|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 20:49:27   
Kaja24
Joooj pri nas bo pa punčkaaa 🥰🥰🥰🥰


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 21:33:16   
Lunica00
Diana cestitke za fantka in Kaja tebi za puncko....koncno ena puncka ☺. Sicer pa cestitke vsem za dobre rezultate nuhalnih in nifty-jev.

A ima se katera tezave z objavami tukaj gor?Jaz sem ze veckrat napisala kaj in pol nisem mogla objavit in pol sem obupala.Zato se tako malokrat oglasam 😃.Sem prebrala, da ste ze v skupini na fb.Jaz se se nisem opogumila.A to vsak vidi a je zaprta skupina?Sicer sem pa ok.Prihodnji teden imam ze spet pregled, tokrat pri babci.Imajo se pri kateri tako, da je vsak drugi pregled pri babci?

(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 21:41:57   
Kaja24
Jaz imam naslednjega tudi pri babci. Drugace pa mene na fb nic kaj ne vlece hmm nevem. Mi je tukaj cisto super


(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 22:02:48   
diana 28
Mene tudi ne vleče prav na fb...😊...mi je tudi fajn tu. Jaz sem vcasih imela tezave z objavami tu, sesaj pa nic vec. Je pa zoprno, ko se to dogaja. 
Jaz imam preglede vedno pri ginekologinji. Pred trm me vedno sprejme babica, da zapise v materinsko zadeve in vzame kri. Drugače pa sem imela vedno pri ginekologinji. Hodim pa na APRN kar naj bi bila ambulanta za rizicno in pataloško nosečnost zato je morda vedno ginekologinja zraven. 



(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Majčice 2020
18.11.2019 22:03:30   
diana 28
Kaja tudi tebi čestitke in vsem lepa hvala 🥰

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 5:56:52   
Mala vila
Čestitke vsem za lepe rezultate 🥂🥂🎉

Jaz imam vedno pregled pri svoji ginekologinji, me malo bolj pazi zaradi vseh zapletov, ki sem jih imela na začetku. Mi je pa rekla preden se je vse to začelo, da bom imela preglede pri porodničarjih, če bo vse normalno. Verjetno je praksa različna od enega do drugega. 

Meni je nazadnje delala vaginalni UZ in nisem videla svoje male pikice, sem bila cela nesrečna po tem. Verjetno bom morala počakat prav do morfologije, da vidim kako se kaj ima v trebuščku.

Joj ja, meni večkrat ne objavi kar napišem, tako da sem zdaj začela kopirat tekst preden ga objavim, da tudi če zbriše, ga samo prilepim nazaj. Fb skupina je sicer skrita, ampak meni je tole bolj luštno. Pa z vami sem že čisto od začetka, ste mi bolj domače 😊😊🥰

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 7:31:21   
Kaja24
Hvala enako Diana in hvala vsem ostalim 🥰


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 12:07:36   
Sara454
Da se še jst malo javim😀 spola se ne vemo, če bo kot pri taprvi do konca nismo bilo 100% kaj bo hehe, moj cukr je tko da bolj kot jem "nepravilno" manj ga imam, in pa še skoraj 1kg minusa🙈 imam ta teden pr3gled pa da vidmo kaj bojo rekl. No v nedeljo sem praznovala 30let v soboto sm imela mal žurkice kjer so še ostali kolegi zvedl da pričakujemo novega člana (so pil še na mest mene😀) jst sem pa namesto njih bruhala😔 dobila trebušno virozo in še dons nism taprava. Počutje je bil katastrofa sem nekako "skrila" in zdržala do 2.30 pol sm šla pa samooo spat!!! Še dobro da mi je mami čuvala hčerkico da sem vsaj malo prišla k sebi😀 sedaj pa že komi čakam jutrišni pregled in upam da mi G naredi UZ vsaj nahitro da videm malo pikico🤗


(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 13:04:33   
NajaRaja
Ooo Sara vse najboljše za 30ko! Jaz bom januarja na istem, bodo drugi pili namesto mene user posted image
Kako ti pa uspeva s kilami da si v minusu? Si mela ful slabosti? Jst sm že več kot 3 kile v plusu, pa se ne prenažiram ful...je pa res da jem manj zdravo kot pred nosečnostjo, mi zelenjava sploh ne paše :P
Sem se pa v nedeljo slikala, končno se mi je začel poznati trebušček! Sicer čisto malo ampak se vidi v primerjavi s prejšnjim tednom da je trebuh bolj izbočen :) Imam pa v četrtek pregled, komaj čakam da vidim poba kako je zrastel user posted image
Punce a ste večinoma vse iz ljubljane? Je katera iz posavskih koncev?

(odgovor članu Sara454)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 18:43:11   
diana 28
Vse najboljse Sara🥳...😊...veliko veliko lepega...
Danes sem že preštevala mesece in smo že konec 3 meseca, ce prav racunam...jupiiiii ...se 6 mesecev 🥰

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 19:07:28   
vrtnica00

Ijo sem se spomnila na prvo nosečnost. Ko sem kaj takega pojedla, kaj je to delalo v trebuhu. Tako me zvijalo kot da imam popadke, da sem mislila že, da bom splavila. To se mi dogajalo prve mesece, potem pa umirilo. Je bilo pa res grozno. 
IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Jaz imam z mehurjem in vnetji probleme že odkar pomnim... tako da sem sedaj ugotovila, da ko me začne špikat najbolj pomaga brusnični čaj v ogromnih, res ogromnih količinah.... jaz si ponavadi skuham 2 litra čaja iz 3h vrečk in to po požirkih zlivam vase, tako da spijem vse dokler je še toplo ☺️ mislim, da je tudi v nosečnosti dovoljeno.

Če pa zamudim to začetno fazo je znalo bit pa že ful hudo, sem tudi po 4 različne antibiotike zamenjala, da je sploh prijelo 😳

Jaz sem se tudi zvagala, ni prehudo, sem misla da bo huje. Me pa zadnje čase po skoraj vsaki hrani neskončno boli želodec. Vecraj sem šla že skoraj na urgenco, ker sem se ustrašla, da je kaj narobe z otrokom.... prav krče imam v želodcu in čez celotno prebavo. Včasih je težko ločit med prebavnimi krči in krči v maternici 🤷‍♀️ očitno bom spet bolj na juhicah, kašicah, krekerjih in jogurtih....



(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 19:11:01   
vrtnica00

Dobra si, da bi do takrat skrivala. Jaz imam že ogromen trebuh. 
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Ja, res upam, da bo 😊
Kdaj pa imas naslednji pregled? Imas ze morfologijo? To je nekje v 20 tednu? Jaz imam 02.12. in tudi komaj čakam. Upam, da je z njim vse v redu. Malo me skrbi in sem mislila počakat do takrat preden povem v službi. A ve ste že vse povedale? Se vam zdi prepozno, če povem 4 mesece pred nastopom porodiške? 
Meni je tako malo teh UZ. Jaz bi kar skoz gledala kaj dela ta mali notri. Imam samo tistih par spominckov. Sem že študirala, da bi ultrazvok kupila za doma in ga opazovala 😅...zdaj se mi zdi, da je najbolj zanimiv, ko je tako majceno bitje. 



(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 19:15:26   
vrtnica00
Čestitke za fantka in puncko in za 30 let ❤️


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 19:34:15   
diana 28

Po moje bi mi moralo "uspet" do 2.12.2019....😋....meni se bolj pozna, ko se najem. Takraf pa itak sedim in me ne gledajo prav veliko. Mislim, da bi mi moralo uspet. Takrat bom v 17 tednu🤔🙈
Mojemu očetu sva povedala...bogi ni znal reagirat. 😃...in je rekel hvala bogu...je bil že čas. Potem pa ni bilo kaj dosti govora več. Po moje mu je bilo še bolj nerodno kot meni 😅😅😅..v glavnem ta teden imava v načrtu povedat svojim...02.12.pa v službi....


IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica00


Dobra si, da bi do takrat skrivala. Jaz imam že ogromen trebuh. 



(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 19:47:44   
Mala vila
Vse najboljše za 30ko 🎂🥂

Vrtnica, malo si me potolažla, hvala ❤ sej zdaj se je umirilo, ampak se se ful ustrašla.
Dobra si, da lahko skrivaš toliko časa, meni se že noro pozna, zdaj že pri taširokih puloverjih s kapuco ne morem več skrivat.

Joj, jaz imam pregled šele 12.12., dolga bo še do takrat, pa že zdaj na zadnjem pregledu ga nisem nič vidla, ker je gledala druge stvari 😕 če ne prej, ga bom na morfologiji spet lahko gledala in opazovala, komaj čakam 😊


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 20:16:17   
Lunica00
Jaz sem tudi povedala do sedaj sele nekaj ljudem, poleg domacih.Ceprav gredo govorice hitro naokoli ☺.V sluzbi za enkrat nisem povedala, razen nadrejenim, sem pa zacela nosit nosecniske hlace in tam pride trebuh bolj do izraza.Po moje ze sumijo, sam nobeden nic ne rece, da ne bo kaj narobe rekel 😂😂😂.

Jaz sem iz Gorenjske.Sara cestitke za 30 in upam da si ze bolje.

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 20:26:52   
diana 28
Verjetno se mi ne tako zelo pozna, ker mi je prsa tako napihnilo, da trebuh zgleda plosk🙈 in že pred nosečnostjo nisem bila med najbolj suhimi....se pa kar da....sploh s črno majčko 😋...Po moje lahko kdo posumi bolj zaradi prsi....
Drugače pa tudi jaz komaj čakam pregled, ker ga nisem videla prav veliko našega fantka....🤔 tudi jaz nisem imela sreče glede tega 🙄
Kako pa kaj spite? Jaz se ne upam več spati na trebuhu. Se bojim, da ga zmečkam. Saj verjetno od 15ega tedna se niti ne sme?

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 20:27:39   
diana 28
Aja...jaz sem pa iz s primorske drugače 😊

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 20:36:00   
Lunica00
A mislis da se ne sme na trebuhu? Meni je rekla ginekologinja, da dokler me ne ovira da lahko.Nekje sem brala, da ni dobro na hrbtu spati.Jaz trenutno spim v neki cudni pozi k ni ne na trebuhu in ne na boku ampak nekaj vmes 😁.Za vikende spim ogromno, sam da tv prizgem zaspim, kar se mi prej ni dogajalo.Med tednom se pa skusam naspati, ceprav danes ponoci sem se ze ob 3.30 zbudila in nisem vec zaspala.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 20:52:36   
diana 28
Sem sla malo prebrat in ni priporocljivo ne na hrbtu in ne na trebuhu. Najboljse je menda na levem boku...jaz imam v glavi ta 15 teden in sem se napsihirala s tem ceprav ima verjetno plodek prav dovolj prostora 😊

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Majčice 2020
19.11.2019 21:17:21   
Lunica00
Joj na boku je meni ful tezko spati, ampak sej po moje itak kmalu ne bom vec drugace mogla.


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 8:12:42   
NajaRaja
Baje da se na trebuhu lahko spi, dokler se se da. Za hrbet sem pa slisala da ni priporocljivo od 2. trimestra naprej. Sem mojemu narocila da me opozori ce vidi da spim ma hrbtu, pa je to ful resno uzeu. In zdaj ponoci tipa kako sem obrnjena 🤣🤣 zjutraj mi je reku da je cist paranoicen in da sploh ne more vec spat, da mi bo dau oklep na hrbet, ko zelvi 😛😛 

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 9:31:16   
Mala vila
Joj jaz grozno slabo spim, navajena sem spanja na hrbtu in imam vsak večer cel projekt, da se naštimam kako bom spala. Zdaj sem ugotovila, da se lahko čez materinsko blazino naštimam tako, da sem nekako na boku, malo prevrnjena naprej in mi trebuh lepo pade v luknjo, ki nastane 😂😂 druga varianta pa je, da si dam blazino vzdolž hrbtenice in je skoraj tak občutek, kot da spim na hrbtu, verjetno zaradi opore. Pa še sreča, da sem na bolniški, ker spim po 16 ur na dan....  kakroli naredim grem potem za 1 uro spat 😂😂

So se mi pa umirile ostale nosečniške težave.... malo mi je sicer še slabo ampak minimalno, migrene so se nehale... edino krč v spodnjem delu trebuha ne popusti, mislim da bo z mano do konca 🙄


Dobre ste, da toliko časa skrivate. Jaz sem že vsem sčvekala, pa tudi če bi hotla skrivat mi moj trebuh tega niti slučajno ne pusti več. Cela sem že okrogla in se kotalim okoli.

Jaz sem iz Ljubljane... lepo smo raztresene po celi sloveniji 😊

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 9:47:06   
Kaja24
Jaz probam spati na levem boku ampak se ponoci itak prevrnem na hrbet in sem opazila, da kadar spim na hrbtu me zacne boleti v predelu medenice/trtice 🤔 sem pa vceraj kupila materinsko blazino in upam da bo bolje in udobneje. 


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Majčice 2020
20.11.2019 9:58:06   
Mala vila
Jaz sem cela zabarikadirana, da se ne prevrnem. Na eni strani imam blazino in na drugi mojega dragega. Če me boli križ mi pomaga, da pokrčim noge in naredim bolj okrogel hrbet. 😊

(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?