|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:28:35   
Anonimen
To je pa še daljša zgodba od vseh ostalih, naštetih zgoraj... Ne eno ne drugo, uradno...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:30:19   
urška
ja ker če nisi, potem ne greš na porodniško 42 dni pred pdp oz. sploh ne greš na porodniško

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:31:57   
Anonimen
Grem "na starševski dodatek"... Kdaj pa potem lahko grem, če ne 42 dni pred PDP? Samo 28 dni prej? Al' kdaj?

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:36:25   
urška
ja u bistvu si ti skoz doma. torej ne greš nikamor. oddaš papirje in po porodu prineseš še rojstni list. in če to narediš januarja dobiš prvi starševski dodatek februarja. in ga dobivaš za nazaj. tist listek s pdp ki ti ga da g pa jim dostaviš zato, da imaš pravico do paketa oz. do denarja. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:37:53   
Anonimen
A po tej logiki naj bi torej meni, kot po eni strani brezposelni (po drugi pa ne, ampak to je druga zgodba), starševski dodatek pripadal šele od rojstva otroka dalje?

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:39:27   
urška
ja. kolikor se spomnim je bilo tako tudi pri meni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:40:18   
Anonimen
Pa sej se mi je zdel, da nekaj ne gre skup... Ne morem menda dobivat 150 jurjev, pa sedet doma...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:43:49   
urška
ja fajn bi blo....sicer sej najbrž ne boš dobivala velik majn. sej dobiš še Otr. dod. pa sigurno ti še par tolarjev socialne pomoči pripada. ne vem samo kako je s preživnino, če si samohranilka, ker od tega je odvisno, koliko dobiš še pol socialne. pa ne vem a moraš imet urejeno očetovstvo da dobiš otr. dodatek al ne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:45:19   
Anonimen
Klinc pa samohranilka in preživnina!
Socialna delavka OSEBNO pozna mojega partnerja in otrokovega očeta, pa so pogruntali, da sem samska noseča samohranilka in da je oče otroka bivši mož...
Potem pa bodi pameten, če si lahko...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:46:15   
kati*
ojla

bom napisala še moj primer ... rok mam10.10 ...na porodniško sem šla 28.8. (42 dni prej) ... in dobila porodniško 15.9. za tri delovne dni v avgustu user posted image
odločbo sem dobila le za 105 dni ... za DNVO (dopust za nego in varstvo otroka) pa dobim kasneje ... papirji so že tam, a moram naknadno javiti datum rojstva, ime idr.  ... tko da drugo odločbo dobim takrat

kaj več pa ne bi vedela user posted image

lahk pa probaš najti
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/starsevskoVarstvo.asp



_____________________________

lp, K

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:48:23   
Anonimen
Ja... jaz moram zdaj samo še pogruntat, kdaj grem lahko na porodniško (uradno), če sen (uradno) brezposelna...

Drugače bom še milijonarka postala od države in to proti svoji volji...

Bolj, ko jim govorim, kako je v resnici, bolj oni meni kontra nazaj, da ni tako...

(odgovor članu kati*)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:50:05   
urška
ja a pol si samohranilka al nisi? in (sorry ker me zanima) zakaj je tvoj bivši mož zdej tvoj partner, mislim kako to da je bivši mož in trenutni partner? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:51:50   
urška
ja a ti pol nočeš denarja? mislim jst bi ga rabla...user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:52:41   
kati*
ej

ampak verjetno si vsaj prijavljena, ker sicer pord. nadomestila (tiso za 105 dni) naj ne bi prejemala

"Do pravic, ki izhajajo iz zavarovanja za starševsko varstvo, so upravičene osebe, ki so vključene v zavarovanje za starševsko varstvo in plačujejo prispevek za starševsko varstvo.  Brezposelne osebe, če prejemajo denarno nadomestilo od Zavoda Republike Slovenije za zaposlovanje" CDS

Kakorkoli ... predlagam, če so ti naračunali preveč - preveri in bodi tiho in upaj, da ne bodo ugotovili user posted image


_____________________________

lp, K

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:53:37   
Anonimen
No, vidiš, Urška, ni logike...

Nisem samohranilka... Imam partnerja, s katerim imava notarsko overjeno izvenzakonsko skupnost že 2 leti... Sem pa v ločitvenem postopku od bivšega moža, s katerim nisem že več kot 2 leti... In notar mi je očitno nezakonito overil tisto potrdilo o izvenzakonski skupnosti... Ker če še nisem ločena, potem "kao" ne morem imeti drugega partnerja... Kajti drugače me država lahko toži zaradi bigamije... In ker imam uradno še vedno moža, oče še nerojenega otroka ne more biti nihče drug kot mož... No, ja... In bivši mož bo na rojstnem listu vpisan kot oče otroka, sedajšnji partner mi je uradno samo sostanovalec, otrok, ki bo pa uradno od bivšega moža, se bo pa pisal po sostanovalcu, ker priimek pa lahko sama določim, samo očetovstva ne morem... Kot, da ne vem, s kom sem f*****...

Pa razumi, če lahko...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:58:10   
kati*
še ena notarska ... kakšna birokratska kriza user posted image

tud midva z možem sva ugotavljala ... ker moraš prinesti poročni list s sabo v porodnišnico - avtomatsko moža priznajo kot očeta (vse lepo in prav) ... ampak kar avtomatsko - kaj pa če ne bi bil?? In očitno imaš ti nekak ta primer.


_____________________________

lp, K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:58:39   
urška
ma tole je ena taka matematika, ki jo jst ne razumem najbolj. kako bo zdej oče od bebe tvoj bivši mož?! sej te v bolnici kej vprašajo al ne? ma ne me ****t!!!! kaj on se pa kr strinja, da ga bojo za očeta vpisal? sej če se bosta enkrat ločila pol bo mogu za 2 otroka plačvat preživnino!!! ma z deci je bil zmeraj problem, pa s CSDjem tud!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:00:33   
Anonimen
Na Ministrstvo sem jim dostavila notarsko (spet!) overjeno izjavo bivšega moža, da ni oče še nerojenega otroka... in izjavo sedajšnjega partnerja (sostanovalca!), da je oče tega otroka... in mojo izjavo, da se strinjam z obema njunima izjavama... Nobenega spora ni...

Oni pa, da to ni res...

Pojma nimam, kako vejo to bolje od nas treh?

In če pomislim, da sem šla na CSD samo po enkratno pomoč ob začetku šolskega leta... ki je, seveda, nisem dobila... Dobila sem pa tole sranje...

(odgovor članu kati*)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:02:02   
kati*
sem glih mislila na to ... da mu bo država poturila še dodatno preživnino ... sej ne vem al bi se človk jokal al smejalč ob tem user posted image


_____________________________

lp, K

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:03:20   
Anonimen
Še tiste, ki bi jo moral plačevat, ne plačuje, pa mu država nč ne more...

Bi pa rada vidla, kako bodo od njega izvlekli preživnino za otroka, k sploh ni njegov?

(odgovor članu kati*)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:03:52   
urška
ma sej to ni res!!!če bi jim še narisala kako to gre!!! totalne budale in to ljudje, ki imajo hude fakse narejene in naj bi bli vsi geniji

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:05:08   
Anonimen
Pravijo, da naj po otrokovem rojstvu, kot otrokova zakonita zastopnica, v njegovem imenu vložim tožbo za izpodbijanje očetovstva - kot da novorojenček toži nekega človeka, češ - ti mi nisi oče, en drug je...

Halooo?!

In, valda, pričakujejo, da bom potem še ta sodišče plačala...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:10:14   
urška
ja itak! z otrokom na jošku pa s posranimi plenicami si želiš samo še po sodišču hodit!!!! pa misliš da se v porodnišnici ne moreš zbunit, da ti nobenga ne vpišejo v roj. list? sej pol ko se boš ločila, bosta lahko vpisala tapavga očija, al ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:12:34   
Anonimen
Ja, po rojstvu se da vse... Ampak samo s tožbo na sodišču... Ampak moj mulc ne bo imel bivšega vpisanega za fotra niti en k***** dan, ker to ni res, pa če doma rodim in državi mal pozabim povedat, da sem sploh rodila, potem naj si pa ves denar in vse papirje malo v rit vtaknejo!

In na koncu rabim samo še koga, ki mi bo po vsem tem rekel, da sem kvazi-samohranilka... K ga bom kvazi-po-p****-ruknla, da bo vse zvezde vidu!

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:15:50   
urška
ma te čist razumem da si tko razkurjena!! zakaj pa še nista ločena?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?