|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 20:00:49   
Škratek89
Kamničanka, morfologijo delajo običajno po 20.tednu.Jaz si vsak večer namažem trebušček z jojobinim oljem od znamke Malinca.. pozna pa se mi ne še kaj dosti oz.drugi razen moje mame in parterja ne bi opazili 😉
Super, se veselim naše FB skupinice ❤️

(odgovor članu Evitas)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 21:03:22   
Kamničanka1
Aha super. Komaj čakam ❤️


Drgač je nekdo že naredil eno fb skupino. Majčki in majčice 2021. Lahko jo kr izkoristimo? Čeprav je nismo naredile me 😁 kaj pravite?

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 21:22:27   
evkaliptus
V tej skupini sem jaz že včlanjena, ampak je po novem skrita in menda ne sprejemajo novih članov, zato bi novo naredile, da se lahko vse pridružijo...

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 21:49:40   
Kamničanka1
Ne ne 😁 nova skupina je, z istim imenom 😁 mislim, da sta 2 člana zaenkrat


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 21:50:33   
evkaliptus
A res? Grem iskat 😄

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 21:51:51   
evkaliptus
No te pa jaz ne najdem😭🙈

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 21:53:23   
Kamničanka1


user posted image

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 21:55:42   
evkaliptus
Hvala! Šele v safariju mi jo je našlo, v aplikaciji pa ne 🤦‍♀️

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: MAJČICE 2021
13.11.2020 21:56:46   
Kamničanka1
Haha ta Facebook ma neke čudne fore 🤦


Mogoče tkole za ostale, če pomaga:
https://www.facebook.com/groups/316945443038492/?ref=share

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: MAJČICE 2021
14.11.2020 11:44:57   
PozitivnaEnergija
Ufff včer sem bila čist odsotna, sem mogla zdajle za nazaj prebrala. A zdej je še ena identicna skupina. Delam pol skupino ali ne? ;)


(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: MAJČICE 2021
14.11.2020 11:46:41   
evkaliptus
Jaz sem se kar tja včlanila, ker je čisto malo članic. Če nam pa ne bo sedla lahko pa potem še svojo naredimo kaj praviš?

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: MAJČICE 2021
14.11.2020 19:59:22   
travi
Mogoce pa zdaj res počakaš, in probamo it v to skupino. 
Ce pa bo vidt da tam ne gre, si pa vseeno pol lahko naredimo svojo. 


IZVIRNO SPOROČILO: PozitivnaEnergija

Ufff včer sem bila čist odsotna, sem mogla zdajle za nazaj prebrala. A zdej je še ena identicna skupina. Delam pol skupino ali ne? ;)





(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: MAJČICE 2021
15.11.2020 20:08:38   
PozitivnaEnergija
Ja se strinjam ;) upam samo da bojo malo ime prilagodili, da se ne bosta mešali ;)


(odgovor članu travi)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: MAJČICE 2021
16.11.2020 9:57:52   
evkaliptus
Škoda, da so dale isti ime, se kar malo lovim, ker sem v obeh user posted image

Sem ravno razmišljala, da se tule nič ne dogaja, ampak tudi sama nimam nič kaj za napisat, ker se nič ne dogaja user posted image No, edino trebušček se mi pa zdaj prav zares pozna, jutri vstopam v 17 teden in me je prešinilo, da sem že skoraj na polovici poti! user posted image

Kako ste kaj sicer? Jaz imam kar precej dela, še vedno delam od doma in upam, da tako ostane še naprej... konec meseca bo verjetno malo bolj mirno in bom izdelovala darila za božička, natisnit moram dat še poročne fotografije, ki jih bova dala zraven za darilo in naročit darila za mulce - nečakce in od prijateljic user posted image Da ne bom spet vse v decembru zadnji hip kot ponavadi.. user posted image Mislim, da bom letos že 1. decembra vse okrasila, da bo vsaj nekaj vzdušja! user posted image

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: MAJČICE 2021
16.11.2020 12:19:33   
Evitas
No mi smo pa danes prejeli rezultate Niftya, ki so zelo dobri. Pa tudi spol smo izvedeli. Že celo nosečnost imam občutek da imamo fanta, pa je res 💙🤗😊😍.

Počutje je ok, utrujenost je minila, lačna sem pa še vedno skos, paše mi vse jest 😁. Hvala tudi za predloge glede kremic proti strijam ipd. Jaz sem šla v akcijo in sem si naročila od Cvetke zeliščno posestvo. Upam da bo ok. 

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: MAJČICE 2021
16.11.2020 12:36:39   
evkaliptus
Super, evitas in čestitke za fantka🥰 

Cvetka ti bo sigurno ok👍 Jaz tega kar veliko porabim🙈 sem si pa narocila in jo tudi ze dobila Theraline materinsko blazino, pa je super velika in mehka 😊 sicer je v resnici še ne rabim za spat, ampak je bila v akciji pa sem nabavila. To je pa zaenkrat edina nosečniška stvar, ki sem jo kupila. Ker delam od doma sem ves čas v Lelosikah, majice so mi pa še vse prav. Imam nekaj sposojenih nosečniških kavbojk, kupila si bom še kakšno večjo bundo. Za otročka pa ves čas firbcam cotke 😄 

Jaz se tudi dobro počutim, apetita mi tudi ne zmanjka 😂 Začel me je križ bolet, še katero?

(odgovor članu Evitas)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: MAJČICE 2021
16.11.2020 14:36:47   
Kamničanka1
Evitas čestitke za fantka 💙💙


Uf križ, to zna bit vztrajna nočna mora 🥺Mene je pa že par dni mal daje neka bolečina v desni ritnici, včeraj me je kr "usekalo", da dokler nisem shodila bolečine, se še pripognit nism mogla..🤔 vsi znaki mi ličijo na išias, samo se mi zdi malo prezgodaj za to. Ma katera izkušnje s tem, morda že iz prejšnje nosečnosti?
Mam na sumu, da je to posledica preveč sedenja in premalo telovadbe 🤔😕

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: MAJČICE 2021
17.11.2020 19:25:22   
evkaliptus
Kamničanka sedenje meni povzroči bolečine v križu pa včasih me spet boli v maternici, če preveč sedim. Razmišljam o nakupu žoge za sedenje🤔 z jogo sem omilila težave v križu. Za tvoje bolečine pa nimam ideje kaj bi to bilo😕

Danes sem v dmju kupila Alverde mama pa je lepo mazljivo in oboje lepo diši😊 S kuponi iz kataloga za nosečke so pa še dodatne točke 😉



user posted image

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: MAJČICE 2021
19.11.2020 9:41:56   
Kamničanka1
Evkaliptus uu ja velika žoga bi znala bit super. Tudi kot neka priprava pol za porod 😁


(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: MAJČICE 2021
20.11.2020 7:42:51   
Evitas
Punce, komu ste že kaj povedale o vaši nosečnosti? Kaj pa delodajalcu, če npr. vaše delovno mesto ne ogroža ničesar?



(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: MAJČICE 2021
20.11.2020 11:29:44   
evkaliptus
Midva sva povedala družini po nuhalni (to je bilo konec oktobra) in nato še vsem prijateljem. Mož je takrat povedal tudi v službi. Jaz sem v službi povedala že prej (nekje v 9. tednu), ker sem bila na bolniški in sem morala povedati zaradi reorganizacije dela, da so mi omogočili delo od doma, sicer bi ostala na bolniški. Zadnji teden (sem v 17. tednu) pa se mi že precej pozna trebuh in če ne bi nosila oversized puloverjev tako ali tako ne bi morala niti več skrivat user posted image Če bi bila situacija "normalna", bi v službi povedala po nuhalni. No, so pa vsi v službi sumili že prej, še pred bolniško, saj sem čez noč prenehala s kajenjem user posted image

(odgovor članu Evitas)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: MAJČICE 2021
20.11.2020 23:13:09   
PozitivnaEnergija
Ojla punce, nor teden ne za mano. Delam od doma, in ta teden sem bila prav vesela da je koncno petek 🥰 


Mislim da je Kamnicanka pisala o bolecini v ritnici, naj te potolazim, sem dala tudi jaz to cez kaksn mesec nazaj, in je minilo samo, po parih dneh, samo manj sm sedela dejansko takrat, ker če je bilo razmigano je bilo ok. Nakbolje je gret boleče področje.
Drugače pa jaz se že navdušujem nad malenkostmi, ker vecino dobim za tamalega ;) sem si koncno ta teden narocila nosecnoske kavbojke, in zraven še eno flisek in čeveljčke/copatke kjuuut ;) 
Danes sem bila v dmu, in sem se odlocila da si vzamem baby box, priporocam, notri je za 10eur stvari pomoje za 20eur. Še imela sm srečo in je bila notri modra duda in modro grizalo ;) da ni roza 🤣
Pa bolho pregledujem za vozičke, da bo vsak mesec nelaj :) 
Mi pa že kar preseda tale situacija s covidom, res upam da bo maja mesca tole bolj ok.

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: MAJČICE 2021
21.11.2020 19:49:30   
evkaliptus
Pozitivna, fino da veliko dobiš👍 tudi jaz kar nekaj stvari, kar se tiče pa cotk pa zvem od koga kaj dobim, ko izvemo za bolj gotovo spol 😂 no jaz mislim, da bo ostala punčka, moj pa še malo navija za fantka😆 
Zaenkrat imam samo nosečniško blazino, mami mi je pa danes naročila gnezdece, ko so ravno popusti. Mož pravi, da prehitevam, da še nič ne rabimo🙈 Bo hitro videl, kako bo čas švignil... Tala dm-ov baby box bom tudi jaz kupila 😉 se očitno splača.



(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: MAJČICE 2021
21.11.2020 19:50:33   
evkaliptus
Oo pa še nekaj- tiste, ki spremljate dr. Ano (antiageanasan) na ig, ima danes storyje o dodatkih (mikrohranilih) v nosečnosti 😉

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: MAJČICE 2021
21.11.2020 20:12:13   
Kamničanka1
Pozitivna hvala za odgovor, je tudi mene minilo z gibanjem. Upam, da tako ostane 😁.


Ima še katera take težave s prebavo kot jaz? Iz ene skrajnosti v drugo 🤔🥺 zdej grem na nekaj dnevno dieto samo kuhane lahke hrane...pa da vidimo..
Se drugače katera ogreva/zanima za pralne pleničke? Oz ima izkušnje z njimi?

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?