|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2021
1.11.2020 19:45:06   
evkaliptus
Za te vozičke še nisem slišala, zgledajo lepi, ampak je pa bolj mestni a ne? Vsaj po opisu in kolesih sodeč 🙂  Jaz rabim tudi za teren v naravi, kamot zahajam s psom. 

Za isofix sem pa tudi jaz slišala in videla, da je zelo praktična zadeva- lupinico čisto enostavno odložiš na to..seveda pa v prvi vrsti tudi iz vidika varnosti. 

Kar se tiče jošk, amm ja že od vsega začetka precej večje..imam tri bombažne modrčke s katerimi še shajam, ostali so že zdavnaj premajhni🙈 razmišljam ali si kupit kar materinske modrčke, v h&m imajo kar lepe. Priporoča katera katere druge?

Lep preostanek nedelje😉

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: MAJČICE 2021
1.11.2020 20:45:56   
evkaliptus
Aja, in bolijo me manj ja, zvečer samo tako kot si napisala 😉

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: MAJČICE 2021
2.11.2020 0:04:03   
Kamničanka1
Pozitivna hvala za izčrpen odgovor o bazah. Kateri avtosedeži pa vama niso bili zadovoljivi in zakaj?


Evkaliptus ta, ki ga jaz gledam ima kr velika kolesa in fajn vzmeteno podvozje in naj bi bil tudi za "terensko" vožnjo. Gledaš ti še kak detajl, ki je fajn,da ga voziček ima?

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: MAJČICE 2021
2.11.2020 11:35:00   
PozitivnaEnergija
Punce nifty rezultati so prišli, vse suuuuuper, in nosim fantka ;) Samo da je kontra mojemu 🙈 res sem upala da mu bom lahko vsaj rekla da je puncka, ampak lej se bo mogel navadit, še dobro da sva tako hitro zvedela ;) 


(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: MAJČICE 2021
2.11.2020 12:14:19   
evkaliptus
Kamničanka, najprej sem imela ogledano Nuno, pa se nisem mogla sprijaznit s ceno, zato me je potem navdušilJoie, zaradi dizajna in pa kar se tiče lasnosti, ker je prav tako lahek in majhen, ko je zložen, ima podaljšano strehico pri športnem delu in zadaj mrežico, košara je velika, prav tako košara spodaj. 

Pozitivna juhuuu za fantka, sedaj boš imela parček a ne?? Hecno, da navija še za eno punčko😄 No pa imamo prvi spol razkrit😁 jaz še vedno upam, da se bo v petek razkril-a misliš, da je še prekmalu?😐

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: MAJČICE 2021
2.11.2020 12:59:26   
PozitivnaEnergija
V prvo je navijal zq fantka, in potem mi je zdej rekel, da če že bi imel še eno punco :) sj jz bi jo tudi, ampak lej bo pq parček ;) sicer morem rečt da imam malo strahu kako se bom znašla s fantkom ;) ampak bom že. Nekaj dobregq je vseeno, najboljsa kolegicq ima zdaj dojencka pol leta starega, tako da bom vse od nje dobila za oblect ;)


Glede sedezev sem imela pq spisan ful, in se mi je odg zbrisal, nqpisem zvecer še enkrat.
Ja za vozicke sej jaz kar ostala pri modelih 5 let zadi, ker se mi po pravici ne da delat spet študije kaj ja in kaj ne. Kolegica mi je sicer odsvetovala maxi cosi muro 3, menda je ful nestabilna tako da ostajam pri high treku, ki ga nisem vec nikjer po trgovinah v slo zqsledila, sem se pa tako odlocila za rabljenega. 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: MAJČICE 2021
2.11.2020 13:29:42   
evkaliptus
Kako bo sestrica vesela❤️

A ste ve že v fb skupini? 

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: MAJČICE 2021
2.11.2020 21:15:41   
Kamničanka1
Pozitivna aaa čestitam! Za super rezultate in prvi potrjen spol 💙💙


Jaz pa imam jutri končno nuhalno, držite pesti 🤞🤞

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: MAJČICE 2021
2.11.2020 22:18:49   
PozitivnaEnergija
No obljubila sem še reakcijo sestrice 🤣 danes sva ji povedala, in prvo nama je rekla: ja a sta se končno zmenila z očijem da dobim bratca 🤣🤣 in potem da bo spal v njeni pojstli, in prej se je s trebuhom pogovarjala, mu je povedala da sta njuna mami in oči ful prijazna in da se ne rabi nič bat. ♥️♥️♥️🥰


Ja evkaliptus jqz sem se ravno čez vikend pridružila fb skupini, nič pa še ne komentiram.

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: MAJČICE 2021
2.11.2020 22:19:36   
PozitivnaEnergija
Kamnicanka dobro opravi na nuhalni, in seveda poročaj 🐞🐞🐞


(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 9:15:27   
evkaliptus
Joooj kako lepo, ponosna sestrica🥰

Kamničanka srečno❤️

Jaz sem se tudi včeraj pridružila na fb😊 se moram še predstavit, ampak slikce uzja ne bom pošiljala.. ne rečem materinske knjižice kot dokaz, slikca mi je pa res preveč osebna..

Mene je včeraj tako zdelala migrena, da še danes nisem čisto ok. 😣

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 10:49:12   
PozitivnaEnergija
Ja Evkaliptus tudi jaz nr mislim slikce uzja posiljat, to imajo zadnja leta neke fore, že tako ne objavljam nobene slike od hcerke, in jih ne mislim niti naprej.


Upam da se najdemo tudi na fb ;) 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 11:22:36   
evkaliptus
Jaz sem poslala materinsko in del slikice, kjer je viden samo datum ne pa tudi otroček🙂

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 12:07:40   
Kamničanka1
Kdo je naredil to skupino? Nisem še hodila gledat...ampak, da zahtevajo sliko oz potrdilo materinske knjižice? A ni to mal mimo?

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 12:50:26   
PozitivnaEnergija
kamničanka ne vem kdo jo je odprl, ampak vem pa da je zadnja leta praksa da se dokazuje da res pašeš v to skupino, ker se je dogajalo da so bili v teh skupinah ljudje s fake profili ipd. Naša prvotna skupina izpred 5 let se je 3krat razdrla in snovala na novo še za časa nosečnosti, to so včasih cele telenovelo. Ampak tiste ki smo se potem v živo družile smo pa na vezi ostalo tudi še sedaj :)

Evkaliptus dobra ideja ja. Meni dokler ne bo kdo težil, ne bom nič pošiljala :) Nas je pa kar veliko že.

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 13:34:57   
Kamničanka1
Pozitivna to so pa res telenovele, zanimivo 😁. 



Moja nuhalna je bila super ❤️. Ne bi mogla bit bolj srečna. Mali škratek se je skos premikal in obračal in mahal 😍. Sem doplačala še za CD in ekstra slikice, da se bo očka doma fajn ogledal to malo čudo. 

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 18:55:45   
PozitivnaEnergija
Ooo kamničarka super za ok rezultate. Mimogrede mislim da bo najin mali dobil ime Deček.....ker se ne strinjava z nobenim predlogom, kar je meni všec njemu ni, kar je njemu všeč meni ni 🙈🙈🙈 to je katastrofa izbirat. Za punco imam 10 imen tqkoj.


(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 18:56:18   
Škratek89
Ooo, PozitivnaEnergija, kako lepo..čestitke za malega junaka user posted image user posted image

Kamničanka, vesela zate, da je z malim škratkom vse ok user posted image

Tudi jaz sem se pridružila fb skupini, prav tako nisem pošiljala nobenih slikic NS ali materinske knjižice, ker se mi to zdi preveč osebno. Zaenkrat me še niso vrgli iz skupine user posted image


(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 22:57:51   
evkaliptus
Kamnicanka super🥰

Pozitivna, tudi jaz jih za punčko stresam iz rokava, za fantka pa nikakor ne najdeva obema všečnega imena 🙈 Tako da kar se mene tiče naj ostane punčka pa je😂

Ma jaz sem potem poslala, naslovnica materinske je itak pač kakršna je, ime in priimek se vidi na FB pa naj se še iz slikce UZja, edino pač slikala sem tako, da se otroček ne vidi. Že itak ga ne mislim objavlat na fb, ne da bi ga že ko je revež še v trebuščku🙈 no kakorkoli mnoge so objavile celo več fotk tako da to je res odvisno od posameznice, ampak jaz se strinjam, da je preveč osebno❤️

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 23:05:06   
Kamničanka1
Katera je to skupina? Sem se včlanila v eno (Majčki 2021), ki jo je ustvaril Mali SVET, a tam ni sledu o zahtevi po uz sliki in podobno. Nobene druge skupine ne najdem? 


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 23:15:06   
evkaliptus
A res? Te pa sploh nisem zasledila... jaz sem v Majčice in majčki 2021

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: MAJČICE 2021
3.11.2020 23:34:41   
Kamničanka1
Haha, to je pa smešno. Nikjer na fb ne najdem te skupine. Je morda nastavljena kot skrita?


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: MAJČICE 2021
4.11.2020 5:47:04   
evkaliptus
Kamničanka jaz pa te tvoje nez🙈 ne ni kot skrita... 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: MAJČICE 2021
4.11.2020 8:52:51   
Škratek89
Punce, koliko ste pa kaj pridne s telovadbo, delate kakšne posebne vaje? user posted image
Jaz grem vsak dan vsaj 1 uro hodit, na youtube sem našla še eno fajn jogo za nosečnice.
Se moram nujno malo nazaj v formo spravit, prve tri mesece sem fizično aktivnost kar precej omejila.

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: MAJČICE 2021
4.11.2020 8:57:14   
Špela13

Ja, je kot skrita. Vmes so spremenili, na začetku se je še lahko našla. Jaz sicer ne razumem zakaj bi se kdo, ki ni noseč, včlanjeval, ali čemu takšen strah pred novimi člani... Bi moral imeti pa res čuden fetiš😊
IZVIRNO SPOROČILO: Kamničanka1

Haha, to je pa smešno. Nikjer na fb ne najdem te skupine. Je morda nastavljena kot skrita?





(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?