|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
17.1.2020 13:07:40   
Udb
Kaj koga briga, kolk si ti stara! Jaz bom tudi sedaj 39. 😁


(odgovor članu noseča39)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Julcki2020
17.1.2020 13:15:51   
Metka234
Ah, nikoli ni prav... Meni je sodelavka, ki je pri 33ih se brez druzine in partnerja (me sicer sploh ne zanima, vsak zase ve) rekla, da bom pri 27ih mlada mamica 😄 Meni se zdi mlada mamica tam do 21. leta ☺ Ena mi je pa rekla koliko let sem sploh ze v sluzbi, haha. Pac to so res cisto osebne zadeve, ljudje pa vedno imajo kaj za komentirat. Samo mene to kar nervira vsi ti komentarji. 

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Julcki2020
20.1.2020 9:31:43   
MacB
Ja hope, bom javil, mi tudi moramo dati urin in ga bova nasljednji teden v začetku tedna. Je pa noro, ko se takole bližamo polovici, vedno več božanja je po trebuščku :)

spelyy dobrodošla user posted image user posted image

eh komentarji bodo in so, manj se obremenjuješ, bolje je zate. Midva se kar nasmejiva, včasih so znali biti starši kar vsiljivi, npr najboljša izjava je bila da naj imava otroke vsaj zarad njih. Pol si samo misliš wtf, a se ne sekiraš in greš dalje...zaj ko pa je otrok na poti pa...kar naenkrat mir, kot da je draga iz porcelana user posted image a gre vam tudi na živce, če je folk okol tebe tak kot da se boš lihkar zlomil? Moji je včasih kr neki, ko ji niti kozarca voda ne pustijo it iskat. user posted image jaz se samo smejim, res so smešni, a nimaš kaj, to je le skrb in pozornost :e

< Sporočilo je popravil MacB -- 20.1.2020 9:32:25 >

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Julcki2020
20.1.2020 10:58:01   
hope2018
Jaz bom dala urin drugi teden konec tedna sem glih na dopustu takrat... Da bom imela lepo v cetrtek ze izvide.... Ko bom na uz prisla...😊Ma jaz kar pozabim. Da sem noseca in grem v trgovino nakupim 6 flas sokov pa se ostalih stvari in kako to do doma nest hahahahahaa vglavnem smesna sem namesto da bi lepo pocivala in svojga s tem obremenilaa se grem samaa neko misicnjakinjo haha... Ampak ok ni silee mam par metrov stran trgovino tako da se ze znajdem😂😂😂komaj cakam pregledd zdej se mi pa zee pocasi kar vleceejoo dnevi..... Je pa zanimivoooo daaa mi trebuscek ni se nic zrastel se je celo zmanjsal ker sem prej vedno bila ful napihnjena.... Zdej pa napihnjenosti ni vec in tudi trebuscka ni vec... Hihi... 🙊🙊🙊🙊

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Julcki2020
20.1.2020 12:47:08   
Metka234
Ja, kar grejo tedni. Naj kar uživa v privilegijih nosečke, kmalu bo konec. 😄 Mene doma tudi kar šparajo. Pač itak fizičnega dela mi ne pustijo nič delat, gospodinjstvo in tko par kg pa itak moraš dvignit. Vode/pijač pa tudi jaz ne kupujem in vedno voziček direkt do avta in potem zlagam noter ☺ Meni se pa trebuh vsak teden bolj pozna, si sploh ne morem mislit kakšna bom junija 😳 Verjetno še v avto in iz njega ne bom mogla 😄 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Julcki2020
20.1.2020 12:55:32   
hope2018
hahahahah..... jjajaja takšne bomo vseee junija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kdaj boste kupile voziček? vidim da večina jih ni na zalogi....user posted image user posted image

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Julcki2020
20.1.2020 14:26:17   
Metka234
Haha ja, še dobro da nas je precej visokih 😄 
Mojega predvidenega ni na zalogi, nekje pise da se caka 2 meseca. Tako da marca bova verjetno po morfologiji kar naročila. Ti?





(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Julcki2020
20.1.2020 15:28:41   
hope2018
Ja tud jaz sem planirala tam nekje marca narocit ker se mojga tudi cakaa... Ga oa morem it se v zivo pogledat.... Ker na sliki mi zgleda zelo lep... Ampak se vseeno v zivo je drugace tko daa en dan bom sla mal na okoli pa da mi malo razkazejo to zadevo..... 🤣🤣Katerega pa imas nagledanega? 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Julcki2020
20.1.2020 16:25:23   
Metka234
Haha ja enako, tud jaz ga moram v zivo videt. Mene je prepricalo to da je najozji in posledicno ga lahko spravim skozu vrata v hiso 😄 Dorjan twin, verjetno bova sivo/belega vzela z metuljcki ali pa crnega z belimi pikami. No, upam da je ok za vozit ☺  Ti? 


Mene pa zanima ce je katera ze nakupovala preko hm-ove spletne strani in ste ble zadovoljne oz. lahko menjate stevilko, ce ni ok? Oz. kje v Lj je oddelek za nosecnice, ma to vsak hm? Pri nas v nm ni nic kar je na spletu... Na spletu sem nasla eno lusno oblekco, ker grem sredi marca (upam da) na maturanca od fantove punce. In mi je ena oblekca ful lepa, pa se ugodna je in mogoce bi se ji dalo nosit tud izven nosecnosti. Ali majo kje drugje kaksno oblekco? Nenosecnicke kar odpadejo ze zaradi dolzine, ker so mi vedno vse oblekce prekratke. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Julcki2020
20.1.2020 16:26:37   
Metka234
*sestre 😂


Haha

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Julcki2020
20.1.2020 17:56:05   
hope2018
Ooo zelooo lep vozeeeek😍😍😍ma jaz sem zaenkrat zagledala bebetto bresso premium crnega s sivo kombinacijo tistga nadstreska za sonce.... Vglavnem saj pravim v zivo ga moram videti pa bomo videli ce me bo tako tudi preprical... Nimajo vsi hm oddelka za nosecnice... V lj ga imajo samo na rudniku baje.... Tako mi je rekla prodajalka v btc. Ju.... Hahaha ta je dobra ja od fantove punce🤣🤣🤣🤣🤣🙊🙊🙊🙊


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Julcki2020
20.1.2020 18:38:18   
Metka234
O uau, zelo je lep. 😍 Ma meni moj izbrani ni tako zelo lep, ampak res ni baš neke izbire. 

A tako. Joj, res moram en vikend v Lj ☺ 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Julcki2020
20.1.2020 18:51:49   
hope2018
Jaz pa moram en vikend v trebnje.... Tam sem videla da imajoo trgovinoo z pojstlco k bi jo jaz rada imela.... Ampak me najbolj zanima kaksna je ta pojstlca v zivo.... A je tko masivnaa al je to en chip shit.... Rada bi pa posteljo k jee v enem in previjalna in postelja... 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Julcki2020
20.1.2020 19:52:27   
Metka234
A res? A imamo kakšno posebno otroško trgovino? ☺ Pojma nimam haha. 

A toksoplazmo je katera že prebolela? Joj saj drugač kupljene kremšnite so načeloma termično obdelane, če je sploh kakšno pravo jajce (in ne samo suh prah) noter, kajne? Jaz se tudi solate kr ogibam v menzi, bolj kuhano zelenjavo jemljem. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Julcki2020
20.1.2020 20:09:24   
hope2018
Otroska trgovina miska..... 😂😂  Jaz sem negativna na toksoplazmo.... Kot pravim jaz jem tisto kar se mi tistega trenutka je...ce je to kremsnitaa bo kremsnita🤣🤣🤣🤣🤣


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Julcki2020
20.1.2020 20:31:16   
Bozicka
Pozdravljeni vsi, evo pa se javljam se jst malo. Sva dobila koncno izvide Nifty in vse okkk🥰🥰🥰, zagotovo najdalsi teden v mojem zivljenju. Ampak mislim da sem sedaj prvic malo sproscena in bolj na izi. Je pa tako, da smo sedaj v sluzbi tri nosece😂😂😂😂, resno no. V poslovalnici nas je 6 in evo 3 nosece. Si morate predstavljat vzdusje😂😂😂. Aja, dve imava 9 dni razlike, ena pa potem september. Midva se nic nimava kupleno, ker gre moj sedaj za 3 tedne potovati po tajski. Ja prav ste prebrali. Plan je bil, da grem tudi jst ampak evo se sreca mi ni treba😂😂 gre sam in se trije kolegi. Sem prijazna kaj 😉😉. Tako, da potem ko se vrne bo bol akcija. Trebuscek se mi pa kar pozna ze ja. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Julcki2020
20.1.2020 21:12:02   
Bozicka
Aja, jst se tudi tako zelo ne obremenjujem s hrano. Pac na jem suhih izdelkov, tatarca... ostalo pa tako tako. Tudi jajcko na oko sem si spekla, pa kak prekrsek se je verjetno tudi se zgodil😂😂😂. A kaj veste kdaj cca se cuti? Ene pravijo tako, druge spet  drugace.

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Julcki2020
21.1.2020 3:36:44   
Metka234
Bozicka super za nifty! In da ste kar tri nosecke. Haha, se lahko vse pomenite o tem ☺ Ja super za Tajsko, si res super, da gre on pa vseeno na potovanje. 😄 

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Julcki2020
21.1.2020 21:43:41   
Baby2020
Tudi pri nas sva od 4 zaposlenih, dve noseci 😀😀 in imava razmaka 12 dni 😁 tako da dobro vem kaksno je vzdusje, ze zdaj poslusava opazke... Ampak me ne ganejo, si mislim svoje in ignoriram. Meni se trebuscek ze kar malo pozna, tako da to je najvecja sprememba pri meni 😊

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Julcki2020
22.1.2020 9:30:45   
MacB
Metka, pri nas je v hm preverila kje imajo zalogo in sva šla potem tja, da nisva rabila iskat. Vprašat ni greh.

Midva bova verjento marca kupila rabljen voziček. :) Najkasneje do aprila pa še posteljico in previjalno. Lupinco in isofix bazo že imava.

(odgovor članu Baby2020)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Julcki2020
22.1.2020 11:18:00   
hope2018
Ja supeeerr macb..... Ja tudi jaz planiram daaa tam nekje marca zacnemo zaoravljati... Ceprav vozicek in posteljico dobiva od najinih.. 😍Jaz sem gledala posteljico ki ima vse v enem....tako da bom verjetno kar to izbrala....


A ze katera mogoce cuti brce???? Jaz mislim da jih zadnje dni cutim ampak so kot nekaksni valovckiii na momenteee se na dolocenih mestih zategne kozaaa in jee na otip zelo trdo na tistem mestu.... Takod a mislim da je to to😍😍😍😍😍 ko bodo pa zaresni se zaceli bom vedela ce je bilo res to to hehehehe..... 
Kako ste kaj ve zabike? Ste vredu??? Jaz ze komaj cakam pregled..... Danes sem ravno vstopila v 17. Teden po Z. M. Ampak ne vem vec v akterem tednu sem ker mali je velik za 18. Teden hehehehe tk da na morfologiji bodo povedali pod kateri teden se vodim.... Hihihi..... Po mojem kar po tadrugemu glede na to da so mi ze orestavili datum poroda.... 🙊🙊🙊🙊🙊😍😍😍😍

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Julcki2020
22.1.2020 11:33:18   
Udb
Jaz cutim premikanje ze skoraj 2 tedna. Najlepsi del nosecnosti kar se mene tice. 😊 sem pa 16 tednov


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Julcki2020
22.1.2020 12:12:51   
hope2018
Udb a zeeee????? Jooooj jaz se strinjam je najlepsi del nosecnosti ker dejanskooo zacutis svojegaa otrokaaaa😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶Kako lepoo resss komaj cakaam da se spoznavaa juuujjj je se kar dolga do takrat ampak saj boo hitroo🙊🙊


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Julcki2020
22.1.2020 12:37:02   
Udb
Ja, vsaka nosečnost malo prej 😊


Meni se se ne mudi s spoznavanjem. Moram najprej priti do tega da bi 3. spala celo noc...Da ne govorim o tem, da mi grejo ob misli na porod in bivanje v porodnisnici lasje pokonci. 
Uglavnem, POCASI!

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Julcki2020
22.1.2020 12:48:32   
hope2018
Hahahahahahahaha jaja ti si to dala ze vseee skoziii..... Zame je pa vse prvic in ne vem kaj me caka🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?