino pravično, da te na koncu obdari z dvema sončkoma user posted image user posted image . Iskrene čestitke in naj ti nosečnost poteka brez zapletov, mirno in lepo. user posted image

user posted image

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 10:10:12   
Val95
Uu.. kar 2 😍 Iskrene čestitke! Želim vam vse dobro :)  Jaz sem imela pregled danes. Se je tudi že srček vido oz. bitje srca. Na podrobnejši pregled pa čez 2 tedna. 🤗🤗

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 10:54:02   
Melanie1
Čestitke tudi tebi, Val user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Val95)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 11:49:41   
DaKaNi

Cestitke Val tudi tebi!! Sigurno je bitje srcka  eden najlepaoh zvokov a ne?
IZVIRNO SPOROČILO: Val95

Uu.. kar 2 😍 Iskrene čestitke! Želim vam vse dobro :)  Jaz sem imela pregled danes. Se je tudi že srček vido oz. bitje srca. Na podrobnejši pregled pa čez 2 tedna. 🤗🤗



(odgovor članu Val95)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 12:50:36   
Iskrica112
Ooo super punce. Čestitam za zelo lepe novice. Kar tako naprej. 🍀 ohh mene pa ze 2 dni dajejo "skrbi".. Prsi me sploh ne bolijo vec toliko kot so me..drugih znakov pa nimam..zaenkrat. Takoj pomislim na najslabse.. Nekje 2 meseca nazaj sem imela ss..sicer zelo zgodaj..ampak me vseeno spremlja temna misel. Oprostite za "jamranje" ampak nekomu je treba povedat..:) lep vikend vM zelim😉


(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 12:58:48   
1aneja1
Allstar čestitke za 2 user posted image user posted image še tukaj user posted image
(P.s. Vita iz unega drugega foruma)

Kako ste drugače vse nosečke? Meni je skoz po malem slabo, na momente me zagrabi volčja lakota, čeprav večino časa mi pa nič ne paše jest. Pa zgleda me že hormoni dajejo, sem se danes zjutraj zjokala kot da je konc sveta za eno čist banalno stvar user posted image eh jauser posted image sej je smešno ker itak že vmes ko jočeš se zavedaš da je kr nekaj vse skupaj user posted image
Odštevam dneve do 1. julija, ko imam pregled

(odgovor članu Iskrica112)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 13:17:28   
Anonimen
Ojj cestitke vsem za dobre novice s pregledov jaz sem se danes narocila samoplacnisko na pregled ki ga bom imela 4.7  takrat bom po M noseca 7t 4dniKer imam pri svoji gin zelo pozno, konec julija zaradi dopusta gin.  Upam na dobre novicke pa se rojstni dan imam na tisti dan  se pa sploh ne pocum nic noseco haha tako da komaj cakam pregled  samo izostanek M in pluski  kooomaaaj cakaam ze ta pregled upam da vidim srček  ANONIMNA 🤰🍼

(odgovor članu 1aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 13:25:56   
Val95


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi


Cestitke Val tudi tebi!! Sigurno je bitje srcka  eden najlepaoh zvokov a ne?
IZVIRNO SPOROČILO: Val95

Uu.. kar 2 😍 Iskrene čestitke! Želim vam vse dobro :)  Jaz sem imela pregled danes. Se je tudi že srček vido oz. bitje srca. Na podrobnejši pregled pa čez 2 tedna. 🤗🤗








Hvala, DaKaNi 😊 Ja, res je. Sicer ga nisem slišala, smo pa ga videli in občutek je bil neverjeten. Takrat se komaj prav zaveš, da v tebi raste majhno bitje 🤗😍

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 13:27:13   
Val95
Hvala 😊

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 13:27:58   
Val95


IZVIRNO SPOROČILO: Val95

Hvala Melanie 😊



(odgovor članu Val95)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 15:04:51   
DaKaNi

Aneja  na isti dan imava pregled! V kaaterem kraju imate? 
IZVIRNO SPOROČILO: 1aneja1

Allstar čestitke za 2 user posted image user posted image še tukaj user posted image
(P.s. Vita iz unega drugega foruma)

Kako ste drugače vse nosečke? Meni je skoz po malem slabo, na momente me zagrabi volčja lakota, čeprav večino časa mi pa nič ne paše jest. Pa zgleda me že hormoni dajejo, sem se danes zjutraj zjokala kot da je konc sveta za eno čist banalno stvar user posted image eh jauser posted image sej je smešno ker itak že vmes ko jočeš se zavedaš da je kr nekaj vse skupaj user posted image
Odštevam dneve do 1. julija, ko imam pregled



(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 15:07:06   
DaKaNi

Tudi jaz sem dozivela splav   v februarju tako da vas cisto razumem! Tudi jaz sem malo v strahu, ampak upam da premagamo te prve tri mesece in smo na konju!
IZVIRNO SPOROČILO: Iskrica112

Ooo super punce. Čestitam za zelo lepe novice. Kar tako naprej. 🍀 ohh mene pa ze 2 dni dajejo "skrbi".. Prsi me sploh ne bolijo vec toliko kot so me..drugih znakov pa nimam..zaenkrat. Takoj pomislim na najslabse.. Nekje 2 meseca nazaj sem imela ss..sicer zelo zgodaj..ampak me vseeno spremlja temna misel. Oprostite za "jamranje" ampak nekomu je treba povedat..:) lep vikend vM zelim😉





(odgovor članu Iskrica112)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 15:54:18   
chapita
Melanie1- Potem mam jst rok 1 dan za tabo:) Kje pa pogledam tikrček?


Ribica333- Koliko časa pa so mu norice hodile vn? Sm jih sigurno prebolela ja, mal me edino skrbi ker sm nekje brala da se ti lahko pojavijo 2x.
Allstar- iskrene čestitke😊

(odgovor članu Val95)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 17:22:38   
Melanie1
Iskrica - po moje je to samo prehodno. Tudi meni se je zdelo, da so me pred dnevi nehale boleti prsi in v povezavi z rjavimi izcedki... jao, panika. Pa sem malo pojamrala tukaj... in so izcedki prenehali, pa tudi (.)(.) se bohotijo nazaj v vsej svoji veličlini user posted image Tako da malo jamranja očitno ne škodi... user posted image user posted image user posted image

Chapita - s kurzorjem se postaviš na moj nick in vidiš tickerček. Pa čimprej si svojega nastavi. Pa tudi vse ostale nosečke... Jih je prav lepo spremljati. user posted image

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 19:08:49   
Ribica333
Norice so ven prihajale kar 10 dni. Grozno je bilo. 34 dan se je sele zares zacelo... povsod so bile... na lulcku, po glavi, po stopalih... res je bil bogi.


(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 19:11:02   
Ribica333
Aja drugace pa mislim da zelo tezko verjetno da se ponovi. Obstsjajo primeri ja...ampak to je res redko in obicajno kak razlog zadaj (kemoterapije, presaditev maticnih celic ali pa da si imel res blago obliko...)


(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: FEBRUARKE 2020
21.6.2019 19:37:49   
chapita
Melanie1 - sm prek telefona gledala pa mi sploh ni pokazalo, tako da sm mogla računalnik uklopit.


Ribica333 - Hvalaaaa si me potolažla zdej user posted image

(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: FEBRUARKE 2020
22.6.2019 14:36:59   
DaKaNi
Mamiiceeee kako se pocutiimo.??❤❤💕


(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: FEBRUARKE 2020
22.6.2019 16:33:53   
chapita
Jst kot da ne bi bila noseča:) samo prsi me mal bolijo. Kaj pa ti in ostale? 


(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: FEBRUARKE 2020
22.6.2019 17:07:37   
Val95
Mene pa prsa vedno bolj bolijo, občasno še imam krče pa tudi rahle slabosti so se začele, predvsem po jedi. Plus, določena hrana, ki sem jo včasih imela zelo rada, mi zdaj obupno smrdi. Drugače pa sem v redu 😊

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: FEBRUARKE 2020
22.6.2019 18:15:21   
DaKaNi
Super! 

Mene pa le prsa bolijo nenormalno, pa utrujenost,nihanja razpolozenja, hormoni nagajajo. Veliko jokam, pol se ze smejem, ful sem ratala zamerljiva. Hehe. Noro 😁. Pa krci mi se vedno nagajajo pa beli tok. Drugace pa sem ok 😁

(odgovor članu Val95)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: FEBRUARKE 2020
22.6.2019 20:55:14   
Ribica333
Jaz sem še vedno sitna za pop*, vse mi gre na živce 🙈 krčev je malo manj, joške so pa čisto nehale boleti. 


Bi pa skoooos jedla. In to bureke, pice, majonezo, suho salamo, čips, pomfri, ... se nazaj držim ker kot sem že omenila sem to nosečnost začela s skoraj tako težo kot sem jo imela malo pred porodom 🙄  sploh se ne morem najesti. V službi imamo malico in včasih sem pol pustila ker dajo res velike porcije, zdaj pa vse pojem in še sem lačna. 
A česa ne jeste? Jaz sem nehala jesti feto, pršut, in domačo suho salamo. 

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: FEBRUARKE 2020
22.6.2019 22:03:56   
DaKaNi
Ja tudi jaz mam dul kg prevec,ampak k sreci nekega vecjega apetita nimam tko da upam da ne bo slo tok drasticno gor! 🤣. 



(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: FEBRUARKE 2020
23.6.2019 19:02:02   
SandaS
Jst mam tud zeloo povecan apetit in tecna sem za znoret..
Punce kako pa prenasate vrocino? Meni je tako vroce v dlani in stopala😀

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?