|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
13.1.2020 12:34:34   
MacB
Nam pa mutsy evo. Čeprav ima zdaj baby center akcijo -15% na vozičke, je 550€ še vedno dosti denarja.

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Julcki2020
13.1.2020 12:36:39   
MacB

IZVIRNO SPOROČILO: Pika.bu

Meni je ostalo ogromno stvari se od prvega, tako da me caka samo nakup vozicka in kasneje se avtosedeza. Pri prvemu sem imela rablIjen vozicek, in sem ga dala naprej. Ni mi bil ravno vizualno vsec, je bil pa odlicen na vseh terenih. Torat se sploh nemorem odlociti med vsemi temi vozicki, toliko izbire je 🙈🙈🤷🏻‍♀️. Pomembno mi je da je enostaven in da ne zavzame celotnega prtljaznika v avtu. Ve ze imate ogledane vozicke? Kaj vam je najbolj pomembno pri nakupu? 



Najbolj pomembno, da ima čimveč za to ceno, a vseeno mora biti kakovosten, vzdržljiv in da gume zdržijo tudi kakšen makadam kdaj pa kdaj. A ko postavim voziček za 500 in 700 evrčkov, se razlika vidi. Zložljivi so pa že skoraj vsi zadosti, da ga spraviš v avto.

(odgovor članu Pika.bu)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Julcki2020
13.1.2020 21:35:10   
noseča39
Pozdravljene nosečke. Danes se vam končno pridružujem tudi jaz. Do zdaj sem vas samo brala. Sem noseča 12t 4d in danes opravila nuhalno v Mb pri dr.Mujezinovič. Hb rezultati glede na moja leta super in sedaj sem se odločila še za dvojni hormonski test in če bo vse ok nadaljne preiskave niso potrebne. Moja nosečnost sicer ni bila načrtovana🤔 z možem imava že 19 letno hči . Potem smo nekaj let delali še na drugem otroku pa ni šlo in nazadnje obupali..sedaj pa kot strela z jasnega. Potrebovala sem kar nekaj časa da sem sprejela to misel ampak danes ko sem videla to malo bitje ki raste in neprestano miga v meni...ja zelo je dobrodošel💙💙💙. Lp

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Julcki2020
14.1.2020 8:36:37   
Alayne
Pozdravljena med nami! :) user posted image Če je namenjeno je.

Tudi jaz z rezultatov nuhalne. Bilo je super...mož je pravilno preštel vse prstke :) Je pa skrajno nefotogeničen, se je obrnil stran med 3D posnetki. Sem ga skusala obrnit in kašljat in ne vem kaj. Ampak vztrajno kazal rito in roke čez glavo skrit. Je pa res, da oba starša sovražima slikanje tako da razumljivo. Tveganje nekje 1:15000. Vse lepo razvito :) Je pa skoraj gotovo fantek. Očitno jih bo kar nekaj user posted image
Trebušček pa še nič kaj...ob večerih malo napihnjen. Vozičkov še nisma gledala je pa babi takoj, ko smo povedali mogla lušne bodije že kupit. Ni se mogla upret... user posted image

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Julcki2020
14.1.2020 8:59:24   
noseča39
Ja izgleda je bilo tako namejeno in to bomo sprejeli. Tudi naš je skoraj 100% fantek in ni prenehal migat se obračat in mahat...je imel doktor kar nekaj dela da se je konco obrnil tako da ga je lahko premeril kot se spodobi...upam da se za vse nas srecno konča in da dobimo v roke svoje male štručke.Aja pdp imamo 22.7. Upam da zdržimo čimdlje saj imam na maternici kar nekaj miomov ki malo ogrožajo nosečnost🥺 ampak upajmo na najboljše😍

(odgovor članu Alayne)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Julcki2020
14.1.2020 10:02:39   
Baby št.3
Pozdravljene tudi jaz se šele zdaj pridruzujem skupini, pricakujemo 3 otrocka, ki je bilo popolno presenecenje saj imamo doma 8 letno deklico in 18m decka, za njega sva se dolgo matrala da se nam je pridruzu. 😊 Pdp imam 20.7. ampak predvidevam da bo tudi ta prišel prej, ker sem oba moja rodila v 37t. Tudi jaz sem mela v bolnici Mb nuhalno pri Dr. Mujezinovicu. In je blo vse ok. Tako da se vsi ze veselimo novega clana. Se pa meni ze full vidi trebuh. 

(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Julcki2020
14.1.2020 10:11:27   
Baby2020
Pozdravljeni obe novi 😊 tudi jaz sem iz mb 😉 sem v 12t 4d in imam danes proti veceru nuhalno, tako da ze malo zivckam 🤞🍀😊

Glede vozickov in otroske opreme pa sem cisto za hec malo zacela gledat na teh "nosecka bolsjakih" ipd. in je prav smeeesno za kaksne cene nekateri prodajajo skoraj nove stvari. Tako da sem se odlocila, da ce danes dobim zeleno luc od gin.da je vse ok, bom nekaj ze kar kupila. Stolcek za hranjenje Peg Perego Siesta, ki stane 200 eur nov, bi lahko dobila za 90 eur! Rabljen pol leta! Mislila sem, da bom vecino opreme kupila nove, vendar sedaj tehtno premisljujem o nakupu rabljene in seveda zelo dobro ohranjene. Poleg tega se s partnerjem spravljava v nakup novega stanovanja, tako da mi tudi iz tega vidika ustrezajo ugodnejse cene 😁

(odgovor članu Baby št.3)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Julcki2020
14.1.2020 10:14:51   
Baby2020
Aja, glede trebuscka: moj se se niiiic ne pozna 🤣 me je vmes kr malo zaskrbelo, ampak ok, nisem edina 😊 je pa to moja prva nosecnost, pdp imam 24.7. Bomo videli ce se bo danes kaj spremenil datum. 


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Julcki2020
14.1.2020 10:41:06   
Udb
V prvi nosecnosti sem do 20.tedna nosila svoje obicne hlace. No zdaj....mam pa orng trebuscek ze sedaj (15.teden). Res je vsakic prej in vecji, ocitno. 🤪😁


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Julcki2020
14.1.2020 14:12:18   
noseča39
Baby2020 drzimo pesti da bodo danes super novičke. Mene je bilo vceraj tako strah da neznam povedat. Vsepovsod je ogromno napisanega kako starejse nosecnice itak imajo vedno slab rezultat ze zaradi let in sem se pripravljala na katastrofo in potem sem bila res presenecena...se mi zdi da tudi doktor. Tako sem se tresla da sem komaj prišla po stopnicah v pritličje😜. Trebušček je že malo viden. Tudi jaz ogledujem po malem stvari ...verjetno bom kupila rabljen vozicek za ostalo pa se nevem..ponudba je res velika. Ampak bom se malo pocakala z vsem tem...Javi zvecer kako je bilo💙❤💙❤

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Julcki2020
14.1.2020 18:24:25   
Metka234
Živjo novima članicama in čestitke za dobre rezultate ☺


Pri vozičkih je pa meni pomembno da mi je všeč, da je za po različnih terenih (sem na podeželju), da ni ves razštelan in majav po enem mesecu. Predvsem si pa želim da bi se hotla rada vozičkat, da bi lahko vsak dan vsaj eno urico ju vozila po naših hribčkih in dolinah 😄 Si že par let zamišljam idealne trenutke vozičkanja med porodniško. Nazadnje bo pa jok in vik in krik v vozeku haha 
Ne vem če ste vidle, v Lidlu majo v četrtek nosečniška oblačila. Tudi neke majice/puloverje/oblekice/spodnje perilo/pižame itd. Jaz bom mogoče šla po službi pogledat, če ne bo vse pobrano že 😄

(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Julcki2020
14.1.2020 21:07:29   
Baby2020
Prisla iz nuhalne ❤ presrecna! Vse tako kot mora bit, rezultati so suuuper, hematoma ni vec!!! Kaj vec si skoraj ne bi mogla zeleti! Trenutno sva v 9.nebesih 😊🐞🍀 spol je pa skrival/a kot drzavno tajno, tako da to pa ni bilo mogoce dolociti 😅


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Julcki2020
14.1.2020 21:13:41   
noseča39
Super,super baby2020  zelo vesela🥰🤩...kdaj imas pdp..mislim da blizu mene?! Sem sedaj pogledala v Lidlov katalog in ja bom tudi jaz sla v cetrtek pogledat, izgledajo stvari vredu pa res niso drage...

(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Julcki2020
15.1.2020 11:35:17   
Baby2020
Hvalaaa!!! 🐞🍀 Pdp se mi je prestavil iz 24.7. na 22.7.  ampak ker je manj kot en teden razlike, mi gin.ni uradno spremenil pdp-ja v materinski knjizici. Tako da jaz bom se vedno stela kot da je 24.7. 😊😊

Za oblacila iz Lidla vam zeloooo priporocam spodnje majcke za dojenje, imam ze dve po nasvetu kolegice, ki jih je obozevala po porodu. In pa Lidlove pajkice, super raztegljive in udobne 😉 jaz sem si nekaj tega ze nabavila v prejsnji Lidlovi nosecniski ponudbi. 

(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Julcki2020
15.1.2020 12:30:49   
hope2018
Jaaa tudiii jaz sem gledalaa zdaj 16. Bo v lidluu in si bom tele spodnje majcke vzelaa za dojenje pa mogoce kaksna dva nedercka... Ceprav ne vem ce se ne bodo zize se kaj povecale hahahahaha.... Da ne bom prehitro kupila😁😁😁😁🙊🙊🙊pajkice in hlace pa ze imam od prejsnje ponudbe sem si morala vzet da sem lahko sla normalno v sluzbo ker me je vseee prej tiscalooo zeee....vglavnem so top stvarii in kvalitetne... 😍 Ja meni je oa uradno prestavila ker jee 6 dni vecji in je rekla da je to ze en teden razlike pac dan gor al pa dol... Ampak da na morfologiji ki jo imam v 20 tednu po uz bodo tocno dolocili.... 🤗 Se maloo pa se bodoo zacelee cutiti brceee komaj cakaam da obcutimm ta obcutek hihihi


(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Julcki2020
15.1.2020 15:07:02   
Metka234
Super baby2020 😄 Zelo vesela zate!


Jaz si nedrčkov še ne upam kupovat za naprej, ker se mi zdi da so mi ravno začele prsi rast in bom v vsakem primeru rabila večje kot sedaj 😄
Me pa danes nekaj boli desno uho. Je za zdržat in na momente sploh ne boli, nekaj časa ob dotiku, nekaj časa kar tako. Me pa ni napihalo in bolna nisem. Tako da ne vem. Sem misla it prej iz službe pa k zdravniku pokazat, ampak itak je za zdržat, antibiotika pa ne dajo takoj. Upam da mine. Skos je neki 😄
Jaz imam naslednji pregled čez 3 tedne, ko bom v 17. tednu. Kje je še to ☺ Upam da že prej začutim kakšno brco. 😄


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Julcki2020
15.1.2020 16:15:17   
hope2018
Ja tudi jaz danes nisem glih okej.... Vceraj me je zelo bolelo levo spodaj v trebuhu ampak je potem hitro minilo..... Danes sem pa oblezala ker me je uscipnala leva lopatica in me boli cela leva stran hrbta.... Tako da sem kar ostala doma... Ne bom se silila nekaj cee mi ni potrebno.... No danes sem jaz v 16. Tednu oziroma po uz sem ze 17. Teden hehe... Imam pa pregled 6.2.😍😍 Komaj cakam


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Julcki2020
15.1.2020 16:35:46   
Metka234
Ojej, boga. Skos je neki, ja. Ampak sej bo, 1/3 je že za nami 😄 Mamo to! Meni se zdi da je trebuh vsak dan večji. Načeloma ne čutim nič, edino na koncu službe zadnjo uro gledam na uro ker me pri hlačah od sedenja vse nekaj moti in tišči ☺ 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Julcki2020
16.1.2020 19:01:56   
Metka234
Včeraj so me poklicali za nifty, da so tri najpogostejše trisomije izključene. ☺ 

Danes sem bila v lidlu in sm kr razočarana bla. Pajkice mi po dolžini pridejo glih kot 3/4 hlače 😅 Tako da sem kupila samo eno bombazno majco z dolgimi rokavi.Joj smo pa mel dns sestanek ene 10 ljudi z razlicnih oddelkov za nek projekt in sefica na koncu rece da upa, da bom to se jaz naredila preden grem. In potem so me vsi napadli kdaj grem. Halo, komaj konec 1. tromesecja in morajo **** ljudje iz firme, ki jih vidm enkrat na 3 mesece vedet moje osebne zadeve. Sem samo v tla gledala in menjala temo. Ne vem, mogoce sem cudna, ampak zame je sluzba sluzba in moje osebno zivljenje je samo moje. ☺

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Julcki2020
16.1.2020 19:44:40   
noseča39
Ja nažalost je tako da se ljudje vedno radi okvarjajo in pogovarjajo predvsem o drugih. Koliko si pa velika metka? Jaz sem si vzela dvojne pajkice velikosti L in so mi čist ok pa sem visoka 175...modrci so mi bili všeč samo nisem vzela ker nevem kake bodo do takrat ko bo dojenje na vrsti😜..pa čestitke za dobre rezultate👍👌💪👶

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Julcki2020
16.1.2020 20:04:37   
Metka234
180 cm, tako da gre precej po dolžini in čedalje več po širini, haha. L ni bilo več pri nas, M (kao 40/42) so bile res majčkene, čist prekratke meni. Meni so že iz hm-a ne meji - z gležnarji gre ok, splonladi bodo pa 7/8 😅



(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Julcki2020
16.1.2020 21:04:48   
MacB
Moja ima 182, js 191...in ja, prekleto težko je dobiti nekaj dobrega po dolžini. Kavbojke še prodajajo podaljšane, tudi trenirke (a grejo zelo hitro ali pa nabavijo premalo zaloge). Ravno zaradi vas sem ji omenil lidl. Ne dobivava nobenih reklam, ne gledava spletnih reklam,....pa nisva vedela za akcijo lidla, ki se začela danes. Kupila je dve pižami, sta ji kar všeč. Trenutno smo v 16 tednu, trebušček se vidi najbolj zvečer, sploh tista zaobljenost. Drugače je vse v redu, le res ogromno spi. Ne morem verjet, da pride iz službe pa gre lahko spat in prespi celo popoldne in celo noč. Pa še neki okoli dlesni je malo pojamrala, da so občutljive.

Metka, ne samo ljudje iz firme, ampak kar vsi. Spol vesta, ime že imata, a bo edini al še kaj, smo že mislili da ne bo nič iz tega (to so rekli meni), a že si noseča (to so rekli njej),...v glavnem, če ne bi bila taka, da eno uho not, drugo ven, se ti hitro lahko zmeša user posted image

hope, midva imava 3.2. pregled user posted image me zanima kako velik bo plodek :)

< Sporočilo je popravil MacB -- 16.1.2020 21:06:11 >

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Julcki2020
17.1.2020 8:45:22   
hope2018
Supeer rezultati nifty... 😘


Ja jaz jih merim 178cm....in so mi hlace iz lidla crne cisto prav... Nakar so mi jeans iz lidla 7/8 ampak se ne sekiram dam skornje gor in se ne opazi poleti bom pa tko v pajkicah in oblekcah tko da tist tud ce mi je malo prekratko nic hudega..... Japonke das gor pa je.... 😊😊😊😊😊 Je pa zelo tezko ze navadne hlace dobiti da bi dolzina ustrezala.... Jaz nosim vse medium in ce vzamem L mi je gor vse siroko po dolzini pa seveda prav... Ampak kaj mi to nuca... Nic... Hihihi.....
Super macB...... Javiiiii to booo kmaluuuu..... Wiuuuu.... 😎😎😎😎 Jaz moram se urin dati pred pregledom... Zdej me je narocila pac 6.2. Takrat bom po uz 20 teden po z. M. Pa 19....tkod aa bomo vidliii ce se bo izvedla morfologija al ne... 🤣🤣🤣🤣🤣 Verjetno se bo ker tale moj malii raste v nedogled hahahaha

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Julcki2020
17.1.2020 9:12:57   
spelyy
Pozdravljeni,Se ena nova med vamiii😍PDP: 23.7.2020❤️

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Julcki2020
17.1.2020 12:33:12   
noseča39
Pozdravljena nova spelyy.Vidim da  as ima veliko pdp 22.ali 23.7...se več pa nas je velikihhh...vbistvu sem najmanjsa pa sploh nisem mala🙈. Ljudje pa itak samo govorijo in razglabljajo. Pri meni so se celo moji starši namrdnili da nisem normalna da bom tak stara imela se enega otroka ko so oni že bili stari starsi...Pa mi je ze vseeno. Z možem sva vzljubila to bitje in pripravljena sva ga sprejet drugi pa niso važni...Vglavnem ja..nikoli ni prav..važno da je za nas prav  in to je edino kar steje...pa da bodo štrucke zdrave!!!

(odgovor članu spelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?