|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 14:36:37   
Anonimen
Zvezde tudi nosijo kontaktne leče, tako, kot jaz... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mcerar)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 14:38:55   
S22
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Poudarjam, S22... zafrkavam se... Če se mi pa "userje", ti pa lahko dam številko mojega TRR... user posted image user posted image user posted image




Keresna, nič bat, sej tega nisem tko res vzela, ampak če res zanosim v tem času, boš ti tista ki prejme zasluge za najboljšo vzpodbudo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zmeraj se nam ponudi nova priložnost,zato je ne zapravimo.Vsaka nova možnost,je morda lahko nov začetek nečesa.Kar pogumno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 14:48:55   
Mimi*
Pišuka,zdej sem pa še jaz postala firbčna...user posted image

Za naslednjega otroka imam nek okvirni "načrt",pa  me zanima,kaj pravijo tvoje številkeuser posted image

23.8.1976
Hvala

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 14:50:45   
Anonimen
Zdaj je pa meni žal, da nisem takoj začela kasirat... user posted image user posted image user posted image  Če bi vedela, da ste tako vraževerne... user posted image user posted image user posted image

Mimi... narejen-a bo v prvi polovici leta 2006... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mimi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 14:52:12   
Anonimen
Sonček&luna: 25.10. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 14:52:59   
S22
Hej KERESNA oprosti, če težim, ampak a vidiš tud kolk jih bo?Če ja daj mi povej kolk.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Pa ne se spet ustrašit.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zmeraj se nam ponudi nova priložnost,zato je ne zapravimo.Vsaka nova možnost,je morda lahko nov začetek nečesa.Kar pogumno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 14:54:34   
Anonimen
S22 - saj nisem niti rekla, katerega leta v novembru... user posted image user posted image user posted image

Bo kar eden, veš...
A za fotra tudi kaj, mogoče? user posted image user posted image user posted image  Al že veš, kdo bo? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S22)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 14:54:39   
mcerar
kdaj bo pa moj nastal...smrk smrk

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 14:58:46   
S22
user posted image user posted image user posted image user posted image Mene je pa ravn leto zanimalo.user posted image
Glede očkota pa ni treba, je že tu z mano in se trudi kaj nardit.user posted image user posted image
Daj no, leto.user posted image

_____________________________

Zmeraj se nam ponudi nova priložnost,zato je ne zapravimo.Vsaka nova možnost,je morda lahko nov začetek nečesa.Kar pogumno

(odgovor članu mcerar)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 15:00:31   
Anonimen
No, če je pa očka že tam, pa kar njega vprašaj, kdaj bo pripravljen na user posted image ...

Tega pa tudi moje zvezde ne vejo, kdaj on bi in kdaj ne... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S22)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 15:03:55   
S22
Saj on bi zmerajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa mjaz tud,no zdaj ne morva je user posted image  prišla ampak bo tud kmal odšla. tko da nonstopuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zato sem te pa za letnico vprašalauser posted image .

_____________________________

Zmeraj se nam ponudi nova priložnost,zato je ne zapravimo.Vsaka nova možnost,je morda lahko nov začetek nečesa.Kar pogumno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 16:40:05   
Anonimen
Kerensa evo jaz sem tud full vraževerna,
kdaj bom pa jaz drugič mami?
user posted image user posted image user posted image
(rojena: 27.09.1982)

Če maš cajt pogledat še v moje zvejzde user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 17:29:41   
ur+sa
Ur+sa: rodila boš leta 2006, meseca pa ne vidim...


u matr, mogocve sem pa ze zdej noseca, grem ob pol sedmih glih k G, tko da ... iskreno upam, da imas prav...user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu mcerar)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 20:16:17   
arielca
Sem šele zdaj videla to temo pa sem tut firbčna pa vraževerna.

PDP 13.12.2005
RD 31.12.1980 ob 17.15

Kerensa, kdaj bomo zibali user posted image ?

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 20:59:33   
Udb
Čer! Men tud!!!!!!!!! Prioritetno! Rok imam namreč15.10.2005!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) Boš morala kar pohitet! user posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 21:19:13   
cmokec
Kerensa, kaj vpliva, da si trem oktobrkam napovedala možen PDP 25.10. A je v čem finta, al je naključje?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 21:28:50   
kapica
Ja, Kerensa je meni tudi napovedala da bo sedaj novembra mogoce kaj uspelo. Midva pridno delava na tem, upava, cez nekaj tednov pa bomo videli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kako in kaj .

Drzimo pesti

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 22:14:58   
soncece24
zdaj ste me pa zagreleuser posted image user posted image

sicer še ni nič v delu, firbec pa je vseeno močen

rd: 21.4.1981

pa da vidimo. a lahko spol tudi napoveš?

malo me ma, da bi nardila en seznam, da bi lahko to pol kontrolirale. pa vsaka, ki ji bo zadela naj ji pošlje jurja, pa bo mela za dopustuser posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 22:15:30   
soncece24
aja, ura rojstva: 14.35

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Napoved datuma poroda
11.10.2005 22:17:46   
CIPRESA
No da vam jaz povem da Kerensi kar zaupajte pri meni se ni zmorila vse se je približno tako izcimilo kot je napovedala!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Napoved datuma poroda
12.10.2005 0:59:08   
miška piška
Kerensa, prosim prosim, še meni izračunaj, kdaj bomo drugič staršiuser posted image
Podatki 24.4.1977 , ure žal ne vem.
 
Thxuser posted image
 
Pa še nekaj, ali bomo tudi tretjič zibali???user posted image
 
 
Pa kake meode izračunavanja imaš?user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Napoved datuma poroda
12.10.2005 2:07:04   
Anonimen
Tassy: druga polovica 2006...

arielca: 12.12.

Udb: 16.10.

cmokec in miška piška: izračunavanje je na blef, zafrkancija (Čeferin se me je odpovedal)... user posted image user posted image user posted image

soncece24: leta 2007...

miška piška: junija (ne vidim letnice); tretjič ne bo, edino, če bosta drugič dvojčka

PREDLOG ZA JURJA NA ZADETEK SOGLASNO SPREJET Z MOJE STRANI!!!

(odgovor članu miška piška)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Napoved datuma poroda
12.10.2005 6:38:07   
Vanček*
PDP 03.11.2005 (punčka)

moj 20.12.1969 ob 04.00h

LP Vančo

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Napoved datuma poroda
12.10.2005 7:11:08   
mcerar
Kerensa, mene pa neki zanima;) Meni si napovedala zgolj datum rojstva (se nisem noseca), enim poves letnico, enim datum zanositve enim obdobje leta.Kako to?user posted image Sem pac firbec. Ali zgolj datum brez letnice pomeni, da je to v preveč oddaljeni prihodnosti in se ne vidi? Ali prav s tako verjetnostjo pomeni, da je to lahko drugo leto? Ker mene pa res firbec matra, ce bo drugo leto. Bi bilo fajn postat mami okol mojga roj. dnevauser posted image

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Napoved datuma poroda
12.10.2005 8:52:55   
Bejba
Še jaz, še jaz
Moj RD 29.12.1978 ob 21.15

PDP 15.05.2006

Tenk ju user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu mcerar)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?