|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2021
4.11.2020 10:39:09   
Kamničanka1
Pol pa bom kar tukaj z vami klepetala 😅 hehe


(odgovor članu Špela13)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: MAJČICE 2021
4.11.2020 14:21:14   
PozitivnaEnergija
Kamničanka, jaz mislim da vsake toliko nastavitve spremenijo skupin, ampak jazsem majčice in majčke našla par dni nazaj, tako da bi jih mogla videt. Ne vidi se članov, se pa najde skupino. Tisto ki je je pa ustanovil pa Moj svet al kaj je to, sem pa že slišala da te vržejo ven za prazen nič, npr. da svetuješ kateri da naj da otroku ob povišani temp calpol...pač banalnost. Tako da to sem prvo preverila, da ni slučajno tukaj tudi isti admin.

Joj čez dva dni pa spet pregled, ane Evkaliptus ;) se ti tudi veseliš. Danes sem še po pošti dobila Nifty rezultate, tako ja jasno piše deček ;) Odkar hči ve za bratca, je pri nas kar malo bolj veselo ;) včeraj sva si ubijala glavo zvečer z imeni, ja do enega pogojnega sva prišla. user posted image Pomoje bo kar ta se obdržal, res ne morem verjet kako za punčko lahko tok več idej dobila.

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: MAJČICE 2021
4.11.2020 16:18:18   
Kamničanka1
Pozitivna hvala, bom na vsake par dni spremljala, če vas najdem ☺️🤞


Juuj čestitke za fantka 💙

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: MAJČICE 2021
4.11.2020 18:54:05   
evkaliptus
Jaz rada tu klepetam, zato upam da ostanete ne glede na fb 🙂 ker se mi zdi kot, da vas že malo poznam, pa na fb jih je res veliko.

Jaaa Pozitivna, seveda komaj čakam, da vidim kako je zrastel in seveda upam, da bi se lahko že videl spol res sem firbčna😂🙈  a je sicer sploh še kaj novega kar se pogleda na tem pregledu? 🤔 

Hehe midva še pogojnega nimava za fantka 🙈 večkrat si ga naglas ponavljaj potem se kar vsede 😊 vem, da je hecno, ampak jaz sem komaj izbrala ime za psa in ko sem prišla do takega pogojnega sem si ga vsak dan na glas ponavljala v različnih stavkih in mi je prirasel k srcu😉

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: MAJČICE 2021
4.11.2020 21:01:21   
PozitivnaEnergija
Ja jz morem tudi na glas si ga izgovarjat :) mamo še pol letq da se ga navadimo. 


Meni je tudi fino z vami klepetati tukaj, tako da upam da obdrzimo debato ;) 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: MAJČICE 2021
4.11.2020 21:09:15   
Škratek89
Tudi meni je ljubši ta forumček kot FB ☺️ Midva imava za punčko že izbrano ime, za fantka pa tud nama ne gre nobeno prav zares v uho oz.so nama vsa lepa že zasedena.. 🤔 bo še čas, oz.počakamo do morfologije za spol, potem pa začnemo ponavljat ime, če bi slučajno potrebno. 😉Oo lepo, da imate že ta teden spet pregled, jaz pa šele naslednji petek, takrat naj bi merila pretoke skozi popkovne žile, bom pa konec 16t.
Evkaliptus, si dobila materinsko blazino? Kako se obnese? Meni je moja super, jo že uporabljam za spanje ☺️



(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: MAJČICE 2021
4.11.2020 21:14:56   
evkaliptus
Ja, jaz sigurno ostanem tukaj z vami😊

Me prav zanima kaj bo na tem pregledu.. 

Blazine pa še nisem naročila, nimam občutka, da bi jo že rabila. Mogoče pa jutri kliknem 😃 super, da se obnese. 😉 

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: MAJČICE 2021
4.11.2020 23:28:05   
PozitivnaEnergija
Jaz sem se ravno danes zmenila s hcerko, da mi bo posodila materinsko ki je v njeni pojstli ko bo potreba 🤣 zaenkrat si pod trebuh podlozim en majhen povster, ko na boku spim, in se ful boljse naspim.


Delajo čudeze podložene stvari. Danes sem si hotela kavbojke narocit preko spleta nosecniske, pa neki niso placila delala, sem bila tok jezna, koncno najdem ene normalen raven kroj 🙈🤞Probam spet jutri 🤣

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: MAJČICE 2021
5.11.2020 7:49:01   
evkaliptus
Dobro jutro😁
Pridna hčerkica🥰 no, torej bo tale blazina nakup tega meseca 😃 kdaj boste / ste (tiste, ki ste že imele otročka) sicer začele kaj kupovat? Se mi zdi, da je kar prekmalu še. Mogoče bom kakšne cotke za dušo dodala nakupu, ko bom kupovala zase. ☺️ Na H&M sem videla tako lepe kompletke, bodije, pižamice❤️ Priporočajo se tisti na preklop kajne? 

Kavbojke so mi še prav, edino proti koncu popoldneva so me že malo motile čez trebuh. Troje sem dobila od prijateljice, so iz h&m.. imava isto številko. Pa nekaj pajkic in žabic tudi. Kje ste jih kupovale? Jaz sem samo na h&m gledala nosečniške stvari. Upam, da bom zgornje dele lahko še dolgo časa nosila kar to kar imam 😊

Glede telovadbe sem malo lena priznam. Včasih se mi niti na sprehod ne da, ampak se brcnem v rit in grem, vem da moram 🙂 na youtube-u je pa veliko prenatal vadbe in joge ja.

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: MAJČICE 2021
5.11.2020 8:37:59   
Nora23
Dobro jutro nosecke.
Jaz ze imam nosecnisko blazino, ne toliko zaradi spanja, ker se nimam trebuha in spim normalno tudi brez nje.. ampak mi je maserka priporocila, da si jo nabavim ker mi jo nastima na masazno mizo in mi pove kako se naj pravilno ulezem, da lahko ona normalno izvaja masazo hrbta. Tak da mam 1x mesecno masazo, ze pred nosecnostjo sem mela tak ritual.. Kar se tice oblacil in nakupovanj.. jaz nosecniskih se nisem gledala, ker trenutno izgubljam in ne pridobivam kilograme.. 🤔🤔 kar se tice pa otroskih stvari, pa mislim da je od 6. meseca nosecnosti dalje cist okej ze nakupovat.. dvomim da bomo v 9. navdusene in razpolozene za nakupovanje😂

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: MAJČICE 2021
5.11.2020 10:56:57   
PozitivnaEnergija
Ja kar se nakupovanja tiče, nisem še nič kupovala, spremljam pa vozičke, čim bo kakšen take barve moj izbrani model bo akcija. Sem pa prejšnji teden od kolegice dobila že lupinico z bazo, oblekice, ležalniček, posteljico next to me dobim od najboljše kolegice - tako da verjetno bom šla v akcijo da sama sešijem kompletek za iz porodnišnice, pa kakšno odejico za v voziček. Nakupovalo se bo pa bolj potem kasneje pohistvo za na novo sobico opremit, zdaj ko bosta dva :) hči se veseli pograda 🤣


(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: MAJČICE 2021
5.11.2020 15:10:24   
travi
Zivjo punce. 
Berem tale forum ze vec kot mesec dni, ampak sem se odlocila da jaz z čvekanjem in vstopom v fb skupino pocakam do nuhalne. Stara sem 37 😱, imam ze fantka, in potem dva splava. Ravno zato sem tokrat cakala toliko casa. Nekatere vidim da redno piset_e in vas ze skoraj poznam 😁
Danes sem koncno imela nuhalno, ki kaze da je vse super, ampak sem vseeno dala tudi kri za nifty preiskave. Te izvide bom pa se cakala en teden. 


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: MAJČICE 2021
5.11.2020 15:35:19   
Škratek89
Travi, lepo da si se nam pridružila, dobrodošla! 🤗♥️ Ti želim, da bi se ti ta nosečnost lepo iztekla! Tudi jaz imam žal že izkušnjo s splavom v prejšnji nosečnosti, po 4 letih truda si sedaj tega otročka res močno močno želim...💞
Vse dobro in se veselim naših klepetov. ☺️ 

(odgovor članu travi)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: MAJČICE 2021
5.11.2020 19:17:39   
Kamničanka1
Travi, pozdravljena ☺️☺️ in čestitke za dobre rezultate na nuhalni ☀️


(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: MAJČICE 2021
5.11.2020 20:14:12   
evkaliptus
Travi dobrodošla in čestitke ter srečno🥰❤️

Mimogrede, danes sem imela pregled 😂 in ne jutri🙈 na UZ je zmerila obseg glave in kosti, vse tako kot mora biti za toliko kot je star, oziroma naj raje rečem stara 😃 tudi moja gin. se je strinjala, da je punčka💕 do morfologije lahko sicer še kaj zraste, ampak dvomim, sva gledale iz vseh možnih kotov🙈 je pa prav hecno cmokljala in zehala, sva se prav nasmejali 😄

Pozitivna, tudi jaz spremljam voziček, ko bo popust grem v akcijo 😁 

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: MAJČICE 2021
6.11.2020 9:36:47   
PozitivnaEnergija
Travi dobrodošla :)


Evo jaz tudi ravni iz pregleda, sva pregledala izvide, vse ok, kri ok, toksa negativna, voda bp. Kontrola čez en mesec v 19.tednu, pa potem morfologija v 21 tednu...je rekel da jo delajo med 20 in 22 tednom, da on najraje pogleda v 21 tednu. 
Malo sva pogledala tudi na uz, je bil kar miren, se vidi da je jutro, očitno bo zqspanček 🤣🤞 držim pesti. Je še enkrat preveril da datum pdp drži, ker sem šla v prvo 9 dni čez, in bo tokrat bolj pozoren tudi zaradi visoke teže prvorojenke.
♥️♥️ je pq luštno vidt na monitorju ;) zdej ko jih še ne čutimo.
Od danes so trgovine ala baby center in pikapolonica spet odprte ;) 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: MAJČICE 2021
6.11.2020 9:43:58   
evkaliptus
Hihi super😍 pa ravno nasprotje, moje dete je imelo razgibalne vaje😄 jaz imam pa čez 3 tedne kontrolo in potem morfologijo in reeees upam, da bo lahko mož šel zraven no🤞 Upam, da bo moja dovolila..

Tele trgovinice so sreči itak vse online, ampak voziček npr je pa fino it sprobat pred nakupom. Če ne prej, upam da se vsaj v aprilu/maju tole covid stanje umiri, da rodimo in živimo v normalnih okoliščinah...

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: MAJČICE 2021
6.11.2020 11:36:27   
Lostinspace
Hello. Še ena nosečka se vam pridružuje na tem forumu. Že nekaj časa vas spremljam pa se kr nisem opogumila se pridružiti. Danes pa sem prebrala še eno izkušnjo podobno mojo in sem se odlocila. Stara sem 37 let, imam že 10 let starega otroka in za sabo 2 SS. Sredi poletja sem se odločila, da očitno nam ni naklonjeneno imeti še kakšnega nagajivcka in sem sprejela, da bova imela samo eno hčerko. No in septembra pa šok, ko zagledam pozitiven test🙉. Sem pa veš čas v paniki ali bo ali ne bo, ali je vse v redu. Imela sem samo 1 pregled in doktor je bil zelo skop, pa tako na hitro me je odpravil, da sem šla iz ambulante prav slabe volje. Niti mi ni povedal ali bije srček ali ne. Naslednji teden imam naslednji pregled v 12.tednu in upam, da bom kej vec info dobila. Na nuhalno se še nisem naročila. Aja, pa baje mi pripada amnio... Ampak se je bojim, ko sam hudič. Bom raje vprašala za nifty. Slabost mi ful nagaja, čez cel dan in še ponoči, slabo spim, sem ful brez energije, zelo težko kej naredim. Upam, da to kmalu mine in da začnem spet normalno živet. Upam da ni s tem povezana moja starost, da bom vse težje prenašala. 
Eko, malo na dolgo o meni. Vaše izkušnje mi veliko pomenijo. Lepo bodite! 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: MAJČICE 2021
6.11.2020 14:06:22   
Kamničanka1
Lostinspace dobrodošla 👋 držim pesti, da se ti naslednjič ginekolog bolj posveti.


Tudi meni je neznansko slabo, sem ful utrujena, danes se je pridružil še močen glavobol pa sem stara 27 in v 13.tednu 😁 tko da slabost očitno nič ne izbira glede na starost 🥺

(odgovor članu Lostinspace)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: MAJČICE 2021
6.11.2020 14:46:09   
Škratek89
Lostinapace, dobrodošla in vse dobro v tej nosečnosti! ♥️Tudi mene je kar dolgo držala slabost, se mi zdi da je šele te dni malo boljše, sem pa danes začela 16.teden, tudi utrujenosti je manj. ☺️

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: MAJČICE 2021
6.11.2020 17:47:35   
PozitivnaEnergija
Ja upam da bomo rodile v druzbi partnerjev, in imele tudi dnevne obiske lahko v porodnisnici, k že tako me 3 dni ne bo doma, starejsa si bo sigurno me zelela videt in bratca spoznat.


Evkaliptus kater model joie vozička gledas, sem mogla it pogledat ker je vsak tadrug na cesti joie. In itak sem najdla perfekt model zame....in ker je dost nov pomoje ni šanse da rabljenega dobim :/ 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: MAJČICE 2021
6.11.2020 18:04:37   
evkaliptus
Ja, držimo pesti, da bo dovoljeno🤞

Versatrex sem gledala, pa ti? Sam ne morem se odločit ali svetlo ali temno sivega.
https://ajatutaja.com/izdelek/joie-versatrax-komplet-4v1-i-snug/

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: MAJČICE 2021
6.11.2020 18:12:08   
PozitivnaEnergija
Identičnega 🤣🤣🤣 ker se edini od joie loči tudi sportni del z dvema klikoma. Samo da lupinico že imam, tako da rabim sportni del in kosaro. Meni je pa zelen vsec :) 


Prov mogla sem na youtubeu gledat, zdej mi ne bo dal miru 🤣🙈

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: MAJČICE 2021
6.11.2020 22:11:23   
evkaliptus
Mene so tudi posnetki navdušili. 😃 tudi zelen je lep ja, verjetno bom jaz vzela temno sivega. Čakam na popust. 😊

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: MAJČICE 2021
7.11.2020 13:40:13   
travi
Hej


Sej mislim da je ze bila debata o tem nekaj casa nazaj, ampak je še katera k še ni povedala za nosečnost svoji in partnerjevi druzini? Zaradi splavov in ker je moja mami bla fuul v skrbeh vsakič , sem se tokrat odlocila da njim in sebi prihranim sto vprašanj kako sem, in sem tokrat bla tiho. In pocakam se izvide niftya, predn se začnem hvalot o novi nosečnosti 😁
O nakupovanju stvari pa mi ni treba cisto nic razmisljat. To pa je prednost, da bo to drugi otrok, in imam vse stvari shranjene. Razen ce bo tokrat puncka 🤣

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dekliško ime
Luna88

Kakšno se vam zdi ime Luna za punčko?

Zanimivo (25%)

Lepo (19%)

Ni ravno ime za deklico (20%)

Ime mi ni všeč (36%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!