|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Neckermann
5.10.2005 18:30:54   
Annny
V bistvu obstaja PayPal pri nas 'na pol'- preko njega lahko sprejemaš denar. Če pa ga hočeš pošiljati, moraš odpreti račun čez mejo (Ita, Aut ipd.).
Fino je, ker prodajalec tako dobi denar v nekaj sekundah.
Če nakazuješ fizični osebi (ne firmi) je super tudi Western Union (obstaja tudi v NLB Klik)- denar prispe v cca pol ure kamorkoli na svetu.
Nakazila preko bank (mislim, da greš osebno tja) so pa res zamudna in draga, a ne.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Neckermann
6.10.2005 8:20:03   
Urša
Sej se mi je zdel neki tazga, ja... Slovenija je še precej za Evropo v takšnih stvareh.user posted image
Kakšni so pa stroški Western Union? Verjetno provizija glede na znesek ali fiksno do določene vrednosti? To nakažeš na prodajalčev naslov ali tekoči račun?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Neckermann
7.10.2005 20:08:40   
pravljica
jaz mam ful eno dobro idejo user posted image

ko bo katera kaj naročala prek ebaya, mi naj pove kje od koga in kaj še ima drugega, pa še jaz kaj zraven naročim...ha? user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Neckermann
14.10.2005 13:39:27   
Annny
Western Union je za poslovanje s fizičnimi osebami (nakazilo na naslov). Provizija se računa v določenem procentu od nakazane vsote (točne cifre ne vem), del je pa fiksen.



(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?