|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
18.9.2019 18:19:31   
aleps 5
Potwm se ne pocutim samo jaz v petem mescu... hvala bogu 🤣


(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majčice 2020
18.9.2019 20:10:19   
Mala vila
Očitno smo vse že malo bunkice. Meni je kolegica danes rekla, da se mi že vidi, pod popkom imam vse napihnjeno. No pa saj čisto iskreno komaj čakam, da dobim tisti pravi trebušček, ne da vsi mislijo, da sem se zredila 😂

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majčice 2020
18.9.2019 21:34:47   
diana 28
Meni se tudi zdi, da se mi trebuscek ze malo pozna ceprav mi moj govori, da sem imela prej vecji trebuh😄
Me pa zanima ali greste na pregled z partnerjem ali ne? Moj bi si zelel tudi videti pikico in mi je kar malo hudo, da ne bi. Prejsnjo noaecnost je šel že na prvi pregled in potem v 10 em tednu in je imel občutek, da ga čudno gledajo vsi😅...kako je navada?

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majčice 2020
18.9.2019 21:57:30   
NajaRaja
Mogoce se cudno slisi, ampak jaz bi tudi rada da bi se mi ze kaj poznalo 😅 Da imam vsaj malo obcutek da se nekaj dogaja v trebuscku. No, glede na to da mi zadnje nekaj dni res pase samo junk food (zvecer bi jedla samo pico, burek pa cips, katastrofa...) verjamem da se bodo tudi meni kmalu zaceli nabirati kg 🤣 Jaz sem svojega peljala zraven na prvi pregled, ze zato ker mi je vse to novo in sem rabila moralno podporo 😛 Pa zaenkrat se nikomur nisva povedala za nosecnost, se mi zdi da je vsak dan tezje drzati zase tole novico...tako da razmisljam da bi sla v baby shopping, da vsaj nekje sprostim tole napetost da nebom vsem takoj ob prvem trenutku sibkosti vse zblebetala 🤣🤣 ve ste ze kaj kupile? 

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majčice 2020
18.9.2019 22:14:07   
Mala vila
Meni sploh ne paše nobena pametna hrana. Zelenjava ima okus po lesu, meso po žaganju... 🙄🙄 burek s kefirjem je pa trenutno zmagovalna kombinacija, pa puding za sladico 🙈😂
Jaz sem svojega za prvi pregled pustila doma, sem mu potem pokazala slikco in je bil cel navdušen. Me je pa danes 5x vprašal, če me pelje v laboratorij. Počasi mislim da dojema, da se nekaj dogaja. Na nuhalno greva pa skupaj, da še on vidi najino pikico.

Ma jaz bi vsem že sčvekala, prav ne da se mi skrivat, samo še 4 tedne moram zdržat, če mi bo uspelo ☺ največji problem pri meni bo služba, mislim da ne bodo ravno veseli
Jaz sem si naročila fake angel sounds, komaj čakam da bom dovolj daleč, da ga sprobam, da bomo doma poslušal srčka ❤❤

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 10:12:57   
vrtnica00
No pa je pregled za mano. Danes naj bi bila 7t. Iskala in iskala in ni našla otroka. Me spraševala kaksne so bile menstruacije, če sem imela neredne. Če imam še občutek, da sem noseča. Potem ga pa najde. Eno ici mini mini malo pikico 2mm veliko. Rekla da to sovpada z zakasnelo ovulacijo. Ker vem, da sem jo imela kasneje. Srček je bil. Čez 3t ponovni UZ, da določimo pdp po UZ. Sem pa danes vse drugo uredila kri itd. Me je pa tako stisnilo, ko ni najprej našla 😲


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 10:49:26   
NajaRaja
Vrtnica pri meni je bilo isto! Je tudi najprej iskal pa ni takoj našel, potem je pa tudi rekel da je samo 2mm...Saj se zeloo slabo vidi, sploh ko je približal in je bilo čisto razpacano, tako da je težko izmeriti do milimetra natančno. Na koncu smo nekako prišli do 3mm user posted image . No, važno da je tam kjer mora biti user posted image . Čestitke za malo pikico!

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 14:05:59   
Mala vila
Oh, kakšne male sramežljive pikice 😍 Važno, da je vse ok in da so na varnem, kjer bodo zrasle v velike pikice 😊


(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 14:10:53   
netyka
Čestitke vsem, ki ste že dale skozi prve preglede 😃 Jaz še čakam, odštevam dneve do naslednjega petka ko bom tudi jaz prvič videla mojo malo pikico 🙈 Eno vprašanje... A katera morda ve od katerega tedna naprej naj bi se slišal srček z Angel sounds? 😊 


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 15:02:38   
lili88
Cist odvisno... tudi od tega kje  lezi posteljica ... v drugi nosecnosti v 8 tednov pa se nekaj dni v 3. Nosecnosti pa 6 tednov in se nekaj dni... lahko pa tudi kasneje...


(odgovor članu netyka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 15:23:18   
netyka
O a res že tako hitro? Sem brskala po forumih pa večinoma vse pišejo po 10. tednu... Te pa bo treba nabaviti in poskusiti 😊😊😊


(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 15:37:16   
lili88
Ja ampak to je se cisto pri sramni kosti...

(odgovor članu netyka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 17:41:22   
diana 28
No, tudi jaz sem danes imela prvi pregled...sem bila prav na trnih...šele, ko je rekla, da se vidi utrip srčka sem si oddahnila....😊...potem so šli še po partnerja...vse vesele 😅
Je pa zučudo tudi naš plodek majhen, majhen. 5 mm....kar je za 7 teden in 6 dni premalo. V bistvu je po velikosti 6 teden in par dni kar se mi zdi precejšnja razlika. Mi je pa tudi meni rekla, da je prišlo verjetno do pozne oploditve in da je zaenkrat vse v redu.  07.10. imam ponovno pregled. 
Predpisala pa mi je tudi Estimo 14 dni...upam, da bo vse ok. Je pa res lepo videt srček...prav veliko srčke glede a njegovo velikost 🥰...pa slikice tudi imamo....

(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 18:50:55   
vrtnica00
Za kaj se pa jemlje estima?

Glavno, da bijejo srčki naših srčkov 💞

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 18:59:34   
Titans
Čestitam vsem za uspešno opravljene prve preglede! 👏 majhne so še naše pikice, ampak meseci bodo naokoli kot bi mignil in iz pikic bodo zrastle štručke.❤ jaz si velikokrat rečem, da moram sedaj uživati, ko sva še sama s partnerjem, ker nikoli več ne bo enako.

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 19:40:32   
diana 28
Esmia naj bi pomagala pri preprečevanju splava..neka podpora (kot sem ginekologinjo razumela)...v bistvu je to progresteron kakor sem ugotovila. Ona mi je dala kot preventivo glede na preteklo izkušnjo po mojem mnenju. Sem pa brala, da bistveno ne pomaga v tej fazi oz. tednu (to je Pusenjak nekje na forumu napisal). Jaz jemala bom potem bomo pa videli. Se pa uporablja 3x na dan (vaginalno).
So pa naše pikice (majčki in majčice) res vse micene 😅...res zanimivo...je bila kaka posebna luna 🤔
Ja, zivljenje pa ti verjetno res spremeni otrok...nekje sem prebrala, da nikoli nisi dovolj pripravljen 😅...

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 20:02:05   
diana 28
Ah...sem se zmotla...Estima ne Esmia 😊

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 20:22:37   
vrtnica00
Se pravi katera je mela splav, naj bi potem do dobivala, da ne bi prišlo do ponovnega? 


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 20:50:55   
diana 28
To je po moje bolj odvisno od ginekologa kako se odloči. Bolj kot berem forume (predvsem Pušenjaka) piše, da ne pomaga pri ohranjanju nosečnosti tako, da ni nujno, da ti ga predpiše v primeru, da je ženska imela enkrat že splav. Po moje bolj probajo ampak preprečit se povsem ne da...ne more ti rešiti nosečnosti, če ima plod kromosomske napake in odmre. Nekaj je povezano z rumenim telescem...v bistvu je naravni progresteron, ki ga posteljica že sama oddaja oz. ima. 
Uporabno naj bi bil bolj pred ugnezditvijo, ko obstaja večja možnost hitrega padca tega hormona kar naj bi oteževalo ugnezditev. 
Menda škodit ne more, ker gre za naravni hormon....pomagalo pa bistveno tudi ne bo. Bom pa vseeno jemala...raje kot, da bi se naknadno sekirala v kolikor ne bo šlo vse v redu...🤔


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 21:02:04   
diana 28
Me pa skrbi, ker je tako majhen....5 mm v 8 tednu. Čeprav je res, da imam včasih cikle dolge  tudi 36 dni in je res lahko prišlo do pozne oploditve ampak vseeno...bomo videli...mi ne preostane drugega kot, da upam na najboljše 😉

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 21:34:25   
vrtnica00
Jah potem bi tudi mene moralo skrbet. Pri dopolnjenih 7t je komaj 2mm. Upajmo na najboljše, da bojo zrasli😉


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 22:00:38   
diana 28
Ja, saj imas prav...nima smisla preveč skrbet. Srčki bijejo....zrasli pa tudi bodo...Zgleda, da je res luna čudno delovala v avgustu 😄...

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majčice 2020
19.9.2019 22:31:32   
aleps 5
Pozdravljne... cestitke vsem za uspesno opravljene preglede. Po pravici kr fous sem vam ker ste ze videle pikice. Moj pregled je se daaaalec, upam pa, da bo pri mebi tud takrat tako veselo kot pri vas 😁💪


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majčice 2020
20.9.2019 8:21:59   
Banana123
Moj PDP je 19.5 user posted image je pa to moja druga nosečnost :)

A na Facebooku je že mogoče skupina Majčice 2020? :) je nikejr ne najdem

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majčice 2020
20.9.2019 9:56:29   
vrtnica00
Ne da bi vedela. Na fb grem po nuhalni 


(odgovor članu Banana123)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?