|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJKE
17.10.2005 13:24:05   
77Saša
Saj nimam kaj pametnega za napisat. Samo... tko .. mal, da pojamram. TOOOLLLLLKKKK mi je slabo, pa nič mi ni dober (nima okusa), spat hodim s kurami, dragi je na spolni abstinenci user posted image , edini sonček je malo, ki mi riše slikice za dojenčkauser posted image . Pa pregled imam šele naslednji tedenuser posted image .

Sej bo bolš, ... tam čez en mesec. Mislim, da bom šele takrat začela 100% uživati v nos.

Punce, držite se!user posted image

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: JUNIJKE
17.10.2005 14:24:17   
Klarissa
alo v tem sončku.
jaz sem zadihana ko pridem v 3.nadstropje pa rej nisem bila še v 4. pa srček mi razbija. se mi pa danes, ko spet sedim tu v pisarni zdi, da sem napihnjena.
no, do 11. tedna ne morem čakat, zato sem se dogovorila, da mi bodo naredili UZ že naslednji teden. ne bom rabla plačatuser posted image . pikica bo stara približno 7tednov in 3, 4, 5dni --odvisno kateri dan bom šla. bom se probala zmenit proti koncu tedna: četrtek 7tednov in 6dni in upam, da bom videla srček, ker če ne me bo panika do amena.
ker lahko se zgodi, da mi plod sploh ni zrastel al pa da mi je nehal rastit. ful sem paničnauser posted image  jaz. sem dala kri prejšnji teden pri osebni zdravnici in so mi povedali, da je vse super fajn--tak da mora tudi pikica biti zdrava.
dajte prosim napisat komu vse ste že povedale?
papa in pišite!!!!!!!

(odgovor članu 77Saša)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: JUNIJKE
17.10.2005 14:25:54   
Klarissa
aja še to:
a ste vse nehale user posted image ?
mi2 enkrat tedensko, maximalno 2X
user posted image saj mu ne morem rečt ne, samo pazljiva sem pa fuuuuulllll!!!!

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: JUNIJKE
17.10.2005 14:36:04   
Anonimen
jaz sem po vsej verjetnosti in če bo sreča, tudi med vami!
bom pa do jutri še anonimna, čeprav sem že tu in tam napisala, da je verjetno uspelo..
do jutri pa zato, ker imava z user posted image  obletnico in bi ga rada presenetila. cel teden je ze od prvega testa, pa mi se vedno uspeva tiho bit.

znaki: kar nekaj me tisci, boli, nedoločeno, spodaj; pa joske imam ko bombe, slabo mi je bilo samo v avtu zadaj, ja, pa crtice na bc.

vem torej samo jaz, in ve na rr. če prav stejem sem v 5 tednov in 5 dni (zm8.9.)

joj se ze veselim, da bom lahko med vami!

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: JUNIJKE
17.10.2005 15:03:35   
lenika
Anonimna, mislim, da vem kdo si. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: JUNIJKE
17.10.2005 18:39:55   
biba77
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Anonimna, cestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Torej smo ze 3 junijke, ki smo imele zadnjo M 8.9. Uh, bo vroce na sred junija... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 11:33:01   
Klarissa
ja pa kje ste pupe??
nobenega glasuuser posted image
jaz sem bila tako zelo lačna in sem se napapala sedaj sendviča in par kislih kumar. uf so pasale te kisle kumareuser posted image
drugače se mi pa zdi, da me hlače že tiščijouser posted image . zgleda, da se redim od tega povečanja sadja in zelenjave. al sem pa samo napihnjena.
jutri pa ima večkatera pregled. javite kaj boste videle!!!!!
jaz ga bom verjetno imela nasl sredo. bom videla kako se bom jutri zmenila.
sem pa včeraj telovadila: trebušni, hrbtni in počepi. al mislite, da je kaj narobe, če delam trbušne in hrbtne.sem pa opazila, da ne prenesem več toliko. niti počepov.
no zdaj pa delat nazaj. dajte no kaj napisat! smo že skoraj čisto na dnu straniuser posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 11:57:26   
MarijaPo
Tudi jaz imam jutri pregled, ceprav imam pdp 28.5.
Me je kar malo strah, da ne bomo kaj cudnega zagledali na ekranu.

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 13:14:40   
77Saša
Kaj naj napišem?

Pregled imam šele naslednji četrtek (prvega). Rok imam 1.6.06 al pa konec maja 06.

počutje: slabo
ker se v teh dneh pripravljam na selitev: počutje še slabše....

pa saj.. po čarovnicah boljše bo!

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 13:18:26   
lory05
Jaz sem tudi junijka od včeraj. Počutje pri meni je super, razen malo bolečih jošk, nobenih znakov nosečnosti, zaenkrat enako kot prvič. Upam, da bo tako tudi ostalo - kot prvič.


(odgovor članu 77Saša)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 13:22:14   
77Saša
sem pa včeraj telovadila: trebušni, hrbtni in počepi.

user posted image user posted image user posted image

no, kaj takšnega men še na kraj pameti ne prideuser posted image user posted image

pohvalnouser posted image

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 13:30:32   
biba77
Meni zaenkrat telovadba tudi ne disi...user posted image
Grem pa vsak dan za uro ali uro in pol na sprehod z user posted image . Sva se ravno prej vrnili.

Drugace pa: dopoldan lakota, popoldan pa kamen v zelodcu. In, tako fajn je polezavati... user posted image Tudi mene je malo strah glede jutri. Se pa tudi veselim. Nimam glavobolov, nimam bolecin, dobro spim, ... vse kar si nosecka lahko zeli. user posted image




_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu 77Saša)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 14:14:32   
Klarissa
uf kako vas je bilo sedaj zdaj fajn prebrat:) po tem kaosu v pisarni:(
javite kaj boste zvedele oz. tudi kaj boste videle na pregledih!!!
jaz sem danes tako napihnjena, da se mi zdi, da me hlače stiskajo. in zdi se mi, da imam kepo v trebuhu.
a ti biba77 pa praviš da kamen v trebuhu. jaz pa kepouser posted image
ja hvala za pohvale glede telovadbe- je bilo treba in bo treba, če se mi pa zdi, da se že zdaj redim in da imam trebušček. nenavadno. ko se mi pa ne more še nič poznat.
papauser posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 17:03:42   
Tayda
No, da se še jaz malo javim: Počutje v redu, razen konstantnih glavobolov, zato sem tudi redkeje pred računalnikom. Še posebej sedaj, ko ne smem vzeti nobenih zdravil. Tudi pri prvih dveh user posted image  me je večkrat bolela glava, ampak se da potrpeti.
Danes sem klicala za pregled in sem naročena naslednji teden, predvsem, da se z G pomeniva glede strahu pred SS (ki sodi v mojo zgodovino). Videti najbrž še ne bo nič, saj sem danes 4t, 4/7. No ja, mogoče pa.....ampak sem pripravljena na to, da se še ne bo nič videlo.
Drugače se počutim malo napihnjena, približno tako kot v dnevih user posted image , sicer pa komaj čakam, da bo kje kaj videti....in se veselim bodočih 8 mesecev, pa božičnih praznikov in novega leta in....in.....še vedno sem nepopisno vesela, da nama je uspelo zanositi.

Ste ve junijke že komu zaupale, da ste noseče? In kdaj boste novico sporočile na delovnem mestu? Jaz sem morala v službi enim parim že povedat ker je večkrat potrebno dvigovati kaj težjega in tega ne mislim početi. Tako, da imam zmenjeno, da lahko prosim druge....nadrejenim bi pa najraje še kar nekaj časa skrivala, upam, da mi bo uspelo!

lp in pazite na svoje pikice!

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 19:02:59   
lucika
jaz sem ona anonimna, da ne bo pol rr na mene racunalo, da sem kao ena znana skrita, ker ocitno nisem jaz tista. pa mene tud zanima, katera je.

se dva testa sta bila pozitivna, m se vedno ni, ceprav je celih 10 dni mimo. malo mi je ze slabo. ampak bo zdaj boljse, ker ve tudi moj. bom vsaj jamrala lahko naglas:)

se beremo...

(odgovor članu Tayda)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 19:10:54   
lenika
Lucika, sem vedela, da si ti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 21:41:59   
FRAČAFELA
Jaz imam sicer jutri prvi pregled, ampak mislim, da se tudi jaz lahko kar k vam pofočkamuser posted image user posted image user posted image
Kako sem? Kar gre, le ta železni okus v ustih pa zgaga me dajetauser posted image Upam, da bo nekje do 3.meseca prenehalo.user posted image

LP

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: JUNIJKE
18.10.2005 21:57:06   
zaspanka
no pa da se še jaz malo javim.
tale bolniška je super. jaz samo spim cele dneve, malo jem in si privoščim en dolg sprehod po lepem sončku. in to je moj dan. madonca sem produktivna. ampak jaz sem res non stop zaspana. zjutraj se zbudim okoli 11, popoldne obvezno ene 4 urice odspimi in me zvečer okrog 10 že ni. upam da bo imel otrok to po meni in da bo ves čas spal user posted image . drugače sem pa malo manj utrujena kot prejšnji teden, slabo mi pa nič ni, tako da se ne smem nič pritoževat. seveda pa komaj čakam drugi pregled naslednji petek, ko bi morala že videt srčka.
pridne bodite! lp

(odgovor članu FRAČAFELA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: JUNIJKE
19.10.2005 7:32:45   
daya
Živjo!

Že nekaj časa se nisem oglasila ampak nisem imela nič takega za povedati. Berem vas pa ves čas. No zdaj pa lahko tudi jaz napišem, da sem bila v ponedeljek na pregledu sem bila noseča komaj dobrih 5 tednov in se je videla vrečka in rumenjakov mehurček, ter gin. je celo našla utripe. Sem bila zelo presenečena da že tako zgodaj. Tako kmalu pa sem imela pregled zato ker sem imela že 2x splav. Imam pa še dveletno punčko. Naslednji pregled imam pa že naslednji teden. Že spet se veselim.

Drugače pa so se mi začele slabosti med vikendom in se mi zdi da se kar stopnjujejo. Včasih je malo bolje pa potem spet in to se izmenjuje. Mi je pa gin rekla da je to dober znak. V tistih dveh nosečnostih ko sem imela ss mi ni bilo nič slabo. Ko pa sem bila noseča z mojo punčko pa mi je bilo zelo. No in zdaj se je tudi začelo. Tako da ji verjamem. Sem tudi ful utrujena in hodim zelo zgodaj spat pa včasih sem malo brezvoljna ampak se mi zdi da je zdaj že malo bolje.

Lep pozdrav do naslednjič,

Daya
PDP 17.6.2006

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: JUNIJKE
19.10.2005 8:19:22   
Anonimen
Še moje poročilo. user posted image
Pregled imam 03.11. Do takrat bova z dragim kar tiho z veselo novičko. Čeprav me ima, da bi naši štiriletnici malo namignila, ampak vem, da bodo potem vedeli vsi.user posted image  Nekako me malo prijemlje strah, kaj če ne bo vse ok. Moj dragi pravi da bomo ziher imeli fantka, ker že zdaj dela toliko problemčkov glede slabosti, utrujenosti,...To baje fantje znajo. On bo že vedel. user posted image  Res pa je moje počutje čisto na psu. Slabosti, sopihanje in nenehno zaspanost sem vzela za svoje, pa nekako rinemo.
Sem pa ugotovila, da sem verjetno premalo jedla te dni. Včeraj sem malo eksperimentirala s hrano, pa je bilo malo boljše. Namreč že od maja sem poskusila s prehrano po t.i.ločevalni dieti. Ne tako strogi, ampak dopoldan sem vedno jedla le sadje, potem pa pri obrokih ločevala in nisem jedla skupaj jedi ki so prepovedane. Počutila sem se odlično. Ampak zgleda da bo treba nehat s takim načinom. Bo premalo.
Oki doki, punce lepo se imejte, se še beremo. Vsem pošiljam en presrečen pozdravček.

(odgovor članu Tayda)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: JUNIJKE
19.10.2005 9:49:34   
Klarissa
jutro punce,
kaj ste videle na pregledih?
jaz se počutim kot, da ne bi bila noseča in to zadnji teden. prej špikanje,... zdaj ga pa sploh ne čutim spodaj.
nasl torek imam pregled in upamuser posted image da bo vse ok, ker drugače bom jokala kot dež in ne bom nehalauser posted image .
a je normalno, da so slabosti in bolečine do 6 tedna, pol pa jih nimam večuser posted image . ne slabosti in ne špikanja.
joj kak komaj čakam, da vidim srčka. a je tu sploh še katera, ki ni videla srčka svoje pikice????
papa
P.S.: aja, sem vas zadnjič spraševala pa nobenega odgovora: a ste z dragimi še user posted image al ste nehale--ker ene do 12 tedna nehajo. no mi2 nisva nehala user posted image vsaj 1x tedensko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: JUNIJKE
19.10.2005 10:29:54   
Anonimen
Klarisa, jaz bom videla srčka šele 03.11.user posted image
"Telovadimo" pa mi nič ne, pa ne zato ker bi nas bilo strah (v prvi nosečnosti nismo gledali na to, pa je bilo vse ok, zato vidva kar veselo), pač pa meni ne paše, ker mi je skoz slabo. Samo zato. Pa še skoz sva sami doma, tako da je tudi malo možnosti. Saj bo bolje.

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: JUNIJKE
19.10.2005 10:30:25   
77Saša
user posted image ne me spominjat - dobim kar slabo vest, res ne vem, ampak želja je zginila 100 m pod zemljo. Hodim spat s kurami.
Jutri zaključim 8 teden in grem v 9.

No pri nas je prvi izvedel prvorojenec (pet let).. je bil zelo navdušen, kar ni mogel verjet, saj me je parkrat vprašal, če je res, pa kje imam trebušček.. pa smo se tudi zmenili, da je to naša skrivnost in da je ne bomo povedal babicam, dokler ne bomo imeli slikce..

No, pa grem naslednjo jutro k tašči na kafe (mi je dragi že odklopil štedilnik, ker se selimo - tko, da si še kofeta ne morem skuhat), pa seveda ona dva čvekata, pa ga babi vpraša: če bo kinderpet pustil v starem stanovanju za nečakinjo?user posted image user posted image

in kaj mislite, da je odgovoriluser posted image  mene je skor s stola vrglo

"ne morem, ker imam mami dojenčka v trebuščku. Ga bomo rabili"

user posted image user posted image user posted image user posted image

no, toliko o skrivnostih

in potem je sledila temeljita vzgojna debata o skrivnostih... in smo dosegli efekt (tako, da je v vrtcu tiho.. ker tudi jaz še nisem v službi povedala)... smo mu pa dovolili, da je še drugi babici prišepnil na uho svojo skrivnost.

Ostali pa bodo zvedeli po prvem pregledu (v čet. nasl. teden) - torej za krompirjeve počitnice, v službi pa tisti petek prej (1 dan po pregl.).

Lp, S
PDP 1.6.06

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: JUNIJKE
19.10.2005 12:54:09   
Anonimen
user posted image  Mi ravno zaradi tega naši štiriletnici nič ne namignemo, čeprav me ima da bi jo stisnila k sebi in ji povedala. Ampak ne verjamem da bi naša skrivnost dolgo ostala samo "naša". Mi bomo kar z vsemi počakali do pregleda.

(odgovor članu 77Saša)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: JUNIJKE
19.10.2005 13:25:26   
MATEJA
Evo še ena (sicer pozna) junijka med vami.Sem v 5 6/7 tednu.Počutje super, prsa bolijo za znoret, povečane, trde (je pa moj user posted image  zadovoljen).Grozno me motijo kavbojke, ki niso niti malo elastične in me tišči za umret, kot da me bo razneslo, kar fršlus se mi sam odpira.Najbolje se počutim doma v trenirki...Zgleda, da bo treba hitro po nove, udobne hlače.Slabo mi ni, le včeraj malo zjutraj - bolj kot slabost bi to opisala kot neprijetno počutje v želodcu.V trebuhu me občasno špika...No se vam še oglasim, sej sem stalno na RR-ju (sem že prav odvisna od njega..)Pozdrav vsem user posted image  - ja res nas je veliko.Super.

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?