|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 13:32:23   
Kaja24
Mala vila v katerem tednu pa imas morfologijo? To se moras tudi sam narocit ane


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 13:37:09   
Mala vila
Morfologija naj bi bila od 20. do 22. tedna. Pri nekaterih to naredijo njihovi ginekologi, tako da tam se verjetno ni treba posebej naročat. Pri meni je tako da dobim napotnico na naslednjem pregledu, ki ga imam v 19. tednu in se potem naročim v porodnišnici. Sestra je včeraj rekla, da se čaka cca 1 teden do 2 🙂 
quote]IZVIRNO SPOROČILO: Kaja24

Mala vila v katerem tednu pa imas morfologijo? To se moras tudi sam narocit ane


[/quote]


(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 13:42:43   
aleps 5
Ja v zc dravlje k sploh ni v dravljah 🤣🤣🤣 ma ja tale nasa primorka do ljubljane itak zmer neki strajka. 🤦‍♀️ pol brezveze da sploh delam dht ce bojo rezultati nuhalne v mejah normale. Al kaj? Sam cudn s tok slabim rezultatom pa neprimerna za nifty. Ceprov sm lih zdej en dan nekje brala da tud tale nifty ni tok zanesljiv kot govorijo. Ma kar bo pa bo ane... nasi so pa kukrkol obrnes 😊

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 13:49:09   
Mala vila
Ma ja, nekje sredi polja je 😂😂 Jaz sem se 2x mimo odpeljala. Imaš vsaj to srečo, da boš pred taveliko gužvo na obvoznici, od obvoznice si pa skoraj že tam. Pa pomahaj pri izvozu Dravlje, se boš peljala mimo mene 😉

Jaz niti ne vem kaj točno je bil razlog, da so mi nifty odsvetovali. Tako kot nuhalna je to presejalni test, kjer se gleda verjetnost. Če greš na biopsijo horionskih resic ali amniocintezo pa je diagnostični, kjer so rezultati 100%. No vsaj bili naj bi. 

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 13:51:36   
aleps 5
Ti si sla na biopsijo ane? A je grozn? Zdej mi vse po glavi hodi sej ves 🤣 bom trobla... na oknu bod 🤣 sej to ti oni pol povejo ane da hres na biopsijo al pa amniocintezo. Je to tud za placat


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 13:59:40   
Mala vila
Ma najbolj grozno je to ko ti rečejo, da nekaj ni ok in te zastrašijo z vsem kar se lahko zgodi. Sama biopsija niti ni tako grozna, jaz sem bila potem 5 dni čisto mrtva in sem praktično samo ležala. Verjetno tudi zaradi rh- inekcije. Lunica jo je tudi imela, pa mislim, da je bila kar ok. Največji problem so itak živci, ko ti gre po glavi vse možno pa v porodnišnici vidiš vse živo, ker pri vseh niso dobre novice. Delajo jo na napotnico, za doplačat je samo hitri test, da dobiš rezultate v roku 3 dni. Drugače čakaš na izvide 3 do 4 tedne.  

U glavnem, držim pesti, da bo pri tebi vse ok in se ti ne bo treba s tem ukvarjat 😉

Te čakam na oknu 😂😂

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 14:01:40   
Mala vila
Aja... lahko se sama odločiš kaj bi raje, napotnuca velja za oboje, je pa biopsija do 14. tedna, amnio pa šele od 16. dalje. Obstaja tudi možnost, da biopsije ni možno nardit al pa nimaš dovolj resic.

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 14:26:47   
aleps 5
O hvala za vse podatke. Zlata si ❤ bomo vidl 😊 ok evo ob ene 3h bom sla mim 🤣


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 16:07:59   
aleps 5
Moji izvidi so top... nuhalna je 1,3. Ampak... ker je moj dragi sele v ordinaciji slisu za nifty ane... smo ga naredl 🤣 hehehe 😊 prav "bomo pa celo nosecnost mirni" jeeeeeejjjj ful sm vesela 😁


(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 17:18:09   
Mala vila
Oooooo vrhunsko 😊😊 čestitke.

Zdaj pa se res lahko sprostiš in uživaš 🥰🥰

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 17:28:23   
aleps 5
Tocno to 😁 a si slisala prej k sm ti trobla 😁


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 17:48:18   
Kaja24
Cestitke Aleps ☺️


(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 17:50:46   
aleps 5
Hvala Kaja24 ❤


(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 18:13:52   
Mala vila
Itak da sem slisala, sem ravno z mojo mrcino šla tam mimo izvoza na speehod 😂😂

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 18:23:29   
aleps 5
En ata pred mano me je mal cudn gledu ampak lej... ce je treba signale poslat je pac treba 🤣


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 19:28:23   
diana 28
Čestitke aleps...😊....
Jau sem pa danes upala, da dobim rezultate pa nič 😪..zgleda, da bom dobila šele naslednji teden...ko bo 14 dni mimo. Pa še sanjala sem, da je bila trisomija 21 1:10 ...😐...pa nič ne čutim, da bi se kaj premikal. Saj vem, da je prezgodaj ampak kot, da nisem noseča...razen zaprtja, zgage in hemoroida ....😐...prav mučno je to. Pa nobenemu še nisem povedala 🙄

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 19:34:57   
diana 28
Aja...sem vas zelela vprasat, ce ve kaj telovadite? Jaz sedaj  5 tednov hodim k zumbi ...ma me je kar malo strah, da ni najbolj prav 🤔...in tudi vaje delam iz youtuba za nosečnice. So prav fajn vaje samo ne vem koliko se lahko telovadi. Memi ginekologinja to sploh ni omenjala. 

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 20:47:14   
Mala vila
Diana jaz sem ravno včeraj govorila z ginekologinjo glede tega. Jaz imam sicer prepoved zaradi težav, lahko se samo sprehajam. Ampak je rekla tudi na splošno, da ženske pretiravajo z vsem skupaj in si ful škodijo, ker želijo dokazat, da one lahko. Jaz bi ti zumbo odsvetovala, ker je preintenzivna za naše stanje. Bolj kakšna vadba za nosečke, veliko poudarka na vajah za mišice medeničnega dna, vaje za hrbtenico, krepitev zadnjice, vaje na boku, na vseh štrih, izogibanje vajam pri ležanju na hrbtu ali na trebuhu, izogibanje vsem upogibom trupa.... u bistvu naj bi bila vadba v nosečnosti prilagojena temu, da je telo v optimalni formi za porod...  Bom raje zaključila preden čisto zafilozofiram... poklicna deformacija 😂😂😂

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 20:49:01   
Mala vila
Aleps hahaha, bogi ni razumel za kaj se gre 😂😂😂

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 21:14:29   
diana 28
Mala vila, verjetno je res preintenzivna zumba...saj sem malo bolj upocasnjeno vadila ampak je bilo na momente kar malo prevec skakanja.....Sicer pa sem iskala vadbe za nosecnice ampak se precej tezko najde tu pri nas🙄
A tebi je odsvetovala zaradi nizko ležeče posteljice? 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 21:22:29   
Mala vila
Jaz sem v biznisu, tako da imam malo privilegijev glede vadbe. Niti nisem iskala karkoli drugega, tako da nič ne poznam. Mi smo imelinpar nosečk pri nas pa so pač imele prilagojeno, smo poskrbeli za njih, da je bilo vse ok 😊 imamo pa vsi trenerji narejena izobraževanja tudi na to temo.

Ja pri meni je več dejavnikov in je rekla da bolje da preventivno počivam, kot pa da bi bilo karkoli narobe. Jaz imam par kolegic, ki so ful natrenirane in so v nosečnosti preveč migale in so imele ful probleme. Ena je v 5. mesecu rodila, ena je 3 mesece samo ležala, ker ji je grozil prezgodnji porod. Mene zato tudi ne pusti v službo...

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 21:42:29   
diana 28
Ajoj...jaz sem pa mislila kako dobro delam zase inza  plodek. Bom morala poiskati nekaj bolj primernega...🤔
Je pa fajn, da si v tem biznisu 😃...verjamem pa, da malo pogresas gibanje, ce si od prej vajena dosti migat. 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Majčice 2020
15.11.2019 22:05:32   
Mala vila
Načeloma je tako, da če se že prej ukvarjaš z enim športom potem tudi v nosečnosti ni problem, razen kontaktnih športov in tam kjer je velika nevarnost poškod, ali pa kašne ful intenzivne vadbe ali pa vadbe z velikimi težami. Sigurno če malo poguglaš boš kaj našla. Tega je ful 😉

Ja meni je grozno, počutim se ko puding, pa cela švoh zraven 🙄 ko stara mama 😂

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Majčice 2020
16.11.2019 8:41:29   
aleps 5
Dobro jutro mamite. No jest se zmer podozivljam vcerajsnji dan. Kako ste ve danes? Ce nic drugega vsaj dez ne pada ane 😁


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Majčice 2020
16.11.2019 16:07:05   
Mala vila
Danes je tak dan za lenarjenje. Zjutraj sva z mojim naredila par malenkosti za stanovanje, on še pridno dela, jaz sem pa že zadekana na kavču  😊😊 upam, da se nama uspe preselit še ta mesec 🙂

Jaz še zdaj kdaj pa kdaj pogledam slikice in filmčke iz nuhalne, pa danes sem srčka poslušala... samo da vem da je vse ok 😍 pa končno me je nehala glava bolet 😁

Kako ste kaj ostale? 

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?