|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2021
11.11.2020 19:00:14   
PozitivnaEnergija
Ja v drugo naj bi bili prej gibi, v prvo sem jo prvic začutila točno na 20 tednov ;) ♥️ 


Ja razumem strah pred krčnimi žilami, preventiva vsekakor ni odveč. Tudi jaz si pridno mažem trebušček kot v prvo, včasih z mandljevim oljem, včqsih z eno mastno kremo, važno da se maže :) 
Predvsem probam se naspati, kqr mi kar ratuje, malo tudi zaradi telih korona ukrepov, ker je vrtec zaprt in je hči že toliko velika da mi zjutraj pusti spati, ona pa se po svoje zamoti 💪 pa tudi moj dela od doma, tako da smo itak vsi trije doma.
Sladko mi na srečo ne paše preveč. Mi pa toliko bolj paše kislo, zato je redno na meniju skleda solate, če pq je kaj na žlico je pa potem s kislim zeljem, jota naprimer, njam. 
Par dni nazaj se mi je zaluštalo pad thaia in sem si ga naročila, mmm, treba kdaj tudi kaj takega.
Imam pa probleme s tekočino, težko se prepričqm da rabim več pit, kaksn dan kar pozabim, in me seveda potem glavoboli spomnijo :/ 
Vsak dan greva s hcerko vsaj za eno uro ali dve na zrak, na sprehod, tako da gibanja ne manjka.
Od vitaminov pa uživam samo vitamin d v večji dozi in kalcij&magnezih skupaj, kar sem že prej občasno jemala.

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 12:46:25   
Škratek89
Jaz delam te vaje, so mi luštne, ne pretežke in časovno lih prav dolge:
https://www.youtube.com/results?search_query=pregnancy+and+postpartum+tv

Sem pogledala od Adriene, ampak za nosečnice najdem samo 1 video..najbrž bi se morala prav naročiti na njen kanal?

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 14:02:08   
travi
Evoo, jaz sem dobila tut izvide od niftya. In je vse v najlepšem redu. Zdj pa se lahko zacne uzivanje 😁😁


Punce kako je s fb skupino, je ne najdem.. Ali se še da pridruzit? Mi je nekako lazje uporabljat fb. 

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 14:14:27   
evkaliptus
Bom popravila, zaradi slike...

< Sporočilo je popravil evkaliptus -- 12.11.2020 14:18:39 >

(odgovor članu travi)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 14:20:04   
evkaliptus
Škratek, res je samo en od Adriane, očitno so ostali plačljivi. Škoda, ker mi je ful simpatična sicer Bom pogledala tole kar si ti poslala, hvala!

travi, ČESTITKE! super, da je vse v redu. ❤️💕Kaj pa spol? 😉
Skupino so očitno nastavile za skrito, gre za skupino "Majčki in majčice 2020" ti pošiljam še imena Adminov pa se na njih obrni, da te pridružijo...




user posted image

user posted image

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 17:40:43   
travi
Evkaliptus hvala, bom poskusila pisat, ce me sprejmejo.


Drugace pa je nifty pokazal da bo fantek. Enega aktivnega fanta ze mam, je star 3.5letTako da bo ocitno dobil družbo za igranje z avti 😁😁😁

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 18:10:43   
Kamničanka1
Haha tole sem se pa nasmejala. Sta se adminki odločili, da ne sprejemata več novih članov, očitno jih bo pol preveč 😂😂. Sam v vednost, da se ostale ne trudite več 😁 Tok o povezovanju kateremu je skupina namenjena 😂

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 18:11:56   
Kamničanka1
Travi čestitke za dober rezultat. Juj fantek, kako lepo 💙


(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 18:17:09   
evkaliptus
Kakšna neumna fora je pa to?! Ne sprejemamo več🙄 kaj pa če me naredimo skupino na fb, da bi se lažje pogovarjale? Sicer jaz čisto z veseljem pogledam ta forum😊 res pa je, da na fb hitreje poteka pogovor.. 

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 18:23:24   
Škratek89
Travi, kako lepooo, čestitke za še enega fantka <3 user posted image

A še katera opaža, da ji bolj izpadajo lasje kot ponavadi? user posted image

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 18:24:45   
evkaliptus
Ja, meni izpadajo bolj kot sicer. A ne piše, da imajo nosečne bujne in voljne lase??😃

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 18:28:04   
travi
Ja, sem dobila isti odgovor da ne sprejemajo vec v skupino. In mi je, prav tako kot tebi prislo takoj na misel, da pac naredimo novo skupino. Res je lazje čvekat na fb. 


IZVIRNO SPOROČILO: evkaliptus

Kakšna neumna fora je pa to?! Ne sprejemamo več🙄 kaj pa če me naredimo skupino na fb, da bi se lažje pogovarjale? Sicer jaz čisto z veseljem pogledam ta forum😊 res pa je, da na fb hitreje poteka pogovor.. 



(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 18:30:40   
evkaliptus
Ja, brezvezna fora no, če pa nekatere še niso imele nuhalne, nifty... jaz se tudi ne bi prej pridružila..
Se kateri ljubi ustvarit? 

(odgovor članu travi)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 18:31:40   
travi
Za lase pa nisem neki porajtala. Niti mi vmes niso manj izpadali, niti se mi ne zdi da bi zdaj kak več... 


(odgovor članu travi)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 18:54:38   
Sun89
Ku ku :) spet jaz po dolgem času, kolk gre hitro čas ne pa skoz se kaj dogaja , danes sm imela nuhalno pdpd 30.5. Ampak sm ji rekla naj kar ostane 2.6. Sem 11t.1d. .. Spol se še ne vidi... Kako ste ve, ste mele že vse nuhalno 😃😃😃 če naredite skupino na fbju se vam pridružim ❤️❤️

(odgovor članu travi)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: MAJČICE 2021
12.11.2020 21:29:47   
PozitivnaEnergija
Hej, ful dobra ideja za skupino, lahko jo jaz kreiram, kaksen predlog za ime?


Res imajo bedne fore, ene pac ne zelijo prezgodaj se  a fb izpostavljat 🙈🙈
Travi čestitke za dobre rezultati, in super še en fantek 💪

(odgovor članu Sun89)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 11:01:25   
Cartagena
Živjo, jaz bi se tudi rada pridružila FB skupini. Rok imam 31.5. in pričakujem tretjega otročka user posted image

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 13:00:37   
Škratek89
Cartagena, dobrodošla! ♥️
Jaz sem imela danes spet pregled, zmerili so mi krvni tlak, TT, pregledali urin.
Naredila mi je UZ, da mi je preverila pretoke skozi maternične arterije..otroček se je res lepo videl, tako da mi je že malo pogledala morfologijo, izgleda vse ok, lepo rastemo... poleg zdravnika na nuhalni, je tokrat tudi moja ginekologinja potrdila, da se verjetno res veselimo punčke ☺️ ♥️🍀
Naslednji pregled (morfologija) imam 14.12.Ve ste že dobile datume?

(odgovor članu Cartagena)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 13:32:01   
Kamničanka1
Cartagena dobrodošla!


Škratek lepo, da je mala punca v redu. Jaz imam naslednji pregled 8.12., ampak to še ni morfologija. Ne vem kdaj bo? V katerem tednu ti naredijo morfologijo?
Za ime skupine pa lahko eno kombinacijo, ki še ne obstaja na fb 😁 Majčice 2021 ali pa Mamice majčkov 2021? Pa naj bo zasebna skupina, da ne bodo vsi naši fb prijatelji obveščeni o naših majčkih. 😁

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 14:34:38   
evkaliptus
Cartagena dobrodošla in čestitke🥰

Škratek, jaz imam še en pregled čez 14 dni in takrat se bova zmenile za morfologijo. Glede na tedne bi rekla, da bo tudi enkrat sredi decembra😊 Potem sva zaenkrat obe s punčko😃💕
Lahko je kar MAJČICE 2021 kot imamo tukaj ja😉 pač smo mamice majčice 🤗 

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 15:04:12   
Evitas
Sem za fb skupino.

Tiste ki se pridno mažete, a se vam že pozna trebušček? In pa s čim, morda kaj prav za nosečnice? Pa kolk zgodi je pametno začet mazat🤷‍♀️? 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 15:15:45   
evkaliptus
Evitas jaz se mažem od vsega začetka, se mi pa zadnji teden že kar pozna trebušček. Mažem se sicer po celem telesu, vsakič po tuširanju, ker imam suho kožo odkar sem noseča, in sicer se mažem s tem:

https://webshop.afroditacosmetics.com/slo/telo/butter-maslo-spa-suha-koza

Je zelo mastno in hkrati mazljivo. Zjutraj si trebuh namažem še z navadnim mandljevim oljem.

Kupila bom pa še tega za trebušček: https://webshop.afroditacosmetics.com/slo/otroci?product_id=861


Sicer je pa najbolj pomembno, da je mazilo mastno, da nahraniš kožo, da ostane elastična in tako preprečiš nastanek strij.

(odgovor članu Evitas)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 17:10:40   
travi
Hej bejbe, ja Majčice 2021 je pomoje super, tako kot tle na forumu.


Pozitivna a bos sla v akcijo na fb? 😁💪

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 17:18:12   
travi
Joj, nekatere se ze blizate morfologiji... Jaz sem imela samo en pregled pri mojem G, naslednji bo konec novembra. No pa nuhalno prejsn teden.Je pa res, da mam jaz pdp sele 25ga maja... 

(odgovor članu travi)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 18:01:47   
Evitas
👌


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?