|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:16:57   
Anonimen
Ker imamo sodišča, ki delajo z brzino Formule 1...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:25:02   
urška
ja nč novga, itak. a mi lahko poveš samo še tole: tvoj otrok, ki ga imaš z bivšim ima priimek (predvidevam) po očetu. ko se boš ti ločila pa boš imela kateri priimek? in katerega bo imel tvoj prvi otroček? oz. kakšen je postopek (če mogoče veš) če bi ti hotela, da se jan piše tako kot ti in ne po očetu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:27:02   
Anonimen
Jan se sedaj piše po očetu, ja, torej po mojem bivšem možu, in jaz tudi še, zaenkrat... Po ločitvi bom jaz vzela nazaj svoj dekliški priimek, Jan pa bo imel oba priimka...

Še nerojeno dete se bo pa pisalo po mojem sedajšnjem partnerju, torej dejanskem očetu, čeprav bo kot oče na rojstnem listu vpisan bivši mož...

In malce kasneje se bom tudi jaz pisala po sedajšnjem partnerju, torej bodočem možu...

Mater, pa ta država...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:29:39   
urška
pa če boš ti hotla spremeniti janov priimek ti mora dati oče kakšno soglasje al lohk kr delaš kar hočeš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:30:30   
Anonimen
Fotr se mora strinjat - in se, je že podpisal...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:32:23   
urška
no saj to a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:34:06   
Anonimen
Kaj mi pa to pomaga? Pri čem?

Vse je podpisal (bivši) - da je Janov fotr, da mi prepušča skrbništvo, da se strinja s preživnino, da ni fotr tega še nerojenega otroka, da se strinja, da se nerojeni otrok piše po mojem zdajšnjem partnerju, torej dejanskem očetu...

Pa nič...


(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:35:49   
KODA
Eno vprašanje!?Ali se zdaj porodniško začne 45 ali 28 dni pred PDP?3leta nazaj sem jo začela 28dni pred PDP.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:36:31   
urška
mogoče bo pa kdo na CSD oz. Ministrstvu dobil preblisk pa ti rata še kej uredit preden se mali rodi...
pa misliš da v porodnišnici res ne moreš matičarke prepričat, naj nobenega ne vpiše za očeta?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:43:48   
Anonimen
Za nastop porodniške se lahko sama odločiš - 28 ali 42 dni prej... In če greš 42 dni prej, se ti tudi toliko prej konča potem...

Matičarka v porodnišnici pa ne sme napisat drugega kakor uradnega moža, drugače ona dela proti zakonu in ona naj***...

Po drugi strani pa obstaja zakon, po katerem se nobenemu od staršev ne sme vzeti starševske pravice brez utemeljene sodne odločbe... In točno to bodo naredili mojemu dragemu, torej dejanskemu očetu... Torej en zakon izpodbija drugega... In nobenega od teh zakonov nismo pisali mi...

Če se bom jaz spravila tožit državo za odškodnino, pa če jo vložim še v novorojenčkovemu imenu (da so mu nezakonito odvzeli očeta), pa če potem toži še moj dragi, da so mu nezakonito vzeli otroka...

Mater, bo keša... Pa še Čeferina bom najela...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:45:38   
urška
lahko začneš 42 dni prej. ne vem točno v katerih primerih, vem samo, da če si prej na bolniški ta dajo 42 dni prej na porodniško, najkasneje pa moraš it 28 dni prej

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:48:35   
urška
totalna ****, po moje se ti res splača rodit doma, pa nobenem povedat, da si rodila, pa pol poveš ko boš že ločena. tole stvar dej v cajtnge pa bojo na hitro rešli problem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:49:43   
Anonimen
A misliš, da bi res kaj pomagalo, če pokličem Slovenske novice al' pa Nedeljski dnevnik?

Ker će bom pop******, jih bom res...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:54:52   
urška
sej ne vem kaj bi najbolj pomagalo. mogoče Preverjeno na POPu. ma dej no ! ne more ti država govort kdo je oče tvojga otroka - sploh če si zamislijo da je to en lolek, za katerega ti niti pod razno nočeš da bi to bil.
nej raje pšoskrbijo, da bo plačeval preživnino za tistega, kateremu je res fotr!!!
mene bi kmalu dost razp****** da bi kam poklicala!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 1:57:25   
Anonimen
No, vidiš... na Preverjeno sem pa pozabila...

Jaz nisem samo poklicala - tudi pisala sem in osebno šla na kar nekaj koncev... in kaj sem naredila s tem?

Nepotrebne stroške, ki mi jih ne bo nihče povrnil, dokler se res ne spravim v Grosuplje k Čeferinu, mu vržem na mizo tistih 40 jurjev, kolikor stane samo prvi svetovalni razgovor, potem se bo pa začelo...

Potem si bo pa ta naša ljuba demokratična Slovenija zapomnila, kdo je Kerensa! Pred Parlament bom šla rodit, mamicu jim...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 2:00:50   
urška
ne vem kaj nej ti še predlagam. cajta ti malo zmankuje, ne? blo bi pa fajn, če bi stvar lahko kako uredila prej, ne pa pol ko bo že beba. a že veš kaj ste naročili?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 2:01:29   
Anonimen
Pravijo, da bo Robert...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 2:08:38   
urška
no super, sam da bo fant zdrav. upam da boš lohk kej zrihtala. jst grem zdej v pančevo. dones mam rojstni dan in bi blo fajn če se malo naspim, da ne bom čez dan vsa  tečna okol težila.
se še kej slišimo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 2:10:38   
Anonimen
Lahko noč...

Upam pa, da bodo še "dnevne" RR-ovke našle kakšno rešitev za tole sranje...

Če pa katera ve za kakšnega SVINJSKO dobrega odvetnika, naj mi pa kar sporoči...

Očitno ga bom itak z DSP-jem plačala... Kristus...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 8:27:09   
Anonimen
Če boš prejemala starševski dodatek, potem ti ta 102 dni ali 42 dni ali 28 dni ne igra vloge. Starševskega boš dobila kdaj..hm...če rodiš 20. novebra npr. dobiš janurja starševskega za 10 dni za november in za cel december v januarju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?